Oficiální Výsledková listina Hruboskalský půlmaraton
21. 4. 2018

21 km Kategorie M40

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkOficiální časZtrátaČipový čas
1. MATĚJŮ LubošSild team#350197601:30:03Detail
2. ANTCZAK AdrianBogatyńskie Wodociągi#494197601:34:18+00:04:15.60Detail
3. VALENTA KarelBěžecký kroužek Varnsdorf#322197401:37:30+00:07:27.06Detail
4. SEIDL Miroslav#264197401:38:09+00:08:06.36Detail
5. KOTYK Jan#292197201:42:15+00:12:12.73Detail
6. VRBA MartinRUN magazine team#18197401:42:59+00:12:56.04Detail
7. ZIKMUND JanOrel Turnov#427197701:44:17+00:14:14.22Detail
8. BITTNER MiroslavTTT#93197301:49:51+00:19:48.45Detail
9. DRAPÁK BohuslavRovensko pod Troskami#382197401:51:24+00:21:21.38Detail
10. GAZDA VítězslavDivišov#464197701:51:39+00:21:36.03Detail
11. RUBICK JiříHluboká nad Vltavou#260197201:51:47+00:21:44.02Detail
12. CINCIBUS OndřejČáslav#459197701:51:49+00:21:46.29Detail
13. VOJTĚCHOVSKÝ Martin#389197201:52:05+00:22:02.66Detail
14. SCHEJBAL JanRunSport Team#451197601:52:11+00:22:08.38Detail
15. NOVÁK JiříKubáti team#286197501:52:56+00:22:52.93Detail
16. TESAŘ IvanPraha,LK Balvan#354197201:53:04+00:23:00.85Detail
17. DROBNÍK MiroslavHonahor#383197601:53:10+00:23:06.95Detail
18. PULDA ŠtěpánLiberec#299197601:53:17+00:23:14.14Detail
19. BOHÁČEK Milan#394197801:53:54+00:23:50.97Detail
20. ARDAMICA DavidARDY TEAM#29197601:54:25+00:24:22.67Detail
21. VRBA PetrJablonecké Mattonky#454197501:55:12+00:25:09.31Detail
22. NOVÝ PavelTriatlon Mladá Boleslav#353197701:55:13+00:25:10.36Detail
23. VESELÝ VladimírHasiči Nratovice#363197101:55:55+00:25:52.31Detail
24. KULHAVY Vaclav#237197501:55:59+00:25:56.79Detail
25. PILZ PavelRádlo run#344197001:56:32+00:26:29.82Detail
26. VAŠEK LiborRelative Team#104197801:57:00+00:26:57.60Detail
27. ŠAFRÁNEK RadekSněbín2001#482197701:57:31+00:27:28.41Detail
28. JANOUŠEK JiříHONAHOR Turnov#372197601:57:51+00:27:47.86Detail
29. DĚDEK MiroslavC.C.Koupák#274197101:58:05+00:28:02.48Detail
30. FOGL MarekJablonská běžecká liga - Standa tým#280197201:58:11+00:28:08.02Detail
31. VALEŠ JiříHONAHOR#384197101:58:53+00:28:50.79Detail
32. ŽÁK Jiří#375196901:58:58+00:28:54.96Detail
33. TOMAN PeterHatatitla Bradlec#74197201:59:17+00:29:14.79Detail
34. EDR PavelLedeč nad Sázavou#186197001:59:26+00:29:23.10Detail
35. SAMŠIŇÁK PřemyslLiberec#84197802:00:42+00:30:39.07Detail
36. VĚCHET LadislavČeská Lípa#457197002:00:55+00:30:52.73Detail
37. KARÁSEK JiříKartouzy#271197002:01:07+00:31:04.34Detail
38. VOLEJNÍK MartinDubá#111197402:01:13+00:31:09.96Detail
39. MALIR RichardPraha#3197402:01:16+00:31:13.76Detail
40. WEIDLICH TomášUSK Pardubice#265197302:01:48+00:31:45.24Detail
41. SYNEK JiříUranové doly Hamr 1972#379197402:02:05+00:32:02.36Detail
42. JAKOUBEK BohumilPraha#37197602:02:14+00:32:11.71Detail
43. ČERMÁK TomášProstřední Lánov#238197002:03:32+00:33:29.65Detail
44. KREUTER MichalFreaky No Power#411197402:03:36+00:33:33.17Detail
45. BROŽEK TomášKOB Ústí nad Orlicí#342196902:03:56+00:33:52.92Detail
46. ANTOŠ JanPraha#268197402:04:02+00:33:59.41Detail
47. LANČARIČ PetrPraha 7#463196902:04:37+00:34:33.87Detail
48. KUBEČEK JáchymHK Pardubice#259197702:04:41+00:34:38.56Detail
49. RITTICH JanTravčice#347197202:06:04+00:36:01.04Detail
50. RUTTKAY LiborKonvalinky#403197502:06:24+00:36:21.12Detail
51. STEINER MichalKostecké panství#248197702:06:45+00:36:42.54Detail
52. HORYNA DanielOpolany#57197402:07:19+00:37:16.08Detail
53. PONDĚLÍČEK PetrJablonská běžecká liga - Standa tým, Jablonné...#281197502:07:32+00:37:29.07Detail
54. PAVEL JiříSovětice#456197702:07:44+00:37:41.81Detail
55. MATLOCHA MartinPraha#211197502:08:39+00:38:35.99Detail
56. PASQUIER GuillaumeDoubek#429197002:08:41+00:38:38.67Detail
57. ŠMÍD MartinApollo#73197502:09:08+00:39:05.70Detail
58. ŠEBESTA JanÚstí nad Labem#236197502:09:10+00:39:07.43Detail
59. ZAPLETAL PetrPraha#489197402:10:54+00:40:51.46Detail
60. JANKŮ PetrTJ LIGA 100 OLOMOUC#258197402:11:36+00:41:33.16Detail
61. JANKU OndrejOlomouc#266197602:11:36+00:41:33.35Detail
62. TOMÍŠEK MichalMladá Boleslav#261197302:12:02+00:41:59.45Detail
63. KORBEL DanielHO Škrovád#420197302:12:37+00:42:34.74Detail
64. ŠEVČÍK DavidVltava Fund Craft Team#25197702:13:18+00:43:15.50Detail
65. MAREŠ Jaromír#244197302:13:35+00:43:32.14Detail
66. ANDRADE TelmoTerronská UTD#80197402:14:41+00:44:38.75Detail
67. GRUNT LiborOlomouc#441197602:16:19+00:46:16.54Detail
68. MUDRA KarelFrýdlant#163197302:17:16+00:47:13.39Detail
69. VILÉM StanislavLiberec#75197702:18:55+00:48:52.54Detail
70. FIDLER JanVšetaty#178197602:19:41+00:49:38.17Detail
71. KOCIAN DavidPraha 6#240197002:20:15+00:50:12.45Detail
72. LACHMANN Matěj#85197802:20:45+00:50:42.07Detail
73. SVOBODA PetrSova Sovolusky#461197302:21:51+00:51:48.00Detail
74. MORAV PavelZlej sen#179197202:25:01+00:54:58.07Detail
75. JINDŘICH JosefZlej sen#180197302:25:02+00:54:59.00Detail
76. SMOLÍK MilošNové Jirny#144197602:25:55+00:55:52.28Detail
77. HAVLÍČEK JaroslavMírová pod Kozákovem#68197202:26:22+00:56:18.96Detail
78. MIKYSKA MichalJablonská běžecká liga - Standa tým#305197402:28:07+00:58:04.62Detail
79. KOZÁK PavelJinolice#164197202:28:49+00:58:46.30Detail
80. ČIHÁK TomášDobříš#435197402:30:38+01:00:35.44Detail
81. REJMAN JosefOK Jiskra Nový Bor#225197402:31:06+01:01:03.76Detail
82. FILIP PetrFrýdlant#229197302:32:30+01:02:26.83Detail
83. URBAN VítRunning lions#194197502:33:33+01:03:30.35Detail
84. ŠUMA PetrPolepy#338197502:34:48+01:04:44.99Detail
85. TEMER MatúšKonvalinky#401197502:35:03+01:04:59.99Detail
86. MOTL MartinLoko Teplice#361196902:37:25+01:07:22.53Detail
87. NOVÁK TomášLiveCross Neratovice#337197302:37:45+01:07:42.76Detail
88. BELL JasonPraque 6#493197102:42:45+01:12:41.86Detail
89. STEZKA Václav#503196902:48:38+01:18:35.10Detail
90. ZEMAN MartinJesenný#474197002:50:48+01:20:45.14Detail
91. BUGNO TomášHrubá Skála#62196903:24:14+01:54:11.54Detail
DNF ŽMOLIL RichardBaVoKu Jičín#1391978DNF Detail
DNF ŘÍPA VladimírPraha#1431976DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz