Oficiální Výsledková listina Běh pro ZOO Praha
21. 4. 2018

10 km Kategorie muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. DOBIÁŠ OndřejAK Emila Zátopka Kopřivnice#12600:36:48Detail
2. KACÍŘ VlastimilTJ Lokomotiva Trutnov#12000:37:53+00:01:05Detail
3. BLIŽŇÁK VojtěchTJ Sokol Praha Královské Vinohrady#1100:38:50+00:02:02Detail
4. KUŠNÍR LubošBobr Team ČSOB Pojišťovny#16100:39:02+00:02:14Detail
5. ČÍŽEK JanKlokan přiletí v dubnu#4100:39:48+00:03:00Detail
6. KABELKA JiříT. J. Sokol Praha Královské Vinohrady#11900:40:05+00:03:17Detail
7. HACH LukᚊTEFKO Running Team#7600:41:00+00:04:12Detail
8. SMETANA LukášVeltrusy#25300:42:15+00:05:27Detail
9. VOPÁLENSKÝ TomášCykloservis Pankrác#32500:42:39+00:05:51Detail
10. SEIDL RadimZdiby#24100:42:53+00:06:05Detail
11. FIALKA OndřejAdidas Runners Prague#6000:42:55+00:06:07Detail
12. SVOBODA MiroslavŘevnice#26700:43:50+00:07:02Detail
13. ŠVAJCR Milan#29300:43:56+00:07:08Detail
14. BŘICHÁČEK Milošadidas Runners Prague#1900:44:21+00:07:33Detail
15. JANÁČEK JiříPraha 4#10900:44:32+00:07:44Detail
16. FOLTÝN JakubPraha 8#6200:45:02+00:08:14Detail
17. SIMANDL PetrLes Bonvivants#24800:45:15+00:08:27Detail
18. PAPOUŠEK AntonínPraha 8#70100:45:16+00:08:28Detail
19. SMOLÍK JanZoo Praha#25500:45:22+00:08:34Detail
20. BUŠTA PavelPraha#2200:45:31+00:08:43Detail
21. NOVÁK LukášHostka#20400:45:44+00:08:56Detail
22. HLUBINA Dominik#8500:45:47+00:08:59Detail
23. KRUPKA LukášChlapský klub a alkoholičky#15500:45:57+00:09:09Detail
24. ŠVEJDA MarekChlapský klub a alkoholičky#29400:46:00+00:09:12Detail
25. SMOLÍK LiborPíchlá bota#25700:46:18+00:09:30Detail
26. VALENTA RadekLitoměřice#31300:46:23+00:09:35Detail
27. MATĚJKA JosefPraha 9#18100:46:25+00:09:37Detail
28. ŠITKA JosefMK SEITL OSTRAVA#28300:46:29+00:09:41Detail
29. ZAREMBA JanREEBOK RUN CREW PRAHA#33500:46:50+00:10:02Detail
30. TOMAN JanSlackline Team#29900:47:05+00:10:17Detail
31. DUCHEK PetrKlobuky#5300:47:09+00:10:21Detail
32. BLAHA MarekSušenky#700:47:14+00:10:26Detail
33. BERGAUER MarekMalá kopaná Vinohrady#500:47:27+00:10:39Detail
34. HODOVAL JanPraha#8800:47:29+00:10:41Detail
35. VOJTA AdolfG4 Pfefrmint Team#32200:47:30+00:10:42Detail
36. ČEDÍK JanBohnice#3100:47:34+00:10:46Detail
37. DOLEŽAL OndřejChlapský klub a alkoholičky#4800:47:41+00:10:53Detail
38. ROJEK SamborPraha#23400:48:06+00:11:18Detail
39. NOVÁK AdamGalibi#20300:48:12+00:11:24Detail
40. MÜLLER Jan#19600:48:19+00:11:31Detail
41. PAPOUŠÍČEK VašíčekAlkoland#21400:48:26+00:11:38Detail
42. FARKAČ JanSlackline team#5600:48:32+00:11:44Detail
43. MIHULE ŠtěpánBK Iniciativa Praha#18900:49:14+00:12:26Detail
44. LEDECKÝ OndřejBenešov#16400:49:18+00:12:30Detail
45. GOSMAN MatějPraha#7300:49:22+00:12:34Detail
46. MAXMILIÁN Karel#18300:49:22+00:12:34Detail
47. HNĚVKOVSKÝ Jakub#konecnepivo#8700:49:24+00:12:36Detail
48. KARÁSEK MartinPraha#12400:49:55+00:13:07Detail
49. KLOVRZA OndřejPraha#12900:49:59+00:13:11Detail
50. NOSEK JanPraha#20200:50:11+00:13:23Detail
51. HES PetrLysá nad Labem#8200:50:17+00:13:29Detail
52. VALENTA MichalM&M#31200:50:17+00:13:29Detail
53. FONGUS TomášLiptovská Lúžna#6300:50:27+00:13:39Detail
54. NOVÁK Marcel#20500:51:05+00:14:17Detail
55. HLAVÁČ AdamAlkoland#70200:51:07+00:14:19Detail
56. CRABO ElAlkoland#2900:51:07+00:14:19Detail
57. KOČOVSKÝ MiroslavSenohraby#13300:51:28+00:14:40Detail
58. KLOVRZA Petr#13000:51:41+00:14:53Detail
59. KRČMA Hynek-MartinPraha#15300:51:47+00:14:59Detail
60. KOLLER PavelBezdědice#13800:51:53+00:15:05Detail
61. ČECH MartinŘíčany#3200:51:57+00:15:09Detail
62. MOJŽIŠ MilošTJ Dynamo Nelahozeves#19300:52:20+00:15:32Detail
63. ŠIFTA MarekKobylnice#27900:52:21+00:15:33Detail
64. JINDRA MichalPraha#11300:52:58+00:16:10Detail
65. KALUŽNÝ MichalPraha#12200:53:24+00:16:36Detail
66. LINC MilanPraha#16800:53:31+00:16:43Detail
67. SKŘIVAN JosefChlapský klub a alkoholičky#25000:53:31+00:16:43Detail
68. STEIGER Marek#70700:53:50+00:17:02Detail
69. SCHREIBER ErikPraha 6#24600:53:50+00:17:02Detail
70. GOLÁŇ PetrŠpičky#7100:53:50+00:17:02Detail
71. BRABEC TomášÚvaly#1500:53:55+00:17:07Detail
72. DIRBÁK Tomᚊumperk#4400:54:00+00:17:12Detail
73. VOLF MichalAŠK Mazurská#32400:54:02+00:17:14Detail
74. RIEDL Daniel#23300:54:05+00:17:17Detail
75. ŠPOT JanChlapský klub a alkoholičky#29000:54:10+00:17:22Detail
76. WENDL JanKostelec nad Černými lesy#32800:54:20+00:17:32Detail
77. ČEKAN VáclavVyběhej se#3300:54:23+00:17:35Detail
78. LYSÁK LiborOdolena Voda#17100:54:26+00:17:38Detail
79. BLAŽEK Michal#1000:54:26+00:17:38Detail
80. BOROVSKOY AlexanderHostivice#1200:54:28+00:17:40Detail
81. VÍT OndřejAlkoland#31900:54:36+00:17:48Detail
82. HUMENÍK TomášKounice#10200:54:40+00:17:52Detail
83. KUBÍČEK Tomáš#15600:54:46+00:17:58Detail
84. STOWASSER MarekPraha 1#26200:54:53+00:18:05Detail
85. CHMELAŘ VítKlub pro zahálku a nezřízené pití tvrdého alk...#10400:55:32+00:18:44Detail
86. KRATOCHVÍL KarelPraha 9 - Horní Počernice#14900:56:15+00:19:27Detail
87. HRUBANT MichalŽaludrun#10000:56:21+00:19:33Detail
88. KOTRBA DavidVelké Popovice#14500:56:24+00:19:36Detail
89. GABRIEL ŠtěpánSloup v Čechách#6600:56:33+00:19:45Detail
90. BRABENEC DanielDrosophilla#1600:56:34+00:19:46Detail
91. KUBIN MartinPraha 4#15700:57:11+00:20:23Detail
92. JANDA TomášBorci z Kobylis#11000:57:17+00:20:29Detail
93. ROSA JanChlapský klub a alkoholičky#23500:58:17+00:21:29Detail
94. TRUHLÁŘ MartinDobřichovice#30600:58:22+00:21:34Detail
95. IVANKA RichardKlášterec nad Ohří#10700:58:27+00:21:39Detail
96. OBRŠLÍK Lukáš#21000:58:29+00:21:41Detail
97. SCHILLER PavelHostivice#24500:58:44+00:21:56Detail
98. HOMOLKA VítHogofogo#9500:58:49+00:22:01Detail
99. VARINSKÝ TomášKopřivnice#31500:59:01+00:22:13Detail
100. KUBRYCHT Lukᚎaludrun#15800:59:12+00:22:24Detail
101. ŠOLC JakubG4 Pfefrmint Team#28900:59:36+00:22:48Detail
102. ZÁVORA IvanBáječní v běhu Ostrov#33600:59:42+00:22:54Detail
103. HOLUB JaromírŠneci v běhu#9200:59:44+00:22:56Detail
104. GRYC AdamŽaludrun#7500:59:45+00:22:57Detail
105. LÍBAL LukášPraha#16700:59:47+00:22:59Detail
106. OTTELIN Niklas#21100:59:48+00:23:00Detail
107. HOMOLKA MarekHogofogo#9401:00:16+00:23:28Detail
108. WOLF JanLabakan#33301:00:41+00:23:53Detail
109. ČERNÝ LadislavBěhej Poděbrady#3701:00:51+00:24:03Detail
110. ŠUP RadekPraha#29101:01:06+00:24:18Detail
111. LAŠMANSKÝ JanPraha 1#16301:01:32+00:24:44Detail
112. KARAFIÁT VáclavPraha#12301:01:48+00:25:00Detail
113. VÍTEK MichalLiptovský Hrádok#32001:01:48+00:25:00Detail
114. KORENÝ DominikPraha#14101:01:58+00:25:10Detail
115. DOSTÁL MartinSK Vochoz#4901:01:59+00:25:11Detail
116. TROUSIL DavidAC Gomango-Högner#30401:02:17+00:25:29Detail
117. HOFMAN TomášHervis Sports Club#8901:02:54+00:26:06Detail
118. ŠESTÁK VojtěchMělník#27801:03:01+00:26:13Detail
119. ŠESTÁK MartinMělník#27701:03:04+00:26:16Detail
120. MEŠKO PavelPraha#18601:03:29+00:26:41Detail
121. PAVLOV Roman#21701:03:46+00:26:58Detail
122. CERNY Lukaspraha#2501:04:00+00:27:12Detail
123. CAJTHAML ValentýnPraha#2301:04:13+00:27:25Detail
124. ČEDÍK JakubBohnice#3001:04:49+00:28:01Detail
125. ŠIMRAL JanSlaný#28201:04:59+00:28:11Detail
126. SMETANA OndřejKlokan přiletí v dubnu#25401:05:35+00:28:47Detail
127. MROZ LukaszPraha#19501:05:36+00:28:48Detail
128. TICHÝ DavidPraha 3#29701:05:59+00:29:11Detail
129. MAMULA Tomáš#70601:06:47+00:29:59Detail
130. MIKULA TomasPraha#19001:06:48+00:30:00Detail
131. DUDA MarekSlaný#5101:07:47+00:30:59Detail
132. OPEKA Urška#10101:08:17+00:31:29Detail
133. DUCHÁČ AlfredPraha#5201:09:04+00:32:16Detail
134. UTĚKAL LiborPraha#31001:09:05+00:32:17Detail
135. ČERMÁK Martin#70001:10:12+00:33:24Detail
136. RÖZLER Adam#69901:10:13+00:33:25Detail
137. MALINA MartinPraha#17401:11:04+00:34:16Detail
138. MENICH JiříMOST#18401:11:12+00:34:24Detail
139. POLNICKÝ PavelNové Město na Moravě#22501:11:38+00:34:50Detail
140. HOHOŠ Patrik#9001:11:43+00:34:55Detail
141. KLEIN TomášPraha 5#12701:12:50+00:36:02Detail
142. HRDLIČKA LiborHrob#9901:15:44+00:38:56Detail
143. MLYNÁR MartinPoprad#19101:16:26+00:39:38Detail
144. KOSTELECKÝ MartinKutná Hora#14401:23:08+00:46:20Detail
145. ZELENKA FilipPraha#33801:23:12+00:46:24Detail
146. HURSKYJ AlexandrMěšice#3420:22:08+19:45:20Detail
FAUR RaduAmazon Praha#5700:00:00Detail
LAKATOSH Eduard#16200:00:00Detail
NUSKA Martin#20900:00:00Detail
PALACZ TomaszAmazon Praha#21200:00:00Detail
RAFFAJ IvanPraha#23100:00:00Detail
SVOBODA VáclavPraha#26800:00:00Detail
TLUKA DanielPraha#29800:00:00Detail
TRNKA StepanPraha#30300:00:00Detail
DNF BURIAN MichalSk Sporting Příbram#21DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz