Oficiální Výsledková listina Vlašimská desítka a Pětka pro všechny
9. 6. 2018

Vlašimská desítka

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. JIRÁSEK MarekTJ Sokol Kbely#73Muži1.00:42:43Detail
2. JÁNOŠÍK RudolfVlašim#3Muži2.00:43:55+00:01:12Detail
3. DUBJÁK PetrJiskra Zruč nad Sázavou#1Muži3.00:44:54+00:02:11Detail
4. ŠIMEK PavelPolná#59Muži4.00:46:16+00:03:33Detail
5. KUČERA VáclavPraha#63Muži5.00:46:22+00:03:39Detail
6. KAHOUN JanLouňovice pod Blaníkem #23Muži6.00:47:07+00:04:24Detail
7. KRČÁLOVÁ OlgaPolná#37Ženy1.00:47:13+00:04:30Detail
8. PEJŠA Jansmí být prázdné#40Muži7.00:47:59+00:05:16Detail
9. GAZDA VítězslavDivišov#30Muži8.00:48:14+00:05:31Detail
10. PEROUTKA VincencVlašim#41Muži9.00:48:29+00:05:46Detail
11. ŠIBRAVOVÁ Lenkakerteam#58Ženy2.00:49:02+00:06:19Detail
12. LEJNAR MartinJiskra Zruč nad Sázavou#2Muži10.00:49:03+00:06:20Detail
13. ŠPŮREK PetrKoloběžka Vracovice#17Muži11.00:49:46+00:07:03Detail
14. PÁLKA PavelHitrádio City#6Muži12.00:50:12+00:07:29Detail
15. ŠULC MiroslavDivišov#68Muži13.00:50:44+00:08:01Detail
16. PÁLA RomanMédea boxing team#20Muži14.00:51:03+00:08:20Detail
17. ADAMCOVÁ AndreaAtletika Spartak Vlašim#5Ženy3.00:51:10+00:08:27Detail
18. MRVA PavelBBK - Popovice#74Muži15.00:51:33+00:08:50Detail
19. SLÍVA PetrHitrádio City#8Muži16.00:51:39+00:08:56Detail
20. JIROUŠKOVÁ HanaZnosim#7Ženy4.00:51:58+00:09:15Detail
21. FOLLER MiroslavEFA Vlašim#65Muži17.00:51:58+00:09:15Detail
22. TŮMA JiříObchodní akademie Vlašim#10Muži18.00:52:44+00:10:01Detail
23. FILIP JiříVlašim#16Muži19.00:53:01+00:10:18Detail
24. JIRÁSKOVÁ KateřinaPraha 9#72Ženy5.00:53:31+00:10:48Detail
25. PAVLAS JanŘíčany#62Muži20.00:53:57+00:11:14Detail
26. HRČEK Tomáš#33Muži21.00:54:16+00:11:33Detail
27. BROŽÍK FrantišekVlašim #12Muži22.00:54:47+00:12:04Detail
28. FRYČOVÁ LenkaPsáry#29Ženy6.00:54:47+00:12:04Detail
29. VAN MarekSK Nusle#61Muži23.00:54:51+00:12:08Detail
30. DVOŘÁKOVÁ RenátaZnosim#15Ženy7.00:55:00+00:12:17Detail
31. KORTAN FrantišekSokol Počepice#71Muži24.00:55:22+00:12:39Detail
32. KNÍŽEK Lukáš#35Muži25.00:55:57+00:13:14Detail
33. PŘÍHODA StanislavKutná Hora#44Muži26.00:56:03+00:13:20Detail
34. KREJČA TomášJankov#18Muži27.00:56:48+00:14:05Detail
35. BOŘILOVÁ MagdalénaSOŠ a SZŠ Benešov#25Ženy8.00:57:03+00:14:20Detail
36. ZÁVORKA MilanSDH Chabeřice#11Muži28.00:57:28+00:14:45Detail
37. HEŘMÁNKOVÁ PavlaVlašim#75Ženy9.00:57:28+00:14:45Detail
38. MÜCK Vladimír#64Muži29.00:58:02+00:15:19Detail
39. VALEŠ JardaKutná Hora#54Muži30.00:58:07+00:15:24Detail
40. KORN DavidTrhový Štěpánov#60Muži31.00:58:24+00:15:41Detail
41. SMETANA KarelBBK benešov#46Muži32.00:58:44+00:16:01Detail
42. PETRÁSKOVÁ NikolTJ Jiskra#4Ženy10.00:59:13+00:16:30Detail
43. TŮMA JonášDubovsko#51Muži33.00:59:31+00:16:48Detail
44. HEJNÝ MartinČechtice#67Muži34.00:59:43+00:17:00Detail
45. KUČEROVÁ BlankaRunning Ladies#22Ženy11.00:59:57+00:17:14Detail
46. HEINRICH PatrickStuttgart#31Muži35.01:00:13+00:17:30Detail
47. TŮMA LadislavDubovsko#52Muži36.01:01:38+00:18:55Detail
48. CINKA IvanBenešovský běžecký klub#13Muži37.01:01:55+00:19:12Detail
49. PLECHÁČ PetrKosova Hora#43Muži38.01:02:07+00:19:24Detail
50. DRBAL LubošSDH Zruč nad Sázavou#14Muži39.01:02:25+00:19:42Detail
51. ZOULOVÁ RadkaVotice#66Ženy12.01:02:56+00:20:13Detail
52. BOČKOVÁ LucieSlapy u Tábora#24Ženy13.01:03:29+00:20:46Detail
53. NOVÁKOVÁ MichaelaSlapy u Tábora#69Ženy14.01:06:03+00:23:20Detail
54. BUDKOVÁ IvaŠneci v běhu #26Ženy15.01:06:44+00:24:01Detail
55. FRYČ AntonínPsáry#28Muži40.01:07:26+00:24:43Detail
56. HENNOVÁ KristinaPsáry#32Ženy16.01:08:29+00:25:46Detail
57. PICKOVÁ JanaChramiště#42Ženy17.01:09:31+00:26:48Detail
58. HULMÁKOVÁ IvanaŠaty Gazella#34Ženy18.01:09:59+00:27:16Detail
59. PAVELKOVÁ PavlínaVlašim#39Ženy19.01:10:34+00:27:51Detail
60. BLAZEJOVA RomanaJílové u Prahy#57Ženy20.01:12:47+00:30:04Detail
61. LUČANOVÁ Tereza#70Ženy21.01:12:47+00:30:04Detail
62. MERASICKA DagmarContinental Automotive Czech Republic s.r.o.#19Ženy22.01:37:32+00:54:49Detail
DNF VLASÁKOVÁ Martina#55ŽenyDNF Detail
DNF NĚMEČKOVÁ Petra#21ŽenyDNF Detail
DNS RADOVÁ BarboraBáječné ženy v běhu#9ŽenyDNS Detail
DNS DOUBRAVSKÝ PetrVlašim#27MužiDNS Detail
DNS KOZLOVÁ MarieLukavec#36ŽenyDNS Detail
DNS KRIŠTOFÍK Jiříbequem tempo#38MužiDNS Detail
DNS RAČANSKÝ LubošZvěstov#45MužiDNS Detail
DNS SUCHÝ DanVlašim#47MužiDNS Detail
DNS ŠÁROVÁ AndreaVotice#48ŽenyDNS Detail
DNS ŠČOBIKOVÁ MonikaSlaný#49ŽenyDNS Detail
DNS ZEHNULA JiříPnětluky, okr. Louny#50MužiDNS Detail
DNS TUREK DavidSokol Miřetice#53MužiDNS Detail
DNS VLK VáclavRadíkovice#56MužiDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz