Oficiální Výsledková listina Safariběh ČSOB 2018
7. 4. 2018

2 km dětský závod do 15 let

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. HURDÁLEK RobertLokomotiva Trutnov#7342003CH151.00:07:11.76Detail
2. COGAN OndřejBaník Ostrava#7602005CH152.00:07:40.07+00:00:28.31Detail
3. KUBÍČEK MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem#7522007CH121.00:07:40.58+00:00:28.82Detail
4. DRBOHLAVOVÁ KarolínaLSK Lomnice nad Popelkou#5132006D151.00:08:03.22+00:00:51.46Detail
5. HANZL JaroslavBílá Třemešná#7362005CH153.00:08:06.10+00:00:54.34Detail
6. NAGY AdamTJ Sokol Jaroměř#5632006CH154.00:08:23.57+00:01:11.81Detail
7. ŠILAR JanPraha#6062005CH155.00:08:38.02+00:01:26.26Detail
8. JAKUBSKÝ Tomáš#7832006CH156.00:08:39.71+00:01:27.95Detail
9. TOBIŠKOVÁ KarolínaTJ Sokol Jaroměř#7542003D152.00:08:41.38+00:01:29.62Detail
10. RABAS JosefSafari Park Dvůr Králové#5842006CH157.00:08:43.18+00:01:31.42Detail
11. CHRISSTOFFELS FloortjeTelovychovna Dvůr Králové n/L#5262007D121.00:08:56.41+00:01:44.65Detail
12. WESTFAL LukášPardubice#6222005CH158.00:08:57.63+00:01:45.87Detail
13. BAŠKOVÁ ZuzanaTJ Sokol Jaroměř#7552004D153.00:08:58.02+00:01:46.26Detail
14. KAREŠ MatoušHorní Ředice#7722008CH122.00:08:58.12+00:01:46.36Detail
15. KUBIČKOVÁ KateřinaTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem#7512004D154.00:09:00.57+00:01:48.81Detail
16. VANĚK LukášBrno#7232008CH123.00:09:02.39+00:01:50.63Detail
17. DRBOHLAVOVÁ AnnaLSK Lomnice nad Popelkou#5122009D122.00:09:03.45+00:01:51.69Detail
18. CEJNAR TobiášČ.Kostelec#7212008CH124.00:09:09.87+00:01:58.11Detail
19. MALICHOVÁ AgataLoko Trutnov#5532004D155.00:09:12.23+00:02:00.47Detail
20. VONDRA MatějRudník#6192007CH125.00:09:12.92+00:02:01.16Detail
21. SÝKORA MatyášStaré Město#6032006CH159.00:09:13.57+00:02:01.81Detail
22. MALICH AntonínTJ Dvůr Králové#7652006CH1510.00:09:19.95+00:02:08.19Detail
23. MARYNKA LukášHorní Branná#5592010CH126.00:09:21.44+00:02:09.68Detail
24. HOLANOVÁ AnežkaSokol Dvůr Králové nad Labem#7852009D123.00:09:29.67+00:02:17.91Detail
25. STEJSKAL FilipHarrachov#5982008CH127.00:09:34.64+00:02:22.88Detail
26. SÍBROVÁ BarboraDvůr Králové nad Lebem#7262005D156.00:09:39.15+00:02:27.39Detail
27. CEJNAROVÁ AlenaTJ Sokol Jaroměř#7532003D157.00:09:48.33+00:02:36.57Detail
28. NAGY LukášTJ Sokol Jaroměř#5642008CH128.00:09:49.71+00:02:37.95Detail
29. KAVKA PetrPraha#5362008CH129.00:09:50.06+00:02:38.30Detail
30. KUNC JanDoubravice#7202010CH1210.00:09:53.16+00:02:41.40Detail
31. MARKL MatyášDvůr Králové nad Labem#7322006CH1511.00:10:03.84+00:02:52.08Detail
32. KOČANDRLOVÁ LeaPlzeň Lokomotiva#7582006D158.00:10:06.89+00:02:55.13Detail
33. FLÉGL MatějTj sokol Dvůr Králové#5162008CH1211.00:10:10.35+00:02:58.59Detail
34. HLAVATÝ FilipVítězná#7502004CH1512.00:10:10.76+00:02:59.00Detail
35. ŠARA PetrAC Praha 1890#6042010CH1212.00:10:10.79+00:02:59.03Detail
36. ŠILAR PavelPraha#60719691.00:10:19.96+00:03:08.20Detail
37. SVATOŠ AdamTrutnov#6002008CH1213.00:10:21.72+00:03:09.96Detail
38. HÁJEK ŠtěpánPraha#7662008CH1214.00:10:26.17+00:03:14.41Detail
39. SITNÁ RozáliePětihosty#7632008D124.00:10:30.13+00:03:18.37Detail
40. MALICHOVÁ TerezaLoko Trutnov#5552008D125.00:10:34.59+00:03:22.83Detail
41. VALEŠOVÁ Zuzana#7282009D126.00:10:35.80+00:03:24.04Detail
42. RABAS PřemyslSafari Park Dvůr Králové#5852009CH1215.00:10:37.71+00:03:25.95Detail
43. BARAN JanHradec Králové#5022010CH1216.00:10:40.57+00:03:28.81Detail
44. MRÁČEK JakubDvůr Králové nad Labem#7712008CH1217.00:10:41.29+00:03:29.53Detail
45. SPÍCHALOVÁ BarboraTrutnov#5972008D127.00:10:47.25+00:03:35.49Detail
46. STEJSKALOVÁ AnnaHarrachov#5992006D159.00:10:53.21+00:03:41.45Detail
47. ULVR AdamTJ Dvůr Králové#7772007CH1218.00:10:54.71+00:03:42.95Detail
48. JAKUBSKÝ LukášPecka#7822009CH1219.00:10:56.67+00:03:44.91Detail
49. KLIMEŠOVÁ NicolDvůr Kralové n-L#5392008D128.00:11:00.68+00:03:48.92Detail
50. PACHOLÍK MaxZálesní Lhota#5732011CH1220.00:11:02.80+00:03:51.04Detail
51. HOLAN FilipMKML#7842006CH1513.00:11:08.28+00:03:56.52Detail
52. DOLEŽALOVÁ Thea#5092009D129.00:11:08.64+00:03:56.88Detail
53. HAVLÍK LukášDvůr Králové nad Labem#7412008CH1221.00:11:12.02+00:04:00.26Detail
54. KUBA MatyášSokol Harta#5482008CH1222.00:11:15.90+00:04:04.14Detail
55. JOHAN MarekTrutnov#7672009CH1223.00:11:17.63+00:04:05.87Detail
56. KLIČKA JaroslavDvůr Králové nad Labem#7372007CH1224.00:11:18.24+00:04:06.48Detail
57. MAŠÍN ŠimonDvůr Králové#6292009CH1225.00:11:21.72+00:04:09.96Detail
58. DRAHONÍNSKÁ NatalieLukavec u Hořic#5102004D1510.00:11:25.27+00:04:13.51Detail
59. DRAHONÍNSKÁ NikolaLukavec u Hořic#5112009D1210.00:11:26.00+00:04:14.24Detail
60. BARANOVÁ AnnaHradec Králové#5032007D1211.00:11:27.89+00:04:16.13Detail
61. ŽAČOK JakubLokomotiva Trutnov#7682004CH1514.00:11:29.49+00:04:17.73Detail
62. CELAROVÁ TerezaHostinné#7252005D1511.00:11:29.98+00:04:18.22Detail
63. ČERNÝ Václav#7802010CH1226.00:11:32.06+00:04:20.30Detail
64. BERÁNKOVÁ LenkaHradec Králové#5052008D1212.00:11:41.44+00:04:29.68Detail
65. MALICHOVÁ Martina#55419752.00:11:43.68+00:04:31.92Detail
66. ŠAROVA EmaAC Praha 1890#6052008D1213.00:11:45.47+00:04:33.71Detail
67. MARYNKA JakubHorní Branná#5582012CH71.00:11:48.90+00:04:37.14Detail
68. BEDNÁŘOVÁ AlžbětaAteltika Jaroměř#7222010D1214.00:11:53.08+00:04:41.32Detail
69. BLAŽEK DanielFC Tatran Svoboda n.U.#5062012CH72.00:11:54.34+00:04:42.58Detail
70. MILATA Filip#7332011CH1227.00:11:57.47+00:04:45.71Detail
71. NOVÁK MatyášSkřivany#5692010CH1228.00:11:58.56+00:04:46.80Detail
72. NOVOTNÁ LenkaDvůr Králové nad Labem#5712008D1215.00:12:00.85+00:04:49.09Detail
73. ZVONÍČEK VojtaHořice#6282009CH1229.00:12:06.81+00:04:55.05Detail
74. NOVOTNÝ OndřejPřerov#5722018CH73.00:12:10.79+00:04:59.03Detail
75. MEDIKUSOVÁ JulieNemojov#7742004D1512.00:12:11.56+00:04:59.80Detail
76. SVOBODOVÁ TerezaTrutnov#7452007D1216.00:12:18.23+00:05:06.47Detail
77. PASCHOUTOVÁ TerezaTrutnov#7472006D1513.00:12:18.83+00:05:07.07Detail
78. SVOBODOVÁ LucieTrutnov#7442010D1217.00:12:23.11+00:05:11.35Detail
79. KOŠŤÁLOVÁ VeronikaHořice#5452010D1218.00:12:23.24+00:05:11.48Detail
80. BLAŠČÍK Tobiáš SamuelAK Škoda Plzeň#7572012CH74.00:12:23.95+00:05:12.19Detail
81. NĚMCOVÁ AdrianaPraha#5672009D1219.00:12:24.26+00:05:12.50Detail
82. SITNÁ AmeliePětihosty#7622008D1220.00:12:24.94+00:05:13.18Detail
83. MAREČEK Filip#5572009CH1230.00:12:26.37+00:05:14.61Detail
84. ŠTASTNÁ EliškaTrutnov#7462009D1221.00:12:26.48+00:05:14.72Detail
85. KRČMÁŘ FrantišekTrutnov#7692009CH1231.00:12:28.17+00:05:16.41Detail
86. KOSÁČKOVÁ AliceZálesní Lhota#5432012D71.00:12:29.23+00:05:17.47Detail
87. SITNÝ SebastianPětihosty#7612011CH1232.00:12:30.57+00:05:18.81Detail
88. KLIMEŠOVÁ MonikaD.K.n.L.#7242012D72.00:12:31.35+00:05:19.59Detail
89. TOMANCOVÁ BarboraDvůr Králové nad Labem#6122005D1514.00:12:32.14+00:05:20.38Detail
90. POKORNÁ EliškaVlčice u Trutnova#5792010D1222.00:12:32.24+00:05:20.48Detail
91. KASPER JakubTrutnov#5342010CH1233.00:12:32.77+00:05:21.01Detail
92. COGANOVÁ EvaNová Paka#5072012D73.00:12:34.89+00:05:23.13Detail
93. NOVÁKOVÁ AlžbětaHradec Králové#5702008D1223.00:12:36.45+00:05:24.69Detail
94. SPÍCHAL VojtěchTrutnov#5962010CH1234.00:12:37.40+00:05:25.64Detail
95. LUKÁŠ Martin#5512006CH1515.00:12:38.44+00:05:26.68Detail
96. DOLEŽALOVÁ Lada#50819743.00:12:38.64+00:05:26.88Detail
97. TREJBAL KryštofTrutnov#6142010CH1235.00:12:41.22+00:05:29.46Detail
98. KALENSKÝ ŠtěpánRoztoky u Jilemnice#5322007CH1236.00:12:44.26+00:05:32.50Detail
99. FIGERA LukášVlčice#5152011CH1237.00:12:44.92+00:05:33.16Detail
100. HŘEBÍČEK MarekÚstí nad Orlicí#7762008CH1238.00:12:46.68+00:05:34.92Detail
101. BLAŠČÍK Matyáš DominikAK Škoda Plzeň#7562013CH75.00:12:47.72+00:05:35.96Detail
102. FIGERA JakubVlčice#5142009CH1239.00:12:52.18+00:05:40.42Detail
103. TOMÁŠKOVÁ NelaHořice#6132017D74.00:12:53.89+00:05:42.13Detail
104. HŘEBIČKOVÁ MarieÚstí nad Orlicí#7752016D75.00:13:07.49+00:05:55.73Detail
105. HOLMEROVÁ MichaelaHarrachov#75919744.00:13:15.33+00:06:03.57Detail
106. SEIFRT Jan#7292013CH76.00:13:23.41+00:06:11.65Detail
107. KOUCKÝ OtoHradec Králové#7492016CH77.00:13:25.56+00:06:13.80Detail
108. GEISLEROVÁ SofiaDvůr Králové nad Labem#5182008D1224.00:13:26.16+00:06:14.40Detail
109. KALINOVÁ MichaelaHradec Králové#5332008D1225.00:13:28.31+00:06:16.55Detail
110. PODOLSKÁ HanaRychnov nad Kněžnou#7432010D1226.00:13:32.97+00:06:21.21Detail
111. KŘIVÁNEK Tomáš#5472008CH1240.00:13:33.09+00:06:21.33Detail
112. POČEKAJLO MichalTrutnov #5772011CH1241.00:13:33.46+00:06:21.70Detail
113. KONVALINOVÁ NelaNový Bydžov#5422007D1227.00:13:41.65+00:06:29.89Detail
114. KOUCKÁ NellaHradec Králové#7482012D76.00:13:43.49+00:06:31.73Detail
115. ŘÍHA MatyášPardubice#5892011CH1242.00:13:51.10+00:06:39.34Detail
116. LUKÁŠOVÁ Rozalie#5522009D1228.00:13:51.41+00:06:39.65Detail
117. BARTON Bruno#5042014CH78.00:13:53.72+00:06:41.96Detail
118. BROŽOVÁ SáraDvůr Králové nad Labem#7382008D1229.00:13:57.17+00:06:45.41Detail
119. SVATOŠOVÁ ValerieTrutnov#6012013D77.00:13:59.30+00:06:47.54Detail
120. TOMANCOVÁ AndreaDvůr Králové nad Labem#6112009D1230.00:14:03.67+00:06:51.91Detail
121. KVOCH MichalSKRIPT s.r.o.#5502009CH1243.00:14:11.13+00:06:59.37Detail
122. ŠTĚPÁNOVÁ AmálieHořice#7782009D1231.00:14:11.90+00:07:00.14Detail
123. MILATOVÁ Tereza#7312007D1232.00:14:15.73+00:07:03.97Detail
124. GUMANOVA MatyldaTrutnov#5202012D78.00:14:15.78+00:07:04.02Detail
125. HOLÁ AnnaChotěvice#5212010D1233.00:14:17.49+00:07:05.73Detail
126. POKORNÁ AnežkaVlčice u Trutnova#5782012D79.00:14:25.75+00:07:13.99Detail
127. POTŮČKOVÁ LauraHradištko u Štěchovic#5832012D710.00:14:26.14+00:07:14.38Detail
128. ČERNÝ Karel#7792012CH79.00:14:35.11+00:07:23.35Detail
129. SAMKOVÁ KarolínaHradec Králové#5912009D1234.00:14:36.58+00:07:24.82Detail
130. SAMKOVÁ KristýnaHradec Králové#5922012D711.00:14:39.38+00:07:27.62Detail
131. ROUBCOVÁ KristýnkaVlčice#5862012D712.00:14:40.86+00:07:29.10Detail
132. VETEŠKA MichaelRtyně v Podkrkonoší#6182010CH1244.00:14:46.83+00:07:35.07Detail
133. MEDŘÍKOVÁ Michaela#5612005D1515.00:14:47.23+00:07:35.47Detail
134. ZAVŘEL LukášKroměříž#6232009CH1245.00:14:55.31+00:07:43.55Detail
135. JOHANOVÁ AnikaTrutnov#5292012D713.00:15:17.33+00:08:05.57Detail
136. SÝKORA JanStaré Město#6022011CH1246.00:15:18.50+00:08:06.74Detail
137. PEŠEK JiříDvůr Králové nad Labem#7352011CH1247.00:15:18.88+00:08:07.12Detail
138. VYDROVÁ KarolínaRudník u Vrchlabí#6212010D1235.00:15:43.33+00:08:31.57Detail
139. HROMÁDKOVÁ EmaHradec Králové#5252012D714.00:15:58.56+00:08:46.80Detail
140. ROUBÍK JanTrutnov#5872016CH710.00:16:01.01+00:08:49.25Detail
141. VRBA RadimHostinné#6202011CH1248.00:16:07.01+00:08:55.25Detail
142. PLZÁKOVÁ NelinkaTymákov#5762011D1236.00:16:15.19+00:09:03.43Detail
143. NEJEDLÁ JolankaTymákov#5652011D1237.00:16:15.24+00:09:03.48Detail
144. SKRBKOVÁ NelaZálesní Lhota#5952008D1238.00:16:25.72+00:09:13.96Detail
145. SKRBKOVÁ BeátaZálesní Lhota#5942012D715.00:16:39.05+00:09:27.29Detail
146. LHOTSKÝ JanTrutnov#7392011CH1249.00:16:51.74+00:09:39.98Detail
147. NEJEDLÝ JakubTymákov#5662011CH1250.00:16:58.38+00:09:46.62Detail
148. ŠEVČÍK ToníkZdobín#7872009CH1251.00:17:02.62+00:09:50.86Detail
149. ŠEVČÍK VojtěchZdobín#7702012CH711.00:17:05.26+00:09:53.50Detail
150. ŠIMEK ŠtěpánDvůr Králové nad Labem#6082012CH712.00:17:08.40+00:09:56.64Detail
151. SITNÝ KristiánPětihosty#7642014CH713.00:17:14.03+00:10:02.27Detail
152. PONIKELSKÁ EmilyPonik Racing#5802017D716.00:17:36.37+00:10:24.61Detail
153. PONIKELSKÁ RozariePonik Racing#5812014D717.00:17:38.40+00:10:26.64Detail
154. PONIKELSKÝ JachymPonik Racing#5822017CH714.00:17:38.41+00:10:26.65Detail
155. LHOTSKÝ MatyášTrutnov#7402013CH715.00:17:43.59+00:10:31.83Detail
156. KLČÍ EmilyPardubice#7882012D718.00:18:47.05+00:11:35.29Detail
157. HENNEBERG ŠtěpánPardubice#7862014CH716.00:19:08.88+00:11:57.12Detail
158. ČERNÁ MarieHorní Černůtky#7422007D1239.00:19:13.25+00:12:01.49Detail
159. ŠTVERÁKOVÁ AmálkaSobčice#6102013D719.00:20:00.76+00:12:49.00Detail
160. KOŠŤÁL OndřejHořice#5442004CH1516.00:20:02.18+00:12:50.42Detail
161. ZVONÍČEK MarekHořice#6272005CH1517.00:20:03.84+00:12:52.08Detail
162. NOVÁ KarolínaHostinné#5682013D720.00:20:06.28+00:12:54.52Detail
163. SEIFRT Ondřej#7302015CH717.00:20:08.97+00:12:57.21Detail
164. ŠIMKOVÁ MichaelaDvůr Králové nad Labem#6092014D721.00:20:09.42+00:12:57.66Detail
165. KOHOUT MichalVrchlabí#5402013CH718.00:20:11.93+00:13:00.17Detail
166. ČERNÁ Anna#7812016D722.00:21:20.76+00:14:09.00Detail
167. VALACHOVÁ AnežkaČeská Třebová#6162011D1240.00:22:00.91+00:14:49.15Detail
168. HROMÁDKOVÁ AnnaHradec Králové#5242015D723.00:22:13.83+00:15:02.07Detail
169. VEJSOVA MarkétaHradec Kralove#6172013D724.00:22:39.98+00:15:28.22Detail
170. KASPEROVA TerezaTrutnov#5352014D725.00:22:40.78+00:15:29.02Detail
171. ZAVŘEL PetrKroměříž#6242013CH719.00:23:04.15+00:15:52.39Detail
172. KLAUSOVÁ EllenHradec Králové#5382013D726.00:23:05.09+00:15:53.33Detail
173. KRÁLÍČEK JakubVlčice#5462015CH720.00:24:05.01+00:16:53.25Detail
174. GUMAN TomasTrutnov#5192015CH721.00:25:37.03+00:18:25.27Detail
175. TREJBALOVÁ StelaTrutnov#6152014D727.00:26:22.79+00:19:11.03Detail
176. KUBICOVÁ AnetaDvůr Králové nad Labem#5492006D1516.00:26:27.02+00:19:15.26Detail
177. UHER AdamTřebouševes#7732016CH722.00:27:54.74+00:20:42.98Detail
178. KOHOUTOVÁ TerezaVrchlabí#5412008D1241.00:28:14.21+00:21:02.45Detail
179. SKÁLA JiříZábřezí - Vorlech#5932015CH723.00:29:34.95+00:22:23.19Detail
180. VALEŠ Dominik#7272014CH724.00:31:28.97+00:24:17.21Detail
181. ŘÍHOVÁ BarboraPardubice#5902018D728.00:31:31.19+00:24:19.43Detail
182. ŘÍHA AlbertPardubice#5882016CH725.00:31:34.36+00:24:22.60Detail
183. ZUMR VojtěchČernilov#6262015CH726.00:33:34.74+00:26:22.98Detail
184. ZUMR OndřejČernilov#6252017CH727.00:33:34.91+00:26:23.15Detail
185. KLAUS KristianHradec Králové#5372015CH728.00:33:44.37+00:26:32.61Detail
ASSOUMANI AngeloTachov#5012012CH7Detail
HOLUBCOVÁ NatálieJičín#5222014D7Detail
HOLUBEC JanJičín#5231990Detail
JANÁČEK BrunoPraha#5272004CH15Detail
JANÁČKOVÁ StellaPraha#5282007D12Detail
KADLEC JanPraha#5302005CH15Detail
KADLECOVÁ MiaPraha#5312005D15Detail
MALÝ MiroslavMostek#5562015CH7Detail
MATĚJ VondraRudník#5602007CH12Detail
MOLIČOVÁ BeátaHořice#5622007D12Detail
PÍSAŘ MarekSobětuchy#5742014CH7Detail
PÍSAŘ TomášSobětuchy#5752016CH7Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz