Oficiální Výsledková listina Hruboskalský půlmaraton
21. 4. 2018

21 km Kategorie M20

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkOficiální časZtrátaČipový čas
1. MACEČEK TomášBUFF#412199101:23:37Detail
2. GROH RadoslavHUDY La Sportiva#426198901:28:17+00:04:39.27Detail
3. KRATOCHVÍL MartinJSDH Vysoký Újezd#414199001:32:46+00:09:08.22Detail
4. KUBÁT LukášKubáti team#284199301:40:31+00:16:53.24Detail
5. ŠEBA Jan#95199401:42:06+00:18:28.63Detail
6. PRAGER KarelTJ Sokol Sojovice#390199401:42:30+00:18:52.26Detail
7. MALINSKÝ VáclavNalehko Liberec#142199101:42:50+00:19:12.99Detail
8. BARTOŠ MichalHK ÁDR ROCK#222199201:43:04+00:19:27.08Detail
9. EWERT AdamSzczecin#307199101:43:39+00:20:01.69Detail
10. LOULA Jan#246199101:44:03+00:20:25.63Detail
11. LANK Pavel#269199001:44:31+00:20:53.46Detail
12. MEDLIK JanNwow#23199101:46:41+00:23:03.36Detail
13. ERBEN Jan#397198901:46:54+00:23:16.95Detail
14. LÉHAR AdamROB Pardubice#410199101:47:17+00:23:39.47Detail
15. NĚMEČEK PavelPřepeře#357199501:47:43+00:24:06.12Detail
16. HRABĚ VojtěchPraha#288200001:48:37+00:24:59.46Detail
17. WEILGUNY MiroslavARO Jbc#118198901:48:51+00:25:13.42Detail
18. ŠIMÁČEK MartinPardubice#348199701:51:48+00:28:11.18Detail
19. PASEKA Štěpán#43198901:52:06+00:28:28.41Detail
20. SPURNÝ JurášMotoDesná#445199101:52:09+00:28:31.78Detail
21. HÁJEK AdamOK Kamenice#30199201:52:19+00:28:42.18Detail
22. KOLÁŘ David#385199001:54:57+00:31:19.28Detail
23. KRECBACH JakubHK ADRŠPACH - ADR ROCK#316199101:56:25+00:32:47.67Detail
24. KOŠINA MartinTJ Jiskra Treboň#359199201:57:16+00:33:39.18Detail
25. PADĚRA MartinAlpin 4#355199001:58:04+00:34:26.63Detail
26. SOUKUP LukášPraha 5 - Hlubočepy#369199301:58:52+00:35:14.99Detail
27. VLČEK Jiří#190199702:00:22+00:36:45.14Detail
28. LNĚNIČKA JakubROB Pardubice#345199202:00:52+00:37:14.85Detail
29. ŘÍHA Radek#77198902:01:10+00:37:32.82Detail
30. KUBÁT TomášKubáti team#285200002:01:36+00:37:58.22Detail
31. STYCH Jan#249199002:04:05+00:40:27.95Detail
32. OPACKI MatějTeplice#324200002:05:02+00:41:24.60Detail
33. SOKOL LukasPraha#449199102:06:45+00:43:08.20Detail
34. ARDAMICA DavidARDY-TEAM#32200102:06:49+00:43:12.18Detail
35. LÁBEK TomášTurnov#296199202:07:06+00:43:28.97Detail
36. REDLI DavidPraha#214199102:08:24+00:44:46.88Detail
37. VODIČKA VítProsecké běhny#200198902:08:33+00:44:55.97Detail
38. PEŠEK Adam#331199002:10:49+00:47:11.80Detail
39. SOUČEK DominikPraha#98198902:12:48+00:49:11.18Detail
40. DĚDEK KryštofA.C.Podskala#275200102:13:14+00:49:36.24Detail
41. ERBEN Filip#431199902:14:25+00:50:47.69Detail
42. SVOBODA DanielHo Namche#290199902:19:37+00:55:59.76Detail
43. LÍŠKA MichalKošice#205199002:19:38+00:56:00.45Detail
44. ZEMAN JakubJesenný#310199502:21:00+00:57:22.99Detail
45. KOUBÍK KamilPraha#448199002:25:04+01:01:26.75Detail
46. BENEŠ Lukáš#13199402:25:28+01:01:50.61Detail
47. BABIK DominikSpišská Nová Ves#146198902:27:47+01:04:10.16Detail
48. OZANIAK LukášKonvalinky#405198902:28:30+01:04:52.45Detail
49. VESELKA MichalJičín#56199102:33:48+01:10:10.97Detail
50. MOLDA MilanPraha#204198902:44:57+01:21:19.69Detail
51. DĚDEČEK Jan#79199202:46:08+01:22:30.26Detail
52. HÝŘ MarekLitoměřice#232198902:53:08+01:29:31.15Detail
53. ZUZÁNEK Jiří#133198902:54:07+01:30:29.84Detail
54. LORINC MatúšSpišská Nová Ves#147198902:55:17+01:31:39.55Detail
55. VARHANÍK JanUSK Praha#495200402:56:56+01:33:18.85Detail
56. VÁGNER DavidJarošov nad Nežárkou#86199503:00:13+01:36:35.48Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz