Oficiální Výsledková listina Běh Lipovou alejí - Nymburská desítka
8. 4. 2018

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. HECZKO RobertLiberec#261978B (muži 40 - 49)1.00:32:43Detail
2. AUERSVALD MilošSpartak Praha 4#21992A (muži do 39)1.00:33:20+00:00:36.20Detail
3. SCHOVAL FrantišekAtletika Stará Boleslav#961988A (muži do 39)2.00:34:01+00:01:17.76Detail
4. PODROUŽEK DušanSC Slovan Liberec#1641974B (muži 40 - 49)2.00:34:27+00:01:43.86Detail
5. ŘÍMAL MilanSokol kolín#951975B (muži 40 - 49)3.00:34:30+00:01:46.91Detail
6. HEREL LubošLESK Kolín#301971B (muži 40 - 49)4.00:34:50+00:02:06.42Detail
7. UCHYTIL MilanKPA Pardubice#1171974B (muži 40 - 49)5.00:34:53+00:02:09.61Detail
8. HRADECKÝ JaromírSkuteč#1761985A (muži do 39)3.00:34:57+00:02:13.31Detail
9. FRANC PetrTriatlon Mladá Boleslav#181974B (muži 40 - 49)6.00:35:02+00:02:18.43Detail
10. ŠŤASTNÝ TomášPSK Olymp Praha - KERTEAM#1101979A (muži do 39)4.00:35:16+00:02:32.29Detail
11. MOCEK JakubMocíno#701980A (muži do 39)5.00:35:39+00:02:55.22Detail
12. KAFKA LeošČeský běžecký klub#501979A (muži do 39)6.00:35:48+00:03:05.02Detail
13. JISL VáclavASB - ZŠ Kounice#482000A (muži do 39)7.00:35:50+00:03:06.22Detail
14. GRUNDMAN VojtěchKOB Choceň#211988A (muži do 39)8.00:37:04+00:04:20.73Detail
15. KOVÁŘ MichalTJ Sokol Unhošť#1771971B (muži 40 - 49)7.00:37:11+00:04:27.74Detail
16. TALL PavelPivovar Moucha#1111969B (muži 40 - 49)8.00:37:17+00:04:33.74Detail
17. HERDA JanSKP Nymburk#291983A (muži do 39)9.00:37:18+00:04:35.08Detail
18. KLVAŇ NorbertSokol Kolín#561972B (muži 40 - 49)9.00:37:33+00:04:49.21Detail
19. HLOUŠEK AdamASK Slavia#1471985A (muži do 39)10.00:38:05+00:05:21.89Detail
20. PEŠL JosefTT Loko Beroun#1561985A (muži do 39)11.00:38:13+00:05:29.83Detail
21. FUČÍK PavelMilovičtí Bežci#201979A (muži do 39)12.00:38:15+00:05:32.16Detail
22. POHL MiloslavTJ Lokomotiva Nymburk#811981A (muži do 39)13.00:38:18+00:05:34.55Detail
23. KABELKA JiříT.J. Sokol Praha Královské Vinohrady#491977B (muži 40 - 49)10.00:38:26+00:05:42.91Detail
24. HEJNA PavelTJ Všechlapy#1621981A (muži do 39)14.00:38:38+00:05:54.75Detail
25. KLÍMA MartinKolín#551982A (muži do 39)15.00:38:39+00:05:56.02Detail
26. BUBENÍČEK JiříPraha#71968C (muži 50 - 59)1.00:38:52+00:06:09.06Detail
27. VODEHNAL JanPardubice OMT#1591973B (muži 40 - 49)11.00:38:54+00:06:10.70Detail
28. HRUBEŠ JiříSK SRCH#1351968C (muži 50 - 59)2.00:38:56+00:06:12.57Detail
29. URX RadekTřebotov#1191976B (muži 40 - 49)12.00:38:59+00:06:15.91Detail
30. BOUŘIL VojtěchASB -Stará Boleslav#1392000A (muži do 39)16.00:39:20+00:06:37.11Detail
31. TŮMA JanSKP Nymburk#1421999A (muži do 39)17.00:39:35+00:06:52.10Detail
32. LETKO ZbyněkKopidlno#1321988A (muži do 39)18.00:39:44+00:07:00.86Detail
33. KATSIEDL MichalAC Praha 1890#1801982A (muži do 39)19.00:39:58+00:07:15.06Detail
34. POLAN MiroslavSpartak Praha 4#821968C (muži 50 - 59)3.00:40:05+00:07:21.48Detail
35. MICHOVSKÝ MarekBeroun#691976B (muži 40 - 49)13.00:40:18+00:07:34.31Detail
36. BLÁHA KamilAB sped Pardubice#1581972B (muži 40 - 49)14.00:40:19+00:07:35.96Detail
37. HANÍK ZdeněkNymburk#231986A (muži do 39)20.00:40:38+00:07:54.20Detail
38. NENADÁL JaroslavPraha 1#711958D (muži 60 - 69)1.00:40:55+00:08:11.25Detail
39. ELZNER PetrJablonec Nas Nisou#141981A (muži do 39)21.00:41:08+00:08:24.89Detail
40. SCHEU HaraldLMB#1781969B (muži 40 - 49)15.00:41:39+00:08:55.44Detail
41. PRCHAL PavelGP Kolín#851959C (muži 50 - 59)4.00:41:41+00:08:57.35Detail
42. KÁRA VladimírAC-Patřín#511962C (muži 50 - 59)5.00:41:41+00:08:57.62Detail
43. ŠIMÁK RadekSKP Nymburk#1611983A (muži do 39)22.00:42:06+00:09:23.07Detail
44. KUBIŠTA PetrSokol Kolín#611965C (muži 50 - 59)6.00:42:08+00:09:24.83Detail
45. SCHÜTZ PetrOrlová#1721962C (muži 50 - 59)7.00:42:15+00:09:32.01Detail
46. MICHL PavelKanoistika Poděbrady#681989A (muži do 39)23.00:42:19+00:09:35.70Detail
47. PAROULEK JaroslavSKP Nymburk#771970B (muži 40 - 49)16.00:42:33+00:09:49.62Detail
48. NOVOTNÝ Marek#1502000A (muži do 39)24.00:42:43+00:09:59.55Detail
49. HEJZLAR PavelLitol#281972B (muži 40 - 49)17.00:42:44+00:10:00.21Detail
50. NOVONTÝ RadekAmélie#1691969B (muži 40 - 49)18.00:42:50+00:10:06.73Detail
51. PAVLŮ DušanE triatlon team#1511974B (muži 40 - 49)19.00:42:58+00:10:14.22Detail
52. SOUKOUP MartinTriklub#1651976B (muži 40 - 49)20.00:43:08+00:10:24.54Detail
53. VINŠ Pavel#1241989A (muži do 39)25.00:43:08+00:10:25.09Detail
54. HODBOĎ RadkoAC Slovan Liberec#311958D (muži 60 - 69)2.00:43:10+00:10:26.67Detail
55. OLMR MilošPoděbrady#761970B (muži 40 - 49)21.00:43:19+00:10:36.11Detail
56. PONDĚLÍČEK MichalHořovice#841995A (muži do 39)26.00:43:30+00:10:46.42Detail
57. KOUPILEK JiříKolovraty#1671966C (muži 50 - 59)8.00:43:31+00:10:48.00Detail
58. CHMELIK MartinQuattro Formaggi#401965C (muži 50 - 59)9.00:43:37+00:10:54.01Detail
59. HAVLÍN Jan#251966C (muži 50 - 59)10.00:43:37+00:10:54.05Detail
60. STEHLÍK JiříKosořice#1751977B (muži 40 - 49)22.00:43:48+00:11:04.90Detail
61. JAVORSKÝ AdamFotři v Triku#431981A (muži do 39)27.00:43:49+00:11:06.17Detail
62. REJHOLEC JosefGP Kolín#901970B (muži 40 - 49)23.00:43:52+00:11:08.33Detail
63. DAUBNER PetrPiráti#111973B (muži 40 - 49)24.00:44:01+00:11:17.92Detail
64. SVĚCENÝ PavelSKP Nymburk#1431975B (muži 40 - 49)25.00:44:17+00:11:33.79Detail
65. SÁDLO JosefTJ Cyklistika Nymburk#1701973B (muži 40 - 49)26.00:44:31+00:11:47.46Detail
66. VOJTÍŠEK TomášAC Moravská Slavia Brno#1271973B (muži 40 - 49)27.00:44:43+00:11:59.27Detail
67. KYSILKA VratislavGP Kolín#631978B (muži 40 - 49)28.00:44:48+00:12:05.11Detail
68. VANĚK PetrŠneci v běhu#1201966C (muži 50 - 59)11.00:44:55+00:12:11.99Detail
69. HRABÁNEK VojtěchVelký Osek#361975B (muži 40 - 49)29.00:45:12+00:12:28.87Detail
70. JIRÁNEK JanMladá Boleslav#1711998A (muži do 39)28.00:45:18+00:12:35.12Detail
71. URBAN JaroslavASB - ZŠ Kounice#1181958D (muži 60 - 69)3.00:45:37+00:12:53.32Detail
72. VOGL JanPěčice#1551976B (muži 40 - 49)30.00:45:38+00:12:54.42Detail
73. SCHOVÁNEK MilanKrčský les B#971962C (muži 50 - 59)12.00:45:40+00:12:56.43Detail
74. HRDINKA ČestmírTTC Český Brod#381967C (muži 50 - 59)13.00:45:47+00:13:03.73Detail
75. BORECKÝ Ladislav#1811987A (muži do 39)29.00:45:47+00:13:03.75Detail
76. HRDINA VilémBOHNICE#371956D (muži 60 - 69)4.00:45:55+00:13:11.58Detail
77. HORÁK MartinKSB Liberec#341973B (muži 40 - 49)31.00:46:21+00:13:38.03Detail
78. MATOUŠEK Jaroslav#1441983A (muži do 39)30.00:47:08+00:14:24.48Detail
79. POKORNÝ MiroslavBenešov žije sportem#1461960C (muži 50 - 59)14.00:47:17+00:14:33.82Detail
80. HORÁČEK VáclavSop Kolín#1531963C (muži 50 - 59)15.00:47:37+00:14:53.76Detail
81. JENÍK MartinBarton - Nymburk#441971B (muži 40 - 49)32.00:47:52+00:15:08.97Detail
82. KOHOUT MichaelPraha 3#581984A (muži do 39)31.00:47:54+00:15:10.43Detail
83. ČECH MartinŘíčany#91990A (muži do 39)32.00:47:57+00:15:13.78Detail
84. ŘÍHA MiroslavSokol Sadská#941945E (nad 70)1.00:48:08+00:15:24.49Detail
85. ZEMAN VladimírSokol Kolín-atletika#1301959C (muži 50 - 59)16.00:48:17+00:15:33.19Detail
86. SÝKORA VladimírLysá nad Labem#1051975B (muži 40 - 49)33.00:48:32+00:15:49.12Detail
87. JANATA PavelVlkava#421983A (muži do 39)33.00:48:33+00:15:49.36Detail
88. SVOBODA CristianKostelec nad Labem#1041983A (muži do 39)34.00:48:33+00:15:49.94Detail
89. POKORNÝ PavelVšechlapy#1411970B (muži 40 - 49)34.00:48:40+00:15:56.58Detail
90. NOVOTNÝ PetrGP Kolín#1491970B (muži 40 - 49)35.00:48:51+00:16:07.72Detail
91. ROSENBERGER LubošLonza CZKO#911962C (muži 50 - 59)17.00:48:52+00:16:08.90Detail
92. FIALA JanKolín#161953D (muži 60 - 69)5.00:49:01+00:16:17.76Detail
93. ČERNÝ Vladimír#1331981A (muži do 39)35.00:49:41+00:16:57.63Detail
94. STANĚK Oldřich Tomáš#1021982A (muži do 39)36.00:49:42+00:16:58.80Detail
95. ŠIMEK PetrGP Kolín#1681981A (muži do 39)37.00:49:48+00:17:05.02Detail
96. KLETEČKA PetrOdolena Voda - Dolínek#541977B (muži 40 - 49)36.00:49:54+00:17:11.13Detail
97. VANĚK PetrFitness & Relax LEV Nový Bydžov#1211966C (muži 50 - 59)18.00:49:56+00:17:12.72Detail
98. FRANEK JanHořátev#191977B (muži 40 - 49)37.00:50:59+00:18:15.68Detail
99. BEČKA MiloslavÚstí nad Labem#41955D (muži 60 - 69)6.00:51:21+00:18:37.72Detail
100. STANĚK MilanKenast Pečky#1011966C (muži 50 - 59)19.00:51:50+00:19:07.09Detail
101. TAMPÍR VáclavFotři v Triku#1121982A (muži do 39)38.00:52:19+00:19:36.16Detail
102. ZELENKA PetrNymburk#1281975B (muži 40 - 49)38.00:52:48+00:20:04.47Detail
103. DOVIČÍN PavelBBB team - Báječní Bratři Běží team#131977B (muži 40 - 49)39.00:52:54+00:20:11.16Detail
104. DOVIČÍN MichalBBB team - Báječní Bratři Běží team#121988A (muži do 39)39.00:53:48+00:21:04.58Detail
105. VEJTRUBA MilanPoděbrady#1231973B (muži 40 - 49)40.00:54:34+00:21:50.70Detail
106. NOVÁK JosefNOVAKART.cz#741958D (muži 60 - 69)7.00:54:39+00:21:55.25Detail
107. KALÁŠEK DanielSCMC#1402002A (muži do 39)40.00:55:21+00:22:37.66Detail
108. HEJDRYCH LadislavStruhy#271982A (muži do 39)41.00:56:03+00:23:19.90Detail
109. PĚCHA TomášVTJ Běhoun Poděbrady#781966C (muži 50 - 59)20.00:56:59+00:24:15.42Detail
110. ŠOFR PetrNymburk#1081980A (muži do 39)42.00:57:15+00:24:31.76Detail
111. ČÍŽEK PetrPetr a Jirka#1791984A (muži do 39)43.00:59:16+00:26:32.62Detail
112. HORÁK PetrMladá Boleslav#1741976B (muži 40 - 49)41.00:59:52+00:27:08.56Detail
113. PÍCHA TomášGP Kolin#791952D (muži 60 - 69)8.00:59:54+00:27:10.67Detail
114. HOLAS JaromírTragéd team Praha#1451952D (muži 60 - 69)9.01:00:12+00:27:28.58Detail
SOTONA PetrKolín#991970B (muži 40 - 49)00:00:00Detail
DNF DOLEŽAL JanPoděbrady#1601954D (muži 60 - 69)DNF Detail
DNS KEIL JaroslavPRAHA 4#531953D (muži 60 - 69)DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz