Oficiální Výsledková listina Rodiče na start
19. 5. 2018

1 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. CHABADA JanTurbo team#24kluci 11-151.00:03:23Detail
2. VÁGNER Matěj#95kluci 11-152.00:03:25+00:00:02Detail
3. FRANK Dany#68kluci 11-153.00:03:29+00:00:06Detail
4. JELÍNKOVÁ PetraSK Jeseniova#84holky 11-151.00:03:35+00:00:12Detail
5. SOUKUPOVÁ AlžbětaPraha#79holky 6-101.00:03:35+00:00:12Detail
6. STEINBACH DominikSteinbachovi#52kluci 6-101.00:03:45+00:00:22Detail
7. KADEŘÁBKOVÁ Vanda#57ženy1.00:03:47+00:00:24Detail
8. HOLÁ AlenaPraha#106ženy2.00:03:47+00:00:24Detail
9. FRANKOVÁ Sára#69holky 6-102.00:03:47+00:00:24Detail
10. DYTRYCHOVÁ VeronikaPraha 4#13holky 11-152.00:03:55+00:00:32Detail
11. VOKŮRKA VáclavRoztoky#86kluci 6-102.00:03:55+00:00:32Detail
12. MUCHOVÁ MonikaPraha#111holky 6-103.00:04:13+00:00:50Detail
13. MUCHOVÁ HelenaPraha#109ženy3.00:04:14+00:00:51Detail
14. CHABADOVÁ PetraTurbo team#25ženy4.00:04:16+00:00:53Detail
15. LOSOS DamiánPraha#75kluci 6-103.00:04:19+00:00:56Detail
16. RINOWSKI Adam#104kluci 6-104.00:04:20+00:00:57Detail
17. PERRIN Tomáš#103muži1.00:04:21+00:00:58Detail
18. PERRINOVÁ Amelia#105holky 11-153.00:04:22+00:00:59Detail
19. ABUBAKR MustafaPraha 6 - Bubeneč#2kluci 6-105.00:04:22+00:00:59Detail
20. ABUBAKR MohamedPraha 6 - Bubeneč#1kluci 11-154.00:04:23+00:01:00Detail
21. VESELKOVÁ DanielaPraha#93holky 6-104.00:04:27+00:01:04Detail
22. ČERNOHORSKÁ JulieStatenice#6holky 6-105.00:04:29+00:01:06Detail
23. POULSON TomPatron dětí#94kluci 6-106.00:04:29+00:01:06Detail
24. POULSON RobertPatron dětí#4muži2.00:04:30+00:01:07Detail
25. HUČEK VáclavPraha#23kluci 6-107.00:04:30+00:01:07Detail
26. VESELKOVÁ LuciaPraha#92ženy5.00:04:32+00:01:09Detail
27. HLAVÁČ JakubVelvary#91kluci 6-108.00:04:33+00:01:10Detail
28. LOCHMAN MatějPraha 2 / Naboso.cz#102kluci 6-109.00:04:33+00:01:10Detail
29. JELÍNEK JakubPraha 4#83kluci 6-1010.00:04:34+00:01:11Detail
30. LOCHMAN DominikPraha 2 / Naboso.cz#101kluci 6-1011.00:04:34+00:01:11Detail
31. LOCHMANOVÁ BlankaPraha 2 / Naboso.cz#100ženy6.00:04:34+00:01:11Detail
32. LOCHMAN PetrPraha 2 / Naboso.cz#99muži3.00:04:35+00:01:12Detail
33. KNAPOVÁ VanesaAtletika Řepy#116holky 11-154.00:04:35+00:01:12Detail
34. HAMZOVÁ VivienPraha 6 - Bubeneč#17ženy7.00:04:38+00:01:15Detail
35. PETŘÍKOVÁ AdélaPraha#72holky 6-106.00:04:39+00:01:16Detail
36. LOSOS Eliáš#76kluci 6-1012.00:04:42+00:01:19Detail
37. LOSOSOVÁ IvanaPraha#77ženy8.00:04:43+00:01:20Detail
38. LOSOS OndřejPraha#74muži4.00:04:43+00:01:20Detail
39. KADEŘÁBKOVÁ LadaGymnastika Říčany#62holky 6-107.00:04:45+00:01:22Detail
40. KNAPOVÁ Vivien René#63holky 6-108.00:04:45+00:01:22Detail
41. DUBSKÝ LukášPraha#64kluci 6-1013.00:04:46+00:01:23Detail
42. DOLEŽELOVÁ JanaPraha 9#10ženy9.00:04:51+00:01:28Detail
43. HUČEK DavidPraha#21kluci 6-1014.00:04:54+00:01:31Detail
44. KOLÍNEK MatějPraha 9#29kluci 6-1015.00:04:54+00:01:31Detail
45. ŠENKÝŘOVÁ LuciePraha#97holky 6-109.00:04:58+00:01:35Detail
46. TRUHLÁŘ MichalPraha#81muži5.00:05:01+00:01:38Detail
47. ŠENKÝŘOVÁ HankaPraha#96ženy10.00:05:03+00:01:40Detail
48. DUBSKÝ TomášPraha#65kluci 6-1016.00:05:06+00:01:43Detail
49. KRAMNÁ MagdalenaPraha 8#31holky 11-155.00:05:10+00:01:47Detail
50. HUČEK VáclavPraha#22muži6.00:05:10+00:01:47Detail
51. MANSOOROVÁ PetraPraha#38ženy11.00:05:11+00:01:48Detail
52. KOVÁČOVÁ Kristina#114ženy12.00:05:12+00:01:49Detail
53. VESELÁ KarolínaPraha 3#108holky 6-1010.00:05:13+00:01:50Detail
54. NOVÁKOVÁ MartinaPraha 3#107ženy13.00:05:13+00:01:50Detail
55. DYTRYCHOVÁ EliškaPraha 4#12holky 6-1011.00:05:13+00:01:50Detail
56. KREJČÍ VítPraha#89kluci 6-1017.00:05:14+00:01:51Detail
57. DYTRYCH JanPraha 4#11muži7.00:05:15+00:01:52Detail
58. TRUHLÁŘOVÁ NelaPraha#82holky 6-1012.00:05:16+00:01:53Detail
59. KREJČOVÁ LibušePraha#87ženy14.00:05:17+00:01:54Detail
60. KOLÍNKOVÁ AdélaPraha 9#30holky 6-1013.00:05:18+00:01:55Detail
61. ŽELEZNÁ Rola#120holky 6-1014.00:05:19+00:01:56Detail
62. STEINBACHOVÁ MarcelaSteinabachovi#53ženy15.00:05:27+00:02:04Detail
63. KREJČÍ KryštofPraha#88kluci 6-1018.00:05:30+00:02:07Detail
64. VOLEK BedřichPraha#118kluci 6-1019.00:05:33+00:02:10Detail
65. VOLEK MichalPraha#117muži8.00:05:34+00:02:11Detail
66. JOHANIS DanielPraha 4#56kluci 6-1020.00:05:39+00:02:16Detail
67. TRUHLÁŘOVÁ MartinaPraha#80ženy16.00:05:44+00:02:21Detail
68. KESSLEROVÁ EmmaSokol Břevnov#113holky 6-1015.00:05:47+00:02:24Detail
69. OZGOVÁ VeronikaPraha#47holky 6-1016.00:05:50+00:02:27Detail
70. OZGA ZbigniewPraha#46muži9.00:05:51+00:02:28Detail
71. ABUBAKR RazanPraha 6 - Bubeneč#3holky 6-1017.00:05:56+00:02:33Detail
72. KESSLER FilipSokol Praha 6#112muži10.00:06:01+00:02:38Detail
73. ČERNOHORSKÁ ŽofieStatenice#7holky 6-1018.00:06:02+00:02:39Detail
74. CROSS Frank#5muži11.00:06:09+00:02:46Detail
75. HOZÁKOVÁ NikolPraha 4#66holky 11-156.00:06:11+00:02:48Detail
76. KREJČÍ JanPraha#32muži12.00:06:14+00:02:51Detail
77. ŠPELDOVÁ LauraGladiator training Kralupy#48holky 6-1019.00:06:15+00:02:52Detail
78. KREJČÍ MarkétaPraha#90holky 6-1020.00:06:15+00:02:52Detail
79. STAŇOVÁ BlankaPraha 10-Hostivař#78holky 11-157.00:06:15+00:02:52Detail
80. ŠPELDA JakubGladiator training Kralupy#44muži13.00:06:15+00:02:52Detail
81. CROSS AlicePraha#73ženy17.00:06:20+00:02:57Detail
82. SÝKOROVÁ NikolaKralupy nad Vltavou#39holky 11-158.00:06:23+00:03:00Detail
83. ČERNOHORSKÝ JanStatenice#9muži14.00:06:55+00:03:32Detail
84. HAMZOVÁ AishaPraha 6 - Bubeneč#16ženy18.00:07:30+00:04:07Detail
85. SÝKOROVÁ NelaKralupy nad Vltavou#20holky 6-1021.00:08:15+00:04:52Detail
86. SÝKOROVÁ JanaGladiator training Kralupy#18ženy19.00:08:15+00:04:52Detail
EDOUARD Max#8kluci 6-1000:00:00Detail
KŘÍŽ Ondřej" Křižáci "#33kluci 11-1500:00:00Detail
KŘÍŽ Roman" Křižáci "#34muži00:00:00Detail
KŘÍŽOVÁ Lucie" Křižáci "#35ženy00:00:00Detail
KŘÍŽOVÁ Tereza" Křižáci "#36ženy00:00:00Detail
ROŽKOVÁ DanielaRoztoky#85ženy00:00:00Detail
DNS RAO SarkaPraha#50ženyDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz