Oficiální Výsledková listina Hruboskalský půlmaraton
21. 4. 2018

21 km Kategorie M40

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. MATĚJŮ LubošSild team#35001:30:03Detail
2. ANTCZAK AdrianBogatyńskie Wodociągi#49401:34:18+00:04:15Detail
3. VALENTA KarelBěžecký kroužek Varnsdorf#32201:37:30+00:07:27Detail
4. SEIDL Miroslav#26401:38:09+00:08:06Detail
5. KOTYK Jan#29201:42:15+00:12:12Detail
6. VRBA MartinRUN magazine team#1801:42:59+00:12:56Detail
7. ZIKMUND JanOrel Turnov#42701:44:17+00:14:14Detail
8. BITTNER MiroslavTTT#9301:49:51+00:19:48Detail
9. DRAPÁK BohuslavRovensko pod Troskami#38201:51:24+00:21:21Detail
10. GAZDA VítězslavDivišov#46401:51:39+00:21:36Detail
11. RUBICK JiříHluboká nad Vltavou#26001:51:47+00:21:44Detail
12. CINCIBUS OndřejČáslav#45901:51:49+00:21:46Detail
13. VOJTĚCHOVSKÝ Martin#38901:52:05+00:22:02Detail
14. SCHEJBAL JanRunSport Team#45101:52:11+00:22:08Detail
15. NOVÁK JiříKubáti team#28601:52:56+00:22:53Detail
16. TESAŘ IvanPraha,LK Balvan#35401:53:04+00:23:01Detail
17. DROBNÍK MiroslavHonahor#38301:53:10+00:23:07Detail
18. PULDA ŠtěpánLiberec#29901:53:17+00:23:14Detail
19. BOHÁČEK Milan#39401:53:54+00:23:51Detail
20. ARDAMICA DavidARDY TEAM#2901:54:25+00:24:22Detail
21. VRBA PetrJablonecké Mattonky#45401:55:12+00:25:09Detail
22. NOVÝ PavelTriatlon Mladá Boleslav#35301:55:13+00:25:10Detail
23. VESELÝ VladimírHasiči Nratovice#36301:55:55+00:25:52Detail
24. KULHAVY Vaclav#23701:55:59+00:25:56Detail
25. PILZ PavelRádlo run#34401:56:32+00:26:29Detail
26. VAŠEK LiborRelative Team#10401:57:00+00:26:57Detail
27. ŠAFRÁNEK RadekSněbín2001#48201:57:31+00:27:28Detail
28. JANOUŠEK JiříHONAHOR Turnov#37201:57:51+00:27:48Detail
29. DĚDEK MiroslavC.C.Koupák#27401:58:05+00:28:02Detail
30. FOGL MarekJablonská běžecká liga - Standa tým#28001:58:11+00:28:08Detail
31. VALEŠ JiříHONAHOR#38401:58:53+00:28:50Detail
32. ŽÁK Jiří#37501:58:58+00:28:55Detail
33. TOMAN PeterHatatitla Bradlec#7401:59:17+00:29:14Detail
34. EDR PavelLedeč nad Sázavou#18601:59:26+00:29:23Detail
35. SAMŠIŇÁK PřemyslLiberec#8402:00:42+00:30:39Detail
36. VĚCHET LadislavČeská Lípa#45702:00:55+00:30:52Detail
37. KARÁSEK JiříKartouzy#27102:01:07+00:31:04Detail
38. VOLEJNÍK MartinDubá#11102:01:13+00:31:10Detail
39. MALIR RichardPraha#302:01:16+00:31:13Detail
40. WEIDLICH TomášUSK Pardubice#26502:01:48+00:31:45Detail
41. SYNEK JiříUranové doly Hamr 1972#37902:02:05+00:32:02Detail
42. JAKOUBEK BohumilPraha#3702:02:14+00:32:11Detail
43. ČERMÁK TomášProstřední Lánov#23802:03:32+00:33:29Detail
44. KREUTER MichalFreaky No Power#41102:03:36+00:33:33Detail
45. BROŽEK TomášKOB Ústí nad Orlicí#34202:03:56+00:33:53Detail
46. ANTOŠ JanPraha#26802:04:02+00:33:59Detail
47. LANČARIČ PetrPraha 7#46302:04:37+00:34:34Detail
48. KUBEČEK JáchymHK Pardubice#25902:04:41+00:34:38Detail
49. RITTICH JanTravčice#34702:06:04+00:36:01Detail
50. RUTTKAY LiborKonvalinky#40302:06:24+00:36:21Detail
51. STEINER MichalKostecké panství#24802:06:45+00:36:42Detail
52. HORYNA DanielOpolany#5702:07:19+00:37:16Detail
53. PONDĚLÍČEK PetrJablonská běžecká liga - Standa tým, Jablonné...#28102:07:32+00:37:29Detail
54. PAVEL JiříSovětice#45602:07:44+00:37:41Detail
55. MATLOCHA MartinPraha#21102:08:39+00:38:36Detail
56. PASQUIER GuillaumeDoubek#42902:08:41+00:38:38Detail
57. ŠMÍD MartinApollo#7302:09:08+00:39:05Detail
58. ŠEBESTA JanÚstí nad Labem#23602:09:10+00:39:07Detail
59. ZAPLETAL PetrPraha#48902:10:54+00:40:51Detail
60. JANKŮ PetrTJ LIGA 100 OLOMOUC#25802:11:36+00:41:33Detail
61. JANKU OndrejOlomouc#26602:11:36+00:41:33Detail
62. TOMÍŠEK MichalMladá Boleslav#26102:12:02+00:41:59Detail
63. KORBEL DanielHO Škrovád#42002:12:37+00:42:34Detail
64. ŠEVČÍK DavidVltava Fund Craft Team#2502:13:18+00:43:15Detail
65. MAREŠ Jaromír#24402:13:35+00:43:32Detail
66. ANDRADE TelmoTerronská UTD#8002:14:41+00:44:38Detail
67. GRUNT LiborOlomouc#44102:16:19+00:46:16Detail
68. MUDRA KarelFrýdlant#16302:17:16+00:47:13Detail
69. VILÉM StanislavLiberec#7502:18:55+00:48:52Detail
70. FIDLER JanVšetaty#17802:19:41+00:49:38Detail
71. KOCIAN DavidPraha 6#24002:20:15+00:50:12Detail
72. LACHMANN Matěj#8502:20:45+00:50:42Detail
73. SVOBODA PetrSova Sovolusky#46102:21:51+00:51:48Detail
74. MORAV PavelZlej sen#17902:25:01+00:54:58Detail
75. JINDŘICH JosefZlej sen#18002:25:02+00:54:59Detail
76. SMOLÍK MilošNové Jirny#14402:25:55+00:55:52Detail
77. HAVLÍČEK JaroslavMírová pod Kozákovem#6802:26:22+00:56:19Detail
78. MIKYSKA MichalJablonská běžecká liga - Standa tým#30502:28:07+00:58:04Detail
79. KOZÁK PavelJinolice#16402:28:49+00:58:46Detail
80. ČIHÁK TomášDobříš#43502:30:38+01:00:35Detail
81. REJMAN JosefOK Jiskra Nový Bor#22502:31:06+01:01:03Detail
82. FILIP PetrFrýdlant#22902:32:30+01:02:27Detail
83. URBAN VítRunning lions#19402:33:33+01:03:30Detail
84. ŠUMA PetrPolepy#33802:34:48+01:04:45Detail
85. TEMER MatúšKonvalinky#40102:35:03+01:05:00Detail
86. MOTL MartinLoko Teplice#36102:37:25+01:07:22Detail
87. NOVÁK TomášLiveCross Neratovice#33702:37:45+01:07:42Detail
88. BELL JasonPraque 6#49302:42:45+01:12:42Detail
89. STEZKA Václav#50302:48:38+01:18:35Detail
90. ZEMAN MartinJesenný#47402:50:48+01:20:45Detail
91. BUGNO TomášHrubá Skála#6203:24:14+01:54:11Detail
DNF ŽMOLIL RichardBaVoKu Jičín#139DNF Detail
DNF ŘÍPA VladimírPraha#143DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz