Oficiální Výsledková listina Nymburský půlmaraton a čtvrtka 2018
22. 4. 2018

půlmaraton

týmy čtvrtka

Nejmenší počet členů týmu: 3

Typ soutěže: průměrný čas s koeficientem žen

1. Bonbon Praha - 00:41:37

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JiřičnáDana#508F00:45:28.76
2.JiřičnýMartin#510M00:48:14.73
3.JiřičnáKateřina#509F00:50:17.75

2. K.E.M.P - 00:43:48

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JindřichPetr#504M00:42:12.77
2.KolaříkMarek#532M00:43:53.24
3.JindřichováKateřina#505F00:54:29.03
4.LatislavovaEva#570F00:56:59.22

3. Porodník v běhu - 00:44:10

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VlčekLuboš#761M00:49:59.50
2.KorcováGabriela#538F00:50:12.33
3.PýchováPetra#654F00:51:18.02
4.MartiňákováMartina#585F00:54:59.72
5.NešněrováVeronika#614F00:57:07.15

4. Měcholupský holky - 00:46:56

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ThorburnEliška#704F00:52:39.49
2.MatějůMarika#590F00:58:31.70
3.El HusseiniKateřina#449F01:04:50.75

5. Dobrá trojka - 00:47:24

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.NavrátilJiří#604M00:47:53.00
2.BulířRadoslav#424M00:48:05.19
3.TesaříkováJindřiška#703F00:57:52.23

6. Předměřice nad Jizerou - 00:47:58

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.LangerRadek#568M00:40:39.52
2.JirkůLukáš#506M00:58:00.06
3.ŠimůnkováIva#687F00:58:11.97
4.LangerováMarie#569F00:58:24.28
5.JirkůMarkéta#507F00:59:59.46

7. Nevšímal - 00:49:16

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.DrahoňovskýLukáš#443M00:49:48.99
2.ČihákováMonika#432F00:52:27.95
3.NevšímalPetr#617M00:56:04.21

8. MAGNA Team Hodináři - 00:49:30

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HaníkZdeněk#461M00:41:50.07
2.HaníkováSvatava#462F00:56:06.40
3.RudzanBoris#660M00:57:56.39
4.HérováBarbora#473F01:06:43.55

9. Pondělní dietáři - 00:51:05

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŘehákováBarbora#786F00:52:05.78
2.DoulaSufjan#440M00:55:16.72
3.HrdinkováMonika#487F01:04:46.11
4.BělinováTereza#413F01:09:32.72

10. ALTAVIA - 00:53:01

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PetrákováAlena#642F01:01:55.44
2.PodlipnáDenisa#646F01:07:34.62
3.DaňkováAlena#436F01:07:34.76
4.JenesovaPetra#768F01:08:02.71

11. Fresenius - 00:54:54

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ČervinkaPavel#431M00:45:26.53
2.ČvančaraMartin#434M00:48:53.67
3.GrospičMartin#454M00:50:16.35
4.KružíkJosef#551M00:51:47.82
5.RadoňskýJakub#655M00:52:21.25
6.SkalskýJakub#667M00:52:31.63
7.KubíkováJana#559F00:53:38.71
8.PavlásekTomáš#636M00:55:51.38
9.HejnaDavid#472M00:56:27.15
10.VaníčekRadek#719M00:56:41.00
11.HančarJaroslav#460M01:00:16.06
12.MenšíkPavel#595M01:00:18.18
13.LazarVít#571M01:00:19.68
14.BartákováMonika#406F01:02:57.02
15.VlasákDavid#730M01:07:21.32
16.ŠtokováJana#698F01:11:09.58
17.PecháčkováMarkéta#637F01:13:42.25
18.VeseláIlona#726F01:15:49.13

12. MAGNA Team - Pobřeží kocovin - 00:55:56

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠťastnýDavid#693M00:47:09.48
2.PopekMiloslav#649M00:53:25.91
3.ŠimonVít#685M00:58:45.54
4.PelechJan#639M01:00:10.59
5.NechánskýJan#607M01:00:10.77

13. MAGNA Team Pípl Tým - 00:57:07

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.DušekPetr#444M00:47:44.43
2.ParoulekMichael#632M01:00:21.58
3.ParoulekMichael#631M01:03:17.96

14. SDH Písková Lhota - 00:58:08

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.NovákováTereza#624F01:09:19.89
2.NezbedováMarie#619F01:10:33.04
3.NovákováLenka#623F01:12:08.13
4.RybenskáAnna Marie#663F01:15:40.64
5.PohankováLucie#648F01:15:40.89

15. Nymburk s klidem - 01:01:21

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.MachTomáš#580M01:03:15.10
2.MusilováTereza#601F01:03:39.44
3.LazarováSimona#572F01:07:36.59
4.TichýPetr#705M01:09:04.43
5.SitnáDagmar#666F01:18:13.15
6.PoupováAdriana#650F01:25:22.04

16. THE LAST NOACTION HEROES - 01:12:14

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HrabinskýTimmo#486M00:57:35.88
2.ŠkochLibor#688M01:06:24.47
3.KurtišPetr#563M01:32:44.00