Oficiální Výsledková listina Říčanský běh
28. 10. 2017

Hlavní závod 9 km (2 okruhy)

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtráta
1. ŠVEJNOHA JanVSK Univerzita Brno#425dorostenci1.Muži1.00:36:02Detail
2. FRANZ JiříBiatlonklub Říčany#450M1.Muži2.00:36:51+00:00:49Detail
3. ŠULEK MartinDolný Kubín#448M2.Muži3.00:38:32+00:02:30Detail
4. ŠTĚPÁNEK RadekRSFK#426M3.Muži4.00:39:37+00:03:35Detail
5. ŠOLC FilipSKI Žabiny#424M4.Muži5.00:40:17+00:04:15Detail
6. KREJČÍK JanNová Ves#403M5.Muži6.00:41:11+00:05:09Detail
7. KRÁLÍK LuděkVeverská Bítýška#420dorostenci2.Muži7.00:41:56+00:05:54Detail
8. BERÁNEK Dominik#451M6.Muži8.00:42:04+00:06:02Detail
9. POSPÍŠIL Radek#443Mvet1.Muži9.00:42:05+00:06:03Detail
10. TOPINKA Martin43. vpr Chrudim#439M7.Muži10.00:42:22+00:06:20Detail
11. HOZÁK MichalAC Moravská Slavia Brno#430M8.Muži11.00:42:39+00:06:37Detail
12. HRDLIČKA Jan#432M9.Muži12.00:43:02+00:07:00Detail
13. PÁVIŠ RichardOřechov#437Mvet2.Muži13.00:43:19+00:07:17Detail
14. BEDNÁŘ ZbyněkTišnov#445Mvet3.Muži14.00:43:51+00:07:49Detail
15. PROŠEK LukášBrno#414Mvet4.Muži15.00:44:15+00:08:13Detail
16. NOVÁČEK JosefSDH Čučice#428Mmasters1.Muži16.00:44:20+00:08:18Detail
17. VOJTÍŠEK TomášAC Moravská Slavia Brno#447Mvet5.Muži17.00:45:19+00:09:17Detail
18. STOKLÁSKOVÁ OlgaBiatlonklub Říčany#441dorostenky1.Ženy1.00:45:39+00:09:37Detail
19. PAVLOUŠEK RobertŘíčany#412M10.Muži18.00:46:39+00:10:37Detail
20. NOVOTNÁ Lucie#440Zvet1.Ženy2.00:46:44+00:10:42Detail
21. ŠTOURAČ LiborAK Rosice#415Mvet6.Muži19.00:46:58+00:10:56Detail
22. HORT JindřichZbýšov#422Mvet7.Muži20.00:47:04+00:11:02Detail
23. BORECKÝ PetrŘíčany u Brna#438Mvet8.Muži21.00:47:07+00:11:05Detail
24. VÉGH Ondrejkralovopolská#421Mmasters2.Muži22.00:47:16+00:11:14Detail
25. FRÝBORT DavidAK Rosice#446Mvet9.Muži23.00:47:22+00:11:20Detail
26. ŠOLCOVÁ EvaSki Žabiny#408Z1.Ženy3.00:47:33+00:11:31Detail
27. PISKAČ PavelHorizontal Brno#423M11.Muži24.00:47:54+00:11:52Detail
28. VEMOLOVA BarboraBukovice#405Zvet2.Ženy4.00:49:29+00:13:27Detail
29. KVARDA MiroslavŘíčany u Brna#449Mvet10.Muži25.00:49:30+00:13:28Detail
30. VOLÁNEK PavelLesní hluboké#402Mvet11.Muži26.00:49:57+00:13:55Detail
31. DURNA VojtechRSFK#419Mvet12.Muži27.00:50:13+00:14:11Detail
32. SMRČKOVÁ JanaRSFK#400Zmasters1.Ženy5.00:50:13+00:14:11Detail
33. PORIZKA RomanZastavka#444Mvet13.Muži28.00:51:21+00:15:19Detail
34. HANÁK TomášRFL#413Mvet14.Muži29.00:52:06+00:16:04Detail
35. ZAVŘELOVÁ Renata#417Zvet3.Ženy6.00:52:16+00:16:14Detail
36. CHALOUPKOVÁ KateřinaRSFK#427Zvet4.Ženy7.00:52:42+00:16:40Detail
37. STOKLÁSEK JiříŘíčany#435Mmasters3.Muži30.00:53:03+00:17:01Detail
38. MONČEKOVÁ IvaSRTG Vyškov#410Zvet5.Ženy8.00:53:15+00:17:13Detail
39. UHLÍŘ PatrikZbéšovští šneci#407Mvet15.Muži31.00:53:29+00:17:27Detail
40. KAY NOÁKOVÁ Kateřina#409Zvet6.Ženy9.00:53:37+00:17:35Detail
41. HUMLÍČEK RenéMENISKOS Brno#436Mvet16.Muži32.00:54:12+00:18:10Detail
42. ŠKVAŘILOVÁ EvaRSFK#404Zvet7.Ženy10.00:54:38+00:18:36Detail
43. ZAVŘEL Martin#418dorostenci3.Muži33.00:57:25+00:21:23Detail
44. RYŠÁNEK Martin#411Mvet17.Muži34.00:58:09+00:22:07Detail
45. HOZÁK PavelBochov#431Mmasters4.Muži35.00:58:18+00:22:16Detail
46. VOŠTEROVÁ ReginaZbýšov#433Zvet8.Ženy11.00:58:19+00:22:17Detail
47. DES David#429Mvet18.Muži36.01:00:12+00:24:10Detail
48. ZAVŘEL Martin#416Mvet19.Muži37.01:00:39+00:24:37Detail
49. OSTRÁ KateřinaVranov#442Zvet9.Ženy12.01:02:24+00:26:22Detail
50. JAHŮDKOVÁ EliškaRungo pro ženy#406Z2.Ženy13.01:05:42+00:29:40Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz