Oficiální Výsledková listina Chomutovský půlmaraton
1. 9. 2018

hlavní závod Kategorie Veteráni A

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. PROCHÁZKA MarekTJ Šumperk#21901:20:56Detail
2. OUZKÝ StanislavJirkov#19101:22:13+00:01:17Detail
3. KUJÍČEK TomášBk Spořice#13801:29:36+00:08:40Detail
4. UNGER MiroslavMost#28701:31:25+00:10:29Detail
5. RAZAKOWSKI MartinKadaň#22901:33:23+00:12:27Detail
6. BĚLOHLÁVEK PavelJirkov#1201:33:32+00:12:36Detail
7. VOLF MiroslavChomutov#30301:34:01+00:13:05Detail
8. KOPICA JiříOblastní muzeum v Chomutově#11101:34:46+00:13:50Detail
9. HLADÍK Milan#5601:35:07+00:14:11Detail
10. PROKEŠ DušanChomutov#22101:36:34+00:15:38Detail
11. KOLLÁR FilipSRTG Strupčice#10501:37:44+00:16:48Detail
12. RYCHNOVSKÝ MilanÚstí nad Labem#23601:38:46+00:17:50Detail
13. STANĚK JanBenešov nad Ploučnicí#24801:38:56+00:18:00Detail
14. MAŠÁT MartinŠopíci#15301:40:15+00:19:19Detail
15. HANUS MiroslavMartin#32301:40:21+00:19:25Detail
16. BRABEC PetrChomutov#1501:40:45+00:19:49Detail
17. OUZKÝ TomášOtvice#19201:40:56+00:20:00Detail
18. ŠTĚTKA JiříMost#27101:42:07+00:21:11Detail
19. TAPŠÍK ZdeněkChotějovice#27501:42:11+00:21:15Detail
20. HOLÝ VáclavDBK Kadaň#32101:42:27+00:21:31Detail
21. PAVLINSKÝ VladimírOstrov#20401:42:48+00:21:52Detail
22. VODRÁŽKA TomášSamurai Fight Club Chodov#30001:43:30+00:22:34Detail
23. VLACH MichalBěžci Chomutov#29701:43:42+00:22:46Detail
24. KRATOCHVÍL MarekBěžci Chomutov#30201:43:57+00:23:01Detail
25. VLASÁK JiříSKMP Kadaň#29801:46:04+00:25:08Detail
26. KUDRNA PavelLibořice#13701:46:23+00:25:27Detail
27. PROVAZNÍK PetrHOPMAN team Žatec#22301:46:24+00:25:28Detail
28. LEHRL JosefBěžci Chomutov#14301:47:04+00:26:08Detail
29. HOJDAR JosefMost - Čepirohy#5801:47:24+00:26:28Detail
30. EISENHAMMER JiříChomutov#3501:47:38+00:26:42Detail
31. DŘEVIKOVSKÝ JaroslavJirkov#3101:48:00+00:27:04Detail
32. NIEBAUER David#17801:48:09+00:27:13Detail
33. JAKUBAŠEK TiborMost#7801:48:17+00:27:21Detail
34. ČELMÁK PetrChomutov#2101:48:58+00:28:02Detail
35. TRUNECEK MiroslavSpořice#28001:49:28+00:28:32Detail
36. RADA OldřichÚstí nad Labem#22701:49:57+00:29:01Detail
37. TVRZ StanislavPraha - Zbraslav#28401:50:20+00:29:24Detail
38. GARGOŠ MartinJirkov#4701:50:32+00:29:36Detail
39. LALÍK PatrikKadan#14201:51:16+00:30:20Detail
40. PALUSKA FrantišekHroznětín#19601:52:22+00:31:26Detail
41. KYLÍŠEK JosefDroužkovice#14101:52:46+00:31:50Detail
42. VALIŠ KarelMost#29001:52:55+00:31:59Detail
43. NIGRIN PřemyslRozběhej Litvínov #17901:55:20+00:34:24Detail
44. KOUDELKA MartinChomutov#11701:56:25+00:35:29Detail
45. ČERVENÝ LadislavChomutov#2501:56:34+00:35:38Detail
46. MOLNÁR JanKadaň#16401:56:54+00:35:58Detail
47. FIAN MartinKadaň#3801:57:09+00:36:13Detail
48. GÁL PavelK.K. Chomutov#4601:58:51+00:37:55Detail
49. ALBAREDA OctaviChomutov#201:58:51+00:37:55Detail
50. HOLÝ JosefCítoliby#6501:59:00+00:38:04Detail
51. KUČERA JiříChomutov#13601:59:36+00:38:40Detail
52. HORAK KamilHORALKA Loucna pod Klinovcem#6601:59:43+00:38:47Detail
53. MOTL MartinDrusklodol Teplice#16901:59:56+00:39:00Detail
54. POLANSKÝ PetrMost#21102:00:19+00:39:23Detail
55. BUREŠ PetrRozběháme Karlovy Vary#2002:00:46+00:39:50Detail
56. KOKŠÁL RadekLitvínov#10302:01:35+00:40:39Detail
57. VARGA RomanJirkov#29402:02:06+00:41:10Detail
58. NOCIAR MartinSolargie Chomutov#18002:02:45+00:41:49Detail
59. ĎURČO FilipKadaň#3302:03:55+00:42:59Detail
60. KROTKÝ JiříKrálův Dvůr#12802:11:15+00:50:19Detail
61. VESELÝ MartinChomutrov#29502:12:59+00:52:03Detail
62. NĚMEC MarekJirkov#17402:15:28+00:54:32Detail
63. HOLCMAN AlešBK jeleni#6002:21:02+01:00:06Detail
64. ŠKRÍPAL KarelSEA#26302:21:37+01:00:41Detail
65. HOLÝ JanChomutov#6402:24:02+01:03:06Detail
66. PIWOWARSKI FrantišekSRTG Strupčice#20902:30:09+01:09:13Detail
LOUDA JaroslavChomutov#14800:00:00Detail
RADICS MarekMagistrát města Most#22800:00:00Detail
DNS GOLDEN Christopher#49DNS Detail
DNS PÁTEK TomášJIP Most#201DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz