Oficiální Výsledková listina Bakovský půlmaraton
21. 4. 2018

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. ČIVRNÝ JiříSemily#6A (muži do 39)1.01:16:33Detail
2. SUCHÝ MichalLawi Stars#81A (muži do 39)2.01:17:43+00:01:10Detail
3. ŠVADLENKA JanLawi Sport (AC MB)#45A (muži do 39)3.01:19:31+00:02:58Detail
4. HURYCH JakubMaratón klub Kladno#18A (muži do 39)4.01:20:20+00:03:47Detail
5. KAFKA LeošČeský běžecký klub#82A (muži do 39)5.01:20:55+00:04:22Detail
6. KORAVSKÝ RomanELEVEN RUN TEAM#24B (muži 40 - 49)1.01:22:06+00:05:33Detail
7. KUŽELKA TomášTJ Sokol Dřevěnice#84C (muži 50 - 59)1.01:22:07+00:05:34Detail
8. PIKRL PavelLiberec#89A (muži do 39)6.01:23:47+00:07:14Detail
9. KOVÁŘ MichalTJ Sokol Unhošť#87B (muži 40 - 49)2.01:24:06+00:07:33Detail
10. BALATKA MiroslavSKP Korspitz Jablonec#96A (muži do 39)7.01:24:27+00:07:54Detail
11. HAMÁČEK VladimírAC Mladá Boleslav#74A (muži do 39)8.01:24:34+00:08:01Detail
12. FRANC PetrTriatlon Ml. Boleslav#71B (muži 40 - 49)3.01:27:12+00:10:39Detail
13. RUTA LubošJičín#85B (muži 40 - 49)4.01:27:13+00:10:40Detail
14. PEŠL JosefTT Loko Beroun#33A (muži do 39)9.01:27:41+00:11:08Detail
15. RADONSKÝ TomášRychnov u Jablonce#36B (muži 40 - 49)5.01:27:50+00:11:17Detail
16. SLOUKA MatějSeverní Větry#38A (muži do 39)10.01:28:19+00:11:46Detail
17. TRNKA PavelNečum a běž!#46A (muži do 39)11.01:28:50+00:12:17Detail
18. FIRMAN VlastimilNehvizdy#12C (muži 50 - 59)2.01:30:26+00:13:53Detail
19. VOPAT VáclavTJ Sokol Podlázky#72A (muži do 39)12.01:32:22+00:15:49Detail
20. VANĚK PavelPraha#53C (muži 50 - 59)3.01:33:20+00:16:47Detail
21. ČEŘOVSKÝ LuděkČejetice#5A (muži do 39)13.01:34:02+00:17:29Detail
22. SCHEU HaraldLMB#64B (muži 40 - 49)6.01:34:40+00:18:07Detail
23. JANDÍK Oldřichscottacime.cz#20B (muži 40 - 49)7.01:35:09+00:18:36Detail
24. ČANČÍK MichalKosmonosy#73B (muži 40 - 49)8.01:35:48+00:19:15Detail
25. VALEŠ JosefTanvald#51B (muži 40 - 49)9.01:35:55+00:19:22Detail
26. KOUTNÍK DušanSokol Vlastibořice#94B (muži 40 - 49)10.01:35:59+00:19:26Detail
27. PRIKNER RostislavPraha#76A (muži do 39)14.01:36:18+00:19:45Detail
28. ŠLÉGL MartinSokol Podlázky#77B (muži 40 - 49)11.01:36:27+00:19:54Detail
29. UNGERMAN TondaTJ Sokol Podlázky#50B (muži 40 - 49)12.01:36:37+00:20:04Detail
30. ŠÍP LadislavSCMT Liberec#44C (muži 50 - 59)4.01:37:52+00:21:19Detail
31. MENZEL DanMONO 50#28A (muži do 39)15.01:37:55+00:21:22Detail
32. SMRŽ OndřejNečum a běž!#39B (muži 40 - 49)13.01:37:58+00:21:25Detail
33. VLADYKA JanAC Praha 1890#54D (muži 60plus)1.01:38:38+00:22:05Detail
34. VOŠVRDA MichalLawi sport#55B (muži 40 - 49)14.01:38:53+00:22:20Detail
35. ŠLÉGL JiříTJ Sokol Podlazky#78A (muži do 39)16.01:40:09+00:23:36Detail
36. DOMORÁD VojtěchBakov nad Jizerou#8A (muži do 39)17.01:40:48+00:24:15Detail
37. KUČERA Jančerný prasata#26A (muži do 39)18.01:41:24+00:24:51Detail
38. SEMERÁK IvoKněžmost#37B (muži 40 - 49)15.01:42:04+00:25:31Detail
39. KOLÁŘ DaliborMB Sanny#88B (muži 40 - 49)16.01:42:15+00:25:42Detail
40. BABKA AdamDH-FR Racing Tanvald#86A (muži do 39)19.01:42:46+00:26:13Detail
41. ODNOHA DavidKosmorunners#32B (muži 40 - 49)17.01:42:50+00:26:17Detail
42. SUCHÝ MiroslavForrest Gump#42B (muži 40 - 49)18.01:42:58+00:26:25Detail
43. ŠTĚPÁNEK Libor#68A (muži do 39)20.01:43:26+00:26:53Detail
44. KAUTZKÝ TomášKněžmost#23B (muži 40 - 49)19.01:44:15+00:27:42Detail
45. SÁBL MartinMono50 Run Team#93B (muži 40 - 49)20.01:45:07+00:28:34Detail
46. NEBESKÝ JakubL4M Mladá Boleslav#29A (muži do 39)21.01:45:15+00:28:42Detail
47. ČERNOHOUS MarekPraha#91C (muži 50 - 59)5.01:47:05+00:30:32Detail
48. BENEŠ MarekKněžmost#59A (muži do 39)22.01:47:21+00:30:48Detail
49. KYSELA Jan#69A (muži do 39)23.01:48:07+00:31:34Detail
50. VALKOUN PetrBakov nad Jizerou#52B (muži 40 - 49)21.01:48:44+00:32:11Detail
51. WORONYCZ PetrMichalovice#57A (muži do 39)24.01:50:23+00:33:50Detail
52. STANĚK RomanCS Trinité Vratislavice#40B (muži 40 - 49)22.01:53:21+00:36:48Detail
53. PEKÁREK MatějPraha#75A (muži do 39)25.01:53:56+00:37:23Detail
54. JINDRÁK MilanSlavoj Houslice#22A (muži do 39)26.01:55:03+00:38:30Detail
55. BOSLAI Róbert#3A (muži do 39)27.01:55:55+00:39:22Detail
56. TRPIŠOVSKÝ FrantišekBěhám pro radost#48B (muži 40 - 49)23.01:56:10+00:39:37Detail
57. DVOŘÁK MichalHO Sherpa climb#10A (muži do 39)28.01:56:20+00:39:47Detail
58. HAŠL PavelČistá#14B (muži 40 - 49)24.01:56:31+00:39:58Detail
59. NOVOTNÝ Jíříkosmos bikes#31B (muži 40 - 49)25.01:57:23+00:40:50Detail
60. POPOVSKÝ OttaCHEB#34D (muži 60plus)2.01:58:23+00:41:50Detail
61. WOLF JanBradlec#56B (muži 40 - 49)26.01:58:58+00:42:25Detail
62. FAJMAN JaroslavMladá Boleslav#11A (muži do 39)29.01:59:30+00:42:57Detail
63. JELÍNEK MichalPraha 8#21A (muži do 39)30.02:00:05+00:43:32Detail
64. ZLOMEK MartinHO Sherpa climb#58A (muži do 39)31.02:00:13+00:43:40Detail
65. ČEŠKA MartinTriatlon Ml. Boleslav#79A (muži do 39)32.02:02:03+00:45:30Detail
66. ŠANDERA MartinBONBON, Jičín#43B (muži 40 - 49)27.02:02:48+00:46:15Detail
67. HLAVA PavelLibiš#15B (muži 40 - 49)28.02:03:41+00:47:08Detail
68. BOČEK LiborG5#2B (muži 40 - 49)29.02:04:11+00:47:38Detail
69. CHLOUBA FrantišekRychnov u Jablonce nad Nisou#19D (muži 60plus)3.02:04:52+00:48:19Detail
70. DVORAK VojtechDvořák Systems, s.r.o.#9A (muži do 39)33.02:09:23+00:52:50Detail
71. KRABEC TomášPraha#25A (muži do 39)34.02:11:47+00:55:14Detail
72. MATĚJKA MilanStaněk sport Turnov#27D (muži 60plus)4.02:16:43+01:00:10Detail
73. BEDNÁŘ Jiří#1C (muži 50 - 59)6.02:17:20+01:00:47Detail
74. KOUDELKA VítLos Brejlos Wichterle#90A (muži do 39)35.02:23:53+01:07:20Detail
75. NOVOTNÝ JaroslavTEP Trutnov#30D (muži 60plus)5.02:28:53+01:12:20Detail
76. ČERVENÝ MichalCorpus#4B (muži 40 - 49)30.02:35:27+01:18:54Detail
DNF HORÁK Petrpunk#17B (muži 40 - 49)DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz