Oficiální Výsledková listina Janovský trhák
5. 5. 2018

Jednotlivci

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. PETZOLD RobertPetz Racing#1421989M+J1.00:07:51Detail
2. LINACK AlexanderPetz Racing#1241982Veteráni I.1.00:08:18+00:00:27.65Detail
3. PORSTMANN VincenzPetz Racing-Team Dresden#1251993M+J2.00:08:25+00:00:34.54Detail
4. PÖCHE MarioPetz Racing#1211975Veteráni II.1.00:08:32+00:00:41.50Detail
5. SVOBODA JakubCK Kolokrám#991976Veteráni II.2.00:08:35+00:00:44.57Detail
6. BUREŠ LukášCK Kolokrám#921981Veteráni I.2.00:08:38+00:00:47.17Detail
7. MICHAL RosulekKursport#341968Veteráni III.1.00:08:43+00:00:51.98Detail
8. SCHINKÖTHE RaltPetz Racing#1221978Veteráni II.3.00:08:45+00:00:53.83Detail
9. SCHMIDT KarstenRSV54 Venusberg#1061964Veteráni III.2.00:08:55+00:01:04.38Detail
10. TONDER OliverOfbike#652001M+J3.00:09:00+00:01:09.39Detail
11. HULA MartinCK Vinohradské Šlapky#1151992M+J4.00:09:05+00:01:13.98Detail
12. VALEŠ JanČeská Lípa#1001970Veteráni II.4.00:09:05+00:01:13.98Detail
13. SLAVÍČEK JanForbidden Team#1361984Veteráni I.3.00:09:05+00:01:14.74Detail
14. ROTHE MatějBohemian Coffee House#1201999M+J5.00:09:22+00:01:31.31Detail
15. BLAŽEK JiříÚstí nad Labem#251977Veteráni II.5.00:09:26+00:01:34.94Detail
16. FILÍPEK PavelKoloshop Team#691984Veteráni I.4.00:09:29+00:01:38.04Detail
17. JÍRA PetrRadejčín#581981Veteráni I.5.00:09:33+00:01:41.93Detail
18. BÁRTA LubošKL sport Most#501993M+J6.00:09:36+00:01:44.99Detail
19. NOSEK DanielMK - Cyklo Děčín#21978Veteráni II.6.00:09:37+00:01:46.52Detail
20. NÁDVORNÍK JanCK Kolokrám#1021979Veteráni I.6.00:09:43+00:01:52.64Detail
21. EHRLICH Václav#1331976Veteráni II.7.00:09:45+00:01:54.03Detail
22. KOLOC JakubLudvíkovice#472000M+J7.00:09:46+00:01:55.69Detail
23. BOZSENIK DavidDěčín#481976Veteráni II.8.00:09:48+00:01:57.34Detail
24. TORÁŇ PetrCK Kolokrám#1011982Veteráni I.7.00:09:55+00:02:04.22Detail
25. SKOBLA JiříSCOTT OFBIKE team#452000M+J8.00:09:58+00:02:07.24Detail
26. ŠLECHTA Tomáš#411984Veteráni I.8.00:10:01+00:02:10.51Detail
27. HROUDA MatějTJ Lokomotiva Nymburk#1101998M+J9.00:10:05+00:02:14.12Detail
28. MUCHNA Vladimír#271974Veteráni II.9.00:10:08+00:02:17.03Detail
29. ŠLECHTA Petr#401972Veteráni II.10.00:10:11+00:02:19.97Detail
30. BURGI Arno#1231963Veteráni III.3.00:10:24+00:02:33.20Detail
31. HÁJEK JiříCK 1967 Česká Kamenice, z.s.#391971Veteráni II.11.00:10:36+00:02:45.14Detail
32. RŮŽIČKA AlešKolbenka bike team#681968Veteráni III.4.00:10:37+00:02:45.85Detail
33. HANUŠ MiroslavSK MS Auto Česká Lípa#1391951M60+1.00:10:44+00:02:53.15Detail
34. BOUŠKA KarelMagic Veterans#1291962Veteráni III.5.00:10:44+00:02:53.72Detail
35. TRNKA MartinDěčín#741962Veteráni III.6.00:10:47+00:02:56.66Detail
36. MACÁN KarelÚstí nad Labem#201965Veteráni III.7.00:10:48+00:02:57.53Detail
37. KUČERA JanDěčín#261982Veteráni I.9.00:10:54+00:03:03.19Detail
38. ONDEČKO Jiří#1371976Veteráni II.12.00:11:08+00:03:17.10Detail
39. ŘEZNÍČEK PetrDěčín Bikers#31983Veteráni I.10.00:11:15+00:03:24.32Detail
40. DEJ DanielArnoltice#1072003st. chlapci a kadeti1.00:11:17+00:03:26.06Detail
41. VACEK RadimSkoro Janovskej /Děčín#211991M+J10.00:11:27+00:03:35.92Detail
42. PRIVARA Vít#1311988Veteráni I.11.00:11:31+00:03:40.38Detail
43. PRÁŠEK JiříOfbike Scott Team#1131968Veteráni III.8.00:11:33+00:03:42.51Detail
44. MALÍK LeošRůžová 234#891961Veteráni III.9.00:11:36+00:03:45.65Detail
45. FISEK RomanMTB Biolit - Růžová#971990M+J11.00:11:37+00:03:45.87Detail
46. RULF JakubDěčín#831992M+J12.00:11:39+00:03:47.83Detail
47. MUSIL DavidBitters Superior Cycling Tem#1402000M+J13.00:11:46+00:03:54.87Detail
48. SIELER MiroslavMTB Biolit Děčín#941976Veteráni II.13.00:11:51+00:04:00.28Detail
49. HASMAN JiříDěčín Bikers#41982Veteráni I.12.00:11:54+00:04:03.51Detail
50. BEIL HenriettePicardellics Velo Team#1431990juniorky1.00:11:56+00:04:05.76Detail
51. VOKOUN PetrKC Sport Děčín#1381966Veteráni III.10.00:11:59+00:04:08.59Detail
52. FELCZÁN TomášDěčín#671976Veteráni II.14.00:12:01+00:04:10.00Detail
53. PAJER JanDěčín#851971Veteráni II.15.00:12:17+00:04:26.35Detail
54. JEŘÁBKOVÁ IrenaDěčín#151983juniorky2.00:12:22+00:04:31.43Detail
55. PAMPALINI PaoloBDSM&FETISH race team#771975Veteráni II.16.00:12:25+00:04:33.90Detail
56. PÁTEK MarcelDěčín#371958M60+2.00:12:25+00:04:34.46Detail
57. KNICKY MilanMK Cyklo Decin#1121979Veteráni I.13.M domácí1.00:12:28+00:04:37.34Detail
58. OTŘÍSAL VáclavNový Bor#491963Veteráni III.11.00:12:33+00:04:42.28Detail
59. GRUHL HolgerPetz Racing#1411978Veteráni II.17.00:12:37+00:04:46.42Detail
60. STRNAD MiroslavDěčín#641973Veteráni II.18.00:12:39+00:04:48.49Detail
61. KOPECKÁ IvanaMK - Cyklo Děčín#11978ženy I.1.00:12:41+00:04:49.98Detail
62. ZRŮST MiroslavLudvíkovice#811963Veteráni III.12.00:12:44+00:04:52.93Detail
63. CHLÁDEK OndřejRD Velké Březno#551985Veteráni I.14.00:12:44+00:04:53.50Detail
64. KOŠÍK JanJanov#731975Veteráni II.19.M domácí2.00:12:54+00:05:03.07Detail
65. FIŠER MilanDěčín-AFS#881966Veteráni III.13.00:12:59+00:05:07.90Detail
66. SLAMĚNÁ Ivana#1341984juniorky3.00:13:01+00:05:10.71Detail
67. MIKL JindřichDěčín#1191986Veteráni I.15.00:13:12+00:05:21.22Detail
68. ABTRACHIMOV ZdenekArnoltice#521973Veteráni II.20.00:13:14+00:05:23.60Detail
69. PROCHÁZKA TomášDěčín#111981Veteráni I.16.00:13:17+00:05:26.72Detail
70. SEIFERT JanDěčín#1181987Veteráni I.17.00:13:19+00:05:28.65Detail
71. SEILEK VáclavMTB Biolit Děčín#961970Veteráni II.21.00:13:22+00:05:31.42Detail
72. OČÍ VírBDSM&FETISH race team#761975Veteráni II.22.00:13:23+00:05:31.85Detail
73. ŠILLER JanBenešov nad Ploučnicí#381972Veteráni II.23.00:13:23+00:05:32.54Detail
74. BUCHMANN JanDecin#91980Veteráni I.18.00:13:29+00:05:37.87Detail
75. JÍROVÁ ŠárkaRadejčín#571980ženy I.2.00:13:30+00:05:38.95Detail
76. MATEJICEK JaromírMTB Biolit - Růžová#931974Veteráni II.24.00:13:38+00:05:47.05Detail
77. KRÁL JaroslavBDSM&FETISH race team#751974Veteráni II.25.00:13:49+00:05:58.00Detail
78. HARASKOVA SimonaMK Cyklo Decin#1111993juniorky4.Z domácí1.00:13:49+00:05:58.45Detail
79. PROS JaroslavDěčín#901977Veteráni II.26.00:13:54+00:06:03.34Detail
80. KOPECKY MilanJANOV#81977Veteráni II.27.M domácí3.00:14:08+00:06:17.50Detail
81. NĚMEC TomášPepermint team#711991M+J14.00:14:10+00:06:19.19Detail
82. KOŠÍKOVÁ AnnaJanov#872005st. dívky a kadetky1.Z domácí2.00:14:16+00:06:25.13Detail
83. HAJEK JanVarnsdorf#351988Veteráni I.19.00:14:19+00:06:27.82Detail
84. ONDEČKOVÁ Klára#1822001juniorky5.00:14:21+00:06:30.26Detail
85. MATOUŠEK Zdeněk#541959Veteráni III.14.M domácí4.00:14:27+00:06:36.74Detail
86. PAJER IvanDěčín#822005st. chlapci a kadeti2.00:14:30+00:06:39.18Detail
87. METELA OndřejDěčín#1321984Veteráni I.20.00:14:30+00:06:39.27Detail
88. ERBANOVÁ JolanaStaré Křečany#601969ženy I.3.00:14:31+00:06:40.19Detail
89. KADLEC VítězslavHorní Habartice#441977Veteráni II.28.00:14:31+00:06:40.45Detail
90. BOUŠKOVÁ Eliška#1301999juniorky6.00:14:36+00:06:44.99Detail
91. KŘIVAN MilošDěčín#621969Veteráni II.29.00:14:37+00:06:46.75Detail
92. DANĚK JiříDěčín#121982Veteráni I.21.00:14:52+00:07:01.19Detail
93. JUŘIČKA Petr#141975Veteráni II.30.00:14:54+00:07:02.98Detail
94. BULÁK JanCANYON TOPEAK TEAM Děčín#331977Veteráni II.31.00:15:01+00:07:10.32Detail
95. KADLEC DavidŽandov#431983Veteráni I.22.00:15:02+00:07:11.53Detail
96. VÁLA MiroslavRůžová#1451976Veteráni II.32.00:15:03+00:07:12.15Detail
97. PARLESÁK OtaBohemia Cargo Bike#611974Veteráni II.33.00:15:05+00:07:14.68Detail
98. JEČMÍNEK TomášPraha#1271979Veteráni I.23.00:15:09+00:07:18.22Detail
99. UHLÍŘ FrantišekJanov#281974Veteráni II.34.M domácí5.00:15:10+00:07:19.07Detail
100. PEROUTKA VojtěchHřensko#782005st. chlapci a kadeti3.00:15:17+00:07:26.18Detail
101. GUT VilémDěčín#301970Veteráni II.35.00:15:19+00:07:28.35Detail
102. SUJA DavidKrupka#71971Veteráni II.36.M domácí6.00:15:22+00:07:31.46Detail
103. STRNAD MiroslavPK Děčín#632008st. chlapci a kadeti4.00:15:26+00:07:35.02Detail
104. VOKŮRKA PavelMTB Biolit - Růžová#951975Veteráni II.37.00:15:34+00:07:43.11Detail
105. VLČEK TomášDěčín#1081974Veteráni II.38.00:15:48+00:07:57.63Detail
106. LABO MiroslavTRKAČI#531954M60+3.00:15:55+00:08:04.30Detail
107. KOPECKÝ MiloslavLibouchec#231949M60+4.00:16:07+00:08:16.08Detail
108. ZRŮSTOVÁ IvanaLudvíkovice#801967ženy II.1.00:16:25+00:08:33.85Detail
109. GUT VilémDěčín#312003st. chlapci a kadeti5.00:16:27+00:08:35.91Detail
110. ŠŤASTNÝ Václav#1262000M+J15.00:16:27+00:08:36.22Detail
111. KRNÁČ MarcelDěčín#51983Veteráni I.24.00:16:29+00:08:37.85Detail
112. TRNKA OndraReality - Široký#1142005st. chlapci a kadeti6.00:16:31+00:08:40.43Detail
113. ZOUNEK PetrKamenec#101982Veteráni I.25.00:16:40+00:08:49.66Detail
114. HRDLIČKA PavelSršáni Sklepa#1041957M60+5.00:16:42+00:08:51.34Detail
115. KREJČÍ OndřejDěčín#362003st. chlapci a kadeti7.00:16:51+00:08:59.96Detail
116. ROSTISLAV Gut#322008st. chlapci a kadeti8.00:16:53+00:09:02.69Detail
117. SAK MiroslavArnoltice#701975Veteráni II.39.00:16:55+00:09:04.22Detail
118. PEROUTKOVÁ HelenaHřensko#792000juniorky7.00:17:01+00:09:10.63Detail
119. VACEK MartinJanov#171946M60+6.M domácí7.00:17:02+00:09:10.97Detail
120. SEBEK JaroslavMTB Biolit Děčín#981976Veteráni II.40.00:17:17+00:09:26.71Detail
121. HROUZEK KarelHorní Habartice#561985Veteráni I.26.00:17:35+00:09:43.81Detail
122. POLÁK David#911974Veteráni II.41.00:17:45+00:09:54.21Detail
123. VRTÍLKOVÁ JarmilaRumburk#511958ženy II.2.00:18:05+00:10:14.00Detail
124. KREJČÍ JakubDěčín#291998M+J16.00:18:09+00:10:17.80Detail
125. MEISNER PavelSkalice u České Lípy#461960Veteráni III.15.00:18:11+00:10:20.54Detail
126. TEMESCHINKOVÁ PetraDěčín#1351987juniorky8.00:18:40+00:10:49.14Detail
127. JEČMÍNKOVÁ KláraPraha#1281984juniorky9.00:18:46+00:10:55.53Detail
128. ZELINKA TomášDěčín#161972Veteráni II.42.00:19:23+00:11:32.21Detail
129. HLAVÁČKOVÁ JaroslavaKámen#191962ženy II.3.00:21:03+00:13:12.77Detail
130. STRUKOVÁ DanaDěčín#1091962ženy II.4.00:21:20+00:13:29.01Detail
131. VACKOVÁ JaroslavaJanov#181951ženy II.5.Z domácí3.00:21:36+00:13:45.02Detail
132. FRIŠ LadislavJanov#421947M60+7.00:21:56+00:14:05.07Detail
133. HOLUB JiříDěčín#241942M60+8.00:24:19+00:16:28.28Detail
134. BŘÍŠKO AntonínJanov#721946M60+9.M domácí8.00:25:03+00:17:12.34Detail
135. HRDLIČKOVÁ VendulaSršáni Sklepa#1031974ženy I.4.00:25:42+00:17:51.14Detail
136. KOPECKA JanaJANOV#61974ženy I.5.Z domácí4.00:29:17+00:21:25.86Detail
137. ČÍLA Radek#862003st. chlapci a kadeti9.00:31:17+00:23:26.56Detail
138. VOPICE NachmelenáČuranda#1171975Veteráni II.43.00:32:31+00:24:40.13Detail
139. ZÁVODNICE BejvaláPolipsy#1161974ženy I.6.00:33:37+00:25:45.78Detail
140. WIEDERMANN JaroslavDěčín#661974Veteráni II.44.00:43:54+00:36:03.52Detail
DNS TICHÁČEK JiříDěčín#221991M+JDNS Detail
DNS JANA OckovaJanov#591978ženy I.Z domácíDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz