Oficiální Výsledková listina Janovský trhák
5. 5. 2018

Jednotlivci

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. PETZOLD RobertPetz Racing#142M+J1.00:07:51Detail
2. LINACK AlexanderPetz Racing#124Veteráni I.1.00:08:18+00:00:27Detail
3. PORSTMANN VincenzPetz Racing-Team Dresden#125M+J2.00:08:25+00:00:34Detail
4. PÖCHE MarioPetz Racing#121Veteráni II.1.00:08:32+00:00:41Detail
5. SVOBODA JakubCK Kolokrám#99Veteráni II.2.00:08:35+00:00:44Detail
6. BUREŠ LukášCK Kolokrám#92Veteráni I.2.00:08:38+00:00:47Detail
7. MICHAL RosulekKursport#34Veteráni III.1.00:08:43+00:00:52Detail
8. SCHINKÖTHE RaltPetz Racing#122Veteráni II.3.00:08:45+00:00:54Detail
9. SCHMIDT KarstenRSV54 Venusberg#106Veteráni III.2.00:08:55+00:01:04Detail
10. TONDER OliverOfbike#65M+J3.00:09:00+00:01:09Detail
11. HULA MartinCK Vinohradské Šlapky#115M+J4.00:09:05+00:01:14Detail
12. VALEŠ JanČeská Lípa#100Veteráni II.4.00:09:05+00:01:14Detail
13. SLAVÍČEK JanForbidden Team#136Veteráni I.3.00:09:05+00:01:14Detail
14. ROTHE MatějBohemian Coffee House#120M+J5.00:09:22+00:01:31Detail
15. BLAŽEK JiříÚstí nad Labem#25Veteráni II.5.00:09:26+00:01:35Detail
16. FILÍPEK PavelKoloshop Team#69Veteráni I.4.00:09:29+00:01:38Detail
17. JÍRA PetrRadejčín#58Veteráni I.5.00:09:33+00:01:42Detail
18. BÁRTA LubošKL sport Most#50M+J6.00:09:36+00:01:45Detail
19. NOSEK DanielMK - Cyklo Děčín#2Veteráni II.6.00:09:37+00:01:46Detail
20. NÁDVORNÍK JanCK Kolokrám#102Veteráni I.6.00:09:43+00:01:52Detail
21. EHRLICH Václav#133Veteráni II.7.00:09:45+00:01:54Detail
22. KOLOC JakubLudvíkovice#47M+J7.00:09:46+00:01:55Detail
23. BOZSENIK DavidDěčín#48Veteráni II.8.00:09:48+00:01:57Detail
24. TORÁŇ PetrCK Kolokrám#101Veteráni I.7.00:09:55+00:02:04Detail
25. SKOBLA JiříSCOTT OFBIKE team#45M+J8.00:09:58+00:02:07Detail
26. ŠLECHTA Tomáš#41Veteráni I.8.00:10:01+00:02:10Detail
27. HROUDA MatějTJ Lokomotiva Nymburk#110M+J9.00:10:05+00:02:14Detail
28. MUCHNA Vladimír#27Veteráni II.9.00:10:08+00:02:17Detail
29. ŠLECHTA Petr#40Veteráni II.10.00:10:11+00:02:20Detail
30. BURGI Arno#123Veteráni III.3.00:10:24+00:02:33Detail
31. HÁJEK JiříCK 1967 Česká Kamenice, z.s.#39Veteráni II.11.00:10:36+00:02:45Detail
32. RŮŽIČKA AlešKolbenka bike team#68Veteráni III.4.00:10:37+00:02:46Detail
33. HANUŠ MiroslavSK MS Auto Česká Lípa#139M60+1.00:10:44+00:02:53Detail
34. BOUŠKA KarelMagic Veterans#129Veteráni III.5.00:10:44+00:02:53Detail
35. TRNKA MartinDěčín#74Veteráni III.6.00:10:47+00:02:56Detail
36. MACÁN KarelÚstí nad Labem#20Veteráni III.7.00:10:48+00:02:57Detail
37. KUČERA JanDěčín#26Veteráni I.9.00:10:54+00:03:03Detail
38. ONDEČKO Jiří#137Veteráni II.12.00:11:08+00:03:17Detail
39. ŘEZNÍČEK PetrDěčín Bikers#3Veteráni I.10.00:11:15+00:03:24Detail
40. DEJ DanielArnoltice#107st. chlapci a kadeti1.00:11:17+00:03:26Detail
41. VACEK RadimSkoro Janovskej /Děčín#21M+J10.00:11:27+00:03:36Detail
42. PRIVARA Vít#131Veteráni I.11.00:11:31+00:03:40Detail
43. PRÁŠEK JiříOfbike Scott Team#113Veteráni III.8.00:11:33+00:03:42Detail
44. MALÍK LeošRůžová 234#89Veteráni III.9.00:11:36+00:03:45Detail
45. FISEK RomanMTB Biolit - Růžová#97M+J11.00:11:37+00:03:46Detail
46. RULF JakubDěčín#83M+J12.00:11:39+00:03:48Detail
47. MUSIL DavidBitters Superior Cycling Tem#140M+J13.00:11:46+00:03:55Detail
48. SIELER MiroslavMTB Biolit Děčín#94Veteráni II.13.00:11:51+00:04:00Detail
49. HASMAN JiříDěčín Bikers#4Veteráni I.12.00:11:54+00:04:03Detail
50. BEIL HenriettePicardellics Velo Team#143juniorky1.00:11:56+00:04:05Detail
51. VOKOUN PetrKC Sport Děčín#138Veteráni III.10.00:11:59+00:04:08Detail
52. FELCZÁN TomášDěčín#67Veteráni II.14.00:12:01+00:04:10Detail
53. PAJER JanDěčín#85Veteráni II.15.00:12:17+00:04:26Detail
54. JEŘÁBKOVÁ IrenaDěčín#15juniorky2.00:12:22+00:04:31Detail
55. PAMPALINI PaoloBDSM&FETISH race team#77Veteráni II.16.00:12:25+00:04:34Detail
56. PÁTEK MarcelDěčín#37M60+2.00:12:25+00:04:34Detail
57. KNICKY MilanMK Cyklo Decin#112Veteráni I.13.M domácí1.00:12:28+00:04:37Detail
58. OTŘÍSAL VáclavNový Bor#49Veteráni III.11.00:12:33+00:04:42Detail
59. GRUHL HolgerPetz Racing#141Veteráni II.17.00:12:37+00:04:46Detail
60. STRNAD MiroslavDěčín#64Veteráni II.18.00:12:39+00:04:48Detail
61. KOPECKÁ IvanaMK - Cyklo Děčín#1ženy I.1.00:12:41+00:04:50Detail
62. ZRŮST MiroslavLudvíkovice#81Veteráni III.12.00:12:44+00:04:53Detail
63. CHLÁDEK OndřejRD Velké Březno#55Veteráni I.14.00:12:44+00:04:53Detail
64. KOŠÍK JanJanov#73Veteráni II.19.M domácí2.00:12:54+00:05:03Detail
65. FIŠER MilanDěčín-AFS#88Veteráni III.13.00:12:59+00:05:08Detail
66. SLAMĚNÁ Ivana#134juniorky3.00:13:01+00:05:10Detail
67. MIKL JindřichDěčín#119Veteráni I.15.00:13:12+00:05:21Detail
68. ABTRACHIMOV ZdenekArnoltice#52Veteráni II.20.00:13:14+00:05:23Detail
69. PROCHÁZKA TomášDěčín#11Veteráni I.16.00:13:17+00:05:26Detail
70. SEIFERT JanDěčín#118Veteráni I.17.00:13:19+00:05:28Detail
71. SEILEK VáclavMTB Biolit Děčín#96Veteráni II.21.00:13:22+00:05:31Detail
72. OČÍ VírBDSM&FETISH race team#76Veteráni II.22.00:13:23+00:05:32Detail
73. ŠILLER JanBenešov nad Ploučnicí#38Veteráni II.23.00:13:23+00:05:32Detail
74. BUCHMANN JanDecin#9Veteráni I.18.00:13:29+00:05:38Detail
75. JÍROVÁ ŠárkaRadejčín#57ženy I.2.00:13:30+00:05:39Detail
76. MATEJICEK JaromírMTB Biolit - Růžová#93Veteráni II.24.00:13:38+00:05:47Detail
77. KRÁL JaroslavBDSM&FETISH race team#75Veteráni II.25.00:13:49+00:05:58Detail
78. HARASKOVA SimonaMK Cyklo Decin#111juniorky4.Z domácí1.00:13:49+00:05:58Detail
79. PROS JaroslavDěčín#90Veteráni II.26.00:13:54+00:06:03Detail
80. KOPECKY MilanJANOV#8Veteráni II.27.M domácí3.00:14:08+00:06:17Detail
81. NĚMEC TomášPepermint team#71M+J14.00:14:10+00:06:19Detail
82. KOŠÍKOVÁ AnnaJanov#87st. dívky a kadetky1.Z domácí2.00:14:16+00:06:25Detail
83. HAJEK JanVarnsdorf#35Veteráni I.19.00:14:19+00:06:28Detail
84. ONDEČKOVÁ Klára#182juniorky5.00:14:21+00:06:30Detail
85. MATOUŠEK Zdeněk#54Veteráni III.14.M domácí4.00:14:27+00:06:36Detail
86. PAJER IvanDěčín#82st. chlapci a kadeti2.00:14:30+00:06:39Detail
87. METELA OndřejDěčín#132Veteráni I.20.00:14:30+00:06:39Detail
88. ERBANOVÁ JolanaStaré Křečany#60ženy I.3.00:14:31+00:06:40Detail
89. KADLEC VítězslavHorní Habartice#44Veteráni II.28.00:14:31+00:06:40Detail
90. BOUŠKOVÁ Eliška#130juniorky6.00:14:36+00:06:45Detail
91. KŘIVAN MilošDěčín#62Veteráni II.29.00:14:37+00:06:46Detail
92. DANĚK JiříDěčín#12Veteráni I.21.00:14:52+00:07:01Detail
93. JUŘIČKA Petr#14Veteráni II.30.00:14:54+00:07:03Detail
94. BULÁK JanCANYON TOPEAK TEAM Děčín#33Veteráni II.31.00:15:01+00:07:10Detail
95. KADLEC DavidŽandov#43Veteráni I.22.00:15:02+00:07:11Detail
96. VÁLA MiroslavRůžová#145Veteráni II.32.00:15:03+00:07:12Detail
97. PARLESÁK OtaBohemia Cargo Bike#61Veteráni II.33.00:15:05+00:07:14Detail
98. JEČMÍNEK TomášPraha#127Veteráni I.23.00:15:09+00:07:18Detail
99. UHLÍŘ FrantišekJanov#28Veteráni II.34.M domácí5.00:15:10+00:07:19Detail
100. PEROUTKA VojtěchHřensko#78st. chlapci a kadeti3.00:15:17+00:07:26Detail
101. GUT VilémDěčín#30Veteráni II.35.00:15:19+00:07:28Detail
102. SUJA DavidKrupka#7Veteráni II.36.M domácí6.00:15:22+00:07:31Detail
103. STRNAD MiroslavPK Děčín#63st. chlapci a kadeti4.00:15:26+00:07:35Detail
104. VOKŮRKA PavelMTB Biolit - Růžová#95Veteráni II.37.00:15:34+00:07:43Detail
105. VLČEK TomášDěčín#108Veteráni II.38.00:15:48+00:07:57Detail
106. LABO MiroslavTRKAČI#53M60+3.00:15:55+00:08:04Detail
107. KOPECKÝ MiloslavLibouchec#23M60+4.00:16:07+00:08:16Detail
108. ZRŮSTOVÁ IvanaLudvíkovice#80ženy II.1.00:16:25+00:08:34Detail
109. GUT VilémDěčín#31st. chlapci a kadeti5.00:16:27+00:08:36Detail
110. ŠŤASTNÝ Václav#126M+J15.00:16:27+00:08:36Detail
111. KRNÁČ MarcelDěčín#5Veteráni I.24.00:16:29+00:08:38Detail
112. TRNKA OndraReality - Široký#114st. chlapci a kadeti6.00:16:31+00:08:40Detail
113. ZOUNEK PetrKamenec#10Veteráni I.25.00:16:40+00:08:49Detail
114. HRDLIČKA PavelSršáni Sklepa#104M60+5.00:16:42+00:08:51Detail
115. KREJČÍ OndřejDěčín#36st. chlapci a kadeti7.00:16:51+00:09:00Detail
116. ROSTISLAV Gut#32st. chlapci a kadeti8.00:16:53+00:09:02Detail
117. SAK MiroslavArnoltice#70Veteráni II.39.00:16:55+00:09:04Detail
118. PEROUTKOVÁ HelenaHřensko#79juniorky7.00:17:01+00:09:10Detail
119. VACEK MartinJanov#17M60+6.M domácí7.00:17:02+00:09:11Detail
120. SEBEK JaroslavMTB Biolit Děčín#98Veteráni II.40.00:17:17+00:09:26Detail
121. HROUZEK KarelHorní Habartice#56Veteráni I.26.00:17:35+00:09:44Detail
122. POLÁK David#91Veteráni II.41.00:17:45+00:09:54Detail
123. VRTÍLKOVÁ JarmilaRumburk#51ženy II.2.00:18:05+00:10:14Detail
124. KREJČÍ JakubDěčín#29M+J16.00:18:09+00:10:18Detail
125. MEISNER PavelSkalice u České Lípy#46Veteráni III.15.00:18:11+00:10:20Detail
126. TEMESCHINKOVÁ PetraDěčín#135juniorky8.00:18:40+00:10:49Detail
127. JEČMÍNKOVÁ KláraPraha#128juniorky9.00:18:46+00:10:55Detail
128. ZELINKA TomášDěčín#16Veteráni II.42.00:19:23+00:11:32Detail
129. HLAVÁČKOVÁ JaroslavaKámen#19ženy II.3.00:21:03+00:13:12Detail
130. STRUKOVÁ DanaDěčín#109ženy II.4.00:21:20+00:13:29Detail
131. VACKOVÁ JaroslavaJanov#18ženy II.5.Z domácí3.00:21:36+00:13:45Detail
132. FRIŠ LadislavJanov#42M60+7.00:21:56+00:14:05Detail
133. HOLUB JiříDěčín#24M60+8.00:24:19+00:16:28Detail
134. BŘÍŠKO AntonínJanov#72M60+9.M domácí8.00:25:03+00:17:12Detail
135. HRDLIČKOVÁ VendulaSršáni Sklepa#103ženy I.4.00:25:42+00:17:51Detail
136. KOPECKA JanaJANOV#6ženy I.5.Z domácí4.00:29:17+00:21:26Detail
137. ČÍLA Radek#86st. chlapci a kadeti9.00:31:17+00:23:26Detail
138. VOPICE NachmelenáČuranda#117Veteráni II.43.00:32:31+00:24:40Detail
139. ZÁVODNICE BejvaláPolipsy#116ženy I.6.00:33:37+00:25:46Detail
140. WIEDERMANN JaroslavDěčín#66Veteráni II.44.00:43:54+00:36:03Detail
DNS JANA OckovaJanov#59ženy I.Z domácíDNS Detail
DNS TICHÁČEK JiříDěčín#22M+JDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz