Oficiální Výsledková listina WCh+MČR Quadriathlon Týn n/Vltavou 2018
30. 6. 2018

Middle Distance

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměRočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaswimT1bikeT2cayakT3run
1. BADAR GergőDuna Aszfalt Tiszakécske VSE#36HUN1990ELITE M1.02:37:53.3200:20:35.3900:00:42.8100:59:05.9100:00:27.9500:41:06.6700:00:16.5200:35:38.05Detail
2. SVOBODA TomášSK Slavia Praha#28CZE1985ELITE M2.02:40:44.49+00:02:51.1700:18:24.6400:00:42.1301:01:18.7900:00:27.2500:43:12.3000:00:19.9200:36:19.44Detail
3. CSIMA Ferenc---#11HUN1972M40-491.02:47:01.95+00:09:08.6300:21:48.8100:00:52.4101:01:49.4100:00:24.8700:38:13.7900:00:24.8900:43:27.74Detail
4. PETERS William#15BEL1992ELITE M3.02:49:08.32+00:11:15.0000:21:30.9200:00:55.4901:04:14.0300:00:36.5400:40:19.3500:00:29.7400:41:02.22Detail
5. TEICHERT StefanQuadrathlon WSC Heidelberg#7DEU1980ELITE M4.02:49:53.35+00:12:00.0300:20:34.6500:00:31.2901:02:34.7300:00:23.9100:42:59.2400:00:19.5000:42:29.99Detail
6. BALANE DanielTJ Tatran Sedlčany#2CZE2000JM1.02:52:00.29+00:14:06.9700:24:19.6400:01:00.8701:02:37.6600:00:28.9400:39:32.4200:00:31.9700:43:28.76Detail
7. KUNDERER DavidQuadrathlonteam Ulm#19DEU1982ELITE M5.02:52:27.71+00:14:34.3900:22:04.6900:00:47.9101:03:18.6400:00:27.3300:44:35.1900:00:21.6300:40:52.30Detail
8. ROUŠAVÝ LeošIndividuální#1CZE1976M40-492.02:52:59.98+00:15:06.6600:22:54.6300:00:56.1101:04:13.5800:00:24.0900:44:55.8500:00:22.7700:39:12.92Detail
9. GRŐGER MátyásHonvéd#34HUN1996SUB23 M1.03:01:37.24+00:23:43.9200:26:56.2800:00:51.7301:10:48.2800:00:21.1200:38:12.9400:00:27.3500:43:59.51Detail
10. LŐRINCZ TiborTVSE#35HUN1995ELITE M6.03:03:45.60+00:25:52.2800:22:46.3400:00:59.8401:10:05.0500:00:28.4600:41:18.6900:00:44.9400:47:22.24Detail
11. GRIEM StefanTSV Jahn 1861 Triathlon#6DEU1986ELITE M7.03:04:40.16+00:26:46.8400:21:18.3500:01:27.5801:06:29.1700:00:39.7500:53:47.0900:00:27.0000:40:31.20Detail
12. TEICHERT LisaQuadrathlon WSC Heidelberg#5DEU1991ELITE W1.03:06:00.83+00:28:07.5100:22:50.8500:00:48.1801:07:52.9400:00:29.8900:44:34.0800:00:22.1800:49:02.69Detail
13. TAPASZTI BenceSarkpont#12HUN2000JM2.03:10:43.40+00:32:50.0800:24:34.2900:01:15.1801:12:48.0300:00:19.8900:41:41.8100:00:40.6600:49:23.52Detail
14. HRBEK LuděkKanoistika Chomutov#18CZE1967M50-591.03:10:53.30+00:32:59.9800:27:34.1600:01:43.6801:07:47.3000:00:46.7700:46:10.3100:00:39.1600:46:11.87Detail
15. MOULÍK JiříTJ Tatran Sedlčany#20CZE1995ELITE M8.03:11:29.81+00:33:36.4900:24:38.3500:01:07.2001:14:30.8300:00:23.8800:46:04.7800:00:58.8100:43:45.93Detail
16. RĘKAWIK SzymonETT - Elblag Triathlon Team#30POL1997SUB23 M2.03:14:24.12+00:36:30.8000:29:09.7300:00:41.9901:06:57.6300:00:20.8600:45:24.8700:00:25.4500:51:23.55Detail
17. HALASZ ArnoldTeam Pityesz#14HUN1976M40-493.03:21:03.11+00:43:09.7900:29:32.2700:01:15.4401:11:12.7500:00:27.9500:50:24.2500:00:49.3000:47:21.12Detail
18. SKALICKÝ ZdeněkPLUTO TEAM PRAHA#13CZE1960M50-592.03:21:57.74+00:44:04.4200:27:57.6400:01:23.0901:10:02.3800:00:38.6500:50:26.8900:00:46.3600:50:42.68Detail
19. MIELKE KarstenKC Lampertheim#22DEU1961M50-593.03:22:52.52+00:44:59.2000:24:09.0300:01:45.7401:13:33.3300:00:34.9700:50:35.2100:00:44.1500:51:30.07Detail
20. KOBEROVÁ MagdalenaKKJ Jiskra#23CZE2000JW1.03:23:07.20+00:45:13.8800:24:34.0000:01:03.8801:18:28.3800:00:26.4500:46:12.9800:00:33.7000:51:47.80Detail
21. HADLICH MiguelTriathlon Gera#32GER1958M60-691.03:27:07.80+00:49:14.4800:24:14.5400:01:25.6801:17:16.9400:00:33.1200:52:12.3800:00:46.2400:50:38.87Detail
22. PIETRZAK RomekCentrum Rowerowe DSR Team#31POL1963M50-594.03:31:59.51+00:54:06.1900:31:13.2300:01:27.0601:15:35.9100:00:41.9900:54:22.8600:00:39.5200:47:58.90Detail
23. OETJENS AnnikaQuadrathlon WSC Heidelberg#8DEU1995ELITE W2.03:34:44.06+00:56:50.7400:27:07.9900:01:28.6301:18:31.9300:00:23.7900:52:57.8400:00:24.5400:53:49.31Detail
24. MAREŠ LiborSK Vyhlídka Šternberk#3CZE1969M40-494.03:38:41.35+01:00:48.0300:27:07.3000:01:45.7201:09:15.6500:00:44.9400:58:31.3700:01:44.5900:59:31.74Detail
25. MIELKE EllenKC Lampertheim#17DEU1962W50-591.03:40:52.31+01:02:58.9900:27:14.3900:01:20.7401:20:23.5300:00:35.2200:52:46.5200:00:45.8800:57:46.00Detail
26. KLAUS CharletKsv ajax Neptun Köpenick#27DEU1954M60-692.03:40:52.54+01:02:59.2200:34:17.3000:02:10.2301:15:08.0300:01:18.6600:55:05.3800:01:22.0900:51:30.81Detail
27. TOBRMAN FilipTTK Slavia VŠ Plzeň#21CZE1974M40-495.03:42:43.88+01:04:50.5600:29:38.7100:01:04.0201:17:45.9600:00:38.6900:54:59.1800:01:20.9800:57:16.31Detail
28. ELIS MilošPLUTO TEAM PRAHA#26CZE1957M60-693.03:46:19.33+01:08:26.0100:28:59.2100:02:15.3001:14:29.8500:00:05.3300:01:13.2700:53:29.2601:05:47.09Detail
29. KATA BalázsHonvéd#33HUN2000JW2.03:56:30.20+01:18:36.8800:29:44.9600:02:12.5701:34:56.3400:00:52.9700:46:04.6000:01:01.2101:01:37.51Detail
30. ŠVEJDA RomanVSK FTVS Praha#37CZE1985ELITE M9.04:06:57.16+01:29:03.8400:29:33.0300:02:11.4501:21:49.5400:00:55.9601:09:43.9600:00:58.7401:01:26.83Detail
31. ŽARLOK ZdeněkSK Jiří Team Ostrava#10CZE1958M60-694.04:08:17.08+01:30:23.7600:39:28.1300:02:12.7801:11:23.8300:00:42.0901:18:24.6400:00:53.8200:55:11.76Detail
32. ŠTÝBNAROVÁ RadkaXtreme Czech Outdoor Team#9CZE1986ELITE W3.04:11:11.90+01:33:18.5800:30:30.9800:02:20.0201:25:06.8900:00:32.7701:07:31.6900:00:48.1501:04:21.38Detail
33. GENDEK JerzyKotwica Rogoźno#29POL1947M70plus1.04:11:32.73+01:33:39.4100:36:54.6400:02:59.8601:31:18.1900:01:09.4500:54:54.1100:01:49.5801:02:26.87Detail
34. MEIXNER MiloslavSK Vyhlídka Šternberk#4CZE1955M60-695.04:15:52.52+01:37:59.2000:37:03.1200:02:31.6401:21:33.2000:01:06.5401:00:16.7600:01:08.3601:12:12.86Detail
35. GONČAR FilipIron-Roman#38CZE2000JM3.05:06:34.91+02:28:41.5900:29:39.3800:04:22.5301:20:27.6400:00:53.7702:27:45.2400:00:10.2100:43:16.12Detail
DNF SOBOTKA VáclavTRI sport ČEKO Sokolov#24CZE1968M50-59DNF 00:21:25.7400:01:12.0601:14:10.2800:00:40.1100:51:09.6200:01:19.21Detail
DNF SCHMIDT ChristianQuadrathlon Team Ulm#16DEU1966M50-59DNF 00:22:56.6700:00:55.2501:09:57.9200:00:36.2700:48:26.9900:00:24.6000:06:49.87Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz