Oficiální Výsledková listina Zručský májový běh
12. 5. 2018

Dětské závody

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. AUGUSTÍN MichaelTJ Sokol Senohraby#82Benjamínci1.00:00:29Detail
2. BĚLINA Matějbelinova.tereza@seznam.cz#85Benjamínci2.00:00:32+00:00:03Detail
3. ČECHOVÁ AnnabelZruč nad Sázavou#221Benjamínky1.00:00:33+00:00:04Detail
4. TLAMICHOVÁ AliceTJ Sokol Senohraby#172Benjamínky2.00:00:33+00:00:04Detail
5. PEROUTKOVÁ SoňaAtletika Zruč n.S.#139Benjamínky3.00:00:33+00:00:04Detail
6. VESELÝ VáclavSokol Senohraby#215Benjamínci3.00:00:33+00:00:04Detail
7. VÁVROVÁ AdélaZruč nad Sázavou#176Benjamínky4.00:00:34+00:00:05Detail
8. BLAŽEJOVSKÁ VeronikaTJ Jiskra Zruč n. S.#87Benjamínky5.00:00:34+00:00:05Detail
9. MLÁDEK FilipPierrine team Želiv#128Benjamínci4.00:00:35+00:00:06Detail
10. ČIHÁKOVÁ AnetaZruč nad Sázavou#219Benjamínky6.00:00:36+00:00:07Detail
11. MRÁZEK VáclavVlastějovice#131Benjamínci5.00:00:36+00:00:07Detail
12. ZAHRÁDKOVÁ LeontynaSokol Senohraby#186Benjamínky7.00:00:37+00:00:08Detail
13. PAVLÍČKOVÁ JolanaAC SPARTA PRAHA#136Benjamínky8.00:00:38+00:00:09Detail
14. NYKODYMOVÁ MarieKutná Hora#133Benjamínky9.00:00:38+00:00:09Detail
15. DOBŘICKÝ JanČáslav#92Benjamínci6.00:00:38+00:00:09Detail
16. PODEŠVA AlexBB Racing Čerčany#222Benjamínci7.00:00:38+00:00:09Detail
17. JANTAČOVÁ AdélaKralupy nad Vltavou#110Benjamínky10.00:00:39+00:00:10Detail
18. MILÁČKOVÁ LaurinkaLedeč nad Sázavou#200Benjamínky11.00:00:39+00:00:10Detail
19. HRUBÝ ŠimonZruč nad Sázavou#103Benjamínci8.00:00:41+00:00:12Detail
20. HALAŠKA MatyášVlašim#212Benjamínci9.00:00:42+00:00:13Detail
21. ZAJÍČKOVÁ Klára#192Benjamínky12.00:00:43+00:00:14Detail
22. HAVRÁNKOVÁ NatálieLedeč nad Sázavou#214Benjamínky13.00:00:44+00:00:15Detail
23. JEŽ Sebastián#225Benjamínci10.00:00:45+00:00:16Detail
24. ZAHRADKOVA EmaSenohraby#185Berušky1.00:00:47+00:00:18Detail
25. SVOBODA OndřejDivišov#208Broučci1.00:00:48+00:00:19Detail
26. KOVAŘÍK ŠimonZruč nad Sázavou#118Benjamínci11.00:00:48+00:00:19Detail
27. VILIMOVSKÝ JosefZruč nad Sázavou#178Benjamínci12.00:00:48+00:00:19Detail
28. ZAHRADKOVA ElaSenohraby#184Berušky2.00:00:49+00:00:20Detail
29. POSLUŠNÁ DagmarTJ Sokol Senohraby#140Benjamínky14.00:00:49+00:00:20Detail
30. VRÁNA MatějZruč nad Sázavou#182Broučci2.00:00:50+00:00:21Detail
31. ZAJÍČKOVÁ Anna#191Benjamínky15.00:00:51+00:00:22Detail
32. HOFMAN MaxRugby Říčany#102Předškoláci1.00:00:57+00:00:28Detail
33. VORLÍČEK JakubZruč nad Sázavou#181Broučci3.00:00:57+00:00:28Detail
34. FAJMANOVÁ EmílieTJ Jiskra Zruč#95Předškolačky1.00:00:58+00:00:29Detail
35. PUSTKA Felix#198Předškoláci2.00:00:58+00:00:29Detail
36. PEROUTKOVÁ JindřiškaAtletika Zruč#138Předškolačky2.00:00:58+00:00:29Detail
37. HRUBÝ TomášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#104Předškoláci3.00:00:59+00:00:30Detail
38. SMOLÁKOVÁ AnetaZruč nad Sázavou#157Benjamínky16.00:00:59+00:00:30Detail
39. PLACHÝ DanielBenešov#224Předškoláci4.00:00:59+00:00:30Detail
40. SKOŘEPOVÁ EliškaTJ Sokol Senohraby#155Předškolačky3.00:00:59+00:00:30Detail
41. HRABÁNKOVÁ KarolínaVračkovice#227Předškolačky4.00:01:00+00:00:31Detail
42. DRYMLOVÁ AgnesLitomyšl#93Benjamínky17.00:01:01+00:00:32Detail
43. ŘEHÁKOVÁ ValerieAtletika Benešov#148Předškolačky5.00:01:01+00:00:32Detail
44. POSLUŠNÁ KarlaTJ Sokol Senohraby#141Předškolačky6.00:01:01+00:00:32Detail
45. MRÁZKOVÁ KateřinaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#132Předškolačky7.00:01:02+00:00:33Detail
46. ŠPERKER HonzíkKalparta#194Předškoláci5.00:01:02+00:00:33Detail
47. PODEŠVA PatrikBB Racing Čerčany#223Předškoláci6.00:01:03+00:00:34Detail
48. POTULICKÁ VendulaPraha#142Benjamínky18.00:01:03+00:00:34Detail
49. ŠAFROVÁ KláraTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#165Předškolačky8.00:01:03+00:00:34Detail
50. KAŠPAROVÁ MichaelaRS Vlašim#111Předškolačky9.00:01:03+00:00:34Detail
51. STRAKA AdamTJ Sokol Senohraby#160Předškoláci7.00:01:04+00:00:35Detail
52. ŠIBRAVA PatrikTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#167Předškoláci8.00:01:04+00:00:35Detail
53. BLAŽEJOVSKÁ MartinaTJ Jiskra Zruč n. S.#86Předškolačky10.00:01:04+00:00:35Detail
54. BROŽÍKOVÁ MariePyšely#89Předškolačky11.00:01:05+00:00:36Detail
55. SEIDL MarekOB Říčany#153Předškoláci9.00:01:05+00:00:36Detail
56. PAVLÍČKOVÁ NelaAC SPARTA PRAHA#137Předškolačky12.00:01:06+00:00:37Detail
57. FIEDLER AdamHolubice#97Předškoláci10.00:01:06+00:00:37Detail
58. JANKULA RichardZruč nad Sázavou#216Broučci4.00:01:07+00:00:38Detail
59. FLEKOVÁ KamilaZruč nad Sázavou#98Předškolačky13.00:01:07+00:00:38Detail
60. MLÁDKOVÁ NellaPierrine team Želiv#129Předškolačky14.00:01:08+00:00:39Detail
61. PATERA MatějTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#135Předškoláci11.00:01:09+00:00:40Detail
62. TVRDÍKOVÁ JosefínaTJ Zruč#229Předškolačky15.00:01:09+00:00:40Detail
63. BRABEC SašaZruč nad Sázavou#291Předškoláci12.00:01:10+00:00:41Detail
64. ŠŤASTNÝ AntonínZruč nad Sázavou#220Předškoláci13.00:01:11+00:00:42Detail
65. TOMAN ToníkZruč nad Sázavou#174Broučci5.00:01:10+00:00:41Detail
66. KULIŠOVÁ SofieZruč nad Sázavou#122Berušky3.00:01:11+00:00:42Detail
67. GABKOVÁ AdélaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#100Předškolačky16.00:01:13+00:00:44Detail
68. SMOLÁK PavelTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#156Předškoláci14.00:01:15+00:00:46Detail
69. RADA VítAtletika Benešov#144Předškoláci15.00:01:15+00:00:46Detail
70. ŽABA DominikTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#189Předškoláci16.00:01:17+00:00:48Detail
71. SADÍLKOVÁ Nela#152Předškolačky17.00:01:17+00:00:48Detail
72. KULIŠ DanielTJjiskra Zruč nad Sázavou#121Předškoláci17.00:01:18+00:00:49Detail
73. ŠRAMKOVÁ MichalkaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#168Předškolačky18.00:01:19+00:00:50Detail
74. KAŠTÁLKOVÁ TerezaLoket#112Předškolačky19.00:01:22+00:00:53Detail
75. JEŽ Filip#226Benjamínci13.00:01:25+00:00:56Detail
76. JANTAČ MartinKralupy nad Vltavou#107Broučci6.00:01:28+00:00:59Detail
77. TLACHOVÁ ElenaJinočany#213Předškolačky20.00:01:29+00:01:00Detail
78. LOSKOTOVÁ KarolínaRosice#199Berušky4.00:01:33+00:01:04Detail
79. HERÁK MaikZruč nad Sázavou#101Broučci7.00:01:45+00:01:16Detail
80. ŽABA Daniel#188Broučci8.00:01:53+00:01:24Detail
81. HASALA MatoušIronTime#190Broučci9.00:01:56+00:01:27Detail
82. ŠŤASTNÝ PavelTJ Sokol Senohraby#170Minižáci1.00:02:00+00:01:31Detail
83. LAPÁČKOVÁ TerezaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#123Nejmladší žákyně1.00:02:01+00:01:32Detail
84. BROŽÍK IvanPyšely#88Nejmladší žáci1.00:02:04+00:01:35Detail
85. ŘEHÁKOVÁ LauraAtletika Benešov#147Nejmladší žákyně2.00:02:04+00:01:35Detail
86. RADA TobiášAtletika Benešov#143Nejmladší žáci2.00:02:04+00:01:35Detail
87. GABKO MatějTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#99Nejmladší žáci3.00:02:05+00:01:36Detail
88. LICHTENBERGOVÁ ZuzanaTJ Sokol Senohraby#125Nejmladší žákyně3.00:02:06+00:01:37Detail
89. CARMINE NicolAtletika Jižní Město#90Minižákyně1.00:02:06+00:01:37Detail
90. SEIDLOVÁ MagdalenaOB Říčany#154Minižákyně2.00:02:07+00:01:38Detail
91. LOUDA SamuelŽižkov - Praha#207Nejmladší žáci4.00:02:07+00:01:38Detail
92. MAXA AntonínTJ Jiskra Zruč n.S.#126Minižáci2.00:02:08+00:01:39Detail
93. ZAHRÁDKA VítSokol Senohraby#183Nejmladší žáci5.00:02:07+00:01:38Detail
94. BĚLINA AdamTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#83Nejmladší žáci6.00:02:08+00:01:39Detail
95. ŠAFROVÁ LucieTJ Jiskra Zruč nás Sázavou#166Minižákyně3.00:02:08+00:01:39Detail
96. SUKOVÁ NikolaTJ Spartak Vlašim#161Nejmladší žákyně4.00:02:09+00:01:40Detail
97. SVOBODOVÁ AdélaSpartak Vlašim#205Nejmladší žákyně5.00:02:11+00:01:42Detail
98. NOVÁK DanielAtletika Benešovv#244Minižáci3.00:02:12+00:01:43Detail
99. ZELENÁ BarboraTJ Sokol Senohraby#187Nejmladší žákyně6.00:02:12+00:01:43Detail
100. KOSOVÁ KarolínaTJ Sokol Senohraby#115Minižákyně4.00:02:14+00:01:45Detail
101. BĚLINA JanTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#84Minižáci4.00:02:17+00:01:48Detail
102. HYNEK OndřejKutná Hora#105Minižáci5.00:02:17+00:01:48Detail
103. OTTLOVÁ ŠárkaAtletika Benešov#237Minižákyně5.00:02:17+00:01:48Detail
104. KROUŽIL TomášPoděbrady#249Minižáci6.00:02:18+00:01:49Detail
105. CULBERTSON SofiaThe American Kutna Hora#91Nejmladší žákyně7.00:02:18+00:01:49Detail
106. PANUŠKOVÁ EvaSázava#134Nejmladší žákyně8.00:02:19+00:01:50Detail
107. KALNÝ VojtěchSKP Olympia Kutná Hora#239Minižáci7.00:02:21+00:01:52Detail
108. TLAMICHOVÁ BarboraTJ Sokol Senohraby#173Minižákyně6.00:02:21+00:01:52Detail
109. ŠIMEČKOVÁ AničkaSokol Senohraby#209Minižákyně7.00:02:22+00:01:53Detail
110. ŠTÍCHOVÁ NikolaVlašim#171Nejmladší žákyně9.00:02:22+00:01:53Detail
111. VÁVROVÁ LindaJISKRA ZRUČ NAD SÁZAVOU#177Minižákyně8.00:02:23+00:01:54Detail
112. KROUŽILOVÁ MichaelaPoděbrady#248Nejmladší žákyně10.00:02:24+00:01:55Detail
113. FIALOVÁ DagmarBenešov#96Nejmladší žákyně11.00:02:25+00:01:56Detail
114. RICHTER VojtěchZruč nad Sázavou#146Nejmladší žáci7.00:02:25+00:01:56Detail
115. MOŽÍŠOVÁ MagdalénaTJ Sokol Senohraby#130Minižákyně9.00:02:29+00:02:00Detail
116. ZÁKLASNÍKOVÁ JulieAtletika Vlašim#238Minižákyně10.00:02:29+00:02:00Detail
117. BRZKOVÁ VeronikaPravonín#228Minižákyně11.00:02:31+00:02:02Detail
118. LOPKO MikulášLaziště#204Nejmladší žáci8.00:02:32+00:02:03Detail
119. STRAKOVÁ KarolínaTJ Sokol Senohraby#211Minižákyně12.00:02:34+00:02:05Detail
120. ŠOSTÝ ŠtěpánBenešov#250Minižáci8.00:02:36+00:02:07Detail
121. JÁMBOROVÁ EmaAdrien Elixir Elite Team#231Minižákyně13.00:02:36+00:02:07Detail
122. VOBECKÝ LukášAtletika Benešov#180Minižáci9.00:02:37+00:02:08Detail
123. LOPKO RadimLaziště#202Minižáci10.00:02:37+00:02:08Detail
124. MAREŠOVÁ BarboraAtletika Benešov#233Nejmladší žákyně12.00:02:37+00:02:08Detail
125. ULRYCH SamuelLaziště#203Minižáci11.00:02:38+00:02:09Detail
126. MAREŠOVÁ TerezaAtletika Benešov#234Minižákyně14.00:02:40+00:02:11Detail
127. VOBECKÝ FilipAtletika Benešov#179Minižáci12.00:02:42+00:02:13Detail
128. SMEJKAL JanZruč nad Sázavou#201Minižáci13.00:02:46+00:02:17Detail
129. HOLANOVÁ JustýnaZŠ Vorlina Vlašim#243Minižákyně15.00:02:46+00:02:17Detail
130. HAMOUZOVÁ TerezaKolín#242Nejmladší žákyně13.00:02:50+00:02:21Detail
131. SADÍLKOVÁ Ema#151Nejmladší žákyně14.00:02:55+00:02:26Detail
132. NEDĚLA ŠtěpánTrhový Štěpánov#256Dorostenci1.00:03:16+00:02:47Detail
133. JANKULOVÁ VivienZruč nad Sázavou#217Minižákyně16.00:03:21+00:02:52Detail
134. DUBJÁK OndřejTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#94Starší žáci1.00:03:27+00:02:58Detail
135. JAHODA VojtěchBenešov u Prahy#255Starší žáci2.00:03:36+00:03:07Detail
136. CHALOUPKA JosefBudkovice#253Dorostenci2.00:03:41+00:03:12Detail
137. KORECKÝ JakubZruč Nad Sázavou#113Starší žáci3.00:03:47+00:03:18Detail
138. HRUBÝ PetrAC Čáslav#252Mladší žáci1.00:03:48+00:03:19Detail
139. JELÍNEK ZdeněkTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#236Starší žáci4.00:03:54+00:03:25Detail
140. KUČEROVÁ KarolínaATLETIKA BENEŠOV#120Mladší žákyně1.00:03:55+00:03:26Detail
141. KRBAŤA TomášZruč nad Sázavou#195Starší žáci5.00:03:58+00:03:29Detail
142. KUČEROVÁ AnetaATLETIKA BENEŠOV#119Starší žákyně1.00:04:08+00:03:39Detail
143. MAXA VojtěchTJ Jiskra Zruč n.S.#127Mladší žáci2.00:04:09+00:03:40Detail
144. ŠIMEČKOVÁ KateřinaSokol Senohraby#210Mladší žákyně2.00:04:09+00:03:40Detail
145. ŠNAJDROVÁ DarinaNeveklov#245Mladší žákyně3.00:04:14+00:03:45Detail
146. KOS JakubTJ Sokol Senohraby#114Starší žáci6.00:04:17+00:03:48Detail
147. SVOBODOVÁ LauraTJ Sokol Senohraby#164Mladší žákyně4.00:04:20+00:03:51Detail
148. HOLAN MatyášHC Vlašim#241Mladší žáci3.00:04:24+00:03:55Detail
149. TULACHOVÁ KláraKřivsoudov#254Mladší žákyně5.00:04:24+00:03:55Detail
150. JANTAČ TadeášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#108Starší žáci7.00:04:26+00:03:57Detail
151. ADAMEC JiříTJ Spartak Vlašim#257Starší žáci8.00:04:40+00:04:11Detail
152. CHMELOVÁ MichaelaTJ Jiskra Zruč#106Starší žákyně2.00:04:58+00:04:29Detail
153. ŠŤASTNÁ LucieTJ Sokol Senohraby#169Mladší žákyně6.00:05:07+00:04:38Detail
154. JANTAČ TomášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#109Předškoláci18.01:18:53+01:18:24Detail
KOTIŠ MartinTJ Sokol Senohraby#116Minižáci00:00:00Detail
KOTIŠOVÁ KarolínaTJ Sokol Senohraby#117Mladší žákyně00:00:00Detail
LEBEDA JindřichTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#124Mladší žáci00:00:00Detail
RADOVÁ DanielaAtletika Benešov#145Mladší žákyně00:00:00Detail
SABOVÁ KláraPraha#149Předškolačky00:00:00Detail
STOZICKY MartinSDH Bukovany#158Nejmladší žáci00:00:00Detail
STOZICKY MichalSDH bukovany#159Nejmladší žáci00:00:00Detail
VÁŇA ŠtěpánJiřice#175Minižáci00:00:00Detail
ZAJÍČKOVÁ Šárka#193Předškolačky00:00:00Detail
DNS SABOVÁ MarkétaPraha#150BenjamínkyDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz