Oficiální Výsledková listina Safariběh ČSOB 2018
7. 4. 2018

2 km dětský závod do 15 let Kategorie D7

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. KOSÁČKOVÁ AliceZálesní Lhota#54300:12:29.23Detail
2. KLIMEŠOVÁ MonikaD.K.n.L.#72400:12:31.35+00:00:02.12Detail
3. COGANOVÁ EvaNová Paka#50700:12:34.89+00:00:05.66Detail
4. TOMÁŠKOVÁ NelaHořice#61300:12:53.89+00:00:24.66Detail
5. HŘEBIČKOVÁ MarieÚstí nad Orlicí#77500:13:07.49+00:00:38.26Detail
6. KOUCKÁ NellaHradec Králové#74800:13:43.49+00:01:14.26Detail
7. SVATOŠOVÁ ValerieTrutnov#60100:13:59.30+00:01:30.07Detail
8. GUMANOVA MatyldaTrutnov#52000:14:15.78+00:01:46.55Detail
9. POKORNÁ AnežkaVlčice u Trutnova#57800:14:25.75+00:01:56.52Detail
10. POTŮČKOVÁ LauraHradištko u Štěchovic#58300:14:26.14+00:01:56.91Detail
11. SAMKOVÁ KristýnaHradec Králové#59200:14:39.38+00:02:10.15Detail
12. ROUBCOVÁ KristýnkaVlčice#58600:14:40.86+00:02:11.63Detail
13. JOHANOVÁ AnikaTrutnov#52900:15:17.33+00:02:48.10Detail
14. HROMÁDKOVÁ EmaHradec Králové#52500:15:58.56+00:03:29.33Detail
15. SKRBKOVÁ BeátaZálesní Lhota#59400:16:39.05+00:04:09.82Detail
16. PONIKELSKÁ EmilyPonik Racing#58000:17:36.37+00:05:07.14Detail
17. PONIKELSKÁ RozariePonik Racing#58100:17:38.40+00:05:09.17Detail
18. KLČÍ EmilyPardubice#78800:18:47.05+00:06:17.82Detail
19. ŠTVERÁKOVÁ AmálkaSobčice#61000:20:00.76+00:07:31.53Detail
20. NOVÁ KarolínaHostinné#56800:20:06.28+00:07:37.05Detail
21. ŠIMKOVÁ MichaelaDvůr Králové nad Labem#60900:20:09.42+00:07:40.19Detail
22. ČERNÁ Anna#78100:21:20.76+00:08:51.53Detail
23. HROMÁDKOVÁ AnnaHradec Králové#52400:22:13.83+00:09:44.60Detail
24. VEJSOVA MarkétaHradec Kralove#61700:22:39.98+00:10:10.75Detail
25. KASPEROVA TerezaTrutnov#53500:22:40.78+00:10:11.55Detail
26. KLAUSOVÁ EllenHradec Králové#53800:23:05.09+00:10:35.86Detail
27. TREJBALOVÁ StelaTrutnov#61500:26:22.79+00:13:53.56Detail
28. ŘÍHOVÁ BarboraPardubice#59000:31:31.19+00:19:01.96Detail
HOLUBCOVÁ NatálieJičín#522Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz