Oficiální Výsledková listina Safariběh ČSOB 2018
7. 4. 2018

10 km Kategorie Mdo40

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkSkupina 4#4Oficiální časZtráta
1. KRUNKA KamilSK Nové Město nad Metují#3821986muži1.00:35:43.06Detail
2. GAISL LubošEleven Run Team#4821985muži2.00:36:53.30+00:01:10.24Detail
3. ČIVRNÝ JiříSemily#4801980muži4.00:37:42.36+00:01:59.30Detail
4. ROHLÍK VáclavPardubice#4241980muži5.00:40:46.79+00:05:03.73Detail
5. LAUŠMAN JakubVřesník#3911998muži7.00:41:59.15+00:06:16.09Detail
6. ČERVENÝ JakubTJ Lokomotiva Trutnov#3241995muži9.00:42:34.38+00:06:51.32Detail
7. HABR MartinKluk holky z veteriny#3361996muži17.00:45:13.86+00:09:30.80Detail
8. JÁRA LukášJarcekBros#4971996muži20.00:45:40.99+00:09:57.93Detail
9. CHMELAŘ Lukášwww.chaloupkydestne.cz#3561991muži24.00:46:11.40+00:10:28.34Detail
10. HRDINKA JirkaRun4fun#3511982muži27.00:47:01.01+00:11:17.95Detail
11. FIGERA MichalVlčice#3281979muži29.00:47:39.13+00:11:56.07Detail
12. JIRÁK VojtěchMostek#6351993muži31.00:47:43.95+00:12:00.89Detail
13. VÍT JiříTonda Sport Prušánky#4651979muži33.00:47:52.63+00:12:09.57Detail
14. JÁRA DanielJarcekBros#4961995muži34.00:48:18.28+00:12:35.22Detail
15. HOMOLA ProkopPardubice#2821988muži37.00:49:06.33+00:13:23.27Detail
16. SLOVÁK JiříCHDP Sport Division#4321985muži38.00:49:08.23+00:13:25.17Detail
17. KRÁLÍČEK VojtěchVlčice#3801986muži43.00:50:17.10+00:14:34.04Detail
18. LUKES TomášLukes Family#3941986muži44.00:50:30.18+00:14:47.12Detail
19. VECKA MichalBáječné ženy v běhu#4631981muži47.00:50:42.78+00:14:59.72Detail
20. PEŠEK MichalAtelier technik Dvůr Králové nad Labem#4151980muži49.00:50:57.83+00:15:14.77Detail
21. PAJER JanSDH Velký Tebešov#4101980muži50.00:51:18.15+00:15:35.09Detail
22. TOMAN LukášCarla. Kupkolo DK. n.L.#4511991muži51.00:51:19.38+00:15:36.32Detail
23. LUBĚNA MartinBřest#3931981muži53.00:51:54.26+00:16:11.20Detail
24. NOVOTNÝ DavidHK#4071987muži55.00:52:14.62+00:16:31.56Detail
25. BYDŽOVSKÝ JakubTrutnov#3181990muži56.00:52:20.57+00:16:37.51Detail
26. ČEPELKA PetrLázně Bělohrad#3221986muži59.00:52:55.03+00:17:11.97Detail
27. LAHTINEN Michalrunning Golden Gate CZ#3901979muži60.00:52:59.78+00:17:16.72Detail
28. ROLL MichalVelké Přílepy#4251987muži61.00:53:14.90+00:17:31.84Detail
29. BOŠÁK DanielVápenná#3131984muži63.00:53:35.08+00:17:52.02Detail
30. SAMEK OndřejZdobín#4281985muži64.00:53:35.60+00:17:52.54Detail
31. SYNEK JanVrchlabí #4411991muži65.00:53:35.76+00:17:52.70Detail
32. HOŘEJŠÍ MartinTřebechovice pod Orebem#3481987muži67.00:53:46.00+00:18:02.94Detail
33. SUCHÝ JanPlzeň#2981985muži70.00:55:10.98+00:19:27.92Detail
34. FISCHER SamuelSafari Park Dvůr Králové#3292004muži71.00:55:17.56+00:19:34.50Detail
35. ZBOŘIL JanPardubice 2#4711982muži73.00:55:30.66+00:19:47.60Detail
36. MORAVEC PetrSvoboda nad Úpou#4021990muži74.00:55:59.22+00:20:16.16Detail
37. GUNIŠ OndřejLudgeřovice#3351984muži77.00:56:38.28+00:20:55.22Detail
38. VYDRA JosefRudník u Vrchlabí#4681998muži78.00:56:39.21+00:20:56.15Detail
39. MUNZAR JanDvůr Králové nad Labem#4041992muži79.00:56:39.31+00:20:56.25Detail
40. HRNEČEK JanDvůr Králové nad Labem#3521996muži82.00:57:16.40+00:21:33.34Detail
41. RINCON Txema#4231980muži86.00:57:38.34+00:21:55.28Detail
42. TROUSIL DavidAC GoMango Högner#4541989muži87.00:58:04.66+00:22:21.60Detail
43. KOBLASA DavidDvůr Králové nad Labem#3731990muži92.00:59:27.03+00:23:43.97Detail
44. HORNYCH MilanKnedlíšci#3471980muži93.00:59:33.62+00:23:50.56Detail
45. DEKOJ Viktor#3251985muži94.01:00:09.03+00:24:25.97Detail
46. ČELOUD PatrikPřibyslav#3201989muži98.01:00:40.45+00:24:57.39Detail
47. KASPER JakubTrutnov#3661979muži101.01:00:48.65+00:25:05.59Detail
48. SEMECKÝ MartinChlumec nad Cidlinou#4301987muži104.01:01:59.61+00:26:16.55Detail
49. MEJSNAR Lubor#6321985muži106.01:02:19.53+00:26:36.47Detail
50. BAUDYŠ RobinEDON#6341985muži107.01:02:20.00+00:26:36.94Detail
51. PÁV MichalSVVAT#4111991muži108.01:02:32.37+00:26:49.31Detail
52. KUCHTA Tomáš#3881989muži109.01:02:46.88+00:27:03.82Detail
53. ČERNÝ MartinDknL#3231994muži110.01:03:27.69+00:27:44.63Detail
54. SVOBODA ŠtěpánHostinné #4372001muži114.01:03:57.71+00:28:14.65Detail
55. KUBŮ JaroslavNever give up#3872002muži115.01:04:31.28+00:28:48.22Detail
56. ŠIMEK MilanDvůr Králové nad Labem#4441981muži116.01:06:02.87+00:30:19.81Detail
57. FELGR ZdeněkDvůr Králové nad Labem#3271983muži119.01:07:48.04+00:32:04.98Detail
58. KAMENÍČEK MichalCerhýnky#3641986muži122.01:09:17.98+00:33:34.92Detail
59. HRČKA JanKřížlice#6361983muži123.01:09:42.78+00:33:59.72Detail
60. JEŽEK TomášDvůr Králové nad Labem#3611986muži125.01:13:34.25+00:37:51.19Detail
61. GLOS PetrNová Paka#3321987muži128.01:31:08.89+00:55:25.83Detail
62. KRUPIČKA FrantišekKrupičáci#3842001muži129.01:36:53.06+01:01:10.00Detail
HOVORKA MartinLhota pod Libčany#3491980mužiDetail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz