Oficiální Výsledková listina Safariběh ČSOB 2018
7. 4. 2018

5 km Kategorie Mdo40

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. ČIVRNÝ JiříSemily#47900:19:08.71Detail
2. MOCEK TomášPardubice#12700:20:11.91+00:01:03.20Detail
3. ŠANTROCH PetrLoko Trutnov#28000:21:23.70+00:02:14.99Detail
4. KUNRT JaroslavTJ Lokomotiva Trutnov, z.s.#10400:21:32.09+00:02:23.38Detail
5. BUBENÍK MartinAFK Semice#1600:22:12.77+00:03:04.06Detail
6. JANOVEC JakubTrutnov#29400:22:54.70+00:03:45.99Detail
7. OBEŠLO František#14300:23:11.62+00:04:02.91Detail
8. PAULŮ PetrHorní Branná#14700:24:22.87+00:05:14.16Detail
9. LINHART LukášSK Nové Město nad Metují#48600:24:23.03+00:05:14.32Detail
10. ČAPEK PetrSuchovršice#2100:24:36.00+00:05:27.29Detail
11. LABSKÝ JakubDvůr Králové nad Labem#10800:25:16.03+00:06:07.32Detail
12. VOŇKA Tomáš#25400:25:17.38+00:06:08.67Detail
13. KRUPIČKA JindřichKrupičáci#9800:25:42.14+00:06:33.43Detail
14. BERGER TomášNáchod#900:25:47.04+00:06:38.33Detail
15. FIŠERA MarekPraha#4500:26:06.19+00:06:57.48Detail
16. VĚCHET JaroslavHradec Králové#24000:26:11.35+00:07:02.64Detail
17. SMOLA JosefNáchod#19000:26:13.51+00:07:04.80Detail
18. SYROVÝ AlešNever give up #20400:26:17.66+00:07:08.95Detail
19. BARTON Jan#300:26:25.63+00:07:16.92Detail
20. PETERKA JirikKRÉŤAN TEAM#15100:26:29.50+00:07:20.79Detail
21. MILATA PetrBobr team ČSOB Pojišťovny#12500:26:54.41+00:07:45.70Detail
22. RÁLIŠ TomášStaré Hradiště#16900:26:56.14+00:07:47.43Detail
23. BUCHÁČEK LukášÚpice#1700:26:56.76+00:07:48.05Detail
24. HORVÁTH MarianHorní Branná#6300:27:15.85+00:08:07.14Detail
25. JÍČÍNSKÝ OndřejHradečáci#7400:27:23.52+00:08:14.81Detail
26. COGAN JanNová Paka#2000:27:28.71+00:08:20.00Detail
27. TRETYAKOV AlexeyPraha#30000:27:30.49+00:08:21.78Detail
28. ULRYCH ViliamDvůr Králové nad Labem#23500:27:54.99+00:08:46.28Detail
29. MRÁČEK AlešHradečáci#12800:28:13.61+00:09:04.90Detail
30. VALACH MichalČeská Třebová#23700:28:45.45+00:09:36.74Detail
31. ANDRES ZdeněkHolice#100:28:56.48+00:09:47.77Detail
32. RAPČAN Ladislav#17200:29:08.36+00:09:59.65Detail
33. PRUDIČ MartinHolice#16100:29:14.04+00:10:05.33Detail
34. FOUKNER DavidVelká Lečice#4800:29:26.20+00:10:17.49Detail
35. PRUDIČ PetrHolice#16200:29:30.67+00:10:21.96Detail
36. MYSLIVEC JanPardubice#13100:29:31.07+00:10:22.36Detail
37. HORNYCH JakubMladá Boleslav#27800:29:52.19+00:10:43.48Detail
38. TAMCHYNA JakubŘíčany#22800:30:05.91+00:10:57.20Detail
39. PAVLÍK JanHradec Králové Dragons#14800:30:06.15+00:10:57.44Detail
40. ŠALAMON AdamHradec Králové#20600:30:34.04+00:11:25.33Detail
41. BROS RomanDvůr Králové nad Labem#1400:30:37.75+00:11:29.04Detail
42. DOUBEK LadislavČSOB Běh pro dobrou věc#3100:30:39.85+00:11:31.14Detail
43. PÍSECKÝ AlešDvůr Králové nad Labem#15600:30:43.45+00:11:34.74Detail
44. ŠVANDA KarelOpočno#22500:30:59.94+00:11:51.23Detail
45. ZÁZVORKA PavelVidochov#26200:31:07.47+00:11:58.76Detail
46. OBDRŽÁLEK MartinTrutnov#14200:31:18.40+00:12:09.69Detail
47. HAVLÍK JakubDvůr Králové nad Labem#29100:31:36.12+00:12:27.41Detail
48. MINÁŘ LubošNáchod#12600:32:11.50+00:13:02.79Detail
49. VIK MartinÚpice#24500:32:34.59+00:13:25.88Detail
50. MEZLÍK MartinVídeň#12300:32:57.31+00:13:48.60Detail
51. ZEMAN TomášJaroměř#26700:34:08.19+00:14:59.48Detail
52. KULHÁNEK MichalDvůr Králové nad Labem#10300:34:13.69+00:15:04.98Detail
53. SYROVÝ FilipZvičinští mistři#20500:34:21.67+00:15:12.96Detail
54. ŠVARC MichalPraha#22700:34:48.30+00:15:39.59Detail
55. PETŘINA MartinChlumec nad Cidlinou#15500:34:51.83+00:15:43.12Detail
56. KOŠÍN MartinPraha#9300:34:53.32+00:15:44.61Detail
57. SLÁMA DanielČeská Třebová#18800:34:56.45+00:15:47.74Detail
58. SEKYRA DavidTrutnov#18100:35:12.09+00:16:03.38Detail
59. JUNGWIRTH KarelNáchod#7700:35:27.09+00:16:18.38Detail
60. BLAŽEK PavelJasenná#1100:35:48.16+00:16:39.45Detail
61. NEČAS MichalKutná Hora#13200:36:06.29+00:16:57.58Detail
62. RADAČOVSKÝ LukášPraha#16700:36:06.31+00:16:57.60Detail
63. LANGR MichalBomby#11000:36:26.67+00:17:17.96Detail
64. VAŠATA JanHradec Králové#23900:38:15.92+00:19:07.21Detail
65. BRŮŽEK Michal#1500:38:36.96+00:19:28.25Detail
66. SECKÝ MichalJaroměř#17800:38:40.57+00:19:31.86Detail
67. KODET AlešPraha#8700:38:47.75+00:19:39.04Detail
68. KONEČNÝ TomášSamíci#8900:39:29.83+00:20:21.12Detail
69. ŠÍF IvoPraha#21200:39:33.04+00:20:24.33Detail
70. BARYCHAR TomášSamíci#500:39:36.10+00:20:27.39Detail
71. ČIAMPOR MichalDvůr Králové nad Labem#2200:40:08.65+00:20:59.94Detail
72. VYDRA Tomáš#25800:40:46.00+00:21:37.29Detail
73. DOČKAL TobiášNáchod #2600:43:58.72+00:24:50.01Detail
74. PETRAK MichalChotěvice#15400:45:10.30+00:26:01.59Detail
75. KOUDELKA TomášHradec Králové#9400:45:10.67+00:26:01.96Detail
76. KOUKOL MarekJaroměř#9500:45:12.27+00:26:03.56Detail
77. PĚTIOKÝ JanPardubice#15300:53:13.26+00:34:04.55Detail
TUČEK JonášSněhové plantáže#232Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz