Oficiální Výsledková listina Zručský májový běh
12. 5. 2018

Hlavní závod 8400 m

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. MILER JiříLawi Stars#2641975Muži B1.00:29:14Detail
2. AUERSVALD MilošSpartak Praha 4#31992Muži A1.00:30:20+00:01:05.09Detail
3. MILÁČEK PetraLedeč nad Sázavou#2061981Muži A2.00:31:28+00:02:13.71Detail
4. PEJŠA Jan#2591975Muži B2.00:33:59+00:04:44.92Detail
5. TICHÝ FrantišekAZ tým Světlá nad Sázavou#701966Muži C1.00:34:08+00:04:53.51Detail
6. SEIDL MiroslavVŠTJ Ekonom Praha#581974Muži B3.00:35:05+00:05:50.70Detail
7. ŠIMEK PavelPolná#651978Muži B4.00:35:10+00:05:55.50Detail
8. KRČÁLOVÁ OlgaPolná#331978Ženy B1.00:35:14+00:05:59.12Detail
9. DUBJÁK PetrJiskra Zruč nad Sázavou#131970Muži B5.00:35:23+00:06:08.19Detail
10. AUERSVALDOVÁ EliškaSpartak Praha 4#41996Ženy A1.00:35:41+00:06:26.04Detail
11. KAŠPAR MichalRS Vlašim#281976Muži B6.00:36:16+00:07:01.86Detail
12. KAHOUN JanLouňovice pod Blaníkem#2761986Muži A3.00:36:28+00:07:13.22Detail
13. LEJNAR MartinJiskra Zruč nad Sázavou#381972Muži B7.00:36:39+00:07:24.89Detail
14. PLÁŠIL MatějTJ Sokol Senohraby #2651999Muži A4.00:36:41+00:07:26.08Detail
15. ŠPŮREK PetrKoloběžka Vracovice#681971Muži B8.00:36:42+00:07:27.42Detail
16. OBERLANDER JanTJ Sokol Senohraby#451975Muži B9.00:37:00+00:07:45.96Detail
17. PAVLÍČEK MartinAC SPARTA PRAHA#471983Muži A5.00:38:32+00:09:17.76Detail
18. NOVOTNÝ RadekAmélie#2731969Muži B10.00:38:48+00:09:33.29Detail
19. POLÍVKA PetrPotěhy#531987Muži A6.00:38:56+00:09:41.93Detail
20. ŠPERKEROVÁ VendulaM-team Praha#671974Ženy B2.00:39:21+00:10:06.48Detail
21. TŮMA JiříObchodní akademie Vlašim#721963Muži C2.00:39:34+00:10:19.85Detail
22. ADAMCOVÁ AndreaAtletika Vlašim#11973Ženy C1.00:39:41+00:10:26.63Detail
23. MRVA PavelBBK - Popovice#2701960Muži C3.00:39:45+00:10:30.08Detail
24. PRCHAL PavelGP Kolín#2611959Muži C4.00:39:50+00:10:35.81Detail
25. FOLLER MiroslavEFA Vlasim#171973Muži B11.00:39:55+00:10:40.30Detail
26. BROŽÍK FrantišekS&B Vlašim#2581967Muži C5.00:40:05+00:10:50.87Detail
27. VONŠOVSKÝ JanČáslav#2751990Muži A7.00:40:10+00:10:55.50Detail
28. KROUŽILOVÁ IvaPoděbrady/Atletika Kolín#2461977Ženy B3.00:40:22+00:11:07.72Detail
29. BAK MartinHejnice#2471974Muži B12.00:40:29+00:11:14.95Detail
30. FIALA RadovanBenešovský běžecký klub#161977Muži B13.00:40:35+00:11:20.22Detail
31. NEDĚLA ŠtěpánTrhový Štěpánov#2622001Muži A8.00:40:37+00:11:22.14Detail
32. JIROUŠKOVÁ HanaZnosim#261972Ženy C2.00:40:40+00:11:25.96Detail
33. ŠÍŠA MartinZruč nad Sázavou#661983Muži A9.00:40:41+00:11:26.37Detail
34. KEIL JaroslavBěžec Vysočiny#2601953Muži D1.00:41:04+00:11:49.75Detail
35. HEROUT FrantišekSKC Zruč nad Sázavou#1961990Muži A10.00:41:22+00:12:07.97Detail
36. KOVAŘÍK TomášJiskra Zruč nad Sázavou#2772000Muži A11.00:41:22+00:12:08.01Detail
37. SADÍLEK LubošSázava#571978Muži B14.00:41:23+00:12:08.60Detail
38. MAYER JanAtletika Benešov#411954Muži D2.00:41:29+00:12:14.70Detail
39. VESELÝ JanSokol Senohraby#2781965Muži C6.00:41:34+00:12:19.73Detail
40. NOVAKOVSKÝ JanOsek u Duchcova#2671973Muži B15.00:41:42+00:12:27.32Detail
41. SEHNAL AdrienSC Radotín#2321953Muži D3.00:41:43+00:12:28.08Detail
42. GRIVALSKÝ MichalZruč nad Sázavou#191987Muži A12.00:41:47+00:12:32.34Detail
43. KOČOVSKÝ MiroslavSenohraby#291971Muži B16.00:41:53+00:12:38.44Detail
44. PETRÁSKOVÁ NikolTJ Jiskra#481998Ženy A2.00:42:08+00:12:53.72Detail
45. PŘÍHODA StanislavKutná Hora#541989Muži A13.00:42:46+00:13:31.11Detail
46. ANDĚL JaroslavChabeřice#21973Muži B17.00:42:47+00:13:32.35Detail
47. HASPEKLO JiříZruč nad S.#211983Muži A14.00:43:10+00:13:56.02Detail
48. VLK VáclavRadíkovice#791992Muži A15.00:43:15+00:14:00.94Detail
49. HEJNÝ MartinČechtice#2661978Muži B18.00:43:24+00:14:09.53Detail
50. ZÁVORKA MilanSDH Chabeřice#811994Muži A16.00:44:02+00:14:47.82Detail
51. HÁJEK JosefTJ Jiskra Zruč#2721965Muži C7.00:44:12+00:14:57.91Detail
52. KORN DavidTrhový Štěpánov#311984Muži A17.00:44:23+00:15:08.07Detail
53. DVOŘÁK RadekPaběnice#151994Muži A18.00:44:26+00:15:11.98Detail
54. VALEŠ JardaKutná Hora#761974Muži B19.00:44:29+00:15:14.86Detail
55. KOS PavelTJ Sokol Senohraby#321972Muži B20.00:44:30+00:15:15.08Detail
56. JIRÁSEK JiříK.O. Poděbrady#2801964Muži C8.00:45:06+00:15:51.21Detail
57. BURIANOVÁ JanaK.O. Poděbrady#61977Ženy B4.00:45:06+00:15:51.42Detail
58. TŮMA JonášDubovsko#732007Muži A19.00:45:12+00:15:57.86Detail
59. ZAJÍČEK StanislavŠemnice#2631984Muži A20.00:45:13+00:15:58.35Detail
60. TŮMA LadislavDubovsko#741966Muži C9.00:45:38+00:16:23.68Detail
61. LENHART DavidBrno#391979Muži A21.00:45:46+00:16:31.60Detail
62. CINKA IvanBenešovský běžecký klub#71957Muži D4.00:45:57+00:16:42.28Detail
63. MLÁDEK TomášPierrine team Želiv#431970Muži B21.00:46:28+00:17:13.06Detail
64. JANKULA RomanZruč nad Sázavou#2181982Muži A22.00:46:35+00:17:20.48Detail
65. MALENOVÁ HanaOsek u Duchcova#2681981Ženy B5.00:46:35+00:17:20.55Detail
66. KUČEROVÁ BlankaRunning Ladies#361978Ženy B6.00:47:17+00:18:02.49Detail
67. HÁLOVÁ PetraBenešov#2511985Ženy A3.00:47:26+00:18:11.20Detail
68. RUCKI KristýnaPraha#551986Ženy A4.00:47:27+00:18:12.71Detail
69. SETNIČKA DavidSDH Čejtice#591990Muži A23.00:47:29+00:18:14.29Detail
70. PICKOVÁ JanaChramiště#501972Ženy C3.00:47:46+00:18:31.60Detail
71. OTAVA MilošTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#461957Muži D5.00:48:02+00:18:47.65Detail
72. DRBAL LubošSDH Zruč nad Sázavou#111987Muži A24.00:48:05+00:18:50.65Detail
73. POLEDŇÁKOVÁ OlgaTrhový Štěpánov#521986Ženy A5.00:48:11+00:18:56.31Detail
74. RYBENSKÁ JitkaKRB Chrudim#2401975Ženy B7.00:48:34+00:19:19.86Detail
75. ŠEVCŮ PetrLedeč nad Sázavou#641989Muži A25.00:48:37+00:19:22.83Detail
76. DRYML JakubLitomyšl#121988Muži A26.00:48:38+00:19:23.69Detail
77. BOUŠEK BohumilBěhny Trhový Štěpánov#51971Muži B22.00:48:50+00:19:35.51Detail
78. UTTL LiborAC Šakalík#751988Muži A27.00:48:53+00:19:38.74Detail
79. CULBERTSON LenkaThe American Kutna Hora#81977Ženy B8.00:48:53+00:19:38.83Detail
80. TLACHOVÁ PetraJinočany#711981Ženy B9.00:50:09+00:20:54.31Detail
81. KULDOVÁ TerezaPraha#371990Ženy A6.00:50:36+00:21:21.43Detail
82. VAŇKÁTOVÁ PetraZruč nad Sázavou#771982Ženy B10.00:50:40+00:21:25.79Detail
83. PEUKERT JiříZruč nad Sázavou#491977Muži B23.00:51:20+00:22:05.51Detail
84. KOREL DavidZruč nad Sázavou#301991Muži A28.00:51:39+00:22:24.89Detail
85. HENEMANOVÁ LenkaBlažejovice#221977Ženy B11.00:52:07+00:22:52.82Detail
86. MAJOROVÁ KateřinaPardubice#401987Ženy A7.00:53:12+00:23:57.17Detail
87. NÁDVORNÍK JosefZruč nad Sázavou#2351983Muži A29.00:53:12+00:23:57.21Detail
88. KOUBA MartinLedeč nad Sázavou#2741980Muži A30.00:53:25+00:24:10.44Detail
89. SLOUPOVÁ Tereza#2821991Ženy A8.00:53:43+00:24:28.92Detail
90. RATAJ StanislavSokol Praha Prčice#2711942Muži E1.00:54:07+00:24:52.43Detail
91. HYNKOVÁ GabrielaKutná Hora#231978Ženy B12.00:54:23+00:25:08.10Detail
92. SKALICKÁ VlastaTaH Praha#2691951Ženy D1.00:54:31+00:25:16.56Detail
93. NOVÁK JiříVšebořice#441985Muži A31.00:56:31+00:27:16.05Detail
94. GAMAN JaroslavTJ Sokol Senohraby#181935Muži E2.00:57:18+00:28:03.61Detail
95. ŠTÍCHOVÁ Veronika#691979Ženy B13.00:59:03+00:29:49.03Detail
96. SLOUP JanPraha#2811963Muži C10.00:59:18+00:30:03.51Detail
97. HOUŽVIČKOVÁ Lucie#2791981Ženy B14.01:00:07+00:30:52.91Detail
98. KŘOVÁKOVÁ IlonaPohřebačka#351990Ženy A9.01:04:12+00:34:57.23Detail
99. MERAŠICKÁ DagmarContinental Automotive Czech Republic s.r.o.#421959Ženy D2.01:12:34+00:43:19.53Detail
DNF DUBJÁKOVÁ KateřinaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#141999Ženy ADNF Detail
DNF VODVÁRKA LadislavZruč nad S.#801982Muži ADNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz