Oficiální Výsledková listina Safariběh ČSOB 2018
7. 4. 2018

2 km dětský závod do 15 let Kategorie D12

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. CHRISSTOFFELS FloortjeTelovychovna Dvůr Králové n/L#52600:08:56.41Detail
2. DRBOHLAVOVÁ AnnaLSK Lomnice nad Popelkou#51200:09:03.45+00:00:07.04Detail
3. HOLANOVÁ AnežkaSokol Dvůr Králové nad Labem#78500:09:29.67+00:00:33.26Detail
4. SITNÁ RozáliePětihosty#76300:10:30.13+00:01:33.72Detail
5. MALICHOVÁ TerezaLoko Trutnov#55500:10:34.59+00:01:38.18Detail
6. VALEŠOVÁ Zuzana#72800:10:35.80+00:01:39.39Detail
7. SPÍCHALOVÁ BarboraTrutnov#59700:10:47.25+00:01:50.84Detail
8. KLIMEŠOVÁ NicolDvůr Kralové n-L#53900:11:00.68+00:02:04.27Detail
9. DOLEŽALOVÁ Thea#50900:11:08.64+00:02:12.23Detail
10. DRAHONÍNSKÁ NikolaLukavec u Hořic#51100:11:26.00+00:02:29.59Detail
11. BARANOVÁ AnnaHradec Králové#50300:11:27.89+00:02:31.48Detail
12. BERÁNKOVÁ LenkaHradec Králové#50500:11:41.44+00:02:45.03Detail
13. ŠAROVA EmaAC Praha 1890#60500:11:45.47+00:02:49.06Detail
14. BEDNÁŘOVÁ AlžbětaAteltika Jaroměř#72200:11:53.08+00:02:56.67Detail
15. NOVOTNÁ LenkaDvůr Králové nad Labem#57100:12:00.85+00:03:04.44Detail
16. SVOBODOVÁ TerezaTrutnov#74500:12:18.23+00:03:21.82Detail
17. SVOBODOVÁ LucieTrutnov#74400:12:23.11+00:03:26.70Detail
18. KOŠŤÁLOVÁ VeronikaHořice#54500:12:23.24+00:03:26.83Detail
19. NĚMCOVÁ AdrianaPraha#56700:12:24.26+00:03:27.85Detail
20. SITNÁ AmeliePětihosty#76200:12:24.94+00:03:28.53Detail
21. ŠTASTNÁ EliškaTrutnov#74600:12:26.48+00:03:30.07Detail
22. POKORNÁ EliškaVlčice u Trutnova#57900:12:32.24+00:03:35.83Detail
23. NOVÁKOVÁ AlžbětaHradec Králové#57000:12:36.45+00:03:40.04Detail
24. GEISLEROVÁ SofiaDvůr Králové nad Labem#51800:13:26.16+00:04:29.75Detail
25. KALINOVÁ MichaelaHradec Králové#53300:13:28.31+00:04:31.90Detail
26. PODOLSKÁ HanaRychnov nad Kněžnou#74300:13:32.97+00:04:36.56Detail
27. KONVALINOVÁ NelaNový Bydžov#54200:13:41.65+00:04:45.24Detail
28. LUKÁŠOVÁ Rozalie#55200:13:51.41+00:04:55.00Detail
29. BROŽOVÁ SáraDvůr Králové nad Labem#73800:13:57.17+00:05:00.76Detail
30. TOMANCOVÁ AndreaDvůr Králové nad Labem#61100:14:03.67+00:05:07.26Detail
31. ŠTĚPÁNOVÁ AmálieHořice#77800:14:11.90+00:05:15.49Detail
32. MILATOVÁ Tereza#73100:14:15.73+00:05:19.32Detail
33. HOLÁ AnnaChotěvice#52100:14:17.49+00:05:21.08Detail
34. SAMKOVÁ KarolínaHradec Králové#59100:14:36.58+00:05:40.17Detail
35. VYDROVÁ KarolínaRudník u Vrchlabí#62100:15:43.33+00:06:46.92Detail
36. PLZÁKOVÁ NelinkaTymákov#57600:16:15.19+00:07:18.78Detail
37. NEJEDLÁ JolankaTymákov#56500:16:15.24+00:07:18.83Detail
38. SKRBKOVÁ NelaZálesní Lhota#59500:16:25.72+00:07:29.31Detail
39. ČERNÁ MarieHorní Černůtky#74200:19:13.25+00:10:16.84Detail
40. VALACHOVÁ AnežkaČeská Třebová#61600:22:00.91+00:13:04.50Detail
41. KOHOUTOVÁ TerezaVrchlabí#54100:28:14.21+00:19:17.80Detail
JANÁČKOVÁ StellaPraha#528Detail
MOLIČOVÁ BeátaHořice#562Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz