Oficiální Výsledková listina Vlašimská desítka a Pětka pro všechny
9. 6. 2018

Vlašimská desítka Kategorie Muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. JIRÁSEK MarekTJ Sokol Kbely#7300:42:43Detail
2. JÁNOŠÍK RudolfVlašim#300:43:55+00:01:12Detail
3. DUBJÁK PetrJiskra Zruč nad Sázavou#100:44:54+00:02:11Detail
4. ŠIMEK PavelPolná#5900:46:16+00:03:33Detail
5. KUČERA VáclavPraha#6300:46:22+00:03:39Detail
6. KAHOUN JanLouňovice pod Blaníkem #2300:47:07+00:04:24Detail
7. PEJŠA Jansmí být prázdné#4000:47:59+00:05:16Detail
8. GAZDA VítězslavDivišov#3000:48:14+00:05:31Detail
9. PEROUTKA VincencVlašim#4100:48:29+00:05:46Detail
10. LEJNAR MartinJiskra Zruč nad Sázavou#200:49:03+00:06:20Detail
11. ŠPŮREK PetrKoloběžka Vracovice#1700:49:46+00:07:03Detail
12. PÁLKA PavelHitrádio City#600:50:12+00:07:29Detail
13. ŠULC MiroslavDivišov#6800:50:44+00:08:01Detail
14. PÁLA RomanMédea boxing team#2000:51:03+00:08:20Detail
15. MRVA PavelBBK - Popovice#7400:51:33+00:08:50Detail
16. SLÍVA PetrHitrádio City#800:51:39+00:08:56Detail
17. FOLLER MiroslavEFA Vlašim#6500:51:58+00:09:15Detail
18. TŮMA JiříObchodní akademie Vlašim#1000:52:44+00:10:01Detail
19. FILIP JiříVlašim#1600:53:01+00:10:18Detail
20. PAVLAS JanŘíčany#6200:53:57+00:11:14Detail
21. HRČEK Tomáš#3300:54:16+00:11:33Detail
22. BROŽÍK FrantišekVlašim #1200:54:47+00:12:04Detail
23. VAN MarekSK Nusle#6100:54:51+00:12:08Detail
24. KORTAN FrantišekSokol Počepice#7100:55:22+00:12:39Detail
25. KNÍŽEK Lukáš#3500:55:57+00:13:14Detail
26. PŘÍHODA StanislavKutná Hora#4400:56:03+00:13:20Detail
27. KREJČA TomášJankov#1800:56:48+00:14:05Detail
28. ZÁVORKA MilanSDH Chabeřice#1100:57:28+00:14:45Detail
29. MÜCK Vladimír#6400:58:02+00:15:19Detail
30. VALEŠ JardaKutná Hora#5400:58:07+00:15:24Detail
31. KORN DavidTrhový Štěpánov#6000:58:24+00:15:41Detail
32. SMETANA KarelBBK benešov#4600:58:44+00:16:01Detail
33. TŮMA JonášDubovsko#5100:59:31+00:16:48Detail
34. HEJNÝ MartinČechtice#6700:59:43+00:17:00Detail
35. HEINRICH PatrickStuttgart#3101:00:13+00:17:30Detail
36. TŮMA LadislavDubovsko#5201:01:38+00:18:55Detail
37. CINKA IvanBenešovský běžecký klub#1301:01:55+00:19:12Detail
38. PLECHÁČ PetrKosova Hora#4301:02:07+00:19:24Detail
39. DRBAL LubošSDH Zruč nad Sázavou#1401:02:25+00:19:42Detail
40. FRYČ AntonínPsáry#2801:07:26+00:24:43Detail
DNS DOUBRAVSKÝ PetrVlašim#27DNS Detail
DNS KRIŠTOFÍK Jiříbequem tempo#38DNS Detail
DNS RAČANSKÝ LubošZvěstov#45DNS Detail
DNS SUCHÝ DanVlašim#47DNS Detail
DNS ZEHNULA JiříPnětluky, okr. Louny#50DNS Detail
DNS TUREK DavidSokol Miřetice#53DNS Detail
DNS VLK VáclavRadíkovice#56DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz