Oficiální Výsledková listina Safariběh ČSOB 2018
7. 4. 2018

2 km dětský závod do 15 let Kategorie CH12

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. KUBÍČEK MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem#75200:07:40.58Detail
2. KAREŠ MatoušHorní Ředice#77200:08:58.12+00:01:17.54Detail
3. VANĚK LukášBrno#72300:09:02.39+00:01:21.81Detail
4. CEJNAR TobiášČ.Kostelec#72100:09:09.87+00:01:29.29Detail
5. VONDRA MatějRudník#61900:09:12.92+00:01:32.34Detail
6. MARYNKA LukášHorní Branná#55900:09:21.44+00:01:40.86Detail
7. STEJSKAL FilipHarrachov#59800:09:34.64+00:01:54.06Detail
8. NAGY LukášTJ Sokol Jaroměř#56400:09:49.71+00:02:09.13Detail
9. KAVKA PetrPraha#53600:09:50.06+00:02:09.48Detail
10. KUNC JanDoubravice#72000:09:53.16+00:02:12.58Detail
11. FLÉGL MatějTj sokol Dvůr Králové#51600:10:10.35+00:02:29.77Detail
12. ŠARA PetrAC Praha 1890#60400:10:10.79+00:02:30.21Detail
13. SVATOŠ AdamTrutnov#60000:10:21.72+00:02:41.14Detail
14. HÁJEK ŠtěpánPraha#76600:10:26.17+00:02:45.59Detail
15. RABAS PřemyslSafari Park Dvůr Králové#58500:10:37.71+00:02:57.13Detail
16. BARAN JanHradec Králové#50200:10:40.57+00:02:59.99Detail
17. MRÁČEK JakubDvůr Králové nad Labem#77100:10:41.29+00:03:00.71Detail
18. ULVR AdamTJ Dvůr Králové#77700:10:54.71+00:03:14.13Detail
19. JAKUBSKÝ LukášPecka#78200:10:56.67+00:03:16.09Detail
20. PACHOLÍK MaxZálesní Lhota#57300:11:02.80+00:03:22.22Detail
21. HAVLÍK LukášDvůr Králové nad Labem#74100:11:12.02+00:03:31.44Detail
22. KUBA MatyášSokol Harta#54800:11:15.90+00:03:35.32Detail
23. JOHAN MarekTrutnov#76700:11:17.63+00:03:37.05Detail
24. KLIČKA JaroslavDvůr Králové nad Labem#73700:11:18.24+00:03:37.66Detail
25. MAŠÍN ŠimonDvůr Králové#62900:11:21.72+00:03:41.14Detail
26. ČERNÝ Václav#78000:11:32.06+00:03:51.48Detail
27. MILATA Filip#73300:11:57.47+00:04:16.89Detail
28. NOVÁK MatyášSkřivany#56900:11:58.56+00:04:17.98Detail
29. ZVONÍČEK VojtaHořice#62800:12:06.81+00:04:26.23Detail
30. MAREČEK Filip#55700:12:26.37+00:04:45.79Detail
31. KRČMÁŘ FrantišekTrutnov#76900:12:28.17+00:04:47.59Detail
32. SITNÝ SebastianPětihosty#76100:12:30.57+00:04:49.99Detail
33. KASPER JakubTrutnov#53400:12:32.77+00:04:52.19Detail
34. SPÍCHAL VojtěchTrutnov#59600:12:37.40+00:04:56.82Detail
35. TREJBAL KryštofTrutnov#61400:12:41.22+00:05:00.64Detail
36. KALENSKÝ ŠtěpánRoztoky u Jilemnice#53200:12:44.26+00:05:03.68Detail
37. FIGERA LukášVlčice#51500:12:44.92+00:05:04.34Detail
38. HŘEBÍČEK MarekÚstí nad Orlicí#77600:12:46.68+00:05:06.10Detail
39. FIGERA JakubVlčice#51400:12:52.18+00:05:11.60Detail
40. KŘIVÁNEK Tomáš#54700:13:33.09+00:05:52.51Detail
41. POČEKAJLO MichalTrutnov #57700:13:33.46+00:05:52.88Detail
42. ŘÍHA MatyášPardubice#58900:13:51.10+00:06:10.52Detail
43. KVOCH MichalSKRIPT s.r.o.#55000:14:11.13+00:06:30.55Detail
44. VETEŠKA MichaelRtyně v Podkrkonoší#61800:14:46.83+00:07:06.25Detail
45. ZAVŘEL LukášKroměříž#62300:14:55.31+00:07:14.73Detail
46. SÝKORA JanStaré Město#60200:15:18.50+00:07:37.92Detail
47. PEŠEK JiříDvůr Králové nad Labem#73500:15:18.88+00:07:38.30Detail
48. VRBA RadimHostinné#62000:16:07.01+00:08:26.43Detail
49. LHOTSKÝ JanTrutnov#73900:16:51.74+00:09:11.16Detail
50. NEJEDLÝ JakubTymákov#56600:16:58.38+00:09:17.80Detail
51. ŠEVČÍK ToníkZdobín#78700:17:02.62+00:09:22.04Detail
MATĚJ VondraRudník#560Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz