Oficiální Výsledková listina Safariběh ČSOB 2018
7. 4. 2018

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. KRUNKA KamilSK Nové Město nad Metují#3821986Mdo401.00:35:43.06Detail
2. GAISL LubošEleven Run Team#4821985Mdo402.00:36:53.30+00:01:10.24Detail
3. VAGENKNECHT FrantišekAster Jičín#4561977Mdo501.00:37:18.90+00:01:35.84Detail
4. ČIVRNÝ JiříSemily#4801980Mdo403.00:37:42.36+00:01:59.30Detail
5. ROHLÍK VáclavPardubice#4241980Mdo404.00:40:46.79+00:05:03.73Detail
6. COGAN RudolfNová Paka#3191971Mdo502.00:41:46.83+00:06:03.77Detail
7. LAUŠMAN JakubVřesník#3911998Mdo405.00:41:59.15+00:06:16.09Detail
8. ŠARA PavelAC Praha 1890#4421974Mdo503.00:42:13.70+00:06:30.64Detail
9. ČERVENÝ JakubTJ Lokomotiva Trutnov#3241995Mdo406.00:42:34.38+00:06:51.32Detail
10. BUŘIL FrantišekVidochov#3171966Mdo601.00:43:03.92+00:07:20.86Detail
11. HAK TomášVítězná#3381978Mdo504.00:43:15.36+00:07:32.30Detail
12. NOVOTNÝ LuděkCarla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem#4081974Mdo505.00:44:15.72+00:08:32.66Detail
13. VRBA MartinRUN magazine team#4671974Mdo506.00:44:24.80+00:08:41.74Detail
14. BRÁDLE PetrDobrá Voda u Hořic#3141968Mdo602.00:44:34.18+00:08:51.12Detail
15. PEŠEK MilanCarla kup kolo Dvůr Králové nad Labem#2861960Mdo603.00:44:53.25+00:09:10.19Detail
16. KOUDELKA DrahomirMeixner Consulting#3761971Mdo507.00:45:05.13+00:09:22.07Detail
17. HABR MartinKluk holky z veteriny#3361996Mdo407.00:45:13.86+00:09:30.80Detail
18. CHRISSTOFFELS Eric#3571966Mdo604.00:45:19.31+00:09:36.25Detail
19. VALEŠ PavelDvůr Králové nad Labem#4581976Mdo508.00:45:29.69+00:09:46.63Detail
20. JÁRA LukášJarcekBros#4971996Mdo408.00:45:40.99+00:09:57.93Detail
21. BLÁHA MilanAF Křovice#3101957M60plus1.00:45:45.49+00:10:02.43Detail
22. HARKABUZ OndrejMartin, SR#3401972Mdo509.00:45:52.60+00:10:09.54Detail
23. KOUTNÍK LumírTJ Spartak Vrchlabí#3791967Mdo605.00:45:56.30+00:10:13.24Detail
24. CHMELAŘ Lukášwww.chaloupkydestne.cz#3561991Mdo409.00:46:11.40+00:10:28.34Detail
25. POSPÍŠIL JaroslavNový Bydžov#4201978Mdo5010.00:46:30.61+00:10:47.55Detail
26. SLÁMA MartinSportvisio Team HK#4941968Mdo606.00:46:47.55+00:11:04.49Detail
27. HRDINKA JirkaRun4fun#3511982Mdo4010.00:47:01.01+00:11:17.95Detail
28. KLIMEŠ MartinDvůr Kralové n-L#3701976Mdo5011.00:47:36.58+00:11:53.52Detail
29. FIGERA MichalVlčice#3281979Mdo4011.00:47:39.13+00:11:56.07Detail
30. ZÁRUBA MartinMěÚ Dvůr Králové#4691976Mdo5012.00:47:43.32+00:12:00.26Detail
31. JIRÁK VojtěchMostek#6351993Mdo4012.00:47:43.95+00:12:00.89Detail
32. VANTA JosefTriclub Dobruška#6311962Mdo607.00:47:51.57+00:12:08.51Detail
33. VÍT JiříTonda Sport Prušánky#4651979Mdo4013.00:47:52.63+00:12:09.57Detail
34. JÁRA DanielJarcekBros#4961995Mdo4014.00:48:18.28+00:12:35.22Detail
35. OTTA RomanQ Sport Vrchlabí#4091961Mdo608.00:48:25.78+00:12:42.72Detail
36. KIRSCH RadomírTriatlon Team Trutnov#3691975Mdo5013.00:48:49.78+00:13:06.72Detail
37. HOMOLA ProkopPardubice#2821988Mdo4015.00:49:06.33+00:13:23.27Detail
38. SLOVÁK JiříCHDP Sport Division#4321985Mdo4016.00:49:08.23+00:13:25.17Detail
39. KRUPIČKA FrantišekKrupičáci#3831975Mdo5014.00:49:08.38+00:13:25.32Detail
40. HYJÁNEK JaroslavSafari Park Dvůr Králové#3551978Mdo5015.00:49:12.85+00:13:29.79Detail
41. VAŠÍČEK MartinTJ Maratonstav Úpice#4621971Mdo5016.00:49:51.80+00:14:08.74Detail
42. SENETA LiborDvůr Králové#4831972Mdo5017.00:49:58.34+00:14:15.28Detail
43. KRÁLÍČEK VojtěchVlčice#3801986Mdo4017.00:50:17.10+00:14:34.04Detail
44. LUKES TomášLukes Family#3941986Mdo4018.00:50:30.18+00:14:47.12Detail
45. JAKL PetrŠneci v běhu#3591972Mdo5018.00:50:36.24+00:14:53.18Detail
46. SPÍCHAL LuděkTrutnov#2991973Mdo5019.00:50:38.48+00:14:55.42Detail
47. VECKA MichalBáječné ženy v běhu#4631981Mdo4019.00:50:42.78+00:14:59.72Detail
48. JAVŮREK JiříTJ Maratonstav Úpice#3601948M60plus2.00:50:50.00+00:15:06.94Detail
49. PEŠEK MichalAtelier technik Dvůr Králové nad Labem#4151980Mdo4020.00:50:57.83+00:15:14.77Detail
50. PAJER JanSDH Velký Tebešov#4101980Mdo4021.00:51:18.15+00:15:35.09Detail
51. TOMAN LukášCarla. Kupkolo DK. n.L.#4511991Mdo4022.00:51:19.38+00:15:36.32Detail
52. RUTRLE JosefDvůr Králové nad Labem#4271969Mdo5020.00:51:24.54+00:15:41.48Detail
53. LUBĚNA MartinBřest#3931981Mdo4023.00:51:54.26+00:16:11.20Detail
54. HRNEČEK PavelCrnci z DKnL#3531971Mdo5021.00:52:02.52+00:16:19.46Detail
55. NOVOTNÝ DavidHK#4071987Mdo4024.00:52:14.62+00:16:31.56Detail
56. BYDŽOVSKÝ JakubTrutnov#3181990Mdo4025.00:52:20.57+00:16:37.51Detail
57. TRNKA MilanKasper- swix team Trutnov#4911956M60plus3.00:52:27.75+00:16:44.69Detail
58. BORŮVKA TomášHořice#3121976Mdo5022.00:52:40.60+00:16:57.54Detail
59. ČEPELKA PetrLázně Bělohrad#3221986Mdo4026.00:52:55.03+00:17:11.97Detail
60. LAHTINEN Michalrunning Golden Gate CZ#3901979Mdo4027.00:52:59.78+00:17:16.72Detail
61. ROLL MichalVelké Přílepy#4251987Mdo4028.00:53:14.90+00:17:31.84Detail
62. PRAŽÁK RadovanRtyně v Podkrkonoší#4211967Mdo609.00:53:34.27+00:17:51.21Detail
63. BOŠÁK DanielVápenná#3131984Mdo4029.00:53:35.08+00:17:52.02Detail
64. SAMEK OndřejZdobín#4281985Mdo4030.00:53:35.60+00:17:52.54Detail
65. SYNEK JanVrchlabí #4411991Mdo4031.00:53:35.76+00:17:52.70Detail
66. HOLEČEK MirekNové Město nad Metují#3451974Mdo5023.00:53:38.08+00:17:55.02Detail
67. HOŘEJŠÍ MartinTřebechovice pod Orebem#3481987Mdo4032.00:53:46.00+00:18:02.94Detail
68. SUCHÁNEK BohdanČSOB Praha#4351971Mdo5024.00:54:35.72+00:18:52.66Detail
69. BALCAR JaroslavVysokov#3031975Mdo5025.00:54:37.20+00:18:54.14Detail
70. SUCHÝ JanPlzeň#2981985Mdo4033.00:55:10.98+00:19:27.92Detail
71. FISCHER SamuelSafari Park Dvůr Králové#3292004Mdo4034.00:55:17.56+00:19:34.50Detail
72. KUBICA DušanDvůr Králové nad Labem#3861973Mdo5026.00:55:19.36+00:19:36.30Detail
73. ZBOŘIL JanPardubice 2#4711982Mdo4035.00:55:30.66+00:19:47.60Detail
74. MORAVEC PetrSvoboda nad Úpou#4021990Mdo4036.00:55:59.22+00:20:16.16Detail
75. TOMEK PetrDK#4521975Mdo5027.00:55:59.86+00:20:16.80Detail
76. BENEŠ MartinDvůr Králové nad Labem#3051971Mdo5028.00:56:15.75+00:20:32.69Detail
77. GUNIŠ OndřejLudgeřovice#3351984Mdo4037.00:56:38.28+00:20:55.22Detail
78. VYDRA JosefRudník u Vrchlabí#4681998Mdo4038.00:56:39.21+00:20:56.15Detail
79. MUNZAR JanDvůr Králové nad Labem#4041992Mdo4039.00:56:39.31+00:20:56.25Detail
80. KNAP JanDvur Kralove nad Labem#3721978Mdo5029.00:56:50.59+00:21:07.53Detail
81. MRÁČEK PavelDK-NL#4031975Mdo5030.00:57:10.40+00:21:27.34Detail
82. HRNEČEK JanDvůr Králové nad Labem#3521996Mdo4040.00:57:16.40+00:21:33.34Detail
83. HANUŠ JiříVellateam#4921972Mdo5031.00:57:16.42+00:21:33.36Detail
84. HORÁK JiříDvůr Králové nad Labem#3461976Mdo5032.00:57:17.00+00:21:33.94Detail
85. HALAS MilanLoučka - Lipník nad Bečvou#3391977Mdo5033.00:57:35.18+00:21:52.12Detail
86. RINCON Txema#4231980Mdo4041.00:57:38.34+00:21:55.28Detail
87. TROUSIL DavidAC GoMango Högner#4541989Mdo4042.00:58:04.66+00:22:21.60Detail
88. BALÁK JiříAeroklub Zbraslavice#3021978Mdo5034.00:58:08.63+00:22:25.57Detail
89. KARADZOS MichalDvůr Králové nad Labem#4761977Mdo5035.00:58:58.28+00:23:15.22Detail
90. CHRISTOPH DavidAC Sparta Praha#3581971Mdo5036.00:59:04.59+00:23:21.53Detail
91. VONDRA VaclavRudník#4661968Mdo6010.00:59:12.70+00:23:29.64Detail
92. KOBLASA DavidDvůr Králové nad Labem#3731990Mdo4043.00:59:27.03+00:23:43.97Detail
93. HORNYCH MilanKnedlíšci#3471980Mdo4044.00:59:33.62+00:23:50.56Detail
94. DEKOJ Viktor#3251985Mdo4045.01:00:09.03+00:24:25.97Detail
95. BLAŽEK MartinSvoboda n.U.#3111971Mdo5037.01:00:21.64+00:24:38.58Detail
96. PAVEL JiříSovětice#4121977Mdo5038.01:00:33.50+00:24:50.44Detail
97. MAREL PetrDvůr Králové nad Labem#3961974Mdo5039.01:00:38.39+00:24:55.33Detail
98. ČELOUD PatrikPřibyslav#3201989Mdo4046.01:00:40.45+00:24:57.39Detail
99. KLIČKA JaroslavDvůr Králové nad Labem#2831975Mdo5040.01:00:45.62+00:25:02.56Detail
100. KOTRBATÝ PetrSvoboda nad Úpou#3751972Mdo5041.01:00:45.76+00:25:02.70Detail
101. KASPER JakubTrutnov#3661979Mdo4047.01:00:48.65+00:25:05.59Detail
102. JEDLIČKA JiříPardubice DL Ponorka#4871973Mdo5042.01:01:43.92+00:26:00.86Detail
103. STIBOR PetrPupkani KV#4891973Mdo5043.01:01:51.38+00:26:08.32Detail
104. SEMECKÝ MartinChlumec nad Cidlinou#4301987Mdo4048.01:01:59.61+00:26:16.55Detail
105. NOVÁK MartinSkřivany#4061976Mdo5044.01:02:13.45+00:26:30.39Detail
106. MEJSNAR Lubor#6321985Mdo4049.01:02:19.53+00:26:36.47Detail
107. BAUDYŠ RobinEDON#6341985Mdo4050.01:02:20.00+00:26:36.94Detail
108. PÁV MichalSVVAT#4111991Mdo4051.01:02:32.37+00:26:49.31Detail
109. KUCHTA Tomáš#3881989Mdo4052.01:02:46.88+00:27:03.82Detail
110. ČERNÝ MartinDknL#3231994Mdo4053.01:03:27.69+00:27:44.63Detail
111. SAMEK PetrOÚ Zábřeží-Řečice#4951959Mdo6011.01:03:28.43+00:27:45.37Detail
112. VAVROUŠ Petr#4981968Mdo6012.01:03:29.07+00:27:46.01Detail
113. MEDIKUS ŠtěpánDvůr Králové nad Labem#3991978Mdo5045.01:03:30.18+00:27:47.12Detail
114. SVOBODA ŠtěpánHostinné #4372001Mdo4054.01:03:57.71+00:28:14.65Detail
115. KUBŮ JaroslavNever give up#3872002Mdo4055.01:04:31.28+00:28:48.22Detail
116. ŠIMEK MilanDvůr Králové nad Labem#4441981Mdo4056.01:06:02.87+00:30:19.81Detail
117. VALENTA MartinNymburk#4571977Mdo5046.01:06:12.57+00:30:29.51Detail
118. HAJNYŠ TomášSafari Park Dvůr Králové#3371969Mdo5047.01:06:19.09+00:30:36.03Detail
119. FELGR ZdeněkDvůr Králové nad Labem#3271983Mdo4057.01:07:48.04+00:32:04.98Detail
120. STEJSKAL JanSafari Park Harrachov#4331974Mdo5048.01:08:10.25+00:32:27.19Detail
121. ŠPERKA VladimírPraha#4451953M60plus4.01:08:54.73+00:33:11.67Detail
122. KAMENÍČEK MichalCerhýnky#3641986Mdo4058.01:09:17.98+00:33:34.92Detail
123. HRČKA JanKřížlice#6361983Mdo4059.01:09:42.78+00:33:59.72Detail
124. VANČURA VáclavPřelouč#4591970Mdo5049.01:13:01.20+00:37:18.14Detail
125. JEŽEK TomášDvůr Králové nad Labem#3611986Mdo4060.01:13:34.25+00:37:51.19Detail
126. GROH StanislavAC Vrchlabí#3331946M60plus5.01:17:35.04+00:41:51.98Detail
127. HLADÍK Josef#3441978Mdo5050.01:19:20.22+00:43:37.16Detail
128. GLOS PetrNová Paka#3321987Mdo4061.01:31:08.89+00:55:25.83Detail
129. KRUPIČKA FrantišekKrupičáci#3842001Mdo4062.01:36:53.06+01:01:10.00Detail
HOVORKA MartinLhota pod Libčany#3491980Mdo40Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz