Oficiální Výsledková listina Safariběh ČSOB 2018
7. 4. 2018

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtráta
1. KRUNKA KamilSK Nové Město nad Metují#382Mdo401.muži1.00:35:43.06Detail
2. GAISL LubošEleven Run Team#482Mdo402.muži2.00:36:53.30+00:01:10.24Detail
3. VAGENKNECHT FrantišekAster Jičín#456Mdo501.muži3.00:37:18.90+00:01:35.84Detail
4. ČIVRNÝ JiříSemily#480Mdo403.muži4.00:37:42.36+00:01:59.30Detail
5. ROHLÍK VáclavPardubice#424Mdo404.muži5.00:40:46.79+00:05:03.73Detail
6. COGAN RudolfNová Paka#319Mdo502.muži6.00:41:46.83+00:06:03.77Detail
7. METELKOVÁ TáňaTJ Sokol Hradec Králové#400Z35plus1.ženy1.00:41:48.29+00:06:05.23Detail
8. LAUŠMAN JakubVřesník#391Mdo405.muži7.00:41:59.15+00:06:16.09Detail
9. ŠARA PavelAC Praha 1890#442Mdo503.muži8.00:42:13.70+00:06:30.64Detail
10. HAVRÁNKOVÁ DanielaKerteam#341Z35plus2.ženy2.00:42:30.69+00:06:47.63Detail
11. ČERVENÝ JakubTJ Lokomotiva Trutnov#324Mdo406.muži9.00:42:34.38+00:06:51.32Detail
12. BUŘIL FrantišekVidochov#317Mdo601.muži10.00:43:03.92+00:07:20.86Detail
13. HAK TomášVítězná#338Mdo504.muži11.00:43:15.36+00:07:32.30Detail
14. NOVOTNÝ LuděkCarla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem#408Mdo505.muži12.00:44:15.72+00:08:32.66Detail
15. VRBA MartinRUN magazine team#467Mdo506.muži13.00:44:24.80+00:08:41.74Detail
16. BRÁDLE PetrDobrá Voda u Hořic#314Mdo602.muži14.00:44:34.18+00:08:51.12Detail
17. PEŠEK MilanCarla kup kolo Dvůr Králové nad Labem#286Mdo603.muži15.00:44:53.25+00:09:10.19Detail
18. KHÝROVÁ AnetaCarla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem#285Zdo351.ženy3.00:45:04.92+00:09:21.86Detail
19. KOUDELKA DrahomirMeixner Consulting#376Mdo507.muži16.00:45:05.13+00:09:22.07Detail
20. HABR MartinKluk holky z veteriny#336Mdo407.muži17.00:45:13.86+00:09:30.80Detail
21. CHRISSTOFFELS Eric#357Mdo604.muži18.00:45:19.31+00:09:36.25Detail
22. VALEŠ PavelDvůr Králové nad Labem#458Mdo508.muži19.00:45:29.69+00:09:46.63Detail
23. JÁRA LukášJarcekBros#497Mdo408.muži20.00:45:40.99+00:09:57.93Detail
24. BLÁHA MilanAF Křovice#310M60plus1.muži21.00:45:45.49+00:10:02.43Detail
25. HARKABUZ OndrejMartin, SR#340Mdo509.muži22.00:45:52.60+00:10:09.54Detail
26. KOUTNÍK LumírTJ Spartak Vrchlabí#379Mdo605.muži23.00:45:56.30+00:10:13.24Detail
27. HEJTÍKOVÁ Gabriela#443Z35plus3.ženy4.00:46:05.30+00:10:22.24Detail
28. CHMELAŘ Lukášwww.chaloupkydestne.cz#356Mdo409.muži24.00:46:11.40+00:10:28.34Detail
29. POSPÍŠIL JaroslavNový Bydžov#420Mdo5010.muži25.00:46:30.61+00:10:47.55Detail
30. SLÁMA MartinSportvisio Team HK#494Mdo606.muži26.00:46:47.55+00:11:04.49Detail
31. HRDINKA JirkaRun4fun#351Mdo4010.muži27.00:47:01.01+00:11:17.95Detail
32. VEIGERTOVÁ GabrielaSK Slavia Jičín#493Zdo352.ženy5.00:47:08.06+00:11:25.00Detail
33. KLIMEŠ MartinDvůr Kralové n-L#370Mdo5011.muži28.00:47:36.58+00:11:53.52Detail
34. FIGERA MichalVlčice#328Mdo4011.muži29.00:47:39.13+00:11:56.07Detail
35. ZÁRUBA MartinMěÚ Dvůr Králové#469Mdo5012.muži30.00:47:43.32+00:12:00.26Detail
36. JIRÁK VojtěchMostek#635Mdo4012.muži31.00:47:43.95+00:12:00.89Detail
37. VANTA JosefTriclub Dobruška#631Mdo607.muži32.00:47:51.57+00:12:08.51Detail
38. VÍT JiříTonda Sport Prušánky#465Mdo4013.muži33.00:47:52.63+00:12:09.57Detail
39. JÁRA DanielJarcekBros#496Mdo4014.muži34.00:48:18.28+00:12:35.22Detail
40. OTTA RomanQ Sport Vrchlabí#409Mdo608.muži35.00:48:25.78+00:12:42.72Detail
41. HLAVSOVÁ Kamila#500Zdo353.ženy6.00:48:30.62+00:12:47.56Detail
42. KILIANOVA DagmarČistá u Horek #368Z35plus4.ženy7.00:48:31.72+00:12:48.66Detail
43. KIRSCH RadomírTriatlon Team Trutnov#369Mdo5013.muži36.00:48:49.78+00:13:06.72Detail
44. HOMOLA ProkopPardubice#282Mdo4015.muži37.00:49:06.33+00:13:23.27Detail
45. SLOVÁK JiříCHDP Sport Division#432Mdo4016.muži38.00:49:08.23+00:13:25.17Detail
46. KRUPIČKA FrantišekKrupičáci#383Mdo5014.muži39.00:49:08.38+00:13:25.32Detail
47. HYJÁNEK JaroslavSafari Park Dvůr Králové#355Mdo5015.muži40.00:49:12.85+00:13:29.79Detail
48. VAŠÍČEK MartinTJ Maratonstav Úpice#462Mdo5016.muži41.00:49:51.80+00:14:08.74Detail
49. SVOBODOVA MonikaVrchlabi#439Zdo354.ženy8.00:49:53.97+00:14:10.91Detail
50. SENETA LiborDvůr Králové#483Mdo5017.muži42.00:49:58.34+00:14:15.28Detail
51. FENĎOVÁ ZuzanaPecka#290Zdo355.ženy9.00:50:14.05+00:14:30.99Detail
52. KRÁLÍČEK VojtěchVlčice#380Mdo4017.muži43.00:50:17.10+00:14:34.04Detail
53. LUKES TomášLukes Family#394Mdo4018.muži44.00:50:30.18+00:14:47.12Detail
54. JAKL PetrŠneci v běhu#359Mdo5018.muži45.00:50:36.24+00:14:53.18Detail
55. SPÍCHAL LuděkTrutnov#299Mdo5019.muži46.00:50:38.48+00:14:55.42Detail
56. VECKA MichalBáječné ženy v běhu#463Mdo4019.muži47.00:50:42.78+00:14:59.72Detail
57. JAVŮREK JiříTJ Maratonstav Úpice#360M60plus2.muži48.00:50:50.00+00:15:06.94Detail
58. KREJČOVÁ LucieSobčice#381Zdo356.ženy10.00:50:57.19+00:15:14.13Detail
59. PEŠEK MichalAtelier technik Dvůr Králové nad Labem#415Mdo4020.muži49.00:50:57.83+00:15:14.77Detail
60. DOLEŽALOVÁ LibušeNové Město nad Metují#490Zdo357.ženy11.00:51:08.82+00:15:25.76Detail
61. PAJER JanSDH Velký Tebešov#410Mdo4021.muži50.00:51:18.15+00:15:35.09Detail
62. TOMAN LukášCarla. Kupkolo DK. n.L.#451Mdo4022.muži51.00:51:19.38+00:15:36.32Detail
63. RUTRLE JosefDvůr Králové nad Labem#427Mdo5020.muži52.00:51:24.54+00:15:41.48Detail
64. LUBĚNA MartinBřest#393Mdo4023.muži53.00:51:54.26+00:16:11.20Detail
65. HRNEČEK PavelCrnci z DKnL#353Mdo5021.muži54.00:52:02.52+00:16:19.46Detail
66. NOVOTNÝ DavidHK#407Mdo4024.muži55.00:52:14.62+00:16:31.56Detail
67. SUCHÁNKOVÁ MarcelaČSOB Praha#436Z35plus5.ženy12.00:52:14.71+00:16:31.65Detail
68. BYDŽOVSKÝ JakubTrutnov#318Mdo4025.muži56.00:52:20.57+00:16:37.51Detail
69. TRNKA MilanKasper- swix team Trutnov#491M60plus3.muži57.00:52:27.75+00:16:44.69Detail
70. BORŮVKA TomášHořice#312Mdo5022.muži58.00:52:40.60+00:16:57.54Detail
71. ČEPELKA PetrLázně Bělohrad#322Mdo4026.muži59.00:52:55.03+00:17:11.97Detail
72. LAHTINEN Michalrunning Golden Gate CZ#390Mdo4027.muži60.00:52:59.78+00:17:16.72Detail
73. ROLL MichalVelké Přílepy#425Mdo4028.muži61.00:53:14.90+00:17:31.84Detail
74. ŠÍLOVÁ VendulaDvůr Králové nad Labem#281Zdo358.ženy13.00:53:16.30+00:17:33.24Detail
75. KDOULOVÁ MirkaSovětice#367Zdo359.ženy14.00:53:25.96+00:17:42.90Detail
76. KOŠŤÁLOVÁ OlgaHořice#374Z35plus6.ženy15.00:53:28.74+00:17:45.68Detail
77. PRAŽÁK RadovanRtyně v Podkrkonoší#421Mdo609.muži62.00:53:34.27+00:17:51.21Detail
78. BOŠÁK DanielVápenná#313Mdo4029.muži63.00:53:35.08+00:17:52.02Detail
79. SAMEK OndřejZdobín#428Mdo4030.muži64.00:53:35.60+00:17:52.54Detail
80. SYNEK JanVrchlabí #441Mdo4031.muži65.00:53:35.76+00:17:52.70Detail
81. HOLEČEK MirekNové Město nad Metují#345Mdo5023.muži66.00:53:38.08+00:17:55.02Detail
82. HOŘEJŠÍ MartinTřebechovice pod Orebem#348Mdo4032.muži67.00:53:46.00+00:18:02.94Detail
83. BRYKNEROVÁ MichaelaPřelouč#316Zdo3510.ženy16.00:54:19.10+00:18:36.04Detail
84. HOLUBOVÁ AntonieLibotov#633Zdo3511.ženy17.00:54:22.95+00:18:39.89Detail
85. KVAPILOVÁ IvetaAlbrechtice v JH#389Z35plus7.ženy18.00:54:29.33+00:18:46.27Detail
86. SUCHÁNEK BohdanČSOB Praha#435Mdo5024.muži68.00:54:35.72+00:18:52.66Detail
87. BALCAR JaroslavVysokov#303Mdo5025.muži69.00:54:37.20+00:18:54.14Detail
88. SUCHÝ JanPlzeň#298Mdo4033.muži70.00:55:10.98+00:19:27.92Detail
89. FISCHER SamuelSafari Park Dvůr Králové#329Mdo4034.muži71.00:55:17.56+00:19:34.50Detail
90. KUBICA DušanDvůr Králové nad Labem#386Mdo5026.muži72.00:55:19.36+00:19:36.30Detail
91. ZBOŘIL JanPardubice 2#471Mdo4035.muži73.00:55:30.66+00:19:47.60Detail
92. ŽIŽKOVÁ EliškaNever give up#474Zdo3512.ženy19.00:55:32.81+00:19:49.75Detail
93. MORAVEC PetrSvoboda nad Úpou#402Mdo4036.muži74.00:55:59.22+00:20:16.16Detail
94. TOMEK PetrDK#452Mdo5027.muži75.00:55:59.86+00:20:16.80Detail
95. BENEŠ MartinDvůr Králové nad Labem#305Mdo5028.muži76.00:56:15.75+00:20:32.69Detail
96. PAVELKOVÁ Anna#413Zdo3513.ženy20.00:56:27.71+00:20:44.65Detail
97. GUNIŠ OndřejLudgeřovice#335Mdo4037.muži77.00:56:38.28+00:20:55.22Detail
98. VYDRA JosefRudník u Vrchlabí#468Mdo4038.muži78.00:56:39.21+00:20:56.15Detail
99. MUNZAR JanDvůr Králové nad Labem#404Mdo4039.muži79.00:56:39.31+00:20:56.25Detail
100. KNAP JanDvur Kralove nad Labem#372Mdo5029.muži80.00:56:50.59+00:21:07.53Detail
101. TOMKOVÁ VeronikaDK#453Zdo3514.ženy21.00:56:54.47+00:21:11.41Detail
102. MRÁČEK PavelDK-NL#403Mdo5030.muži81.00:57:10.40+00:21:27.34Detail
103. SAMKOVÁ LenkaHradec Králové#429Z35plus8.ženy22.00:57:14.07+00:21:31.01Detail
104. HRNEČEK JanDvůr Králové nad Labem#352Mdo4040.muži82.00:57:16.40+00:21:33.34Detail
105. HANUŠ JiříVellateam#492Mdo5031.muži83.00:57:16.42+00:21:33.36Detail
106. HORÁK JiříDvůr Králové nad Labem#346Mdo5032.muži84.00:57:17.00+00:21:33.94Detail
107. PETRÁČKOVÁ AdélaSVVAT#418Zdo3515.ženy23.00:57:35.14+00:21:52.08Detail
108. HALAS MilanLoučka - Lipník nad Bečvou#339Mdo5033.muži85.00:57:35.18+00:21:52.12Detail
109. RINCON Txema#423Mdo4041.muži86.00:57:38.34+00:21:55.28Detail
110. TROUSIL DavidAC GoMango Högner#454Mdo4042.muži87.00:58:04.66+00:22:21.60Detail
111. BALÁK JiříAeroklub Zbraslavice#302Mdo5034.muži88.00:58:08.63+00:22:25.57Detail
112. LUKES VeronikaLukes Family#395Zdo3516.ženy24.00:58:32.25+00:22:49.19Detail
113. BEZDĚKOVÁ IvetaHradec Králové#307Z35plus9.ženy25.00:58:37.73+00:22:54.67Detail
114. MLČÁKOVÁ MichaelaRajhrad#401Zdo3517.ženy26.00:58:40.68+00:22:57.62Detail
115. ŠVEJDAROVÁ GabrielaTriatelt Karlovy Vary#488Z35plus10.ženy27.00:58:52.68+00:23:09.62Detail
116. KLIMEŠOVÁ MonikaDvůr Kralové n-L#371Z35plus11.ženy28.00:58:53.10+00:23:10.04Detail
117. SVOBODOVA LeonaVrchlabi#438Z35plus12.ženy29.00:58:54.26+00:23:11.20Detail
118. KARADZOS MichalDvůr Králové nad Labem#476Mdo5035.muži89.00:58:58.28+00:23:15.22Detail
119. CHRISTOPH DavidAC Sparta Praha#358Mdo5036.muži90.00:59:04.59+00:23:21.53Detail
120. VONDRA VaclavRudník#466Mdo6010.muži91.00:59:12.70+00:23:29.64Detail
121. BAŠKOVSKÁ KateřinaHolky z Vršovky#304Zdo3518.ženy30.00:59:13.86+00:23:30.80Detail
122. KOBLASA DavidDvůr Králové nad Labem#373Mdo4043.muži92.00:59:27.03+00:23:43.97Detail
123. HORNYCH MilanKnedlíšci#347Mdo4044.muži93.00:59:33.62+00:23:50.56Detail
124. DEKOJ Viktor#325Mdo4045.muži94.01:00:09.03+00:24:25.97Detail
125. BEZDĚKOVÁ NatalieHradec Králové#309Zdo3519.ženy31.01:00:15.74+00:24:32.68Detail
126. BLAŽEK MartinSvoboda n.U.#311Mdo5037.muži95.01:00:21.64+00:24:38.58Detail
127. ŠTĚRBOVÁ LucieVěcov#447Zdo3520.ženy32.01:00:21.94+00:24:38.88Detail
128. PAVEL JiříSovětice#412Mdo5038.muži96.01:00:33.50+00:24:50.44Detail
129. MAREL PetrDvůr Králové nad Labem#396Mdo5039.muži97.01:00:38.39+00:24:55.33Detail
130. ČELOUD PatrikPřibyslav#320Mdo4046.muži98.01:00:40.45+00:24:57.39Detail
131. KLIČKA JaroslavDvůr Králové nad Labem#283Mdo5040.muži99.01:00:45.62+00:25:02.56Detail
132. KOTRBATÝ PetrSvoboda nad Úpou#375Mdo5041.muži100.01:00:45.76+00:25:02.70Detail
133. KASPER JakubTrutnov#366Mdo4047.muži101.01:00:48.65+00:25:05.59Detail
134. VACKOVÁ HanaSokol Starkoč#475Z35plus13.ženy33.01:01:14.49+00:25:31.43Detail
135. ČELOUDOVÁ ŠárkaPřibyslav#321Zdo3521.ženy34.01:01:27.28+00:25:44.22Detail
136. MATUŠKOVÁ VeronikaMilovice u Hořic 93,50801#398Z35plus14.ženy35.01:01:29.74+00:25:46.68Detail
137. PETROVÁ KateřinaHořice v Podkrkonoší#419Z35plus15.ženy36.01:01:29.92+00:25:46.86Detail
138. JEDLIČKA JiříPardubice DL Ponorka#487Mdo5042.muži102.01:01:43.92+00:26:00.86Detail
139. STIBOR PetrPupkani KV#489Mdo5043.muži103.01:01:51.38+00:26:08.32Detail
140. SEMECKÝ MartinChlumec nad Cidlinou#430Mdo4048.muži104.01:01:59.61+00:26:16.55Detail
141. AUBRECHTOVA ErikaKolin#301Z35plus16.ženy37.01:02:11.22+00:26:28.16Detail
142. NOVÁK MartinSkřivany#406Mdo5044.muži105.01:02:13.45+00:26:30.39Detail
143. MEJSNAR Lubor#632Mdo4049.muži106.01:02:19.53+00:26:36.47Detail
144. BAUDYŠ RobinEDON#634Mdo4050.muži107.01:02:20.00+00:26:36.94Detail
145. PÁV MichalSVVAT#411Mdo4051.muži108.01:02:32.37+00:26:49.31Detail
146. KUCHTA Tomáš#388Mdo4052.muži109.01:02:46.88+00:27:03.82Detail
147. ČERNÝ MartinDknL#323Mdo4053.muži110.01:03:27.69+00:27:44.63Detail
148. SAMEK PetrOÚ Zábřeží-Řečice#495Mdo6011.muži111.01:03:28.43+00:27:45.37Detail
149. VAVROUŠ Petr#498Mdo6012.muži112.01:03:29.07+00:27:46.01Detail
150. MEDIKUS ŠtěpánDvůr Králové nad Labem#399Mdo5045.muži113.01:03:30.18+00:27:47.12Detail
151. SVOBODA ŠtěpánHostinné #437Mdo4054.muži114.01:03:57.71+00:28:14.65Detail
152. MARKOVÁ Jana#397Zdo3522.ženy38.01:04:08.08+00:28:25.02Detail
153. KUBŮ JaroslavNever give up#387Mdo4055.muži115.01:04:31.28+00:28:48.22Detail
154. RUDELOVÁ PetraÚpice#426Z35plus17.ženy39.01:04:53.21+00:29:10.15Detail
155. KOUDELKOVÁ BáraBílsko u Hořic#377Zdo3523.ženy40.01:05:41.74+00:29:58.68Detail
156. ŽILKOVÁ JaroslavaTrutnov#473Z35plus18.ženy41.01:05:44.02+00:30:00.96Detail
157. ŠIMEK MilanDvůr Králové nad Labem#444Mdo4056.muži116.01:06:02.87+00:30:19.81Detail
158. KOUTKOVÁ AdélaNymburk#378Z35plus19.ženy42.01:06:11.94+00:30:28.88Detail
159. VALENTA MartinNymburk#457Mdo5046.muži117.01:06:12.57+00:30:29.51Detail
160. HAJNYŠ TomášSafari Park Dvůr Králové#337Mdo5047.muži118.01:06:19.09+00:30:36.03Detail
161. JUDOVÁ PetraBěhna z Trauče#363Z35plus20.ženy43.01:06:55.58+00:31:12.52Detail
162. ŠTERNEROVÁ HanaHradec Králové#448Z35plus21.ženy44.01:07:31.55+00:31:48.49Detail
163. VANČUROVÁ MichaelaPřelouč#460Zdo3524.ženy45.01:07:32.76+00:31:49.70Detail
164. FRIEBELOVÁ Eva#330Z35plus22.ženy46.01:07:45.97+00:32:02.91Detail
165. FELGR ZdeněkDvůr Králové nad Labem#327Mdo4057.muži119.01:07:48.04+00:32:04.98Detail
166. ŠPERKOVÁ LenkaPraha#446Zdo3525.ženy47.01:07:50.94+00:32:07.88Detail
167. STEJSKAL JanSafari Park Harrachov#433Mdo5048.muži120.01:08:10.25+00:32:27.19Detail
168. GRÚŇOVÁ MarkétaSafari Park Dvůr Králové#334Zdo3526.ženy48.01:08:10.35+00:32:27.29Detail
169. SKÁLOVÁ GabrielaJaroměř#431Zdo3527.ženy49.01:08:10.47+00:32:27.41Detail
170. HENCLOVÁ PetraTřebechovice pod Orebem#343Zdo3528.ženy50.01:08:10.99+00:32:27.93Detail
171. NEDĚLKOVÁ IvaPřelouč#405Zdo3529.ženy51.01:08:41.55+00:32:58.49Detail
172. ŠPERKA VladimírPraha#445M60plus4.muži121.01:08:54.73+00:33:11.67Detail
173. TROUSILOVÁ PavlínaAC GoMango Hö́gner#455Z35plus23.ženy52.01:09:06.61+00:33:23.55Detail
174. KAMENÍČEK MichalCerhýnky#364Mdo4058.muži122.01:09:17.98+00:33:34.92Detail
175. PEŠTUKOVÁ IvanaCerhýnky#416Zdo3530.ženy53.01:09:18.56+00:33:35.50Detail
176. HRČKA JanKřížlice#636Mdo4059.muži123.01:09:42.78+00:33:59.72Detail
177. ZEMANOVA Šárka#472Zdo3531.ženy54.01:09:51.92+00:34:08.86Detail
178. BEZDĚKOVÁ KristýnaHradec Králové#308Zdo3532.ženy55.01:10:05.92+00:34:22.86Detail
179. HLAVATÁ MichaelaPraha#499Zdo3533.ženy56.01:10:19.95+00:34:36.89Detail
180. KAMENÍKOVÁ MiroslavaTrutnov#365Z35plus24.ženy57.01:12:27.86+00:36:44.80Detail
181. BRYKNEROVÁ IlonaPřelouč#315Z35plus25.ženy58.01:12:33.20+00:36:50.14Detail
182. ŠUSROVÁ SylvaSovolusky#449Z35plus26.ženy59.01:12:33.89+00:36:50.83Detail
183. VANČURA VáclavPřelouč#459Mdo5049.muži124.01:13:01.20+00:37:18.14Detail
184. PECHANOVÁ SandraTrutnov#414Zdo3534.ženy60.01:13:33.89+00:37:50.83Detail
185. JEŽEK TomášDvůr Králové nad Labem#361Mdo4060.muži125.01:13:34.25+00:37:51.19Detail
186. GEISLEROVÁ EsterPraha#331Zdo3535.ženy61.01:15:17.33+00:39:34.27Detail
187. HLAVATÁ MarkétaPraha#630Zdo3536.ženy62.01:16:16.68+00:40:33.62Detail
188. HŘEBÍČKOVÁ DanaÚstí nad Orlicí#354Z35plus27.ženy63.01:16:56.45+00:41:13.39Detail
189. GROH StanislavAC Vrchlabí#333M60plus5.muži126.01:17:35.04+00:41:51.98Detail
190. BERÁNKOVÁ Eva#306Z35plus28.ženy64.01:18:24.32+00:42:41.26Detail
191. HLADÍK Josef#344Mdo5050.muži127.01:19:20.22+00:43:37.16Detail
192. HAVRDOVÁ ZuzanaMostek#342Zdo3537.ženy65.01:21:06.40+00:45:23.34Detail
193. LENHARTOVÁ AdélaAC GoMango Högner#392Zdo3538.ženy66.01:21:59.16+00:46:16.10Detail
194. VANČUROVÁ ŠárkaPřelouč#461Z35plus29.ženy67.01:22:36.81+00:46:53.75Detail
195. PRAŽÁKOVÁ VeronikaRtyně v Podkrkonoší#422Zdo3539.ženy68.01:31:08.30+00:55:25.24Detail
196. GLOS PetrNová Paka#332Mdo4061.muži128.01:31:08.89+00:55:25.83Detail
197. DUŠKOVÁ IvetaKnedlíšci#326Zdo3540.ženy69.01:31:14.15+00:55:31.09Detail
198. STRÁNSKÁ MartinaDvůr Králové nad Labem#434Zdo3541.ženy70.01:35:29.19+00:59:46.13Detail
199. KRUPIČKA FrantišekKrupičáci#384Mdo4062.muži129.01:36:53.06+01:01:10.00Detail
HOVORKA MartinLhota pod Libčany#349Mdo40mužiDetail
HOVORKOVÁ JanafitMAMI#350Z35plusženyDetail
SVOBODOVÁ TerezaTrutnov#440Zdo35ženyDetail
VECKOVÁ HanaBáječné ženy v běhu#464Z35plusženyDetail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz