Oficiální Výsledková listina Rodiče na start
19. 5. 2018

5 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. LOCHMAN PetrPraha 2 / Naboso.cz#99muži1.00:17:1300:03:16.8300:03:24.10Detail
2. HAVRÁNKOVÁ DanielaKerteam#119ženy1.00:17:46+00:00:3300:03:27.5500:03:34.61Detail
3. VILIKUS OndřejPraha 6#58muži2.00:18:01+00:00:4800:03:17.3800:03:32.67Detail
4. STELZER OndřejHodkovičky Praha#33muži3.00:19:22+00:02:0900:03:32.1900:03:47.58Detail
5. PERRIN Tomáš#103muži4.00:19:59+00:02:4600:03:41.6800:04:00.56Detail
6. ŠVEJDA PavelDačice#59muži5.00:20:00+00:02:4700:03:36.6900:03:53.63Detail
7. LOCHMANOVÁ BlankaPraha 2 / Naboso.cz#100ženy2.00:20:11+00:02:5800:03:58.1500:04:00.74Detail
8. HOLÁ AlenaPraha#106ženy3.00:20:45+00:03:3200:03:58.8100:04:10.31Detail
9. CAMPODONICO JiříTýnec nad Sázavou#115muži6.00:21:01+00:03:4800:04:09.9000:04:06.40Detail
10. FRANK Dany#68kluci1.00:21:41+00:04:2800:03:53.4200:04:15.50Detail
11. ŠIMONÍK MartinPraha#55muži7.00:23:14+00:06:0100:04:16.4500:04:32.56Detail
12. STEINBACH DominikSteinbachovi#52kluci2.00:23:26+00:06:1300:04:27.7700:04:55.07Detail
13. VESELÝ MartinPraha 3#51muži8.00:24:13+00:07:0000:03:48.0400:04:39.16Detail
14. DYTRYCH JanPraha 4#11muži9.00:24:31+00:07:1800:04:45.5400:04:52.24Detail
15. FRANKOVÁ Jana#67ženy4.00:24:39+00:07:2600:04:16.8300:05:03.87Detail
16. ČÁSLAVKOVÁ Barbora#14ženy5.00:24:43+00:07:3000:04:46.3600:04:50.87Detail
17. KŮSTKOVÁ AndreanaBOSo#37ženy6.00:25:03+00:07:5000:04:44.2500:04:59.71Detail
18. OLEJNIK Jaroslavricany#43muži10.00:25:10+00:07:5700:04:26.6100:05:00.15Detail
19. STELZER JakubHodkovičky Praha#36kluci3.00:25:19+00:08:0600:04:16.9500:05:20.64Detail
20. DYTRYCHOVÁ VeronikaPraha 4#13holky1.00:25:21+00:08:0800:04:45.4600:04:55.83Detail
21. MUCHOVÁ HelenaPraha#109holky2.00:26:59+00:09:4600:05:20.0400:05:10.32Detail
22. ŠAFRA OndřejPraha 4#98muži11.00:27:10+00:09:5700:05:12.2000:05:36.56Detail
23. ROŽKOVÁ DanielaRoztoky#85ženy7.00:27:32+00:10:1900:05:12.5300:05:36.09Detail
24. JANOUŠKOVCOVÁ JasmínaPraha#71holky3.00:29:18+00:12:0500:04:53.1900:05:15.98Detail
25. JANOUŠKOVEC VojtěchPraha#70muži12.00:29:19+00:12:0600:04:53.0900:05:16.30Detail
26. MUCHOVÁ MonikaPraha#110holky4.00:29:25+00:12:1200:05:48.6300:05:56.31Detail
27. VOLEK MichalPraha#117muži13.00:30:12+00:12:5900:04:54.9500:05:58.76Detail
28. KNAPOVÁ Vivien René#63holky5.00:31:26+00:14:1300:05:01.5600:05:39.80Detail
29. KNAPOVÁ VanesaAtletika Řepy#116holky6.00:31:41+00:14:2800:05:01.5400:07:37.73Detail
30. STELZER JanHodkovičky Praha#35kluci4.00:32:02+00:14:4900:05:24.3200:06:20.67Detail
31. KOBROVÁ AgátaPraha#27holky7.00:37:11+00:19:5800:07:18.2500:07:32.37Detail
32. KOBROVÁ AndreaPraha#28ženy8.00:37:11+00:19:5800:07:17.9500:07:32.78Detail
KOBR DennyPraha#26kluci00:00:0000:38:10.15Detail
HAJDOVÁ ZuzanaPraha#15ženy00:00:00Detail
NESLÁDKOVÁ PavlaPraha#41ženy00:00:00Detail
NOVOTNÝ Jonáš#42kluci00:00:00Detail
OSTAPENKO DavidPraha#45kluci00:00:00Detail
ŠPELDOVÁ TerezaGladiator training Kralupy#49holky00:00:00Detail
ŠIMONÍK MartinPraha#54muži00:00:00Detail
TRUHLÁŘ MichalPraha#81muži00:00:00Detail
DNF STELZEROVÁ HanaPraha Hodkovičky#34ženyDNF 00:05:50.1200:06:54.05Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz