Oficiální Výsledková listina MTB Maraton Chýnov 2018
2. 6. 2018

47 km Kategorie C1

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. JAKEŠ TomášPRODOLI Racing team#2801:43:39.21Detail
2. VOPÁLENSKÝ MartinJH Cycling#2301:48:08.85+00:04:29.64Detail
3. ZAVADIL LiborCyklo ATOM cycling team#3601:48:26.81+00:04:47.60Detail
4. JURÁŇ KarelTT Tálín#4301:50:04.95+00:06:25.74Detail
5. ŠMEJKAL JiříKola BSP Planá nad Lužnicí#4601:50:42.07+00:07:02.86Detail
6. SOUČEK JiříCyklo ATOM cycling team#3501:50:51.10+00:07:11.89Detail
7. NOVÁK VáclavGW Jihotrans#801:53:52.72+00:10:13.51Detail
8. EYBERT DanielCykloklub Chýnov#701:54:12.09+00:10:32.88Detail
9. BARTOŇ PavelEurofoam#2701:54:18.05+00:10:38.84Detail
10. BLOCH FilipCyklo ATOM cycling team#3901:56:38.05+00:12:58.84Detail
11. JEHNĚ VáclavCykloklub Chýnov#9801:57:20.49+00:13:41.28Detail
12. JEDLIČKA MichalSK Fit Tábor#9301:58:40.38+00:15:01.17Detail
13. MIŇHA PetrGS cyklo team Jistebnice#5801:58:53.00+00:15:13.79Detail
14. AUJEZDECKÝ PepaStehýnka Planá nad Lužnicí#9901:59:43.28+00:16:04.07Detail
15. NOVOTNÝ PetrCBC Team #11302:00:35.24+00:16:56.03Detail
16. HAVRÁNEK MartinSK FIT Tábor#7302:01:58.05+00:18:18.84Detail
17. BUDÍN JanBikespace#13702:02:43.32+00:19:04.11Detail
18. RYJÁCEK FilipApex-Bike klub Tábor#1302:02:54.42+00:19:15.21Detail
19. BABÁČEK MartinCykloklub Chýnov#1702:03:20.83+00:19:41.62Detail
20. KUBÁLEK FilipSpitfire#6002:04:35.32+00:20:56.11Detail
21. KRAUS MarekPodluhy Varta#2402:04:41.92+00:21:02.71Detail
22. ŠTEDRÝ AdamLíp než fill#1802:06:55.67+00:23:16.46Detail
23. ZEMAN ZdeněkSK FIT Tábor#9402:08:20.16+00:24:40.95Detail
24. LEBEDA FrantišekBikefactory Strakonice#10102:08:21.56+00:24:42.35Detail
25. JANŮ VáclavFitness Bikers Taem - Nuzbely#502:08:22.02+00:24:42.81Detail
26. VÁCHA PavelCK chýnov#3302:10:50.60+00:27:11.39Detail
27. KUKLA JiříPraha 8#1502:12:47.68+00:29:08.47Detail
28. BEŇO LadislavResolution team#5902:13:36.20+00:29:56.99Detail
29. BEZECNÝ Robert#12102:14:09.07+00:30:29.86Detail
30. KLAMFL RomanMišelínské hvězdy#6802:14:19.97+00:30:40.76Detail
31. PICHA JosefG.Benedikt Švec cykloteam Želeč#7602:17:08.36+00:33:29.15Detail
32. DOLEJŠ MilošŽehuň#1402:17:15.82+00:33:36.61Detail
33. STÁDNÍK MarekDexter Cycling#10502:17:35.77+00:33:56.56Detail
34. ŠIMEČEK VáclavCycling Academy Tábor#8902:22:23.32+00:38:44.11Detail
35. KOUBÍK StanislavPacov#12302:22:26.19+00:38:46.98Detail
36. VÍTEK PetrSokol Ratibořské hory#12202:22:47.53+00:39:08.32Detail
37. KARA-IVANSKÝ TomášFÉNIX Drhovice#13202:24:20.89+00:40:41.68Detail
38. PŘÍPLATA ZdeněkApex-Bike klub Tábor#7702:24:54.84+00:41:15.63Detail
39. DŽOLIČ Ronald1973#4902:25:04.26+00:41:25.05Detail
40. HEMZA MiroslavSÚ 2#11502:27:04.37+00:43:25.16Detail
41. GROŠEK LiborPK sport Otín#7802:28:19.37+00:44:40.16Detail
42. DVOŘÁK ZdeněkApex Bike MTB Tábor#8502:29:57.00+00:46:17.79Detail
43. KRATOCHVÍL MartinCK Chýnov and Bikespace#4402:30:54.20+00:47:14.99Detail
44. LEGÁT MartinTábor#7002:32:16.91+00:48:37.70Detail
45. PISK PavelDobrobazar#5002:38:11.78+00:54:32.57Detail
46. KVASNIČKA Rastislavr#10802:40:20.21+00:56:41.00Detail
47. KŘÍŽOVSKÝ PavelCyklo Team Krásná Lípa#11703:20:13.61+01:36:34.40Detail
PEXA MartinCYKLO JIŘIČKA#112Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz