Oficiální Výsledková listina Prague Park Race - Divoká Šárka
24. 6. 2018

14 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. JANŮ JanMizuno team#66M201.00:51:10Detail
2. KOVÁŘ JáchymMizuno team#295M202.00:51:45+00:00:35Detail
3. KUBRIČAN PavelSAUCONY#289M301.00:55:56+00:04:46Detail
4. PAŘÍK OndřejT. J. Sokol Kolín#258M302.00:59:47+00:08:37Detail
5. SEMENCHUKOV MaximRunning Chef#304M303.01:00:20+00:09:10Detail
6. GREGOROVÁ KamilaMizunoTeam /PSK Olymp Praha#288Z301.01:00:27+00:09:17Detail
7. FRIČEK JanPraha#194M304.01:01:09+00:09:59Detail
8. KALIBERKA JanPraha 5#140M305.01:03:14+00:12:04Detail
9. PRAŽÁK JiříSK Zbraslav#344M401.01:03:55+00:12:45Detail
10. MADRON Miloš#34M402.01:04:52+00:13:42Detail
11. VOJTA Radek#330M306.01:04:52+00:13:42Detail
12. ŠIMEK PavelPraha 3#172M403.01:05:06+00:13:56Detail
13. SVOBODA RobertBajker.eu#348M404.01:05:10+00:14:00Detail
14. LANDOVSKÝ LukášJablonec nad Nisou#109M203.01:05:23+00:14:13Detail
15. KRÁTKÝ Michal#233M307.01:05:29+00:14:19Detail
16. LINHART Václav#302M308.01:05:34+00:14:24Detail
17. PRAGER KarelTJ Sokol Sojovice#137M204.01:05:41+00:14:31Detail
18. BRIGHT JackKryathlon#325M309.01:06:15+00:15:05Detail
19. ČERNÝ JaroslavČeská Lípa#182M3010.01:06:22+00:15:12Detail
20. GIRARD Petr#94M3011.01:06:36+00:15:26Detail
21. ROHLÍČEK Bohumil#176M405.01:07:02+00:15:52Detail
22. BRADÁČOVÁ MartinaMaraton klub Kladno#201Z401.01:07:21+00:16:11Detail
23. ŠIMONEK JanPraha#146M406.01:07:30+00:16:20Detail
24. FABRE Benjamin#271M3012.01:08:01+00:16:51Detail
25. JONÁŠ MartinEdelstahl Poldi#284M3013.01:08:14+00:17:04Detail
26. PRINC Aleš#261M407.01:08:43+00:17:33Detail
27. PALUSEKOVA KatarinaPrague#196Z201.01:08:48+00:17:38Detail
28. PAVLÍK DavidŠneci v běhu#221M3014.01:09:13+00:18:03Detail
29. ŠÍP OndřejASK Slavia Praha#165M205.01:09:20+00:18:10Detail
30. VANĚK PavelPraha#185M501.01:09:48+00:18:38Detail
31. VYDRA LukášPraha#336M408.01:10:20+00:19:10Detail
32. MAJERCIK MiroslavF.C. Vsetaty#226M206.01:10:28+00:19:18Detail
33. MAZOCH BřetislavFrenštát p. R.#273M3015.01:11:01+00:19:51Detail
34. SPURNÝ JiříMotoDesná#131M207.01:11:26+00:20:16Detail
35. GRASL KarelPostoloprty#106M409.01:11:27+00:20:17Detail
36. KAHÁNEK StanislavDýmka míru#350M3016.01:11:44+00:20:34Detail
37. ŠEVČÍK DavidTišnov#57M4010.01:11:57+00:20:47Detail
38. REZIC ZvonimirAR Running Prague#283M3017.01:12:17+00:21:07Detail
39. KINCL JanVepřovky#339M4011.01:12:19+00:21:09Detail
40. TANDLER RomanKutná Hora#102M3018.01:13:11+00:22:01Detail
41. PODROUŽKOVÁ Eva#318Z302.01:13:20+00:22:10Detail
42. VOŠAHLÍK HonzaPraha#313M3019.01:13:30+00:22:20Detail
43. ŠPAČEK MartinPraha#197M208.01:14:11+00:23:01Detail
44. FENCL RadekSK Vlaška Dobříš#167M502.01:15:14+00:24:04Detail
45. CHVÁTALOVÁ MarkétaSDH Dolní Jirčany#17Z402.01:15:23+00:24:13Detail
46. VANĚK PetrŠneci v běhu#64M503.01:16:00+00:24:50Detail
47. SEČKÁR AloisPraha 4#240M3020.01:16:02+00:24:52Detail
48. HUDEC Jiří#39M4012.01:16:09+00:24:59Detail
49. TŘEŠŇÁK PetrSlanyKobylky#268M3021.01:16:09+00:24:59Detail
50. PÁNEK JanPraha#48M4013.01:16:32+00:25:22Detail
51. HONZÁKOVÁ JiřinaBřevnov#114Z501.01:16:35+00:25:25Detail
52. JANEČEK MartinPraha 6#263M4014.01:16:45+00:25:35Detail
53. ŠŤAVÍK JaroslavKrásně se dejchá#58M3022.01:16:58+00:25:48Detail
54. KALUŽNÝ MichalPraha#142M209.01:17:23+00:26:13Detail
55. PERGLER TomasGoVegan#51M3023.01:17:35+00:26:25Detail
56. KOVÁČIK StanislavSolčany#349M3024.01:17:44+00:26:34Detail
57. KOLLNER PetrKutná Hora#236M3025.01:17:46+00:26:36Detail
58. KROC MiloslavBrandýsek#308M504.01:17:50+00:26:40Detail
59. KOLÁŘOVÁ KarolinaPraha#280Z202.01:17:52+00:26:42Detail
60. ZUGAR Robert#115M4015.01:18:07+00:26:57Detail
61. VELEHRADSKÝ PetrNučice#218M505.01:18:55+00:27:45Detail
62. MARTIN DaleKamýk#157M506.01:19:06+00:27:56Detail
63. VESELÝ TomášRozběháme Prahu#291M3026.01:19:11+00:28:01Detail
64. VLACHOVÁ EliškaPraha#68Z303.01:19:11+00:28:01Detail
65. KNOBOVÁ LucieChrášťany#133Z203.01:19:12+00:28:02Detail
66. MAREK TomášPraha#209M4016.01:19:22+00:28:12Detail
67. JONES StevePrague#195M3027.01:19:29+00:28:19Detail
68. PALÍROVÁ TerezaPraha#301Z304.01:19:31+00:28:21Detail
69. LIŠKA Samuel#103M2010.01:19:41+00:28:31Detail
70. KRÁL AlešKŠ Antilopa#321M4017.01:20:21+00:29:11Detail
71. CELBOVA PetraBojasci#262Z305.01:20:28+00:29:18Detail
72. VECKA MichalBáječné ženy v běhu#184M3028.01:20:35+00:29:25Detail
73. TADDEI Valerio#93M3029.01:20:36+00:29:26Detail
74. TOPIČ Jiří#96M3030.01:20:46+00:29:36Detail
75. KARAS AdamGHB#229M2011.01:21:13+00:30:03Detail
76. SRB JindřichNight Run Team#125M3031.01:21:23+00:30:13Detail
77. HAVLÍK Marek RudolfJemnice#249M2012.01:21:35+00:30:25Detail
78. CELBA JiříNáchod#210M601.01:21:36+00:30:26Detail
79. KUPECKÝ JosefPoděbrady#191M507.01:21:45+00:30:35Detail
80. OPOLECKÁ PavlaRoztoky#315Z306.01:21:53+00:30:43Detail
81. KOSTKA PetrPraha 5#132M4018.01:22:10+00:31:00Detail
82. BENEŠ Petr#276M3032.01:22:11+00:31:01Detail
83. VALIHRACH LukášPraha#61M3033.01:22:25+00:31:15Detail
84. BÍLEK JiříOCRA CZ TEAM#227M3034.01:22:27+00:31:17Detail
85. HUBÁČEK Adam#177M2013.01:22:31+00:31:21Detail
86. BARTOŠOVÁ AndreaPraha#175Z307.01:22:34+00:31:24Detail
87. EVANS PaulPraha#312M508.01:22:55+00:31:45Detail
88. MACHOVÁ IvanaFit body Klatovy#31Z403.01:22:58+00:31:48Detail
89. SCOHIER FrancoisPraha#190M2014.01:23:00+00:31:50Detail
90. ISAAC MalcolmPraha#293M3035.01:23:05+00:31:55Detail
91. DIVIŠOVÁ Kristýna#267Z204.01:23:12+00:32:02Detail
92. JÄGEROVÁ Tereza#287Z308.01:23:17+00:32:07Detail
93. VALIHRACH VáclavKolín#62M602.01:23:31+00:32:21Detail
94. ZELENKA PetrHurikán Praha#80M3036.01:23:32+00:32:22Detail
95. ANDRADE TelmoTerronska UTD#1M4019.01:23:47+00:32:37Detail
96. CHVÁTAL MarekFade#139M4020.01:24:13+00:33:03Detail
97. HOUŽVIČKA IvanFofr-team Přehvozdí#171M509.01:24:40+00:33:30Detail
98. TRNKOVÁ OlgaKorouhev#253Z309.01:24:42+00:33:32Detail
99. ŽELEZNÝ VojtěchMravkolev#76M2015.01:24:44+00:33:34Detail
100. ŽELEZNÝ PetrMravkolev#75M4021.01:24:51+00:33:41Detail
101. STŘÍŽOVÁ ZuzanaPraha#328Z205.01:24:54+00:33:44Detail
102. MYŠKOVÁ KarolinaŘíčany#40Z404.01:25:16+00:34:06Detail
103. TERČ DanielPraha 3#169M2016.01:25:18+00:34:08Detail
104. SRB ŠtěpánPraha 9 - Kbely#239M4022.01:25:21+00:34:11Detail
105. ŠUP RadekPraha#116M4023.01:25:32+00:34:22Detail
106. NOVAKOVA LuciaPsary#45Z405.01:25:38+00:34:28Detail
107. VORÁČEK DavidZlončice#246M3037.01:25:47+00:34:37Detail
108. VIDAL RegisLucon#281M2017.01:26:15+00:35:05Detail
109. ČERMÁKOVÁ Denisa#212Z3010.01:26:28+00:35:18Detail
110. LINHART VladimírKutná Hora#220M4024.01:26:30+00:35:20Detail
111. DUBOVSKÝ Petr#16M4025.01:26:53+00:35:43Detail
112. ELIÁŠ Petr#319M3038.01:27:00+00:35:50Detail
113. NAVA Oliviercesky mararton klub#213M4026.01:27:14+00:36:04Detail
114. TLUSTÁ JitkaFufíci#231Z3011.01:27:16+00:36:06Detail
115. BREJCHA MichalPraha#254M4027.01:27:18+00:36:08Detail
116. TOMŠŮ LadislavSokol Střelice#250M4028.01:27:19+00:36:09Detail
117. OTHMAN MohyPrague#230M2018.01:27:28+00:36:18Detail
118. KUBÍČEK TomášBojásci#269M2019.01:27:32+00:36:22Detail
119. PASHKOVA Veronika#211Z3012.01:28:00+00:36:50Detail
120. KRÁLIK PetrPraha#151M3039.01:28:35+00:37:25Detail
121. KÁLAL KUČEROVÁ KateřinaPraha#20Z3013.01:28:38+00:37:28Detail
122. ROMANO GabriellaPraha#53Z406.01:28:43+00:37:33Detail
123. DUDÁŠOVÁ MonikaSK Vlaška Dobříš#166Z502.01:28:57+00:37:47Detail
124. SENICHEV ValerySRTG Praha#149M3040.01:29:25+00:38:15Detail
125. KALFUSOVÁ AnnaPraha#21Z206.01:30:14+00:39:04Detail
126. MACÁK JiříHradec Králové#29M3041.01:30:41+00:39:31Detail
127. HRIB Jakub#193M3042.01:30:41+00:39:31Detail
128. MORAVCOVÁ Petra#219Z407.01:30:45+00:39:35Detail
129. TRN MiroslavNatur life Prievidza#59M3043.01:31:06+00:39:56Detail
130. NYKODÝM RichardPraha#189M4029.01:31:11+00:40:01Detail
131. ZÁPOTOCKÝ MilanM&M Z POLABÍ#251M5010.01:31:14+00:40:04Detail
132. LEHMANN JeromePetriny#338M3044.01:31:29+00:40:19Detail
133. KAFKOVÁ Dagmar#22Z3014.01:31:29+00:40:19Detail
134. HLOŽKOVÁ MonikaPraha#143Z3015.01:31:34+00:40:24Detail
135. GRASLOVÁ KristýnaPostoloprty#107Z207.01:31:35+00:40:25Detail
136. TRNKA AntonínMilovice#296M4030.01:31:42+00:40:32Detail
137. PACALOVÁ Evaumčo.cz#118Z208.01:31:48+00:40:38Detail
138. KOBYLKINA NataliaPrague#179Z209.01:31:49+00:40:39Detail
139. BÁRTOVÁ HanaRun fór Fun#286Z2010.01:32:12+00:41:02Detail
140. ČECH MartinŘíčany#207M2020.01:32:19+00:41:09Detail
141. KARAS MilanHavl.Brod#228M5011.01:32:25+00:41:15Detail
142. JENČÍK PetrPraha#111M4031.01:32:38+00:41:28Detail
143. BARTÁKOVÁ MarkétaŽdirec nad Doubravou#186Z3016.01:32:39+00:41:29Detail
144. BRABCOVÁ RadmilaPraha#152Z408.01:33:00+00:41:50Detail
145. DVOŘÁČKOVÁ Tereza#206Z3017.01:33:38+00:42:28Detail
146. JUNOVÁ LenkaDoksy#92Z409.01:33:39+00:42:29Detail
147. ŠROMOVSKÝ VojtěchKladno#155M3045.01:33:39+00:42:29Detail
148. JELÍNEK RomanSK Rampouch#129M4032.01:33:39+00:42:29Detail
149. KOCANDA Martin#150M4033.01:33:40+00:42:30Detail
150. FATACIUNOVÁ JanaPraha#8Z2011.01:34:38+00:43:28Detail
151. ŠRÁMKOVÁ ZdeňkaŽdírec nad Doubravou#188Z4010.01:34:55+00:43:45Detail
152. FABIANOVÁ IvanaPraha 13#164Z2012.01:35:33+00:44:23Detail
153. KURKOVA MichaelaPrague#306Z3018.01:36:00+00:44:50Detail
154. KOCOUREK Tomᚊneci v běhu#144M3046.01:36:29+00:45:19Detail
155. VRSOVSKA MarketaPraha 6#79Z3019.01:36:39+00:45:29Detail
156. BILIĆ JelenaAR Running Prague#282Z3020.01:37:41+00:46:31Detail
157. TICHÝ StanislavČervenobílá bojová síla#309M5012.01:39:15+00:48:05Detail
158. WAHAN ArshdeepPrague#316M3047.01:41:02+00:49:52Detail
159. SKALICKÁ VlastaTaH Praha#56Z503.01:41:05+00:49:55Detail
160. ZACHOVA Dagmar#332Z3021.01:43:39+00:52:29Detail
161. ŠTEPO MichalŠneci v běhu#278M4034.01:44:50+00:53:40Detail
162. BRŮČEK JiříPraha#135M2021.01:45:37+00:54:27Detail
163. ŠRÁMEK PetrDifferent Size#122M3048.01:45:58+00:54:48Detail
164. VALÁŠKOVÁ BarboraPardubice#292Z2013.01:45:59+00:54:49Detail
165. GRASLOVÁ KateřinaPostoloprty#138Z2014.01:46:29+00:55:19Detail
166. PULCHART RomanDifferent Size#121M4035.01:46:31+00:55:21Detail
167. PANTŮČEK MichalSTRG Praha#260M3049.01:47:45+00:56:35Detail
168. SLANCOVA DitaPraha 6#78Z4011.01:48:59+00:57:49Detail
169. GIESZMANN Tomáš#123M2022.01:49:03+00:57:53Detail
170. VECKOVÁ HanaBáječné ženy v běhu#183Z3022.01:49:35+00:58:25Detail
171. JIROŠOVÁ BarboraTurnov#85Z2015.01:50:50+00:59:40Detail
172. VAVROCHOVÁ JaroslavaPraha 4#130Z4012.01:51:43+01:00:33Detail
173. ŠIMONEK JosefMělník#285M4036.01:51:57+01:00:47Detail
LANTCOV AntonPraha#305M3000:00:00Detail
DNF BRINDLEY Jamie#124M30DNF Detail
DNF ŠVOMOVÁ VeronikaEkonom Praha Outdoor#274Z20DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz