Oficiální Výsledková listina MTB Maraton Chýnov 2018
2. 6. 2018

25 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. SYROVÁTKA MatějAC Sparta Praha#408A21.00:53:01.76Detail
2. STROPNICKÝ OndraPRODOLI Racing team#359B21.00:54:09.42+00:01:07.66Detail
3. ŠAROUN LiborPremium Hotel Znojmo#301C21.00:55:12.96+00:02:11.20Detail
4. VIKTORA JanSB Cyklo Olympia#389C22.00:55:13.68+00:02:11.92Detail
5. BENDA JanSK Fit Tábor#461C23.00:55:43.91+00:02:42.15Detail
6. FEML DanielFitness 14#499C24.00:57:03.37+00:04:01.61Detail
7. LOLACHER Tomáš LolacherCBC team#390M31.00:57:11.79+00:04:10.03Detail
8. PÍSAŘ VojtěchJH Cycling#410A22.00:57:44.75+00:04:42.99Detail
9. JANŮ LadislavCykloklub Chýnov#303B22.00:57:56.29+00:04:54.53Detail
10. SMRČKA JanEurofoam Sport Team#311B23.00:57:56.63+00:04:54.87Detail
11. GRYM TadeášGS cyklo team Jistebnice#427M32.00:58:35.73+00:05:33.97Detail
12. KOKTAVÝ JiříČEZ CYKLO TEAM TÁBOR#402M33.00:58:37.29+00:05:35.53Detail
13. POLANSKÝ OndřejBike Time Bulls Písek#380A23.00:58:48.03+00:05:46.27Detail
14. KOVAŘÍK LubošCycling Academy Tábor#405C25.00:58:48.05+00:05:46.29Detail
15. HADÁČEK FrantišekGS cyklo team Jistebnice#433C26.00:59:06.67+00:06:04.91Detail
16. BUBLA LadislavGS cyklo team Jistebnice#433D21.00:59:19.51+00:06:17.75Detail
17. TVAROH MatějBike Team Chvalšiny#439M34.00:59:19.51+00:06:17.75Detail
18. KOŠŤÁL TomášBiketime Bulls Písek#353M35.00:59:20.02+00:06:18.26Detail
19. POŠMOURNÝ OndřejPísek#438B24.00:59:22.66+00:06:20.90Detail
20. PROCHÁZKA StanislavBike Time Bulls Písek#327M36.00:59:42.84+00:06:41.08Detail
21. BUŠEK LukášBikeTime Bulls Písek#351A24.00:59:43.51+00:06:41.75Detail
22. POLÁK MartinCyklo Atom#342C27.00:59:50.29+00:06:48.53Detail
23. HORKÝ MiroslavŽďár#399C28.01:00:13.03+00:07:11.27Detail
24. SUZAN MichalPraha 9#346M37.01:00:21.04+00:07:19.28Detail
25. LINHART StanislavBikespace#504C29.01:00:21.63+00:07:19.87Detail
26. DUŠEK MartinGS cyklo team Jistebnice#371M38.01:00:30.93+00:07:29.17Detail
27. ŠÍP DavidCycling Academy Tábor#485B25.01:00:32.20+00:07:30.44Detail
28. KREPELA Luděk#422D22.01:00:32.61+00:07:30.85Detail
29. ROZEV FilipG. Benedikt Švec cykloteam Želeč#469C210.01:00:32.80+00:07:31.04Detail
30. OŠMERA JanRoNaKol Pravíkov#453E21.01:00:40.00+00:07:38.24Detail
31. DVOŘÁK KarelCyklo viřička/Čistý sport#398C211.01:01:20.17+00:08:18.41Detail
32. ZAVADIL JanČS specialized Senior Team#435C212.01:02:00.47+00:08:58.71Detail
33. FLORIÁN PetrSK FIT Tábor#459C213.01:02:11.76+00:09:10.00Detail
34. MACHÁČEK TomášCykloklub Chýnov z.s.#358M39.01:02:19.40+00:09:17.64Detail
35. PETR JanPRODOLI Racing team#420M310.01:02:30.06+00:09:28.30Detail
36. NOVÁK RadekGS cyklo team jistebnice#423A25.01:02:52.54+00:09:50.78Detail
37. WITKOWSKI MarekBiketime Bulls Písek#352M311.01:02:54.80+00:09:53.04Detail
38. HYNŠT ŠtěpánGS cyklo team Jistebnice#396M312.01:02:56.47+00:09:54.71Detail
39. JIRSA MilošKamenice nad Lipou#478A26.01:03:00.28+00:09:58.52Detail
40. VÁCLAVÍK JanHinton Racing#307C214.01:03:12.20+00:10:10.44Detail
41. VLASATÝ JakubBiketime Bulls Písek#329M313.01:03:16.57+00:10:14.81Detail
42. KHEK Roman#367D23.01:03:19.63+00:10:17.87Detail
43. GRYM MartinNadějkov#428C215.01:03:23.17+00:10:21.41Detail
44. RYBAŘÍK PavelGS cyklo team Jistebnice#363E22.01:03:24.10+00:10:22.34Detail
45. KOPECKÝ VáclavGS cyklo team Jistebnice#309D24.01:03:24.25+00:10:22.49Detail
46. JANÍČEK MartinMilevsko#417B26.01:03:27.78+00:10:26.02Detail
47. SLABÝ KarelBiketime Bulls Písek#421C216.01:03:39.53+00:10:37.77Detail
48. NOVÁK VladimírGS Cyklo Team Jistebnice#375C217.01:03:50.28+00:10:48.52Detail
49. FILIP TomášCycling Academy Tábor#409C218.01:04:06.62+00:11:04.86Detail
50. FLORIÁN AntonínSK FIT Tábor#443E23.01:04:06.76+00:11:05.00Detail
51. ANTONÍN FloránSK Fit Tábor#440C219.01:04:37.78+00:11:36.02Detail
52. ŽARECKÝ MartinFitness Bikers Team#343A27.01:04:40.00+00:11:38.24Detail
53. MIČAN FrantišekČeský Krumlov#464B27.01:04:53.37+00:11:51.61Detail
54. BARTOŇ JanKola Bakus#454A28.01:04:54.88+00:11:53.12Detail
55. ROTHBAUER StanislavBiketimebulls Písek#321B28.01:04:55.09+00:11:53.33Detail
56. HRONIČEK BohdanBogi 3#366C220.01:04:55.82+00:11:54.06Detail
57. PEŠIŠKA MichalBiketime Bulls#412M314.01:05:01.65+00:11:59.89Detail
58. HORKÝ TomášBiketimebulls Písek#322C221.01:05:02.45+00:12:00.69Detail
59. TICHÝ LukášApex-Bike klub Tábor#467B29.01:05:20.24+00:12:18.48Detail
60. FEFERCE Františekčistý sport#462D25.01:05:29.17+00:12:27.41Detail
61. KAMENICKÝ RadimPacov#457C222.01:05:31.21+00:12:29.45Detail
62. JURČA JosefSudoměřice u Bechyně#395B210.01:05:38.22+00:12:36.46Detail
63. ŠTULA DanielPSK Znojmo#441M315.01:06:02.67+00:13:00.91Detail
64. JELÍNEK Jancycling Academy Tábor#418M316.01:06:06.64+00:13:04.88Detail
65. HRUŠKA PavelSPLAŠENÝ HRUŠKY#340C223.01:06:07.50+00:13:05.74Detail
66. MACKOVÁ PavlínaCykloklub Chýnov z.s.#362Z21.01:06:11.29+00:13:09.53Detail
67. VALIŠ PetrBeva bike Benešov#465C224.01:06:22.38+00:13:20.62Detail
68. HOLÝ LadislavCK Božejov#479C225.01:06:23.51+00:13:21.75Detail
69. BABÁČEK MartinCykloklub Chýnov#338M317.01:06:28.99+00:13:27.23Detail
70. MRÁČEK JanCYKLOKLUB CHÝNOV z.s.#315C226.01:06:35.42+00:13:33.66Detail
71. BARTŮNĚK TomášCCS Bike team#487A29.01:06:45.79+00:13:44.03Detail
72. TOMEČEK PavelRexball.cz/Milevsko#413B211.01:06:53.87+00:13:52.11Detail
73. TURNOVSKÝ ŠtěpánCykloklub Chýnov#339M318.01:06:54.37+00:13:52.61Detail
74. GOTTWALD JaroslavPRODOLI Racing team#486C227.01:07:02.52+00:14:00.76Detail
75. KUPKA RadekHangover team#496C228.01:07:28.62+00:14:26.86Detail
76. HANZEL PetrKH Tour Stevens Bikes Team#403B212.01:07:30.20+00:14:28.44Detail
77. NOVÁKOVÁ VeronikaPrompt 2 go! team#376Z22.01:07:36.79+00:14:35.03Detail
78. ČINČURA Václav2 Bike Team Třeboň#401M319.01:08:02.45+00:15:00.69Detail
79. VOKATÝ DavidBiketime Bulls Písek#349C229.01:08:09.10+00:15:07.34Detail
80. ZAVADIL PetrBechyně#381C230.01:08:19.55+00:15:17.79Detail
81. ZELENKA VladimírPísek#451C231.01:08:20.33+00:15:18.57Detail
82. KOTLÍNOVÁ SimonaBiketime Bulls Písek#344Z31.01:08:25.93+00:15:24.17Detail
83. ŠIKA JanMilevsko#416B213.01:08:27.99+00:15:26.23Detail
84. ŠOULA RomanRallye Cross Lukavec#473C232.01:08:52.45+00:15:50.69Detail
85. BABÁČKOVÁ MichaelaCykloklub Chýnov#337Z32.01:08:53.15+00:15:51.39Detail
86. KDÝR MarianTJ Sokol Maxsičky#373C233.01:08:54.00+00:15:52.24Detail
87. RIJÁČKOVÁ MarieApex-Bike Klub Tábor#323Z23.01:08:54.12+00:15:52.36Detail
88. BARTOŇ Václavkola Bakus#455A210.01:08:56.48+00:15:54.72Detail
89. KARHÍK LubošAgro 21#404E24.01:08:57.24+00:15:55.48Detail
90. ŠAŠEK JindřichKamenice nad Lipou#497B214.01:09:52.31+00:16:50.55Detail
91. MICHÁLEK ZdeněkBanner Pover For You#407C234.01:09:57.39+00:16:55.63Detail
92. VÁCHA VojtěchCykloklub Chýnov#357M320.01:10:02.65+00:17:00.89Detail
93. FRIC FrantišekPRODOLI Racing team#472D26.01:10:04.84+00:17:03.08Detail
94. LUDVÍKOVÁ KatarínaWOLFMAN#326H21.01:10:19.19+00:17:17.43Detail
95. ZAVADIL JiříPlná nad lužnicí#394B215.01:10:20.10+00:17:18.34Detail
96. KUBÍK AdamCykling academy Tábor#414M321.01:10:21.10+00:17:19.34Detail
97. BLECHA JanJihope#501C235.01:10:23.71+00:17:21.95Detail
98. FOUS JanSaunabar horní cerekev#388E25.01:10:27.72+00:17:25.96Detail
99. VALDAUF RadimHluboká nad Vltavou #511D27.01:10:44.75+00:17:42.99Detail
100. ADÁMKOVÁ DanaTT Talín#400H22.01:10:57.96+00:17:56.20Detail
101. MACHÁČKOVÁ BarboraGS cyklo team Jistebnice#491Z33.01:11:05.62+00:18:03.86Detail
102. KORNALÍKOVÁ EmaBajker.eu#482H23.01:11:07.28+00:18:05.52Detail
103. NOVÁKOVÁ KristýnaGW Jihotrans#308Z34.01:11:11.23+00:18:09.47Detail
104. OSADČÍ PavelGalaxi Cykločubc Steuzhs#431E26.01:11:17.32+00:18:15.56Detail
105. MRÁZEK RadovanG.Benedikt ct .želeč#387C236.01:11:33.08+00:18:31.32Detail
106. VLASATÝ RadekBiketime Bulls Písek#328C237.01:11:38.72+00:18:36.96Detail
107. MRÁČKOVÁ LenkaCYKLOKLUB CHÝNOV z.s.#320H24.01:11:44.59+00:18:42.83Detail
108. HLINKA Petrz Bike team Třeboň#450D28.01:11:59.19+00:18:57.43Detail
109. ŠVEC JanG. Benedikt Švec Cykloteam Želeč#313C238.01:12:04.59+00:19:02.83Detail
110. ZEMAN LadislavTábor#425B216.01:12:04.61+00:19:02.85Detail
111. SEMOTÁN Lukáš#502A211.01:12:16.98+00:19:15.22Detail
112. VLACH JiříRallye Cross Lukavec#474C239.01:13:20.39+00:20:18.63Detail
113. BEZNOSOV IqorBeva bike Benešov#463D29.01:13:22.85+00:20:21.09Detail
114. ŽÁK JanSport Žák Písek#383E27.01:13:27.83+00:20:26.07Detail
115. ŠTULA RadekPSK Znojmo#445C240.01:13:28.30+00:20:26.54Detail
116. KUČEROVÁ HanaTJ Sokol Maxičky#372H25.01:13:28.97+00:20:27.21Detail
117. HRŮZA JaromírMilevso#424A212.01:13:37.01+00:20:35.25Detail
118. VOŠLAJEROVÁ JitkaCyklo ATOM cycling team#393H26.01:13:38.88+00:20:37.12Detail
119. MINAŘÍKOVÁ KláraBiketimebulls Písek#348Z35.01:13:42.45+00:20:40.69Detail
120. HRONEK JaroslavBiketime Bulls Písek#347B217.01:13:43.26+00:20:41.50Detail
121. PECH Romanšrouby a matice Bártová Prachatice#509D210.01:13:48.65+00:20:46.89Detail
122. VÁCHA TomášTábor#356C241.01:13:53.15+00:20:51.39Detail
123. KOTLÍN FrantišekBiketimebuls Pisek#345C242.01:13:58.71+00:20:56.95Detail
124. NOVÁKOVÁ NikolaGS cyklo team Jistebnice#370Z24.01:13:59.99+00:20:58.23Detail
125. HOŘEJŠÍ JanaGS cyklo team Jistebnice#419H27.01:14:01.28+00:20:59.52Detail
126. JANŮ LukášCykloklub Chýnov#304M322.01:15:11.45+00:22:09.69Detail
127. BARTŮNĚK DavidCCS BIKE TEAM#458C243.01:15:36.53+00:22:34.77Detail
128. HERNYCH QuidoApex-Bike klub Tábor#494C244.01:15:49.30+00:22:47.54Detail
129. KUBŮ PavlínaGS cyklo team Jistebnice#368Z36.01:15:56.49+00:22:54.73Detail
130. KREŠÁKOVÁ PavlaCykloklub Chýnov#314H28.01:15:59.18+00:22:57.42Detail
131. ZELENKA PetrTábor#476C245.01:16:29.02+00:23:27.26Detail
132. SEDLÁČEK OndřejHangover team#495C246.01:16:30.19+00:23:28.43Detail
133. SKALA MatějCykloklub Chýnov#312M323.01:16:31.27+00:23:29.51Detail
134. GRÁF JiříPSK Znojmo#378C247.01:17:09.63+00:24:07.87Detail
135. HLAVÁČ Jan#442B218.01:17:10.44+00:24:08.68Detail
136. ŠAŠKOVÁ SilvieKamenice nad Lipou#498Z37.01:17:25.35+00:24:23.59Detail
137. EBERTOVÁ LindaApex Bike MTB Tábor#490H29.01:17:47.89+00:24:46.13Detail
138. ŠULC PetrBiketime BullsPísek#350D211.01:17:48.41+00:24:46.65Detail
139. SKIPALA Karelsk. k. Řečice#460B219.01:17:48.63+00:24:46.87Detail
140. SOUKELNÍK RomanTábor#392B220.01:18:22.93+00:25:21.17Detail
141. KARHAN PetrAlpa J.Čechy Z.Ú.#446B221.01:18:58.70+00:25:56.94Detail
142. ŠUHAJ Jan#432B222.01:19:08.16+00:26:06.40Detail
143. SCHIFFER AndreaBike.altmann.at#379H210.01:20:10.68+00:27:08.92Detail
144. DVOŘÁK PetrFischer SKI Šumava#385E28.01:20:43.85+00:27:42.09Detail
145. KOPECKÁ LenkaGS cyklo team Jistebnice#310H211.01:20:51.56+00:27:49.80Detail
146. LEHOCKÝ PavelGS CYKLO TEAM JISTEBNICE#361A213.01:21:13.31+00:28:11.55Detail
147. SVOBODA PavelCBCN#510D212.01:21:21.40+00:28:19.64Detail
148. MORAVA JanKampac Lapierre Pacov#466D213.01:21:23.12+00:28:21.36Detail
149. VOPÁLEK JosefRally Cross Lukavec#471C248.01:21:36.62+00:28:34.86Detail
150. ŠOULA TomášRallye Cross Lukavec#386C249.01:21:38.12+00:28:36.36Detail
151. BRANDOVÁ LadaHugo-team Strakonice#354H212.01:21:38.67+00:28:36.91Detail
152. KAREŠ FrantišekPraha#415M324.01:21:43.84+00:28:42.08Detail
153. ŠAMAN Milanstevenscyklošvec Vlašim#470D214.01:22:17.38+00:29:15.62Detail
154. PROCHÁZKOVÁ NikaPlaná Nad Lužnicí#437Z25.01:22:24.26+00:29:22.50Detail
155. MRÁČKOVÁ DenisaCYKLOKLUB CHÝNOV z.s.#316Z38.01:22:28.02+00:29:26.26Detail
156. BOUCHAL StanislavZáhostice#505D215.01:22:55.94+00:29:54.18Detail
157. MORAVEC RomanDobronice#508C250.01:22:58.30+00:29:56.54Detail
158. ZÍKA RomanProtivín#447C251.01:23:15.20+00:30:13.44Detail
159. PROCHÁZKA JiříPlaná Nad Lužnicí#436B223.01:23:22.91+00:30:21.15Detail
160. NOVOTNÝ MichalCyklo Klub Cyklon#426B224.01:23:23.08+00:30:21.32Detail
161. ŠVÁBENICKÝ JanCetoraz#430D216.01:23:28.95+00:30:27.19Detail
162. KOŠŤÁL LiborPardubice#429C252.01:23:32.05+00:30:30.29Detail
163. FAU VlastimilPraha#334B225.01:23:44.93+00:30:43.17Detail
164. KOŠECOVÁ MiroslavaCBC Team#448Z26.01:24:23.16+00:31:21.40Detail
165. HLADÍK PavelTábor#355C253.01:25:01.96+00:32:00.20Detail
166. POKORNÝ ZdeněkSalačova Lhota#336E29.01:26:04.38+00:33:02.62Detail
167. EYBERT TadeášCK Chýnov#306M325.01:26:27.18+00:33:25.42Detail
168. KOLÁŘ JiříPacov#507C254.01:26:32.11+00:33:30.35Detail
169. BERZSI GabrielPraha#319A214.01:26:36.81+00:33:35.05Detail
170. HRDINA PavelG.Benedikt ct .želeč#318B226.01:26:37.05+00:33:35.29Detail
171. MORAVEC TomášOblajovice#488C255.01:26:55.51+00:33:53.75Detail
172. DEMUTHOVÁ VladimíraApex Bike MTB Tábor#492H213.01:27:32.57+00:34:30.81Detail
173. ŠALÁT JiříChýnov#377B227.01:28:12.28+00:35:10.52Detail
174. KOUBÍK DanielPacov#506A215.01:28:23.05+00:35:21.29Detail
175. NOVÁKOVÁ KristýnaGS cyklo team Jistebnice#369Z27.01:28:24.79+00:35:23.03Detail
176. ROUBEL OldřichChýnov#365B228.01:29:00.25+00:35:58.49Detail
177. VONDRUŠKA MichalSrubec#330C256.01:29:01.84+00:36:00.08Detail
178. ŽAMBOCH MilanApex-Bike#391E210.01:29:28.25+00:36:26.49Detail
179. KLAMPFOVÁ GabrielaMišelínské Hvězdy#324Z39.01:29:28.46+00:36:26.70Detail
180. JANŮ PetraRadenín#302H214.01:29:30.32+00:36:28.56Detail
181. KISS MiroslavPísek#452D217.01:30:29.27+00:37:27.51Detail
182. SUSMILICH JiříLinde MH Team#503C257.01:30:36.14+00:37:34.38Detail
183. HORÁČEK JosefTábor#333C258.01:30:41.73+00:37:39.97Detail
184. ŠVÉDOVÁ JitkaKladno#406H215.01:30:51.91+00:37:50.15Detail
185. ZÁSTĚRA Jan#360C259.01:31:25.87+00:38:24.11Detail
186. STRAKA DušanChýnov#325B229.01:31:36.36+00:38:34.60Detail
187. KOVANDOVÁ TerezaChýnov#364Z28.01:34:33.00+00:41:31.24Detail
188. RŮŽEK JanPacov#475E211.01:35:01.74+00:41:59.98Detail
189. ČERNÝ JanLinde MH Team#500C260.01:35:28.77+00:42:27.01Detail
190. BUŠO DavidAC Sparta Praha Radotín#493B230.01:36:01.41+00:42:59.65Detail
191. EYBERTOVÁ IvaCK Chýnov#305H216.01:36:58.15+00:43:56.39Detail
192. LAŠKAJOVÁ ŠtepánkaLopaty Chýnov#484H217.01:38:33.54+00:45:31.78Detail
193. PRŮŠOVÁ EvaSport Žák Písek#384H218.01:39:51.97+00:46:50.21Detail
194. MIKULA  PetrJH Cycling#411A216.01:40:32.59+00:47:30.83Detail
195. MRÁČKOVÁ MonikaVysoký Újezd#456Z29.01:40:40.95+00:47:39.19Detail
196. KLÍMKOVÁ KateřinaMarco Sport#379H219.01:41:38.39+00:48:36.63Detail
197. VYČICHLOVÁ LucieTábor#335Z210.01:43:48.43+00:50:46.67Detail
198. LAZY MiroslavTábor#332C261.01:43:50.01+00:50:48.25Detail
199. MÁSÍLKO MartinChýnov#374D218.01:43:50.29+00:50:48.53Detail
200. BETÁK RudolfLopaty Chýnov#483D219.01:46:53.75+00:53:51.99Detail
201. VLACHATA JiříLopaty Chýnov#480C262.01:47:08.78+00:54:07.02Detail
202. JEŽKOVÁ IvanaSlapy#477H220.01:52:20.12+00:59:18.36Detail
204. HORÁČEK VojtěchTábor#331M326.02:25:28.50+01:32:26.74Detail
BERAN Oldřichbiketeam Kunžak#468M3Detail
SLEZÁČEK DavidFitnes Bikers Team Nuzbely#489A2Detail
DNF HRUŠKA KryštofSplašené Hrušky#341M3DNF Detail
DNF ČERNÝ VladimírOlymp Praha#382E2DNF Detail
DNF HAVRÁNEK Jansk fit Tábor#449A2DNF Detail
DNF TOMÍKOVÁ DagmarŘevnice#481H2DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz