Oficiální Výsledková listina Chomutovský půlmaraton
1. 9. 2018

hlavní závod

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. SOKOL JanAK Sokolov#156Muži 1.01:15:40Detail
2. STEJSKAL JakubKadaň#250Muži 2.01:17:36+00:01:56Detail
3. KOLLER DanielČeské Budějovice#106Muži 3.01:20:21+00:04:41Detail
4. PROCHÁZKA MarekTJ Šumperk#219Veteráni A1.01:20:56+00:05:16Detail
5. OUZKÝ StanislavJirkov#191Veteráni A2.01:22:13+00:06:33Detail
6. KUJÍČEK TomášBk Spořice#138Veteráni A3.01:29:36+00:13:56Detail
7. HUBÁČEK PavelTempo makers#70Muži 4.01:29:39+00:13:59Detail
8. WATZKE PetrVitaSport.cz / Teplice#306Veteráni B1.01:30:51+00:15:11Detail
9. PATERA MiroslavBK Louny#202Veteráni B2.01:31:22+00:15:42Detail
10. ČERNÝ AntonínMaraton klub Kladno#23Veteráni B3.01:31:24+00:15:44Detail
11. UNGER MiroslavMost#287Veteráni A4.01:31:25+00:15:45Detail
12. KODAJ JiříLouny#101Veteráni B4.01:31:25+00:15:45Detail
13. ULRIKE SchwalbeASC Marktrodach#286Veteránky A1.01:31:35+00:15:55Detail
14. LINHART JanKarlovy Vary#146Muži 5.01:31:39+00:15:59Detail
15. JIRKAL Tomáš#87Muži 6.01:31:46+00:16:06Detail
16. IŠLER LukášChomutov#76Muži 7.01:31:55+00:16:15Detail
17. VÁVRŮ IvankaTJ VTŽ Chomutov#317Ženy1.01:32:11+00:16:31Detail
18. VOJTĚCHOVSKÝ LadislavVitaSport.cz#301Muži 8.01:32:54+00:17:14Detail
19. BELEJ TomášSRTG Chomutov#11Muži 9.01:33:19+00:17:39Detail
20. RAZAKOWSKI MartinKadaň#229Veteráni A5.01:33:23+00:17:43Detail
21. BĚLOHLÁVEK PavelJirkov#12Veteráni A6.01:33:32+00:17:52Detail
22. VOLF MiroslavChomutov#303Veteráni A7.01:34:01+00:18:21Detail
23. BARTL MilanKrušnoborci#7Veteráni C1.01:34:04+00:18:24Detail
24. MORÁVEK TomášBk Chomutov #166Muži 10.01:34:09+00:18:29Detail
25. BRAUN ZdeněkNew Roll Runners#327Muži 11.01:34:26+00:18:46Detail
26. KOPICA JiříOblastní muzeum v Chomutově#111Veteráni A8.01:34:46+00:19:06Detail
27. SKOUPY JanPraha#239Muži 12.01:35:02+00:19:22Detail
28. PAJER VojtěchTJ Berušky#194Muži 13.01:35:04+00:19:24Detail
29. HLADÍK Milan#56Veteráni A9.01:35:07+00:19:27Detail
30. KELBICH PetrSquadra di Alto Forno#97Veteráni B5.01:35:08+00:19:28Detail
31. ŠIMOŇÁK MilanJirkov#258Muži 14.01:35:12+00:19:32Detail
32. POSPÍŠIL FrantišekBěžci Chomutov#216Muži 15.01:35:16+00:19:36Detail
33. LENCOVÁ AliceTJ Dukla Praha#144Ženy2.01:35:33+00:19:53Detail
34. KUČERA JiříTEMPO MAKERS#135Veteráni B6.01:35:36+00:19:56Detail
35. KŘAPEK MilanChomutov#130Muži 16.01:35:45+00:20:05Detail
36. PROKEŠ DušanChomutov#221Veteráni A10.01:36:34+00:20:54Detail
37. KOŘÍNEK Tobiáš#112Muži 17.01:37:42+00:22:02Detail
38. KOLLÁR FilipSRTG Strupčice#105Veteráni A11.01:37:44+00:22:04Detail
39. ŠŤASTNÝ JaroslavMK Kladno#270Veteráni C2.01:37:56+00:22:16Detail
40. JIŘIČNÁ DanaBonbon Praha#88Veteránky A2.01:38:27+00:22:47Detail
41. MAŠEK JiříTEMPO MAKERS#154Veteráni B7.01:38:36+00:22:56Detail
42. RYCHNOVSKÝ MilanÚstí nad Labem#236Veteráni A12.01:38:46+00:23:06Detail
43. STANĚK JanBenešov nad Ploučnicí#248Veteráni A13.01:38:56+00:23:16Detail
44. KREUZER JanChomutov#126Muži 18.01:39:04+00:23:24Detail
45. JENÍKOVSKÝ LukášSRTG Strupčice#83Muži 19.01:39:37+00:23:57Detail
46. THUMSOVÁ MarieTragéd team#277Veteránky B1.01:39:51+00:24:11Detail
47. FILIP OndřejSRTG CV#313Muži 20.01:40:15+00:24:35Detail
48. MAŠÁT MartinŠopíci#153Veteráni A14.01:40:15+00:24:35Detail
49. HANUS MiroslavMartin#323Veteráni A15.01:40:21+00:24:41Detail
50. SOJKA PavelÚdlice#244Muži 21.01:40:26+00:24:46Detail
51. BARTOŠ MiroslavBK Louny#8Veteráni C3.01:40:28+00:24:48Detail
52. POLÍVKA JanPraha 4#212Muži 22.01:40:44+00:25:04Detail
53. BRABEC PetrChomutov#15Veteráni A16.01:40:45+00:25:05Detail
54. IMR MartinJirkov#75Muži 23.01:40:56+00:25:16Detail
55. OUZKÝ TomášOtvice#192Veteráni A17.01:40:56+00:25:16Detail
56. SMÍTKOVÁ KarolínaChomutov#242Ženy3.01:40:59+00:25:19Detail
57. ŠKOTA JanSpořice#320Muži 24.01:41:02+00:25:22Detail
58. BAYEROVÁ LenkaTJ Sokol Unhošť #9Veteránky B2.01:41:03+00:25:23Detail
59. MACHÁČEK RadekPraha - Vinor#149Muži 25.01:41:22+00:25:42Detail
60. VACLÍKOVÁ HanaJirkov#288Ženy4.01:41:27+00:25:47Detail
61. PETREK Jan PavelChomutov#208Muži 26.01:41:41+00:26:01Detail
62. ROLA JanLevharti Chomutov#231Muži 27.01:41:41+00:26:01Detail
63. ŠTĚTKA JiříMost#271Veteráni A18.01:42:07+00:26:27Detail
64. TAPŠÍK ZdeněkChotějovice#275Veteráni A19.01:42:11+00:26:31Detail
65. KLÍMA RostislavChomutov#99Muži 28.01:42:26+00:26:46Detail
66. HOLÝ VáclavDBK Kadaň#321Veteráni A20.01:42:27+00:26:47Detail
67. JELÍNEK Tomáš#81Muži 29.01:42:45+00:27:05Detail
68. PAVLINSKÝ VladimírOstrov#204Veteráni A21.01:42:48+00:27:08Detail
69. SLÁDEK VladimírSrtg Strupčice#241Muži 30.01:42:49+00:27:09Detail
70. KAČER CtiborTEMPO MAKERS#91Muži 31.01:42:50+00:27:10Detail
71. ŠRÁMEK VáclavPraha#267Muži 32.01:42:57+00:27:17Detail
72. KYENGE DanRozběháme Most#140Muži 33.01:43:05+00:27:25Detail
73. TRŽICKÝ LukášBěžci Chomutov#281Muži 34.01:43:06+00:27:26Detail
74. NOVÁK MichalPeruc#183Muži 35.01:43:13+00:27:33Detail
75. HUŠEK DanielBK Levharti Chomutov#71Muži 36.01:43:26+00:27:46Detail
76. GROSSMANOVÁ GabrielaBílina #50Ženy5.01:43:30+00:27:50Detail
77. VODRÁŽKA TomášSamurai Fight Club Chodov#300Veteráni A22.01:43:30+00:27:50Detail
78. VLACH MichalBěžci Chomutov#297Veteráni A23.01:43:42+00:28:02Detail
79. KRATOCHVÍL MarekBěžci Chomutov#302Veteráni A24.01:43:57+00:28:17Detail
80. MELICH Jakub4ZŠMost#160Muži 37.01:44:10+00:28:30Detail
81. ZAPLETAL PetrZlate Hory#309Veteráni B8.01:44:25+00:28:45Detail
82. ZBUZKOVÁ Blanka#311Ženy6.01:44:34+00:28:54Detail
83. ZBUZEK Jaroslav#310Veteráni B9.01:44:34+00:28:54Detail
84. CHUCHEL Zdeněk#73Muži 38.01:45:15+00:29:35Detail
85. KOHLOVA DesislavaPraha#102Veteránky A3.01:45:15+00:29:35Detail
86. FUTERA Stanislav#45Muži 39.01:45:18+00:29:38Detail
87. HANÁK VladimírChomutov#53Muži 40.01:45:40+00:30:00Detail
88. SÝKORA PavelZadní Vinohrady#254Muži 41.01:45:47+00:30:07Detail
89. KOVÁŘOVÁ ZuzanaSušany#121Ženy7.01:45:47+00:30:07Detail
90. TOMAN JaroslavKarlovy Vary#278Muži 42.01:45:52+00:30:12Detail
91. VLASÁK JiříSKMP Kadaň#298Veteráni A25.01:46:04+00:30:24Detail
92. FIDLER MartinČistá u Rakovníka#40Muži 43.01:46:20+00:30:40Detail
93. KUDRNA PavelLibořice#137Veteráni A26.01:46:23+00:30:43Detail
94. PROVAZNÍK PetrHOPMAN team Žatec#223Veteráni A27.01:46:24+00:30:44Detail
95. PRCHLÍKOVÁ BarboraBenešovský běžecký klub#218Veteránky A4.01:46:33+00:30:53Detail
96. PÁSZTOR JanJirkov#200Muži 44.01:46:35+00:30:55Detail
97. JELÍNKOVÁ JanaBáječné ženy v běhu#82Ženy8.01:46:44+00:31:04Detail
98. TRUČKOVÁ LenkaDrusklodol Teplice#279Ženy9.01:46:45+00:31:05Detail
99. MOTEJZÍK VáclavJirkov#168Muži 45.01:46:57+00:31:17Detail
100. LEHRL JosefBěžci Chomutov#143Veteráni A28.01:47:04+00:31:24Detail
101. HOJDAR JosefMost - Čepirohy#58Veteráni A29.01:47:24+00:31:44Detail
102. SMÍTKA JanChomutov#318Muži 46.01:47:31+00:31:51Detail
103. EISENHAMMER JiříChomutov#35Veteráni A30.01:47:38+00:31:58Detail
104. KOŘÍNEK TomislavChomutov#113Muži 47.01:47:47+00:32:07Detail
105. TŮMA MartinChomutov#282Muži 48.01:47:58+00:32:18Detail
106. DŘEVIKOVSKÝ JaroslavJirkov#31Veteráni A31.01:48:00+00:32:20Detail
107. KOSKUBOVÁ KláraRozběháme Most#114Ženy10.01:48:06+00:32:26Detail
108. NIEBAUER David#178Veteráni A32.01:48:09+00:32:29Detail
109. SOCHOR JosefBĚŽCI CHOMUTOV #243Muži 49.01:48:14+00:32:34Detail
110. JAKUBAŠEK TiborMost#78Veteráni A33.01:48:17+00:32:37Detail
111. FRANC JaroslavJirkov#44Muži 50.01:48:24+00:32:44Detail
112. PABIŠTA PetrBKJ Most#193Veteráni B10.01:48:44+00:33:04Detail
113. ŠVARC JiříKrakov#274Muži 51.01:48:48+00:33:08Detail
114. RYCHLÝ AdamPraha#235Muži 52.01:48:56+00:33:16Detail
115. ČELMÁK PetrChomutov#21Veteráni A34.01:48:58+00:33:18Detail
116. TRUNECEK MiroslavSpořice#280Veteráni A35.01:49:28+00:33:48Detail
117. KOBÍK MartinCobram Team PPC#100Muži 53.01:49:29+00:33:49Detail
118. HOLEČEK JiříTEMPO MAKERS#62Muži 54.01:49:31+00:33:51Detail
119. OUZKÁ PetraJirkov#190Ženy11.01:49:32+00:33:52Detail
120. MYDLÁŘ JosefLavima Chomutov#324Muži 55.01:49:52+00:34:12Detail
121. KUBICA PavelChomutov #131Muži 56.01:49:52+00:34:12Detail
122. GRYCOVA OlgaKlasterec nad Ohri#51Veteránky A5.01:49:56+00:34:16Detail
123. RADA OldřichÚstí nad Labem#227Veteráni A36.01:49:57+00:34:17Detail
124. TVRZ StanislavPraha - Zbraslav#284Veteráni A37.01:50:20+00:34:40Detail
125. GARGOŠ MartinJirkov#47Veteráni A38.01:50:32+00:34:52Detail
126. PROCHÁZKA ViktorKarate Droužkovice#220Muži 57.01:50:37+00:34:57Detail
127. PAVLINSKÁ JanaNew Roll Runners#203Ženy12.01:50:57+00:35:17Detail
128. HOFMAN Tomáš#57Muži 58.01:51:05+00:35:25Detail
129. FARA PetrChomutov#42Veteráni B11.01:51:05+00:35:25Detail
130. LALÍK PatrikKadan#142Veteráni A39.01:51:16+00:35:36Detail
131. HRADECKÝ LukášTeplice#68Muži 59.01:51:30+00:35:50Detail
132. KRAJÍČEK VáclavSK Dolní Chabry#122Muži 60.01:51:49+00:36:09Detail
133. AUBRECHTOVÁ KamilaChomutov#4Ženy13.01:51:58+00:36:18Detail
134. BEČVÁŘ PavelChomutov#10Muži 61.01:52:14+00:36:34Detail
135. PALUSKA FrantišekHroznětín#196Veteráni A40.01:52:22+00:36:42Detail
136. LONGAUEROVÁ LenkaROZBĚHEJ LITVÍNOV#147Veteránky A6.01:52:25+00:36:45Detail
137. BLAILOVÁ JanaKK Chomutov#13Ženy14.01:52:28+00:36:48Detail
138. KROUPOVÁ KarolínaChomutov#129Ženy15.01:52:28+00:36:48Detail
139. RÝDL Vladimír#234Veteráni B12.01:52:28+00:36:48Detail
140. FORMANOVÁ NikolaAlzheimer nadační fond#43Ženy16.01:52:43+00:37:03Detail
141. KYLÍŠEK JosefDroužkovice#141Veteráni A41.01:52:46+00:37:06Detail
142. VALIŠ KarelMost#290Veteráni A42.01:52:55+00:37:15Detail
143. KROCOVÁ ValerieMost#127Ženy17.01:52:56+00:37:16Detail
144. SKOKANOVÁ AgnesaChomutov#238Ženy18.01:52:57+00:37:17Detail
145. ŠIMŮNEK PavelRozběháme Most#259Muži 62.01:53:03+00:37:23Detail
146. BROŽOVÁ KateřinaPROFFA team #16Ženy19.01:53:04+00:37:24Detail
147. LIEBIG VilémChomutov#145Veteráni B13.01:53:08+00:37:28Detail
148. PANUŠKA DavidSRTG Strupčice#199Muži 63.01:53:13+00:37:33Detail
149. ZAPLETAL PavelZlate Hory#308Muži 64.01:53:14+00:37:34Detail
150. MAŠEK MartinKrasobruslařský klub Chomutov, z.s.#155Veteráni B14.01:53:18+00:37:38Detail
151. ŠMEJKAL VladislavVysoká Pec#264Muži 65.01:53:22+00:37:42Detail
152. PALLAYOVÁ KristínaBlatno#195Ženy20.01:53:26+00:37:46Detail
153. TICHÝ VáclavCobram Team#326Muži 66.01:53:32+00:37:52Detail
154. MUTLOVÁ EvaKadaň#172Ženy21.01:53:51+00:38:11Detail
155. JAHNOVÁ VěraLouny#77Veteránky A7.01:53:57+00:38:17Detail
156. KOPECKÝ Aleš#109Muži 67.01:54:05+00:38:25Detail
157. PÖPLOVÁ RomanaChodov#214Veteránky B3.01:54:16+00:38:36Detail
158. KOVÁČOVÁ EliškaKV#319Ženy22.01:54:28+00:38:48Detail
159. ČERMÁK OndřejRozběhej Litvínov#22Muži 68.01:54:33+00:38:53Detail
160. JINDROVÁ Miroslava#85Ženy23.01:54:48+00:39:08Detail
161. MRÁZ JaroslavMost#170Muži 69.01:55:06+00:39:26Detail
162. ŠTIKA MartinHradec Kralove#272Muži 70.01:55:10+00:39:30Detail
163. NIGRIN PřemyslRozběhej Litvínov #179Veteráni A43.01:55:20+00:39:40Detail
164. NUC JanChomutov#188Muži 71.01:55:33+00:39:53Detail
165. VITVAR PavelBěžci Chomutov#296Veteráni B15.01:55:53+00:40:13Detail
166. KOUDELKA MartinChomutov#117Veteráni A44.01:56:25+00:40:45Detail
167. NUCOVÁ MagdalenaChomutov#189Ženy24.01:56:29+00:40:49Detail
168. ČERVENÝ LadislavChomutov#25Veteráni A45.01:56:34+00:40:54Detail
169. JAKUBAŠEKOVÁ KateřinaMost#79Veteránky A8.01:56:43+00:41:03Detail
170. KOUSAL KryštofJirkov#118Muži 72.01:56:47+00:41:07Detail
171. MOLNÁR JanKadaň#164Veteráni A46.01:56:54+00:41:14Detail
172. BAJER JosefChomutov #6Muži 73.01:57:01+00:41:21Detail
173. FIAN MartinKadaň#38Veteráni A47.01:57:09+00:41:29Detail
174. POSPÍŠILOVÁ MarkétaHorky nad Jizerou#217Veteránky A9.01:57:17+00:41:37Detail
175. PROS VladimírMost#222Muži 74.01:57:19+00:41:39Detail
176. REBL JakubCobram Team PPC#230Muži 75.01:57:24+00:41:44Detail
177. WESCHALLOVÁ VeronikaChomutov#322Ženy25.01:57:24+00:41:44Detail
178. NOVÁČEK Jaroslavotvice#181Muži 76.01:58:04+00:42:24Detail
179. KOPENEC VojtěchKadaň#110Muži 77.01:58:06+00:42:26Detail
180. KRATOCHVÍLOVÁ PavlínaTiger Relax Club #125Veteránky A10.01:58:11+00:42:31Detail
181. KAREŠ LadislavBěžci Chomutov#93Veteráni B16.01:58:15+00:42:35Detail
182. GÁL PavelK.K. Chomutov#46Veteráni A48.01:58:51+00:43:11Detail
183. ALBAREDA OctaviChomutov#2Veteráni A49.01:58:51+00:43:11Detail
184. HOLÝ JosefCítoliby#65Veteráni A50.01:59:00+00:43:20Detail
185. WEIGLOVÁ Martina#307Ženy26.01:59:14+00:43:34Detail
186. KUČERA JiříChomutov#136Veteráni A51.01:59:36+00:43:56Detail
187. HORAK KamilHORALKA Loucna pod Klinovcem#66Veteráni A52.01:59:43+00:44:03Detail
188. MOTL MartinDrusklodol Teplice#169Veteráni A53.01:59:56+00:44:16Detail
189. SOMBOTA PetrChomutov#246Muži 78.02:00:17+00:44:37Detail
190. POLANSKÝ PetrMost#211Veteráni A54.02:00:19+00:44:39Detail
191. STUMPF MichalMost#252Muži 79.02:00:20+00:44:40Detail
192. TVRZOVÁ EvaKiel#314Ženy27.02:00:20+00:44:40Detail
193. KUCERA Petrkonzervativci#134Muži 80.02:00:37+00:44:57Detail
194. FICKER AlexandrPraha#39Muži 81.02:00:40+00:45:00Detail
195. BUREŠ PetrRozběháme Karlovy Vary#20Veteráni A55.02:00:46+00:45:06Detail
196. PRŮCHA OldřichSEA#224Veteráni B17.02:01:08+00:45:28Detail
197. PTÁČKOVÁ JanaUž tam budeeem?!#225Ženy28.02:01:26+00:45:46Detail
198. KOKŠÁL RadekLitvínov#103Veteráni A56.02:01:35+00:45:55Detail
199. PĚNIČKA AlešSEA#206Muži 82.02:01:51+00:46:11Detail
200. DRDEL MilanJirkov#29Muži 83.02:02:03+00:46:23Detail
201. VARGA RomanJirkov#294Veteráni A57.02:02:06+00:46:26Detail
202. NOCIAR MartinSolargie Chomutov#180Veteráni A58.02:02:45+00:47:05Detail
203. VANĚK PetrRD Vinařice#292Muži 84.02:02:51+00:47:11Detail
204. POLÍVKOVÁ JitkaPraha 4#213Veteránky A11.02:03:00+00:47:20Detail
205. ULRICHOVÁ ZuzanaBěžci Chomutov#285Ženy29.02:03:13+00:47:33Detail
206. JUNGMANN DavidChomutov #90Muži 85.02:03:42+00:48:02Detail
207. MLÁDEK JosefChomutov #162Muži 86.02:03:42+00:48:02Detail
208. ĎURČO FilipKadaň#33Veteráni A59.02:03:55+00:48:15Detail
209. KALINOVIČOVÁ LenkaKadaň#92Ženy30.02:04:21+00:48:41Detail
210. ŠPÍREK MichalMaLé-R#265Muži 87.02:04:25+00:48:45Detail
211. KELLER PetrChomutov#98Muži 88.02:04:29+00:48:49Detail
212. KUBOVIČ DanielDUKLA Spořice#133Muži 89.02:04:37+00:48:57Detail
213. ŠPÍRKOVÁ LenkaMaLé-R#266Veteránky A12.02:04:40+00:49:00Detail
214. KUBÍK Václav#132Muži 90.02:04:41+00:49:01Detail
215. DVOŘÁKOVÁ JanaTJ Atletika Klášterec nad Ohří#34Veteránky A13.02:05:04+00:49:24Detail
216. PÁNKOVÁ JanaBěžci Chomutov#197Ženy31.02:05:33+00:49:53Detail
217. ŠÁMAL VáclavBK Louny#255Muži 91.02:05:34+00:49:54Detail
218. JIRÁČEK PetrMP. Chomutov#86Veteráni C4.02:05:46+00:50:06Detail
219. DOSTÁLOVÁ MiluškaKladruby#28Veteránky A14.02:05:55+00:50:15Detail
220. BŘEZINOVÁ DášaTJ VS Kadaň#18Veteránky C1.02:05:57+00:50:17Detail
221. CHYMOVÁ PetraHavlíčkův Brod#74Veteránky A15.02:06:01+00:50:21Detail
222. BABKA PavelChomutov#5Muži 92.02:06:17+00:50:37Detail
223. RYNT LukášChomutov#237Muži 93.02:06:23+00:50:43Detail
224. KOKŠÁLOVÁ MichaelaLitvínov #104Ženy32.02:06:27+00:50:47Detail
225. KARLÍK FIŠROVÁ LídaChomutov#95Ženy33.02:07:04+00:51:24Detail
226. KOUDELOVÁ EvaChomutov#316Ženy34.02:07:05+00:51:25Detail
227. ŠIMKOVIČOVÁ LuciaJirkov#257Ženy35.02:07:17+00:51:37Detail
228. KOTĚŠOVEC VáclavBK Louny#115Veteráni B18.02:07:54+00:52:14Detail
229. JECH DaliborSKP Hvězda Jirkov#80Muži 94.02:09:13+00:53:33Detail
230. ŠKRÁBA JiříChomutov#262Muži 95.02:09:31+00:53:51Detail
231. VANĚK JanRD Vinařice#291Veteráni B19.02:09:32+00:53:52Detail
232. SOMBOTA JiříTrutnov#245Veteráni B20.02:10:02+00:54:22Detail
233. THOMANOVÁ Ivča#276Veteránky A16.02:10:26+00:54:46Detail
234. KOTTOVA BarboraBŽB#116Veteránky A17.02:10:27+00:54:47Detail
235. FAUOVÁ MichaelaBěžci Chomutov#37Ženy36.02:10:39+00:54:59Detail
236. RUSŇÁKOVÁ LudmilaChomutov#232Veteránky B4.02:10:51+00:55:11Detail
237. KROTKÝ JiříKrálův Dvůr#128Veteráni A60.02:11:15+00:55:35Detail
238. PELCOVÁ DenisaTransformers42#205Ženy37.02:11:55+00:56:15Detail
239. HOLÁ DenisaSRTG Strupčice#59Ženy38.02:12:03+00:56:23Detail
240. VANÍČEK JiříChomutov#293Veteráni D1.02:12:06+00:56:26Detail
241. VRBOVÁ PetraBěžci Chomutov#305Ženy39.02:12:08+00:56:28Detail
242. KAREŠOVÁ ZdeňkaBěžci Chomutov#94Veteránky B5.02:12:09+00:56:29Detail
243. PANOCHA TomášMost#198Muži 96.02:12:28+00:56:48Detail
244. VESELÝ MartinChomutrov#295Veteráni A61.02:12:59+00:57:19Detail
245. ZEJDA KRÁLOVÁ KateřinaMost#312Ženy40.02:13:28+00:57:48Detail
246. KOLLER TerezaČeské Budějovice#107Ženy41.02:13:28+00:57:48Detail
247. STEINEROVÁ GabrielaBéžci Chomutov #249Veteránky A18.02:13:41+00:58:01Detail
248. ŠKALOUDOVÁ PetraBěžci Chomutov#261Veteránky A19.02:14:05+00:58:25Detail
249. STELNEROVÁ Miroslava#251Veteránky B6.02:14:10+00:58:30Detail
250. MATUŠČÍNOVÁ BarboraSRTG Most#158Ženy42.02:14:14+00:58:34Detail
251. KRÁLOVÁ IvanaPraha 6#123Veteránky A20.02:14:21+00:58:41Detail
252. ASCHENBRENNER FrantišekKryrský maratónec#3Muži 97.02:14:26+00:58:46Detail
253. HOLUB MiroslavChomutov Feintool#63Muži 98.02:14:45+00:59:05Detail
254. VALENTOVÁ MiroslavaVysoká Pec#289Ženy43.02:15:27+00:59:47Detail
255. NĚMEC MarekJirkov#174Veteráni A62.02:15:28+00:59:48Detail
256. KOLLEROVÁ PetraChomutov#108Ženy44.02:15:53+01:00:13Detail
257. NOVOTNÝ RomanPacemakers#187Veteráni B21.02:15:53+01:00:13Detail
258. NEUBERGEROVÁ EvaChomutov#176Ženy45.02:16:44+01:01:04Detail
259. NOVOTNÁ KarolínaKlášterec nad Ohří#185Ženy46.02:16:49+01:01:09Detail
260. KOUSALOVÁ ŠtěpánkaJirkov#119Ženy47.02:17:05+01:01:25Detail
261. PLÁŠILOVÁ JindřiškaKraslice#210Veteránky A21.02:17:07+01:01:27Detail
262. NEZBEDOVÁ Anna#177Ženy48.02:17:25+01:01:45Detail
263. ŠRÁMKOVÁ HanaMost#268Veteránky A22.02:17:36+01:01:56Detail
264. HAVLÍČKOVÁ Michaelatriatlet karlovy vary#54Veteránky A23.02:18:29+01:02:49Detail
265. ŠRUBAŘ JakubŽatec#269Muži 99.02:18:41+01:03:01Detail
266. NESTLER MiroslavBěžci Chomutov#175Muži 100.02:19:01+01:03:21Detail
267. KRÁTILOVÁ Hana#124Ženy49.02:19:22+01:03:42Detail
268. FIŠR VojtěchChomutov#41Veteráni B22.02:19:23+01:03:43Detail
269. DUFKOVÁ DanielaSRTG Strupčice#32Ženy50.02:19:29+01:03:49Detail
270. HOLCMANOVÁ MiroslavaBK jeleni#61Veteránky A24.02:21:02+01:05:22Detail
271. HOLCMAN AlešBK jeleni#60Veteráni A63.02:21:02+01:05:22Detail
272. BUCHTOVÁ Martina#19Ženy51.02:21:11+01:05:31Detail
273. ČERVENÝ MartinBC Slaný#26Muži 101.02:21:21+01:05:41Detail
274. ŠKRÍPAL KarelSEA#263Veteráni A64.02:21:37+01:05:57Detail
275. SLABOVÁ MilenaChomutov#240Veteránky A25.02:22:06+01:06:26Detail
276. PERGLOVA AlenaChomutov#207Veteránky B7.02:22:46+01:07:06Detail
277. TURKOVÁ LenkaMost#283Ženy52.02:22:57+01:07:17Detail
278. CHLUMECKÁ JanaSRTG Most#72Ženy53.02:22:57+01:07:17Detail
279. HOLÝ JanChomutov#64Veteráni A65.02:24:02+01:08:22Detail
280. STANEČKOVÁ MichaelaChomutov#247Ženy54.02:24:59+01:09:19Detail
281. RUZICKA PetraChemnitz#233Veteránky A26.02:25:24+01:09:44Detail
282. MAREŠOVÁ RenataKlášterec nad Ohří#151Veteránky A27.02:25:30+01:09:50Detail
283. SVOBODA JiříČernčice#253Muži 102.02:25:40+01:10:00Detail
284. BODNÁRIKOVÁ MarieBřezno u Chomutova#14Veteránky B8.02:29:11+01:13:31Detail
285. GARGOŠ OndřejJirkov#48Muži 103.02:29:13+01:13:33Detail
286. HOSSNEROVÁ DenisaKadaň#67Ženy55.02:29:15+01:13:35Detail
287. DRTINOVÁ VíťaPraha 8#30Veteránky C2.02:30:03+01:14:23Detail
288. NOVÁK JakubChomutov#182Muži 104.02:30:09+01:14:29Detail
289. JONEKOVÁ NikolaSRTG STRUPČICE #89Ženy56.02:30:09+01:14:29Detail
290. PIWOWARSKI FrantišekSRTG Strupčice#209Veteráni A66.02:30:09+01:14:29Detail
291. MIŠKOVÁ ZuzanaPrešov#161Ženy57.02:30:21+01:14:41Detail
292. NEDVĚD MiroslavPraha#173Muži 105.02:30:21+01:14:41Detail
293. MATULA DavidChomutov#157Muži 106.02:31:04+01:15:24Detail
294. ČERVENKA KarelHora Svaté Kateřiny#24Veteráni D2.02:31:25+01:15:45Detail
295. BŘEZÍK Michal#17Muži 107.02:32:40+01:17:00Detail
296. MAYEROVÁ EvaPlzeň#159Ženy58.02:32:42+01:17:02Detail
297. HRUBÁ IvanaLitvínov#325Veteránky B9.02:34:01+01:18:21Detail
298. MARHOULOVÁ IvanaŠneci v běhu.#152Veteránky A28.02:36:23+01:20:43Detail
299. JEŽKOVÁ KarolinaChomutov#84Ženy59.02:37:53+01:22:13Detail
300. NOVOTNÁ Lucievejprty#186Ženy60.02:45:41+01:30:01Detail
301. MUSUNGU BrendaChomutov#171Ženy61.02:45:44+01:30:04Detail
302. MLEJNKOVÁ MichaelaChomutov#163Ženy62.02:46:13+01:30:33Detail
303. MORAVOVÁ Blanka#167Ženy63.02:52:51+01:37:11Detail
304. MORAV PetrChomutov#165Muži 108.02:52:52+01:37:12Detail
305. HALÁSZ MarekChomutov#52Muži 109.02:52:52+01:37:12Detail
ADAM Milan#1Muži 00:00:00Detail
DOLEZAL TomasDecin#27Muži 00:00:00Detail
LOUDA JaroslavChomutov#148Veteráni A00:00:00Detail
RADICS MarekMagistrát města Most#228Veteráni A00:00:00Detail
ŠTIKA Petr#273Muži 00:00:00Detail
VRBA JakubChomutov#304Muži 00:00:00Detail
DNF KAZÍK JosefPraha#96Muži DNF Detail
DNS EVA TvrzovaKiel/ nêmecko#36ŽenyDNS Detail
DNS GOLDEN Christopher#49Veteráni ADNS Detail
DNS HAVEL FilipBK Louny#55Muži DNS Detail
DNS HROMADKA LukasChomutov#69Muži DNS Detail
DNS KOVÁCSOVÁ Věra#120ŽenyDNS Detail
DNS KVAPIL MilanSVVAT#139Muži DNS Detail
DNS MAKULA RomanCHOMUTOV#150Muži DNS Detail
DNS NOVÁKOVÁ LenkaČeské Budějovice#184ŽenyDNS Detail
DNS PÁTEK TomášJIP Most#201Veteráni ADNS Detail
DNS POSPÍŠIL AdamOtvice#215Muži DNS Detail
DNS PTÁČKOVÁ KateřinaRozběháme Česko - Liberec#226ŽenyDNS Detail
DNS ŠILHÁNEK MartinJince#256Muži DNS Detail
DNS ŠINDELÁŘOVÁ Lucie#260ŽenyDNS Detail
DNS VODICKA PavelMost#299Veteráni BDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz