Oficiální Výsledková listina Hruboskalský půlmaraton
21. 4. 2018

21 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. MACEČEK TomášBUFF#412M201.01:23:37Detail
2. GROH RadoslavHUDY La Sportiva#426M202.01:28:17+00:04:40Detail
3. BERKA Martin#159M301.01:28:40+00:05:03Detail
4. MATĚJŮ LubošSild team#350M401.01:30:03+00:06:26Detail
5. HRON JanSu.Tri Prachatice#54M302.01:30:52+00:07:15Detail
6. ZVĚŘINA PetrOK Lokomotiva Pardubice#314M303.01:31:09+00:07:32Detail
7. MARHOUN PetrVSK MFF UK#396M304.01:32:27+00:08:50Detail
8. SCHORNÁ PavlaMizuno team#257Z301.01:32:37+00:09:00Detail
9. KRATOCHVÍL MartinJSDH Vysoký Újezd#414M203.01:32:46+00:09:09Detail
10. ANTCZAK AdrianBogatyńskie Wodociągi#494M402.01:34:18+00:10:41Detail
11. BRODSKÝ VladimírJičínští draci#398M501.01:34:19+00:10:42Detail
12. GREGOROVÁ KamilaMizuno team/PSK Olymp Praha#377Z302.01:34:41+00:11:04Detail
13. LHOTA ZbyšekELEVEN RUN TEAM#209M305.01:35:20+00:11:43Detail
14. BALCAR MichalRunSport Team#475M306.01:35:37+00:12:00Detail
15. ČERVENKA Pavelmusher club Český ráj#455M307.01:35:45+00:12:08Detail
16. KAZDA OndřejSportcentrum Jičín#303M308.01:36:56+00:13:19Detail
17. VALENTA KarelBěžecký kroužek Varnsdorf#322M403.01:37:30+00:13:53Detail
18. NOVOTNÁ TerezaOK99 Hradec Králové#119Z201.01:37:49+00:14:12Detail
19. SEIDL Miroslav#264M404.01:38:09+00:14:32Detail
20. KOVÁŘ MyroBT#388M309.01:39:21+00:15:44Detail
21. JIRÁSEK TomášRunning Stones Praha#466M3010.01:39:50+00:16:13Detail
22. VEJNAR Jiří#215M3011.01:40:18+00:16:41Detail
23. KUBÁT LukášKubáti team#284M204.01:40:31+00:16:54Detail
24. ŠEBA Jan#95M205.01:42:06+00:18:29Detail
25. KOTYK Jan#292M405.01:42:15+00:18:38Detail
26. KARABINOŠ Tomáš#158M3012.01:42:18+00:18:41Detail
27. NOVOTNÝ PavelBK Vysoká nad Labem#373M3013.01:42:22+00:18:45Detail
28. PŘECH AlešHO Alpin 4#115M3014.01:42:23+00:18:46Detail
29. PRAGER KarelTJ Sokol Sojovice#390M206.01:42:30+00:18:53Detail
30. MALINSKÝ VáclavNalehko Liberec#142M207.01:42:50+00:19:13Detail
31. MATRASOVÁ KateřinaSalming running team#476Z303.01:42:55+00:19:18Detail
32. VRBA MartinRUN magazine team#18M406.01:42:59+00:19:22Detail
33. BARTOŠ MichalHK ÁDR ROCK#222M208.01:43:04+00:19:27Detail
34. ČERNÝ JaroslavTT3 Sport Česká Lípa#169M3015.01:43:34+00:19:57Detail
35. EWERT AdamSzczecin#307M209.01:43:39+00:20:02Detail
36. WOLF TomášLiberec 30#468M3016.01:43:51+00:20:14Detail
37. ŠLÉGL JanRumbo Team Liberec#132M3017.01:43:51+00:20:14Detail
38. LOULA Jan#246M2010.01:44:03+00:20:26Detail
39. NOVOTNÝ MilanOK99 Hradec Králové#117M502.01:44:11+00:20:34Detail
40. ZIKMUND JanOrel Turnov#427M407.01:44:17+00:20:40Detail
41. KNÉBL OndřejMalý Rohozec#110M3018.01:44:27+00:20:50Detail
42. LANK Pavel#269M2011.01:44:31+00:20:54Detail
43. DUŠÁNEK JanJEŠTĚD SKYRACE#488M3019.01:44:57+00:21:20Detail
44. SKELTON JamieAdidas runners#47M3020.01:46:11+00:22:34Detail
45. MEDLIK JanNwow#23M2012.01:46:41+00:23:04Detail
46. ERBEN Jan#397M2013.01:46:54+00:23:17Detail
47. HOROVÁ PavlaOK Lokomotiva Pardubice#103Z202.01:46:55+00:23:18Detail
48. ŠTENCL Václav#479M3021.01:47:00+00:23:23Detail
49. LÉHAR AdamROB Pardubice#410M2014.01:47:17+00:23:40Detail
50. SOUKUP PetrSo Ráj Hrubá Skála#96M503.01:47:28+00:23:51Detail
51. MUSILOVÁ DášaJílové#416Z304.01:47:30+00:23:53Detail
52. NĚMEČEK PavelPřepeře#357M2015.01:47:43+00:24:06Detail
53. MULLER JanTanvald#327M3022.01:47:47+00:24:10Detail
54. NEVORAL Jiřícyklogalik#349M3023.01:47:48+00:24:11Detail
55. ZANOZINA EkaterinaKerteam#1Z305.01:48:01+00:24:24Detail
56. HRABĚ VojtěchPraha#288M2016.01:48:37+00:25:00Detail
57. ZVĚŘINOVÁ MartinaOK Lokomotiva Pardubice#313Z306.01:48:51+00:25:14Detail
58. WEILGUNY MiroslavARO Jbc#118M2017.01:48:51+00:25:14Detail
59. RÁDR Jan#7M3024.01:49:01+00:25:24Detail
60. ČEJKOVÁ Magdalena#207Z307.01:49:43+00:26:06Detail
61. BITTNER MiroslavTTT#93M408.01:49:51+00:26:14Detail
62. LETKO Zbyněkrunning_sl0tr#439M3025.01:50:24+00:26:47Detail
63. PÍPAL PetrKamenice nad Lipou#116M3026.01:50:24+00:26:47Detail
64. SKALICKÝ JosefActivity Lanškroun / Žichlínek#67M504.01:50:27+00:26:50Detail
65. PELIKAN KarelTJ SOKOL PODLAZKY-DALOVICE#434M3027.01:50:37+00:27:00Detail
66. GRUSZ FilipPodej mi pivo#480M3028.01:50:41+00:27:04Detail
67. NOVÁKOVÁ ZuzanaKubáti team#282Z203.01:50:54+00:27:17Detail
68. ŠKRLETA PavelTJ Nová Včelnice#72M505.01:51:18+00:27:41Detail
69. DRAPÁK BohuslavRovensko pod Troskami#382M409.01:51:24+00:27:47Detail
70. MEZNÍK VláďaOB_LBE#26M506.01:51:26+00:27:49Detail
71. MATTHEWS DougTerronska UTD#21M507.01:51:35+00:27:58Detail
72. GAZDA VítězslavDivišov#464M4010.01:51:39+00:28:02Detail
73. RUBICK JiříHluboká nad Vltavou#260M4011.01:51:47+00:28:10Detail
74. ŠIMÁČEK MartinPardubice#348M2018.01:51:48+00:28:11Detail
75. CINCIBUS OndřejČáslav#459M4012.01:51:49+00:28:12Detail
76. PHILLIPS MonikaBěhat umí každý Davle#196Z308.01:51:58+00:28:21Detail
77. VOJTĚCHOVSKÝ Martin#389M4013.01:52:05+00:28:28Detail
78. PASEKA Štěpán#43M2019.01:52:06+00:28:29Detail
79. MORAVEC Karel#273M3029.01:52:08+00:28:31Detail
80. SPURNÝ JurášMotoDesná#445M2020.01:52:09+00:28:32Detail
81. SCHEJBAL JanRunSport Team#451M4014.01:52:11+00:28:34Detail
82. PODROUŽKOVÁ Eva#64Z309.01:52:19+00:28:42Detail
83. HÁJEK AdamOK Kamenice#30M2021.01:52:19+00:28:42Detail
84. KUKAČ PetrHO V. N. O.#35M508.01:52:25+00:28:48Detail
85. RADECHOVSKÝ JosefHO Bohnice#381M3030.01:52:28+00:28:51Detail
86. KUBASCH Tomáš#423M3031.01:52:28+00:28:51Detail
87. ULLRICH MartinMilovice#477M3032.01:52:33+00:28:56Detail
88. MAŘÁČEK ZdeněkHradec Králové#432M509.01:52:44+00:29:07Detail
89. PEKAŘOVÁ JanaTJ Turnov#364Z204.01:52:47+00:29:10Detail
90. KOREČEK PetrJivany#293M5010.01:52:52+00:29:15Detail
91. NOVÁK JiříKubáti team#286M4015.01:52:56+00:29:19Detail
92. UZEL MichalFitness Galaxie#486M3033.01:53:02+00:29:25Detail
93. TESAŘ IvanPraha,LK Balvan#354M4016.01:53:04+00:29:27Detail
94. DROBNÍK MiroslavHonahor#383M4017.01:53:10+00:29:33Detail
95. LÉHAROVÁ Alžběta#112Z205.01:53:13+00:29:36Detail
96. PULDA ŠtěpánLiberec#299M4018.01:53:17+00:29:40Detail
97. URBAN LukášRungo.cz#145M3034.01:53:17+00:29:40Detail
98. KADEČKA PetrZaloňov#171M3035.01:53:22+00:29:45Detail
99. MATAS Radek#136M3036.01:53:26+00:29:49Detail
100. ALMASY Michael#19M3037.01:53:52+00:30:15Detail
101. BOHÁČEK Milan#394M4019.01:53:54+00:30:17Detail
102. MATOUŠKOVÁ EvaLiberec#272Z401.01:54:14+00:30:37Detail
103. PITELOVÁ BarboraBáječné ženy v běhu#421Z3010.01:54:15+00:30:38Detail
104. MATĚJKA Ondřej#219M3038.01:54:23+00:30:46Detail
105. DAĎOURKOVÁ HelenaLiberec#298Z402.01:54:25+00:30:48Detail
106. ARDAMICA DavidARDY TEAM#29M4020.01:54:25+00:30:48Detail
107. KOLÁŘ David#385M2022.01:54:57+00:31:20Detail
108. DVOŘÁKOVÁ PetraAC Čáslav#400Z3011.01:55:06+00:31:29Detail
109. HURBÁNKOVÁ RomanaKlecany#91Z3012.01:55:07+00:31:30Detail
110. VRBA PetrJablonecké Mattonky#454M4021.01:55:12+00:31:35Detail
111. NOVOTNÁ MarkétaOK99 Hradec Králové#120Z206.01:55:13+00:31:36Detail
112. NOVÝ PavelTriatlon Mladá Boleslav#353M4022.01:55:13+00:31:36Detail
113. MED MichalMadafaka#42M3039.01:55:33+00:31:56Detail
114. VESELÝ VladimírHasiči Nratovice#363M4023.01:55:55+00:32:18Detail
115. KULHAVY Vaclav#237M4024.01:55:59+00:32:22Detail
116. KRÁL ZdeněkVelké Přílepy#141M5011.01:56:10+00:32:33Detail
117. SRB JindřichNight Run Team#87M3040.01:56:24+00:32:47Detail
118. KRECBACH JakubHK ADRŠPACH - ADR ROCK#316M2023.01:56:25+00:32:48Detail
119. PILZ PavelRádlo run#344M4025.01:56:32+00:32:55Detail
120. OULEHLA MichalBeroun#218M3041.01:56:35+00:32:58Detail
121. VAŠEK LiborRelative Team#104M4026.01:57:00+00:33:23Detail
122. LETÁK MartinLiberec#485M3042.01:57:09+00:33:32Detail
123. KOŠINA MartinTJ Jiskra Treboň#359M2024.01:57:16+00:33:39Detail
124. HONZÁKOVÁ JiřinaBřevnov#55Z501.01:57:22+00:33:45Detail
125. ŠAFRÁNEK RadekSněbín2001#482M4027.01:57:31+00:33:54Detail
126. KOVÁŘ JanVyskeř#406M3043.01:57:39+00:34:02Detail
127. JANOUŠEK JiříHONAHOR Turnov#372M4028.01:57:51+00:34:14Detail
128. KUBISTA JosefRunning lions#193M3044.01:58:00+00:34:23Detail
129. PADĚRA MartinAlpin 4#355M2025.01:58:04+00:34:27Detail
130. DĚDEK MiroslavC.C.Koupák#274M4029.01:58:05+00:34:28Detail
131. FOGL MarekJablonská běžecká liga - Standa tým#280M4030.01:58:11+00:34:34Detail
132. HUBENÁ EliškaRokytnice v Orlických horách#220Z3013.01:58:21+00:34:44Detail
133. ZLOCHOVÁ SimonaTC Dvořák#53Z207.01:58:22+00:34:45Detail
134. SICARD Olivier#418M3045.01:58:44+00:35:07Detail
135. SOUKUP LukášPraha 5 - Hlubočepy#369M2026.01:58:52+00:35:15Detail
136. VALEŠ JiříHONAHOR#384M4031.01:58:53+00:35:16Detail
137. PEŠTA LukášRadvánovice#291M3046.01:58:56+00:35:19Detail
138. ŽÁK Jiří#375M4032.01:58:58+00:35:21Detail
139. TOMAN PeterHatatitla Bradlec#74M4033.01:59:17+00:35:40Detail
140. PLAČEK TomášASK Děčín#417M5012.01:59:20+00:35:43Detail
141. EDR PavelLedeč nad Sázavou#186M4034.01:59:26+00:35:49Detail
142. KREUZER JanChomutov#151M3047.01:59:34+00:35:57Detail
143. KRÝSOVÁ EliškaHavlíčkův Brod#90Z208.01:59:43+00:36:06Detail
144. HUČEK Jakub#129M3048.01:59:44+00:36:07Detail
145. DĚDEK MilanDědas team Turnov#301M5013.01:59:54+00:36:17Detail
146. SMITKO LubošBěžecký svaz republik#465M3049.02:00:05+00:36:28Detail
147. BAŁA AnnaOlsztyn#308Z209.02:00:13+00:36:36Detail
148. VLČEK Jiří#190M2027.02:00:22+00:36:45Detail
149. KOSINOVÁ KamilaTatran Jablonec#311Z2010.02:00:31+00:36:54Detail
150. HLAVÁČKOVÁ HanaPardubice#321Z403.02:00:36+00:36:59Detail
151. MORAVCOVÁ HanaBob a Bobek#374Z3014.02:00:36+00:36:59Detail
152. ČAPEK PetrBob a Bobek#370M3050.02:00:37+00:37:00Detail
153. HUDEC JanPraha#230M3051.02:00:40+00:37:03Detail
154. SAMŠIŇÁK PřemyslLiberec#84M4035.02:00:42+00:37:05Detail
155. IVANČÁKOVÁ SabinaBK Kubánkov#212Z3015.02:00:47+00:37:10Detail
156. LNĚNIČKA JakubROB Pardubice#345M2028.02:00:52+00:37:15Detail
157. VĚCHET LadislavČeská Lípa#457M4036.02:00:55+00:37:18Detail
158. KARÁSEK JiříKartouzy#271M4037.02:01:07+00:37:30Detail
159. ŘÍHA Radek#77M2029.02:01:10+00:37:33Detail
160. VOLEJNÍK MartinDubá#111M4038.02:01:13+00:37:36Detail
161. MALIR RichardPraha#3M4039.02:01:16+00:37:39Detail
162. ORIABINEC Milan#496M3052.02:01:25+00:37:48Detail
163. JIRÁSKOVÁ Lucie#473Z2011.02:01:32+00:37:55Detail
164. UHLÍK Romansrtg kolín#458M3053.02:01:32+00:37:55Detail
165. FELLNER MartinFenix Ski Team Jeseník#391M5014.02:01:34+00:37:57Detail
166. KUBÁT TomášKubáti team#285M2030.02:01:36+00:37:59Detail
167. WEIDLICH TomášUSK Pardubice#265M4040.02:01:48+00:38:11Detail
168. SYNEK JiříUranové doly Hamr 1972#379M4041.02:02:05+00:38:28Detail
169. JAKOUBEK BohumilPraha#37M4042.02:02:14+00:38:37Detail
170. LAŽA OndřejJičín#333M3054.02:02:19+00:38:42Detail
171. ČERMÁK PavelJilemnice#161M5015.02:02:19+00:38:42Detail
172. VOTAVA ZdeněkOlomouc#48M3055.02:02:21+00:38:44Detail
173. KUBÁTOVÁ DanaKubáti team#283Z502.02:02:28+00:38:51Detail
174. KYNYCH RadekBradlec#415M3056.02:02:56+00:39:19Detail
175. ŠOLCOVÁ RomanaVentilek - Opatovice n/L#346Z3016.02:03:09+00:39:32Detail
176. KARÁSEK ZbyněkJablonec nad Nisou#251M3057.02:03:12+00:39:35Detail
177. KOZELKA Pavel#241M3058.02:03:27+00:39:50Detail
178. ČERMÁK TomášProstřední Lánov#238M4043.02:03:32+00:39:55Detail
179. KREUTER MichalFreaky No Power#411M4044.02:03:36+00:39:59Detail
180. BROŽEK TomášKOB Ústí nad Orlicí#342M4045.02:03:56+00:40:19Detail
181. HOZDOVÁ PavlaHodkovice nad Mohelkou#407Z3017.02:03:59+00:40:22Detail
182. ANTOŠ JanPraha#268M4046.02:04:02+00:40:25Detail
183. VALENTA JanKlánovické větry#17M5016.02:04:04+00:40:27Detail
184. STYCH Jan#249M2031.02:04:05+00:40:28Detail
185. REMEŠOVÁ KristýnaPraha#469Z3018.02:04:05+00:40:28Detail
186. NASTOUPIL Zdeňěk#387M3059.02:04:15+00:40:38Detail
187. KOŤÁTKOVÁ Věra#500Z404.02:04:15+00:40:38Detail
188. MACEK MartinSK Finisher#150M5017.02:04:16+00:40:39Detail
189. LANČARIČ PetrPraha 7#463M4047.02:04:37+00:41:00Detail
190. KUBEČEK JáchymHK Pardubice#259M4048.02:04:41+00:41:04Detail
191. PÁRALOVÁ MarkétaPRAHA 5#8Z405.02:04:48+00:41:11Detail
192. NÁDHEROVÁ MichaelaDesign4Garden#352Z3019.02:04:58+00:41:21Detail
193. OPACKI MatějTeplice#324M2032.02:05:02+00:41:25Detail
194. PAVLICA MarekPraha#4M3060.02:05:08+00:41:31Detail
195. ČERNÝ AndrejMimoň#365M3061.02:05:31+00:41:54Detail
196. BROŽKOVÁ KvětaKOB Ústí nad Orlicí#341Z406.02:05:32+00:41:55Detail
197. PONČOVÁ EvaRunSport Team#254Z407.02:05:35+00:41:58Detail
198. KAŠPAR OldaKasparolli#247M3062.02:05:58+00:42:21Detail
199. RITTICH JanTravčice#347M4049.02:06:04+00:42:27Detail
200. VESELÝ TomášRozběháme Prahu#172M3063.02:06:08+00:42:31Detail
201. ŠRÁMOVÁ AlenaKřivoklát#113Z3020.02:06:15+00:42:38Detail
202. STEHLÍK OndřejLiberec#250M3064.02:06:20+00:42:43Detail
203. SMÍTKOVÁ KarolínaChomutov#231Z2012.02:06:20+00:42:43Detail
204. FRIČ IvoNeratovice#368M5018.02:06:23+00:42:46Detail
205. RUTTKAY LiborKonvalinky#403M4050.02:06:24+00:42:47Detail
206. DUCHÁČKOVÁ Kateřina#358Z2013.02:06:36+00:42:59Detail
207. NAHODIL JiříPraha#192M3065.02:06:39+00:43:02Detail
208. STEINER MichalKostecké panství#248M4051.02:06:45+00:43:08Detail
209. SOKOL LukasPraha#449M2033.02:06:45+00:43:08Detail
210. PITTHARD ZdeněkSTPA CZ#102M5019.02:06:47+00:43:10Detail
211. ARDAMICA DavidARDY-TEAM#32M2034.02:06:49+00:43:12Detail
212. FRYČOVÁ LenkaPsáry#15Z408.02:07:00+00:43:23Detail
213. LÁBEK TomášTurnov#296M2035.02:07:06+00:43:29Detail
214. HORYNA DanielOpolany#57M4052.02:07:19+00:43:42Detail
215. ZEMAN AlešSSC Železný Brod#443M3066.02:07:26+00:43:49Detail
216. PONDĚLÍČEK PetrJablonská běžecká liga - Standa tým, Jablonné...#281M4053.02:07:32+00:43:55Detail
217. VLČEK TomášLamy z Bolky#206M3067.02:07:35+00:43:58Detail
218. SUK Štěpán#189M3068.02:07:44+00:44:07Detail
219. PAVEL JiříSovětice#456M4054.02:07:44+00:44:07Detail
220. REDLI DavidPraha#214M2036.02:08:24+00:44:47Detail
221. VODIČKA VítProsecké běhny#200M2037.02:08:33+00:44:56Detail
222. MATLOCHA MartinPraha#211M4055.02:08:39+00:45:02Detail
223. PASQUIER GuillaumeDoubek#429M4056.02:08:41+00:45:04Detail
224. KŘIVKA MartinLišov#440M3069.02:08:47+00:45:10Detail
225. RYGÁL LiborSK MAXTRI Liberec#478M5020.02:08:53+00:45:16Detail
226. VÁCLAVÍKOVÁ HanaKonverzační výběh na Klíč#297Z503.02:08:57+00:45:20Detail
227. HON FrantisekNasedlovice#181M3070.02:09:00+00:45:23Detail
228. ŠMÍD MartinApollo#73M4057.02:09:08+00:45:31Detail
229. ŠEBESTA JanÚstí nad Labem#236M4058.02:09:10+00:45:33Detail
230. DAVID LubosSTRG Kolín#332M3071.02:09:12+00:45:35Detail
231. KLUSÁK LukášLu & Lu#127M3072.02:09:17+00:45:40Detail
232. STREJCOVSKÁ Karolína#153Z2014.02:09:17+00:45:40Detail
233. KREJČÍ LukášJanov nad Nisou#317M3073.02:09:34+00:45:57Detail
234. SVOBODOVÁ BarboraJanov nad Nisou#315Z2015.02:09:35+00:45:58Detail
235. VECKA MichalBáječné ženy v běhu#380M3074.02:09:57+00:46:20Detail
236. FRAŇKOVÁ AlexandraHoroguru#208Z2016.02:10:11+00:46:34Detail
237. DÖRING Katarzyna#501Z3021.02:10:30+00:46:53Detail
238. KASA Martin#472M3075.02:10:44+00:47:07Detail
239. PEŠEK Adam#331M2038.02:10:49+00:47:12Detail
240. VĚCHTOVÁ KamilaAC Čáslav#276Z409.02:10:50+00:47:13Detail
241. ROZSÍVALOVÁ MarkétaMilovičtí běžci#156Z4010.02:10:54+00:47:17Detail
242. ZAPLETAL PetrPraha#489M4059.02:10:54+00:47:17Detail
243. KADĚROVÁ PetraBeroun#148Z4011.02:10:56+00:47:19Detail
244. ČERNOHOUS PavelJablonné nad Orlicí#278M3076.02:11:03+00:47:26Detail
245. WÜRZ JiříLokomotiva Teplice orientační běh#22M5021.02:11:06+00:47:29Detail
246. RŮŽIČKOVÁ EvaPředboj#221Z4012.02:11:09+00:47:32Detail
247. KUDROVÁ NellyPraha#409Z3022.02:11:27+00:47:50Detail
248. JANKŮ PetrTJ LIGA 100 OLOMOUC#258M4060.02:11:36+00:47:59Detail
249. JANKU OndrejOlomouc#266M4061.02:11:36+00:47:59Detail
250. PAVLÍKOVÁ MarkétaOK Chrastava#277Z2017.02:11:42+00:48:05Detail
251. PLICKA JanChomutov#378M3077.02:11:47+00:48:10Detail
252. BILÍKOVÁ Barbora#243Z2018.02:11:47+00:48:10Detail
253. ČERNÁ Gabriela#242Z2019.02:11:47+00:48:10Detail
254. JAKUBŮ KláraTurnov#498Z3023.02:11:52+00:48:15Detail
255. SEČKÁR AloisSvobodní Praha 4#367M3078.02:11:56+00:48:19Detail
256. DLABOLOVÁ KateřinaSvijanský Újezd#450Z3024.02:12:00+00:48:23Detail
257. TOMÍŠEK MichalMladá Boleslav#261M4062.02:12:02+00:48:25Detail
258. FRITZ RobertTerronska United#499M5022.02:12:04+00:48:27Detail
259. TRUČKOVÁ Lenka#2Z3025.02:12:04+00:48:27Detail
260. BARTOŠOVÁ AndreaPraha#262Z3026.02:12:15+00:48:38Detail
261. ČÁBELOVÁ LenkaPraha#428Z4013.02:12:19+00:48:42Detail
262. PEARCE IvaBubovice#197Z3027.02:12:22+00:48:45Detail
263. KETTNEROVÁ DanaOK Kamenice#28Z2020.02:12:25+00:48:48Detail
264. LARYŠOVÁ RadkaNeratovice#393Z4014.02:12:34+00:48:57Detail
265. WIESNER RichardLiveCross Neratovice#467M3079.02:12:34+00:48:57Detail
266. KORBEL DanielHO Škrovád#420M4063.02:12:37+00:49:00Detail
267. SOUČEK DominikPraha#98M2039.02:12:48+00:49:11Detail
268. DĚDEK KryštofA.C.Podskala#275M2040.02:13:14+00:49:37Detail
269. ŠEVČÍK DavidVltava Fund Craft Team#25M4064.02:13:18+00:49:41Detail
270. KUDRNÁČOVÁ Aneta#213Z2021.02:13:23+00:49:46Detail
271. ONDRUCHOVÁ AdélaTurnov#300Z2022.02:13:28+00:49:51Detail
272. MALÝ Martin#69M3080.02:13:33+00:49:56Detail
273. MAREŠ Jaromír#244M4065.02:13:35+00:49:58Detail
274. TICHÁ Jana#419Z3028.02:13:41+00:50:04Detail
275. KAŠPÁREK Radim#492M3081.02:13:51+00:50:14Detail
276. KOPECKÁ PavlaKladno#114Z3029.02:13:56+00:50:19Detail
277. ŠPÍNOVÁ Monika#82Z4015.02:14:08+00:50:31Detail
278. DOLEČEK DaliborRožnov pod Radhoštěm#126M3082.02:14:18+00:50:41Detail
279. PATOČKOVÁ TerezaCheb#438Z4016.02:14:24+00:50:47Detail
280. VALTROVÁ KateřinaPraha#65Z3030.02:14:24+00:50:47Detail
281. ERBEN Filip#431M2041.02:14:25+00:50:48Detail
282. KOMÁRKOVÁ TerezaNová Paka#430Z2023.02:14:25+00:50:48Detail
283. KULHÁNEK MiroslavPraha#5M3083.02:14:27+00:50:50Detail
284. ANDRADE TelmoTerronská UTD#80M4066.02:14:41+00:51:04Detail
285. PETŘÍK VáclavSudetenland#437M3084.02:14:44+00:51:07Detail
286. BLÁHA Ivopivní stíhačka Malý Rohozec#304M3085.02:14:55+00:51:18Detail
287. KADRMANOVÁ Lenka#399Z504.02:14:58+00:51:21Detail
288. KUBRT PetrČeská Třebová#302M3086.02:14:59+00:51:22Detail
289. KAŠPAR JanHoromerice#490M3087.02:14:59+00:51:22Detail
290. PROCHÁZKOVÁ KateřinaEPO#320Z2024.02:15:12+00:51:35Detail
291. HORÁČEK OndřejSona Sól Praha#9M3088.02:15:13+00:51:36Detail
292. PIŠVEJC LukášMariánské Lázně#106M3089.02:15:14+00:51:37Detail
293. MAŠÍN PetrPraha9 Czech Republic#360M3090.02:15:27+00:51:50Detail
294. LUKEŠ MartinELEVEN RUN TEAM#227M5023.02:15:35+00:51:58Detail
295. HOMOLKA MarekLiberec 14#470M3091.02:16:17+00:52:40Detail
296. GRUNT LiborOlomouc#441M4067.02:16:19+00:52:42Detail
297. JAROŠ JosefVrchlabí#170M3092.02:16:29+00:52:52Detail
298. VAŇKOVÁ AnnaRungo pro ženy#121Z4017.02:16:36+00:52:59Detail
299. ASNÍK TomášTTE Runners#326M3093.02:16:41+00:53:04Detail
300. MACHOVÁ IvanaKlatovy#255Z4018.02:16:47+00:53:10Detail
301. RENSKÝ Michalrun4run#442M3094.02:16:55+00:53:18Detail
302. SOJKA LukášAlbrechtice nad Orlicí#168M3095.02:17:03+00:53:26Detail
303. MUDRA KarelFrýdlant#163M4068.02:17:16+00:53:39Detail
304. TOMOVÁ Jarmila#392Z3031.02:17:27+00:53:50Detail
305. SEDLÁČKOVÁ MartinaMilovičtí běžci#233Z3032.02:17:38+00:54:01Detail
306. MARKVART JanZEWL#356M3096.02:17:44+00:54:07Detail
307. SLAVÍKOVÁ MartinaLiberec#16Z505.02:18:27+00:54:50Detail
308. ŠIMKOVÁ AlenaVšechlapy#58Z3033.02:18:33+00:54:56Detail
309. KOTRBANCOVÁ Michaelaswsl Lucany#108Z3034.02:18:39+00:55:02Detail
310. VILÉM StanislavLiberec#75M4069.02:18:55+00:55:18Detail
311. JANEGOVÁ HelenaJablonecké Mattonky#376Z506.02:19:04+00:55:27Detail
312. BÁRTA JiříPraha 6#351M5024.02:19:19+00:55:42Detail
313. VORLÍČKOVÁ JanaKarlovy Vary#366Z2025.02:19:23+00:55:46Detail
314. KUČERA VáclavChomutov#83M3097.02:19:29+00:55:52Detail
315. SVOBODA DanielHo Namche#290M2042.02:19:37+00:56:00Detail
316. LÍŠKA MichalKošice#205M2043.02:19:38+00:56:01Detail
317. FIDLER JanVšetaty#178M4070.02:19:41+00:56:04Detail
318. MARTIŠOVÁ Petra#245Z2026.02:19:56+00:56:19Detail
319. KUČEROVÁ VeronikaPraha#330Z2027.02:19:56+00:56:19Detail
320. MORAVCOVÁ PetraRoudnice nad Labem#124Z4019.02:20:06+00:56:29Detail
321. KNÝŘOVÁ JitkaSK MAXTRI LIBEREC#491Z507.02:20:10+00:56:33Detail
322. KOCIAN DavidPraha 6#240M4071.02:20:15+00:56:38Detail
323. GRYGOROV KostiantynPraha#309M3098.02:20:27+00:56:50Detail
324. BITTNEROVÁ ZuzanaTJ Liga 100 Praha#122Z3035.02:20:29+00:56:52Detail
325. KOLESAR Michal#362M3099.02:20:44+00:57:07Detail
326. LACHMANN Matěj#85M4072.02:20:45+00:57:08Detail
327. ROMÁNKOVÁ KristinaZlín#460Z3036.02:20:45+00:57:08Detail
328. PEKAŘOVÁ MichaelaTurnov#312Z3037.02:21:00+00:57:23Detail
329. ZEMAN JakubJesenný#310M2044.02:21:00+00:57:23Detail
330. URBANOVÁ Marcela#256Z3038.02:21:01+00:57:24Detail
331. THOŘ LuděkTurnov#198M30100.02:21:02+00:57:25Detail
332. KOLLERTOVÁ EvaJezdecká stáj Luisa#452Z3039.02:21:16+00:57:39Detail
333. KÁRA VladimírAC-Patřín#10M5025.02:21:16+00:57:39Detail
334. MATÚŠKOVÁ NatáliaKonvalinky#404Z4020.02:21:27+00:57:50Detail
335. PILZOVÁ MirkaIThinkBeer#78Z4021.02:21:38+00:58:01Detail
336. VONDROVÁ Michaela#149Z3040.02:21:50+00:58:13Detail
337. SVOBODA PetrSova Sovolusky#461M4073.02:21:51+00:58:14Detail
338. ZELENKA PetrPraha#60M30101.02:22:15+00:58:38Detail
339. NĚMEČKOVÁ EliškaGlede team#424Z2028.02:22:26+00:58:49Detail
340. BRABCOVÁ RadmilaPraha#234Z4022.02:22:28+00:58:51Detail
341. OPACKÁ TerezaTeplice#323Z2029.02:22:45+00:59:08Detail
342. RENSKÁ LenkaHvězda Pardubice#446Z3041.02:24:07+01:00:30Detail
343. PASHKOVA Veronika#49Z3042.02:24:36+01:00:59Detail
344. CETLOVÁ KateřinaBrno#462Z508.02:24:55+01:01:18Detail
345. MORAV PavelZlej sen#179M4074.02:25:01+01:01:24Detail
346. JINDŘICH JosefZlej sen#180M4075.02:25:02+01:01:25Detail
347. KOUBÍK KamilPraha#448M2045.02:25:04+01:01:27Detail
348. PAVLÍČKOVÁ ŠárkaKralupy nad Vltavou#447Z2030.02:25:04+01:01:27Detail
349. HNILIČKOVÁ IvetaKlášterec nad Ohří#263Z3043.02:25:10+01:01:33Detail
350. NOVOSVĚTSKÝ Pavel#130M30102.02:25:23+01:01:46Detail
351. TOBIŠKOVÁ VeronikaJumping a Tabata Lučany nad Nisou#471Z3044.02:25:26+01:01:49Detail
352. BENEŠ Lukáš#13M2046.02:25:28+01:01:51Detail
353. LŽÍČAŘ MartinKOB Dobruška#52M30103.02:25:51+01:02:14Detail
354. SMOLÍK MilošNové Jirny#144M4076.02:25:55+01:02:18Detail
355. MACÁK JiříHradec Králové#497M30104.02:25:55+01:02:18Detail
356. KLÍMA JanHonza běží#294M30105.02:26:18+01:02:41Detail
357. HAVLÍČEK JaroslavMírová pod Kozákovem#68M4077.02:26:22+01:02:45Detail
358. KINŠTOVÁ Marta#252Z4023.02:27:13+01:03:36Detail
359. SAZONOVA Anna#24Z3045.02:27:14+01:03:37Detail
360. CHOCHOLA PetrPraha 4#184M30106.02:27:18+01:03:41Detail
361. STEZKOVÁ Jana#504Z509.02:27:31+01:03:54Detail
362. CERMAN Radek#279M30107.02:27:31+01:03:54Detail
363. MEŠO JanaUSK Provod Usti nad Labem#51Z4024.02:27:36+01:03:59Detail
364. FIKLÍKOVÁ PetraUSK PROVOD Ústí nad Labem#50Z4025.02:27:36+01:03:59Detail
365. HOŠKOVÁ Annette#295Z2031.02:27:43+01:04:06Detail
366. ŠÁLEK MarekPraha#453M5026.02:27:45+01:04:08Detail
367. BABIK DominikSpišská Nová Ves#146M2047.02:27:47+01:04:10Detail
368. KAŠPÁRKOVÁ Marcela#507Z2032.02:28:01+01:04:24Detail
369. MIKYSKOVÁ TerezaJablonská běžecká liga - Standa tým#306Z2033.02:28:06+01:04:29Detail
370. MIKYSKA MichalJablonská běžecká liga - Standa tým#305M4078.02:28:07+01:04:30Detail
371. OZANIAK LukášKonvalinky#405M2048.02:28:30+01:04:53Detail
372. FALTYSOVÁ SimonaMilovice#226Z4026.02:28:37+01:05:00Detail
373. KOZÁK PavelJinolice#164M4079.02:28:49+01:05:12Detail
374. KOTROŠOVÁ VěraJinolice#131Z4027.02:28:49+01:05:12Detail
375. HABART PetrKraslice#202M5027.02:29:04+01:05:27Detail
376. CERNAKOVA LenkaPraha#36Z2034.02:29:11+01:05:34Detail
377. SOUDNÝ VojtěchPraha#329M30108.02:29:11+01:05:34Detail
378. EGREŠI StanislavLitoměřice#228M5028.02:29:18+01:05:41Detail
379. VODVÁRKA PetrBáječné ženy v běhu#224M601.02:29:27+01:05:50Detail
380. BARTÁKOVÁ MarkétaŽdírec nad Doubravou#166Z3046.02:29:58+01:06:21Detail
381. KSIAZCZAK Eva#502Z5010.02:30:01+01:06:24Detail
382. ŠANTINOVÁ GabrielaSvijany#325Z2035.02:30:02+01:06:25Detail
383. LOUDA DavidSKOKOVY#481M30109.02:30:02+01:06:25Detail
384. RYCHLÁ LindaJoudrs Praha#66Z4028.02:30:13+01:06:36Detail
385. KAVULOVÁ IvaPraha#413Z3047.02:30:15+01:06:38Detail
386. ČIHÁK TomášDobříš#435M4080.02:30:38+01:07:01Detail
387. KANĚVOVÁ EvaPraha 4#39Z4029.02:30:41+01:07:04Detail
388. REJMAN JosefOK Jiskra Nový Bor#225M4081.02:31:06+01:07:29Detail
389. SOVA JanMP Praha#33M5029.02:31:30+01:07:53Detail
390. ŠESTÁK JindřichASP#340M602.02:31:42+01:08:05Detail
391. HRSTKOVÁ HelenaPraha#425Z2036.02:32:01+01:08:24Detail
392. KUPECKÝ JosefPoděbrady#174M5030.02:32:14+01:08:37Detail
393. MOSIURCZÁKOVÁ JanaJablonecké Mattonky#176Z4030.02:32:26+01:08:49Detail
394. ELISOVÁ Anna#216Z2037.02:32:26+01:08:49Detail
395. TRIBUČKOVÁ VeronikaJablonecké Mattonky#175Z3048.02:32:27+01:08:50Detail
396. FILIP PetrFrýdlant#229M4082.02:32:30+01:08:53Detail
397. HLADÍKOVÁ BarboraProsecké běhny#201Z2038.02:32:53+01:09:16Detail
398. ŠRÁMKOVÁ ZdeňkaŽdírec nad Doubravou#162Z4031.02:32:56+01:09:19Detail
399. MEISLOVÁ TerezaJablonec nad Nisou#444Z2039.02:33:32+01:09:55Detail
400. URBAN VítRunning lions#194M4083.02:33:33+01:09:56Detail
401. ZAJICKOVA BarboraPraha#97Z2040.02:33:39+01:10:02Detail
402. VESELKA MichalJičín#56M2049.02:33:48+01:10:11Detail
403. ŠIKLOVÁ EditaMalý Újezd#167Z4032.02:33:54+01:10:17Detail
404. ŠUMA PetrPolepy#338M4084.02:34:48+01:11:11Detail
405. VODVÁRKOVÁ EliškaBáječné ženy v běhu#223Z5011.02:34:53+01:11:16Detail
406. TEMER MatúšKonvalinky#401M4085.02:35:03+01:11:26Detail
407. PEŠKOVÁ AlenaHrubá Skála#154Z5012.02:35:16+01:11:39Detail
408. PEŠKOVÁ DenisaHrubá Skála#155Z2041.02:35:16+01:11:39Detail
409. KROFTA JiříLiga 100 Praha#109M603.02:36:16+01:12:39Detail
410. MOTL MartinLoko Teplice#361M4086.02:37:25+01:13:48Detail
411. TREŠLOVÁ HanaBaláž EXTREME-TEAM#371Z2042.02:37:35+01:13:58Detail
412. ZDERADIČKOVÁ LenkaJablonecké mattonky#319Z5013.02:37:38+01:14:01Detail
413. NOVÁK TomášLiveCross Neratovice#337M4087.02:37:45+01:14:08Detail
414. KALUZSNÁ BlankaBěžecký klub Semily#160Z3049.02:38:37+01:15:00Detail
415. TUŠER PavelTurnov#210M30110.02:39:23+01:15:46Detail
416. ZVOLANKOVA TerezaPraha#105Z2043.02:39:39+01:16:02Detail
417. DĚDEČKOVÁ Lucie#81Z2044.02:39:46+01:16:09Detail
418. HLAVA MilanPraha 12#45M604.02:40:10+01:16:33Detail
419. HOLÁ BarboraStod#188Z2045.02:40:14+01:16:37Detail
420. VAŇKOVÁ NikolaÚstí nad Orlicí#334Z2046.02:40:47+01:17:10Detail
421. DOMALÍPOVÁ EvaMladá Boleslav#11Z3050.02:40:52+01:17:15Detail
422. LANGROVÁ SimonaÚstí nad Orlicí#335Z3051.02:41:02+01:17:25Detail
423. BELL JasonPraque 6#493M4088.02:42:45+01:19:08Detail
424. VÁŇOVÁ Eliška#152Z2047.02:43:48+01:20:11Detail
425. HÁJEK PetrRadvánovice#123M30111.02:43:49+01:20:12Detail
426. SKLENÁR LadislavLevínská Olešnice#239M30112.02:44:17+01:20:40Detail
427. OULEHLOVÁ JanaNadace na ochranu zvířat#217Z3052.02:44:41+01:21:04Detail
428. LIPIŃSKA KingaBydgoszcz#34Z3053.02:44:42+01:21:05Detail
429. MOLDA MilanPraha#204M2050.02:44:57+01:21:20Detail
430. BLUMENTRITOVA SimonaAdventní běhání#191Z4033.02:45:18+01:21:41Detail
431. DĚDEČEK Jan#79M2051.02:46:08+01:22:31Detail
432. MATOUŠOVÁ JitkaRun magazine team#185Z4034.02:46:12+01:22:35Detail
433. VLADYKA JaromírStudio POLE Velké Popovice#183M605.02:46:30+01:22:53Detail
434. STOCKNEROVÁ EliškaSokolov#89Z2048.02:46:32+01:22:55Detail
435. ZACHOVA DagmarPraha#135Z3054.02:46:40+01:23:03Detail
436. CHOVAŇÁK Petr#339M5031.02:46:52+01:23:15Detail
437. WIESNER HAJNOVÁ KateřinaLiveCross Neratovice#336Z3055.02:47:28+01:23:51Detail
438. ZDĚNKOVÁ Zuzana#195Z3056.02:47:29+01:23:52Detail
439. LEXMANOVÁ MarcelaJablonecké mattonky#436Z4035.02:48:05+01:24:28Detail
440. KOČÁRKOVÁ Anet#506Z2049.02:48:35+01:24:58Detail
441. KOČÁRKOVÁ Petra#505Z4036.02:48:35+01:24:58Detail
442. STEZKA Václav#503M4089.02:48:38+01:25:01Detail
443. KORBELOVÁ Blanka#253Z3057.02:48:49+01:25:12Detail
444. ZEMANOVÁ KateřinaJesenný#318Z4037.02:50:48+01:27:11Detail
445. ZEMAN MartinJesenný#474M4090.02:50:48+01:27:11Detail
446. LUKÁŠEK JiříPoděbrady#61M30113.02:51:01+01:27:24Detail
447. KYSELOVÁ RomanaKněžmost#433Z3058.02:51:01+01:27:24Detail
448. KOVÁŘOVÁ JitkaPraha Hostivař#59Z5014.02:51:02+01:27:25Detail
449. HAVLÍNOVÁ JanaRun magazine team#137Z3059.02:51:08+01:27:31Detail
450. TACHEZYOVA MichaelaKonvalinky#402Z3060.02:52:38+01:29:01Detail
451. HÝŘ MarekLitoměřice#232M2052.02:53:08+01:29:31Detail
452. ZUZÁNEK Jiří#133M2053.02:54:07+01:30:30Detail
453. ŠVÁCHA LubošSokol Mšeno#408M5032.02:54:08+01:30:31Detail
454. KUBIŠTOVÁ Lucie#76Z2050.02:54:22+01:30:45Detail
455. ČECHOVÁ Karolína#38Z2051.02:54:23+01:30:46Detail
456. LORINC MatúšSpišská Nová Ves#147M2054.02:55:17+01:31:40Detail
457. ARDAMICOVÁ RadkaArdy Team#487Z3061.02:56:13+01:32:36Detail
458. PEKÁRKOVÁ BlankaBáječné ženy v běhu#101Z4038.02:56:31+01:32:54Detail
459. VARHANÍK JanUSK Praha#495M2055.02:56:56+01:33:19Detail
460. BAKOVÁ MartinaHejnice#395Z2052.02:56:59+01:33:22Detail
461. ČERNÁ Daniela#46Z4039.02:57:25+01:33:48Detail
462. ŠANTROCHOVÁ MartinaHrubá Skála#99Z3062.02:58:54+01:35:17Detail
463. VÁGNER DavidJarošov nad Nežárkou#86M2056.03:00:13+01:36:36Detail
464. KOLOC PavelAC Total Zero#41M5033.03:01:38+01:38:01Detail
465. BUGNOVÁ JanaHrubá Skála#63Z4040.03:24:13+02:00:36Detail
466. BUGNO TomášHrubá Skála#62M4091.03:24:14+02:00:37Detail
DNF ŠKVOR JosefPraha 4#6M60DNF Detail
DNF ŽMOLIL RichardBaVoKu Jičín#139M40DNF Detail
DNF ŘÍPA VladimírPraha#143M40DNF Detail
DNF HAKLOVA RenataMělník#173Z40DNF Detail
DNF NOVOTNÁ GabrielaMělník#177Z30DNF Detail
DNF CHOVANCOVÁ Veronika#267Z20DNF Detail
DNF VESELKOVÁ Helena#12Z20DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz