Oficiální Výsledková listina Safariběh ČSOB 2018
7. 4. 2018

2 km dětský závod do 15 let Kategorie CH12

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkOficiální časZtráta
1. KUBÍČEK MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem#752200700:07:40.58Detail
2. KAREŠ MatoušHorní Ředice#772200800:08:58.12+00:01:17.54Detail
3. VANĚK LukášBrno#723200800:09:02.39+00:01:21.81Detail
4. CEJNAR TobiášČ.Kostelec#721200800:09:09.87+00:01:29.29Detail
5. VONDRA MatějRudník#619200700:09:12.92+00:01:32.34Detail
6. MARYNKA LukášHorní Branná#559201000:09:21.44+00:01:40.86Detail
7. STEJSKAL FilipHarrachov#598200800:09:34.64+00:01:54.06Detail
8. NAGY LukášTJ Sokol Jaroměř#564200800:09:49.71+00:02:09.13Detail
9. KAVKA PetrPraha#536200800:09:50.06+00:02:09.48Detail
10. KUNC JanDoubravice#720201000:09:53.16+00:02:12.58Detail
11. FLÉGL MatějTj sokol Dvůr Králové#516200800:10:10.35+00:02:29.77Detail
12. ŠARA PetrAC Praha 1890#604201000:10:10.79+00:02:30.21Detail
13. SVATOŠ AdamTrutnov#600200800:10:21.72+00:02:41.14Detail
14. HÁJEK ŠtěpánPraha#766200800:10:26.17+00:02:45.59Detail
15. RABAS PřemyslSafari Park Dvůr Králové#585200900:10:37.71+00:02:57.13Detail
16. BARAN JanHradec Králové#502201000:10:40.57+00:02:59.99Detail
17. MRÁČEK JakubDvůr Králové nad Labem#771200800:10:41.29+00:03:00.71Detail
18. ULVR AdamTJ Dvůr Králové#777200700:10:54.71+00:03:14.13Detail
19. JAKUBSKÝ LukášPecka#782200900:10:56.67+00:03:16.09Detail
20. PACHOLÍK MaxZálesní Lhota#573201100:11:02.80+00:03:22.22Detail
21. HAVLÍK LukášDvůr Králové nad Labem#741200800:11:12.02+00:03:31.44Detail
22. KUBA MatyášSokol Harta#548200800:11:15.90+00:03:35.32Detail
23. JOHAN MarekTrutnov#767200900:11:17.63+00:03:37.05Detail
24. KLIČKA JaroslavDvůr Králové nad Labem#737200700:11:18.24+00:03:37.66Detail
25. MAŠÍN ŠimonDvůr Králové#629200900:11:21.72+00:03:41.14Detail
26. ČERNÝ Václav#780201000:11:32.06+00:03:51.48Detail
27. MILATA Filip#733201100:11:57.47+00:04:16.89Detail
28. NOVÁK MatyášSkřivany#569201000:11:58.56+00:04:17.98Detail
29. ZVONÍČEK VojtaHořice#628200900:12:06.81+00:04:26.23Detail
30. MAREČEK Filip#557200900:12:26.37+00:04:45.79Detail
31. KRČMÁŘ FrantišekTrutnov#769200900:12:28.17+00:04:47.59Detail
32. SITNÝ SebastianPětihosty#761201100:12:30.57+00:04:49.99Detail
33. KASPER JakubTrutnov#534201000:12:32.77+00:04:52.19Detail
34. SPÍCHAL VojtěchTrutnov#596201000:12:37.40+00:04:56.82Detail
35. TREJBAL KryštofTrutnov#614201000:12:41.22+00:05:00.64Detail
36. KALENSKÝ ŠtěpánRoztoky u Jilemnice#532200700:12:44.26+00:05:03.68Detail
37. FIGERA LukášVlčice#515201100:12:44.92+00:05:04.34Detail
38. HŘEBÍČEK MarekÚstí nad Orlicí#776200800:12:46.68+00:05:06.10Detail
39. FIGERA JakubVlčice#514200900:12:52.18+00:05:11.60Detail
40. KŘIVÁNEK Tomáš#547200800:13:33.09+00:05:52.51Detail
41. POČEKAJLO MichalTrutnov #577201100:13:33.46+00:05:52.88Detail
42. ŘÍHA MatyášPardubice#589201100:13:51.10+00:06:10.52Detail
43. KVOCH MichalSKRIPT s.r.o.#550200900:14:11.13+00:06:30.55Detail
44. VETEŠKA MichaelRtyně v Podkrkonoší#618201000:14:46.83+00:07:06.25Detail
45. ZAVŘEL LukášKroměříž#623200900:14:55.31+00:07:14.73Detail
46. SÝKORA JanStaré Město#602201100:15:18.50+00:07:37.92Detail
47. PEŠEK JiříDvůr Králové nad Labem#735201100:15:18.88+00:07:38.30Detail
48. VRBA RadimHostinné#620201100:16:07.01+00:08:26.43Detail
49. LHOTSKÝ JanTrutnov#739201100:16:51.74+00:09:11.16Detail
50. NEJEDLÝ JakubTymákov#566201100:16:58.38+00:09:17.80Detail
51. ŠEVČÍK ToníkZdobín#787200900:17:02.62+00:09:22.04Detail
MATĚJ VondraRudník#5602007Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz