Oficiální Výsledková listina Běh Lipovou alejí - Nymburská desítka
8. 4. 2018

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. HECZKO RobertLiberec#26B (muži 40 - 49)1.00:32:43Detail
2. AUERSVALD MilošSpartak Praha 4#2A (muži do 39)1.00:33:20+00:00:37Detail
3. SCHOVAL FrantišekAtletika Stará Boleslav#96A (muži do 39)2.00:34:01+00:01:18Detail
4. PODROUŽEK DušanSC Slovan Liberec#164B (muži 40 - 49)2.00:34:27+00:01:44Detail
5. ŘÍMAL MilanSokol kolín#95B (muži 40 - 49)3.00:34:30+00:01:47Detail
6. HEREL LubošLESK Kolín#30B (muži 40 - 49)4.00:34:50+00:02:07Detail
7. UCHYTIL MilanKPA Pardubice#117B (muži 40 - 49)5.00:34:53+00:02:10Detail
8. HRADECKÝ JaromírSkuteč#176A (muži do 39)3.00:34:57+00:02:14Detail
9. FRANC PetrTriatlon Mladá Boleslav#18B (muži 40 - 49)6.00:35:02+00:02:19Detail
10. ŠŤASTNÝ TomášPSK Olymp Praha - KERTEAM#110A (muži do 39)4.00:35:16+00:02:33Detail
11. MOCEK JakubMocíno#70A (muži do 39)5.00:35:39+00:02:56Detail
12. KAFKA LeošČeský běžecký klub#50A (muži do 39)6.00:35:48+00:03:05Detail
13. JISL VáclavASB - ZŠ Kounice#48A (muži do 39)7.00:35:50+00:03:07Detail
14. GRUNDMAN VojtěchKOB Choceň#21A (muži do 39)8.00:37:04+00:04:21Detail
15. KOVÁŘ MichalTJ Sokol Unhošť#177B (muži 40 - 49)7.00:37:11+00:04:28Detail
16. TALL PavelPivovar Moucha#111B (muži 40 - 49)8.00:37:17+00:04:34Detail
17. HERDA JanSKP Nymburk#29A (muži do 39)9.00:37:18+00:04:35Detail
18. KLVAŇ NorbertSokol Kolín#56B (muži 40 - 49)9.00:37:33+00:04:50Detail
19. HLOUŠEK AdamASK Slavia#147A (muži do 39)10.00:38:05+00:05:22Detail
20. PEŠL JosefTT Loko Beroun#156A (muži do 39)11.00:38:13+00:05:30Detail
21. FUČÍK PavelMilovičtí Bežci#20A (muži do 39)12.00:38:15+00:05:32Detail
22. POHL MiloslavTJ Lokomotiva Nymburk#81A (muži do 39)13.00:38:18+00:05:35Detail
23. KABELKA JiříT.J. Sokol Praha Královské Vinohrady#49B (muži 40 - 49)10.00:38:26+00:05:43Detail
24. HEJNA PavelTJ Všechlapy#162A (muži do 39)14.00:38:38+00:05:55Detail
25. KLÍMA MartinKolín#55A (muži do 39)15.00:38:39+00:05:56Detail
26. BUBENÍČEK JiříPraha#7C (muži 50 - 59)1.00:38:52+00:06:09Detail
27. VODEHNAL JanPardubice OMT#159B (muži 40 - 49)11.00:38:54+00:06:11Detail
28. HRUBEŠ JiříSK SRCH#135C (muži 50 - 59)2.00:38:56+00:06:13Detail
29. URX RadekTřebotov#119B (muži 40 - 49)12.00:38:59+00:06:16Detail
30. BOUŘIL VojtěchASB -Stará Boleslav#139A (muži do 39)16.00:39:20+00:06:37Detail
31. TŮMA JanSKP Nymburk#142A (muži do 39)17.00:39:35+00:06:52Detail
32. LETKO ZbyněkKopidlno#132A (muži do 39)18.00:39:44+00:07:01Detail
33. KATSIEDL MichalAC Praha 1890#180A (muži do 39)19.00:39:58+00:07:15Detail
34. POLAN MiroslavSpartak Praha 4#82C (muži 50 - 59)3.00:40:05+00:07:22Detail
35. MICHOVSKÝ MarekBeroun#69B (muži 40 - 49)13.00:40:18+00:07:35Detail
36. BLÁHA KamilAB sped Pardubice#158B (muži 40 - 49)14.00:40:19+00:07:36Detail
37. HANÍK ZdeněkNymburk#23A (muži do 39)20.00:40:38+00:07:55Detail
38. NENADÁL JaroslavPraha 1#71D (muži 60 - 69)1.00:40:55+00:08:12Detail
39. ELZNER PetrJablonec Nas Nisou#14A (muži do 39)21.00:41:08+00:08:25Detail
40. SCHEU HaraldLMB#178B (muži 40 - 49)15.00:41:39+00:08:56Detail
41. PRCHAL PavelGP Kolín#85C (muži 50 - 59)4.00:41:41+00:08:58Detail
42. KÁRA VladimírAC-Patřín#51C (muži 50 - 59)5.00:41:41+00:08:58Detail
43. ŠIMÁK RadekSKP Nymburk#161A (muži do 39)22.00:42:06+00:09:23Detail
44. KUBIŠTA PetrSokol Kolín#61C (muži 50 - 59)6.00:42:08+00:09:25Detail
45. SCHÜTZ PetrOrlová#172C (muži 50 - 59)7.00:42:15+00:09:32Detail
46. MICHL PavelKanoistika Poděbrady#68A (muži do 39)23.00:42:19+00:09:36Detail
47. PAROULEK JaroslavSKP Nymburk#77B (muži 40 - 49)16.00:42:33+00:09:50Detail
48. NOVOTNÝ Marek#150A (muži do 39)24.00:42:43+00:10:00Detail
49. HEJZLAR PavelLitol#28B (muži 40 - 49)17.00:42:44+00:10:01Detail
50. NOVONTÝ RadekAmélie#169B (muži 40 - 49)18.00:42:50+00:10:07Detail
51. PAVLŮ DušanE triatlon team#151B (muži 40 - 49)19.00:42:58+00:10:15Detail
52. SOUKOUP MartinTriklub#165B (muži 40 - 49)20.00:43:08+00:10:25Detail
53. VINŠ Pavel#124A (muži do 39)25.00:43:08+00:10:25Detail
54. HODBOĎ RadkoAC Slovan Liberec#31D (muži 60 - 69)2.00:43:10+00:10:27Detail
55. OLMR MilošPoděbrady#76B (muži 40 - 49)21.00:43:19+00:10:36Detail
56. PONDĚLÍČEK MichalHořovice#84A (muži do 39)26.00:43:30+00:10:47Detail
57. KOUPILEK JiříKolovraty#167C (muži 50 - 59)8.00:43:31+00:10:48Detail
58. CHMELIK MartinQuattro Formaggi#40C (muži 50 - 59)9.00:43:37+00:10:54Detail
59. HAVLÍN Jan#25C (muži 50 - 59)10.00:43:37+00:10:54Detail
60. STEHLÍK JiříKosořice#175B (muži 40 - 49)22.00:43:48+00:11:05Detail
61. JAVORSKÝ AdamFotři v Triku#43A (muži do 39)27.00:43:49+00:11:06Detail
62. REJHOLEC JosefGP Kolín#90B (muži 40 - 49)23.00:43:52+00:11:09Detail
63. DAUBNER PetrPiráti#11B (muži 40 - 49)24.00:44:01+00:11:18Detail
64. SVĚCENÝ PavelSKP Nymburk#143B (muži 40 - 49)25.00:44:17+00:11:34Detail
65. SÁDLO JosefTJ Cyklistika Nymburk#170B (muži 40 - 49)26.00:44:31+00:11:48Detail
66. VOJTÍŠEK TomášAC Moravská Slavia Brno#127B (muži 40 - 49)27.00:44:43+00:12:00Detail
67. KYSILKA VratislavGP Kolín#63B (muži 40 - 49)28.00:44:48+00:12:05Detail
68. VANĚK PetrŠneci v běhu#120C (muži 50 - 59)11.00:44:55+00:12:12Detail
69. HRABÁNEK VojtěchVelký Osek#36B (muži 40 - 49)29.00:45:12+00:12:29Detail
70. JIRÁNEK JanMladá Boleslav#171A (muži do 39)28.00:45:18+00:12:35Detail
71. URBAN JaroslavASB - ZŠ Kounice#118D (muži 60 - 69)3.00:45:37+00:12:54Detail
72. VOGL JanPěčice#155B (muži 40 - 49)30.00:45:38+00:12:55Detail
73. SCHOVÁNEK MilanKrčský les B#97C (muži 50 - 59)12.00:45:40+00:12:57Detail
74. HRDINKA ČestmírTTC Český Brod#38C (muži 50 - 59)13.00:45:47+00:13:04Detail
75. BORECKÝ Ladislav#181A (muži do 39)29.00:45:47+00:13:04Detail
76. HRDINA VilémBOHNICE#37D (muži 60 - 69)4.00:45:55+00:13:12Detail
77. HORÁK MartinKSB Liberec#34B (muži 40 - 49)31.00:46:21+00:13:38Detail
78. MATOUŠEK Jaroslav#144A (muži do 39)30.00:47:08+00:14:25Detail
79. POKORNÝ MiroslavBenešov žije sportem#146C (muži 50 - 59)14.00:47:17+00:14:34Detail
80. HORÁČEK VáclavSop Kolín#153C (muži 50 - 59)15.00:47:37+00:14:54Detail
81. JENÍK MartinBarton - Nymburk#44B (muži 40 - 49)32.00:47:52+00:15:09Detail
82. KOHOUT MichaelPraha 3#58A (muži do 39)31.00:47:54+00:15:11Detail
83. ČECH MartinŘíčany#9A (muži do 39)32.00:47:57+00:15:14Detail
84. ŘÍHA MiroslavSokol Sadská#94E (nad 70)1.00:48:08+00:15:25Detail
85. ZEMAN VladimírSokol Kolín-atletika#130C (muži 50 - 59)16.00:48:17+00:15:34Detail
86. SÝKORA VladimírLysá nad Labem#105B (muži 40 - 49)33.00:48:32+00:15:49Detail
87. JANATA PavelVlkava#42A (muži do 39)33.00:48:33+00:15:50Detail
88. SVOBODA CristianKostelec nad Labem#104A (muži do 39)34.00:48:33+00:15:50Detail
89. POKORNÝ PavelVšechlapy#141B (muži 40 - 49)34.00:48:40+00:15:57Detail
90. NOVOTNÝ PetrGP Kolín#149B (muži 40 - 49)35.00:48:51+00:16:08Detail
91. ROSENBERGER LubošLonza CZKO#91C (muži 50 - 59)17.00:48:52+00:16:09Detail
92. FIALA JanKolín#16D (muži 60 - 69)5.00:49:01+00:16:18Detail
93. ČERNÝ Vladimír#133A (muži do 39)35.00:49:41+00:16:58Detail
94. STANĚK Oldřich Tomáš#102A (muži do 39)36.00:49:42+00:16:59Detail
95. ŠIMEK PetrGP Kolín#168A (muži do 39)37.00:49:48+00:17:05Detail
96. KLETEČKA PetrOdolena Voda - Dolínek#54B (muži 40 - 49)36.00:49:54+00:17:11Detail
97. VANĚK PetrFitness & Relax LEV Nový Bydžov#121C (muži 50 - 59)18.00:49:56+00:17:13Detail
98. FRANEK JanHořátev#19B (muži 40 - 49)37.00:50:59+00:18:16Detail
99. BEČKA MiloslavÚstí nad Labem#4D (muži 60 - 69)6.00:51:21+00:18:38Detail
100. STANĚK MilanKenast Pečky#101C (muži 50 - 59)19.00:51:50+00:19:07Detail
101. TAMPÍR VáclavFotři v Triku#112A (muži do 39)38.00:52:19+00:19:36Detail
102. ZELENKA PetrNymburk#128B (muži 40 - 49)38.00:52:48+00:20:05Detail
103. DOVIČÍN PavelBBB team - Báječní Bratři Běží team#13B (muži 40 - 49)39.00:52:54+00:20:11Detail
104. DOVIČÍN MichalBBB team - Báječní Bratři Běží team#12A (muži do 39)39.00:53:48+00:21:05Detail
105. VEJTRUBA MilanPoděbrady#123B (muži 40 - 49)40.00:54:34+00:21:51Detail
106. NOVÁK JosefNOVAKART.cz#74D (muži 60 - 69)7.00:54:39+00:21:56Detail
107. KALÁŠEK DanielSCMC#140A (muži do 39)40.00:55:21+00:22:38Detail
108. HEJDRYCH LadislavStruhy#27A (muži do 39)41.00:56:03+00:23:20Detail
109. PĚCHA TomášVTJ Běhoun Poděbrady#78C (muži 50 - 59)20.00:56:59+00:24:16Detail
110. ŠOFR PetrNymburk#108A (muži do 39)42.00:57:15+00:24:32Detail
111. ČÍŽEK PetrPetr a Jirka#179A (muži do 39)43.00:59:16+00:26:33Detail
112. HORÁK PetrMladá Boleslav#174B (muži 40 - 49)41.00:59:52+00:27:09Detail
113. PÍCHA TomášGP Kolin#79D (muži 60 - 69)8.00:59:54+00:27:11Detail
114. HOLAS JaromírTragéd team Praha#145D (muži 60 - 69)9.01:00:12+00:27:29Detail
SOTONA PetrKolín#99B (muži 40 - 49)00:00:00Detail
DNF DOLEŽAL JanPoděbrady#160D (muži 60 - 69)DNF Detail
DNS KEIL JaroslavPRAHA 4#53D (muži 60 - 69)DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz