Oficiální Výsledková listina Vlašimská desítka a Pětka pro všechny
9. 6. 2018

Pětka pro všechny

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. MOCEK TomášDubina#5631979Muži1.00:20:30Detail
2. HAVEL ViktorJindřichův Hradec#5651979Muži2.00:21:03+00:00:32.90Detail
3. VACEK JaroslavVšude pozdě#6121983Muži3.00:21:31+00:01:00.86Detail
4. TŘASÁK JanAdidas Runners Prague#5551981Muži4.00:21:54+00:01:24.40Detail
5. KOZLER VladimírBeachwell#5531975Muži5.00:22:10+00:01:40.01Detail
6. STOJANOV VladimírTJ Zbořený Kostelec#5521996Muži6.00:22:23+00:01:53.03Detail
7. LEJNAR MartinJiskra Zruč nad Sázavou#5251972Muži7.00:22:23+00:01:53.57Detail
8. DOSTÁL ZdeněkVelosport Valenta Scott team Pelhřimov#5081974Muži8.00:22:30+00:02:00.26Detail
9. TŮMA JiříDolní Kralovice#5591975Muži9.00:22:41+00:02:11.56Detail
10. CRHA MartinLysá nad Labem#5041986Muži10.00:22:49+00:02:19.07Detail
11. FOLLER MiroslavEFA Vlašim#5141973Muži11.00:22:58+00:02:28.73Detail
12. DVOŘÁK ŠtěpánRynárec#5571969Muži12.00:23:18+00:02:48.39Detail
13. KUČEROVÁ AnetaAtletika Benešov#5662004Ženy1.00:23:47+00:03:17.71Detail
14. VALENTOVÁ MarkétaVelosport Valenta Scott team Pelhřimov#5451977Ženy2.00:24:10+00:03:40.23Detail
15. KUZMIAK MichalAdidas Runners#5681988Muži13.00:24:25+00:03:55.30Detail
16. KOREC MartinOstrá#5211985Muži14.00:24:43+00:04:12.99Detail
17. DVOŘÁK RadekPaběnice#5121994Muži15.00:24:59+00:04:29.31Detail
18. FOLTÍN TomášNA KREV#5321986Muži16.00:25:17+00:04:47.73Detail
19. VALENTA DavidVelosport Valenta Scott team Pelhřimov#5441979Muži17.00:25:44+00:05:14.43Detail
20. MANSFIELD JimKosova Hora#5281975Muži18.00:25:49+00:05:19.42Detail
21. HERÁŇ JiříVlašim#5161981Muži19.00:25:52+00:05:22.37Detail
22. MRÁZKOVÁ MichaelaDivišov#5311981Ženy3.00:25:54+00:05:24.10Detail
23. LUKEŠ JiříJ a J Vlašim#5501965Muži20.00:26:19+00:05:48.78Detail
24. DANEŠOVÁ MartinaSázava#5071987Ženy4.00:26:42+00:06:11.84Detail
25. NOVÁK MiroslavS.K. Jakub#5641953Muži21.00:26:44+00:06:14.71Detail
26. SEIDLOVÁ AliceVlašim#5401988Ženy5.00:27:01+00:06:30.98Detail
27. ŠKOPEK PavelVlašim#5411964Muži22.00:27:30+00:07:00.07Detail
28. MACHOVSKÝ MatyášBeachwell Pelhřimov#5542002Muži23.00:28:51+00:08:20.83Detail
29. KŘENKOVÁ SimonaBenešov#5221996Ženy6.00:29:02+00:08:32.14Detail
30. DŘÍNOVSKÝ MichalSvětlá nad Sázavou#5091990Muži24.00:29:33+00:09:03.06Detail
31. KUČEROVÁ LuckaRunning Ladies#5232006Ženy7.00:29:38+00:09:07.93Detail
32. ŠAŠKOVÁ EvaBenešov#5481981Ženy8.00:29:40+00:09:10.49Detail
33. VLKANNOVA VladimírBenešov#5011983Muži25.00:29:55+00:09:25.00Detail
34. MACHOVSKÝ MaxBeachwell Pelhřimov#5672004Muži26.00:30:16+00:09:46.62Detail
35. PLACHÝ LukášBenešov#5371981Muži27.00:30:22+00:09:52.68Detail
36. PEUKERT JiříZruč nad Sázavou#5361977Muži28.00:30:24+00:09:54.57Detail
37. BOHUSLAVOVÁ AnetaVlašim#5581988Ženy9.00:30:48+00:10:18.72Detail
38. NORTH ShaunPraha#5331973Muži29.00:31:06+00:10:36.32Detail
39. MAUR KryštofPraha - Kunratice#5242008Muži30.00:31:18+00:10:47.87Detail
40. LUKEŠOVÁ JanaJ a J Vlašim#5271968Ženy10.00:31:36+00:11:06.44Detail
41. DUDOVÁ KateřinaSDH Býkovice pod Blaníkem#5101991Ženy11.00:31:39+00:11:09.30Detail
42. FIALA TomasRimovice#5131977Muži31.00:31:40+00:11:10.11Detail
43. MAUR JanPraha - Kunratice#5301973Muži32.00:32:49+00:12:19.36Detail
44. KAŇKOVSKÝ MartinZruč nad Sázavou#5151993Muži33.00:33:04+00:12:33.95Detail
45. LORENCOVÁ BláhováPraha#5261972Ženy12.00:33:27+00:12:57.30Detail
46. KOHOUT PavelDubovsko#5201948Muži34.00:34:09+00:13:39.01Detail
47. TŮMOVÁ LeontýnaDubovsko#5432004Ženy13.00:34:09+00:13:39.10Detail
48. MAŠEK JanVlašim#5291977Muži35.00:34:29+00:13:59.53Detail
49. NOVÁK RobertBenešov#5341969Muži36.00:34:30+00:14:00.23Detail
50. PALKOVÁ Luciewww.golfiq.cz#5351980Ženy14.00:34:55+00:14:25.44Detail
51. KOZLEROVÁ ZuzanaBeachwell Pelhřimov#5611976Ženy15.00:34:57+00:14:27.34Detail
52. BARTOŠ VítLouňovice pod Blaníkem#5021984Muži37.00:35:01+00:14:31.06Detail
53. TŮMOVÁ LenkaDubovsko#5421973Ženy16.00:36:10+00:15:40.06Detail
54. VOŠVRDOVÁ VandaDubina#5621987Ženy17.00:36:53+00:16:23.33Detail
55. ZELINGROVÁ MarcelaZdislavice#5171972Ženy18.00:37:09+00:16:39.63Detail
56. DUDOVÁ KristýnaSDH Býkovice pod Blaníkem#5111998Ženy19.00:37:18+00:16:47.96Detail
57. PTÁČKOVÁ MichaelaČechtice#5391996Ženy20.00:37:29+00:16:59.58Detail
58. SMETANOVÁ Marie#5511997Ženy21.00:37:29+00:16:59.74Detail
59. VENCELOVÁ VeronikaVlašim#5471999Ženy22.00:37:48+00:17:18.31Detail
60. VENCELOVÁ MarieVlašim#5461980Ženy23.00:38:10+00:17:40.54Detail
61. ČERVOVÁ ZuzanaMSF VLAŠIM#5061960Ženy24.00:39:52+00:19:22.68Detail
62. NEPRAŠOVÁ PetraSOŠ a SZŠ Benešov#6202002Ženy25.00:39:52+00:19:22.71Detail
DNF BEDNAŘÍK MichalÚstí nad Labem#5031994MužiDNF Detail
DNF RADA JanSportisimo Hvězdy - BŽB#5051969MužiDNF Detail
DNF JANEČKOVÁ JanaChodov#5181972ŽenyDNF Detail
DNF KARÁSKOVÁ DarinaBáječné ženy v běhu#5191959ŽenyDNF Detail
DNF POHORSKÁ Michaela#5381993ŽenyDNF Detail
DNF ZOULOVÁ RadkaVotice#5491976ŽenyDNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz