Oficiální Výsledková listina Chomutovský půlmaraton
1. 9. 2018

hlavní závod Kategorie Muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. SOKOL JanAK Sokolov#15601:15:40Detail
2. STEJSKAL JakubKadaň#25001:17:36+00:01:56Detail
3. KOLLER DanielČeské Budějovice#10601:20:21+00:04:41Detail
4. HUBÁČEK PavelTempo makers#7001:29:39+00:13:59Detail
5. LINHART JanKarlovy Vary#14601:31:39+00:15:59Detail
6. JIRKAL Tomáš#8701:31:46+00:16:06Detail
7. IŠLER LukášChomutov#7601:31:55+00:16:15Detail
8. VOJTĚCHOVSKÝ LadislavVitaSport.cz#30101:32:54+00:17:14Detail
9. BELEJ TomášSRTG Chomutov#1101:33:19+00:17:39Detail
10. MORÁVEK TomášBk Chomutov #16601:34:09+00:18:29Detail
11. BRAUN ZdeněkNew Roll Runners#32701:34:26+00:18:46Detail
12. SKOUPY JanPraha#23901:35:02+00:19:22Detail
13. PAJER VojtěchTJ Berušky#19401:35:04+00:19:24Detail
14. ŠIMOŇÁK MilanJirkov#25801:35:12+00:19:32Detail
15. POSPÍŠIL FrantišekBěžci Chomutov#21601:35:16+00:19:36Detail
16. KŘAPEK MilanChomutov#13001:35:45+00:20:05Detail
17. KOŘÍNEK Tobiáš#11201:37:42+00:22:02Detail
18. KREUZER JanChomutov#12601:39:04+00:23:24Detail
19. JENÍKOVSKÝ LukášSRTG Strupčice#8301:39:37+00:23:57Detail
20. FILIP OndřejSRTG CV#31301:40:15+00:24:35Detail
21. SOJKA PavelÚdlice#24401:40:26+00:24:46Detail
22. POLÍVKA JanPraha 4#21201:40:44+00:25:04Detail
23. IMR MartinJirkov#7501:40:56+00:25:16Detail
24. ŠKOTA JanSpořice#32001:41:02+00:25:22Detail
25. MACHÁČEK RadekPraha - Vinor#14901:41:22+00:25:42Detail
26. PETREK Jan PavelChomutov#20801:41:41+00:26:01Detail
27. ROLA JanLevharti Chomutov#23101:41:41+00:26:01Detail
28. KLÍMA RostislavChomutov#9901:42:26+00:26:46Detail
29. JELÍNEK Tomáš#8101:42:45+00:27:05Detail
30. SLÁDEK VladimírSrtg Strupčice#24101:42:49+00:27:09Detail
31. KAČER CtiborTEMPO MAKERS#9101:42:50+00:27:10Detail
32. ŠRÁMEK VáclavPraha#26701:42:57+00:27:17Detail
33. KYENGE DanRozběháme Most#14001:43:05+00:27:25Detail
34. TRŽICKÝ LukášBěžci Chomutov#28101:43:06+00:27:26Detail
35. NOVÁK MichalPeruc#18301:43:13+00:27:33Detail
36. HUŠEK DanielBK Levharti Chomutov#7101:43:26+00:27:46Detail
37. MELICH Jakub4ZŠMost#16001:44:10+00:28:30Detail
38. CHUCHEL Zdeněk#7301:45:15+00:29:35Detail
39. FUTERA Stanislav#4501:45:18+00:29:38Detail
40. HANÁK VladimírChomutov#5301:45:40+00:30:00Detail
41. SÝKORA PavelZadní Vinohrady#25401:45:47+00:30:07Detail
42. TOMAN JaroslavKarlovy Vary#27801:45:52+00:30:12Detail
43. FIDLER MartinČistá u Rakovníka#4001:46:20+00:30:40Detail
44. PÁSZTOR JanJirkov#20001:46:35+00:30:55Detail
45. MOTEJZÍK VáclavJirkov#16801:46:57+00:31:17Detail
46. SMÍTKA JanChomutov#31801:47:31+00:31:51Detail
47. KOŘÍNEK TomislavChomutov#11301:47:47+00:32:07Detail
48. TŮMA MartinChomutov#28201:47:58+00:32:18Detail
49. SOCHOR JosefBĚŽCI CHOMUTOV #24301:48:14+00:32:34Detail
50. FRANC JaroslavJirkov#4401:48:24+00:32:44Detail
51. ŠVARC JiříKrakov#27401:48:48+00:33:08Detail
52. RYCHLÝ AdamPraha#23501:48:56+00:33:16Detail
53. KOBÍK MartinCobram Team PPC#10001:49:29+00:33:49Detail
54. HOLEČEK JiříTEMPO MAKERS#6201:49:31+00:33:51Detail
55. MYDLÁŘ JosefLavima Chomutov#32401:49:52+00:34:12Detail
56. KUBICA PavelChomutov #13101:49:52+00:34:12Detail
57. PROCHÁZKA ViktorKarate Droužkovice#22001:50:37+00:34:57Detail
58. HOFMAN Tomáš#5701:51:05+00:35:25Detail
59. HRADECKÝ LukášTeplice#6801:51:30+00:35:50Detail
60. KRAJÍČEK VáclavSK Dolní Chabry#12201:51:49+00:36:09Detail
61. BEČVÁŘ PavelChomutov#1001:52:14+00:36:34Detail
62. ŠIMŮNEK PavelRozběháme Most#25901:53:03+00:37:23Detail
63. PANUŠKA DavidSRTG Strupčice#19901:53:13+00:37:33Detail
64. ZAPLETAL PavelZlate Hory#30801:53:14+00:37:34Detail
65. ŠMEJKAL VladislavVysoká Pec#26401:53:22+00:37:42Detail
66. TICHÝ VáclavCobram Team#32601:53:32+00:37:52Detail
67. KOPECKÝ Aleš#10901:54:05+00:38:25Detail
68. ČERMÁK OndřejRozběhej Litvínov#2201:54:33+00:38:53Detail
69. MRÁZ JaroslavMost#17001:55:06+00:39:26Detail
70. ŠTIKA MartinHradec Kralove#27201:55:10+00:39:30Detail
71. NUC JanChomutov#18801:55:33+00:39:53Detail
72. KOUSAL KryštofJirkov#11801:56:47+00:41:07Detail
73. BAJER JosefChomutov #601:57:01+00:41:21Detail
74. PROS VladimírMost#22201:57:19+00:41:39Detail
75. REBL JakubCobram Team PPC#23001:57:24+00:41:44Detail
76. NOVÁČEK Jaroslavotvice#18101:58:04+00:42:24Detail
77. KOPENEC VojtěchKadaň#11001:58:06+00:42:26Detail
78. SOMBOTA PetrChomutov#24602:00:17+00:44:37Detail
79. STUMPF MichalMost#25202:00:20+00:44:40Detail
80. KUCERA Petrkonzervativci#13402:00:37+00:44:57Detail
81. FICKER AlexandrPraha#3902:00:40+00:45:00Detail
82. PĚNIČKA AlešSEA#20602:01:51+00:46:11Detail
83. DRDEL MilanJirkov#2902:02:03+00:46:23Detail
84. VANĚK PetrRD Vinařice#29202:02:51+00:47:11Detail
85. JUNGMANN DavidChomutov #9002:03:42+00:48:02Detail
86. MLÁDEK JosefChomutov #16202:03:42+00:48:02Detail
87. ŠPÍREK MichalMaLé-R#26502:04:25+00:48:45Detail
88. KELLER PetrChomutov#9802:04:29+00:48:49Detail
89. KUBOVIČ DanielDUKLA Spořice#13302:04:37+00:48:57Detail
90. KUBÍK Václav#13202:04:41+00:49:01Detail
91. ŠÁMAL VáclavBK Louny#25502:05:34+00:49:54Detail
92. BABKA PavelChomutov#502:06:17+00:50:37Detail
93. RYNT LukášChomutov#23702:06:23+00:50:43Detail
94. JECH DaliborSKP Hvězda Jirkov#8002:09:13+00:53:33Detail
95. ŠKRÁBA JiříChomutov#26202:09:31+00:53:51Detail
96. PANOCHA TomášMost#19802:12:28+00:56:48Detail
97. ASCHENBRENNER FrantišekKryrský maratónec#302:14:26+00:58:46Detail
98. HOLUB MiroslavChomutov Feintool#6302:14:45+00:59:05Detail
99. ŠRUBAŘ JakubŽatec#26902:18:41+01:03:01Detail
100. NESTLER MiroslavBěžci Chomutov#17502:19:01+01:03:21Detail
101. ČERVENÝ MartinBC Slaný#2602:21:21+01:05:41Detail
102. SVOBODA JiříČernčice#25302:25:40+01:10:00Detail
103. GARGOŠ OndřejJirkov#4802:29:13+01:13:33Detail
104. NOVÁK JakubChomutov#18202:30:09+01:14:29Detail
105. NEDVĚD MiroslavPraha#17302:30:21+01:14:41Detail
106. MATULA DavidChomutov#15702:31:04+01:15:24Detail
107. BŘEZÍK Michal#1702:32:40+01:17:00Detail
108. MORAV PetrChomutov#16502:52:52+01:37:12Detail
109. HALÁSZ MarekChomutov#5202:52:52+01:37:12Detail
ADAM Milan#100:00:00Detail
DOLEZAL TomasDecin#2700:00:00Detail
ŠTIKA Petr#27300:00:00Detail
VRBA JakubChomutov#30400:00:00Detail
DNF KAZÍK JosefPraha#96DNF Detail
DNS HAVEL FilipBK Louny#55DNS Detail
DNS HROMADKA LukasChomutov#69DNS Detail
DNS KVAPIL MilanSVVAT#139DNS Detail
DNS MAKULA RomanCHOMUTOV#150DNS Detail
DNS POSPÍŠIL AdamOtvice#215DNS Detail
DNS ŠILHÁNEK MartinJince#256DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz