Oficiální Výsledková listina MTB Maraton Chýnov 2018
2. 6. 2018

25 km Kategorie C2

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkOficiální časZtráta
1. ŠAROUN LiborPremium Hotel Znojmo#301197300:55:12.96Detail
2. VIKTORA JanSB Cyklo Olympia#389197800:55:13.68+00:00:00.72Detail
3. BENDA JanSK Fit Tábor#461197600:55:43.91+00:00:30.95Detail
4. FEML DanielFitness 14#499197800:57:03.37+00:01:50.41Detail
5. KOVAŘÍK LubošCycling Academy Tábor#405197200:58:48.05+00:03:35.09Detail
6. HADÁČEK FrantišekGS cyklo team Jistebnice#433197500:59:06.67+00:03:53.71Detail
7. POLÁK MartinCyklo Atom#342197200:59:50.29+00:04:37.33Detail
8. HORKÝ MiroslavŽďár#399197401:00:13.03+00:05:00.07Detail
9. LINHART StanislavBikespace#504197601:00:21.63+00:05:08.67Detail
10. ROZEV FilipG. Benedikt Švec cykloteam Želeč#469197701:00:32.80+00:05:19.84Detail
11. DVOŘÁK KarelCyklo viřička/Čistý sport#398196901:01:20.17+00:06:07.21Detail
12. ZAVADIL JanČS specialized Senior Team#435197201:02:00.47+00:06:47.51Detail
13. FLORIÁN PetrSK FIT Tábor#459197301:02:11.76+00:06:58.80Detail
14. VÁCLAVÍK JanHinton Racing#307197601:03:12.20+00:07:59.24Detail
15. GRYM MartinNadějkov#428197401:03:23.17+00:08:10.21Detail
16. SLABÝ KarelBiketime Bulls Písek#421197401:03:39.53+00:08:26.57Detail
17. NOVÁK VladimírGS Cyklo Team Jistebnice#375197201:03:50.28+00:08:37.32Detail
18. FILIP TomášCycling Academy Tábor#409197501:04:06.62+00:08:53.66Detail
19. ANTONÍN FloránSK Fit Tábor#440197201:04:37.78+00:09:24.82Detail
20. HRONIČEK BohdanBogi 3#366197701:04:55.82+00:09:42.86Detail
21. HORKÝ TomášBiketimebulls Písek#322197601:05:02.45+00:09:49.49Detail
22. KAMENICKÝ RadimPacov#457197501:05:31.21+00:10:18.25Detail
23. HRUŠKA PavelSPLAŠENÝ HRUŠKY#340197701:06:07.50+00:10:54.54Detail
24. VALIŠ PetrBeva bike Benešov#465197201:06:22.38+00:11:09.42Detail
25. HOLÝ LadislavCK Božejov#479197201:06:23.51+00:11:10.55Detail
26. MRÁČEK JanCYKLOKLUB CHÝNOV z.s.#315197201:06:35.42+00:11:22.46Detail
27. GOTTWALD JaroslavPRODOLI Racing team#486197301:07:02.52+00:11:49.56Detail
28. KUPKA RadekHangover team#496197701:07:28.62+00:12:15.66Detail
29. VOKATÝ DavidBiketime Bulls Písek#349197601:08:09.10+00:12:56.14Detail
30. ZAVADIL PetrBechyně#381197401:08:19.55+00:13:06.59Detail
31. ZELENKA VladimírPísek#451196901:08:20.33+00:13:07.37Detail
32. ŠOULA RomanRallye Cross Lukavec#473197001:08:52.45+00:13:39.49Detail
33. KDÝR MarianTJ Sokol Maxsičky#373197601:08:54.00+00:13:41.04Detail
34. MICHÁLEK ZdeněkBanner Pover For You#407196901:09:57.39+00:14:44.43Detail
35. BLECHA JanJihope#501197801:10:23.71+00:15:10.75Detail
36. MRÁZEK RadovanG.Benedikt ct .želeč#387196901:11:33.08+00:16:20.12Detail
37. VLASATÝ RadekBiketime Bulls Písek#328197201:11:38.72+00:16:25.76Detail
38. ŠVEC JanG. Benedikt Švec Cykloteam Želeč#313197001:12:04.59+00:16:51.63Detail
39. VLACH JiříRallye Cross Lukavec#474197401:13:20.39+00:18:07.43Detail
40. ŠTULA RadekPSK Znojmo#445197101:13:28.30+00:18:15.34Detail
41. VÁCHA TomášTábor#356197801:13:53.15+00:18:40.19Detail
42. KOTLÍN FrantišekBiketimebuls Pisek#345197801:13:58.71+00:18:45.75Detail
43. BARTŮNĚK DavidCCS BIKE TEAM#458197101:15:36.53+00:20:23.57Detail
44. HERNYCH QuidoApex-Bike klub Tábor#494197301:15:49.30+00:20:36.34Detail
45. ZELENKA PetrTábor#476197101:16:29.02+00:21:16.06Detail
46. SEDLÁČEK OndřejHangover team#495197401:16:30.19+00:21:17.23Detail
47. GRÁF JiříPSK Znojmo#378197601:17:09.63+00:21:56.67Detail
48. VOPÁLEK JosefRally Cross Lukavec#471197601:21:36.62+00:26:23.66Detail
49. ŠOULA TomášRallye Cross Lukavec#386197601:21:38.12+00:26:25.16Detail
50. MORAVEC RomanDobronice#508197301:22:58.30+00:27:45.34Detail
51. ZÍKA RomanProtivín#447197301:23:15.20+00:28:02.24Detail
52. KOŠŤÁL LiborPardubice#429197001:23:32.05+00:28:19.09Detail
53. HLADÍK PavelTábor#355197501:25:01.96+00:29:49.00Detail
54. KOLÁŘ JiříPacov#507197601:26:32.11+00:31:19.15Detail
55. MORAVEC TomášOblajovice#488197701:26:55.51+00:31:42.55Detail
56. VONDRUŠKA MichalSrubec#330197801:29:01.84+00:33:48.88Detail
57. SUSMILICH JiříLinde MH Team#503197201:30:36.14+00:35:23.18Detail
58. HORÁČEK JosefTábor#333197801:30:41.73+00:35:28.77Detail
59. ZÁSTĚRA Jan#360197601:31:25.87+00:36:12.91Detail
60. ČERNÝ JanLinde MH Team#500197201:35:28.77+00:40:15.81Detail
61. LAZY MiroslavTábor#332197001:43:50.01+00:48:37.05Detail
62. VLACHATA JiříLopaty Chýnov#480197001:47:08.78+00:51:55.82Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz