Oficiální Výsledková listina Zručský májový běh
12. 5. 2018

Dětské závody

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. AUGUSTÍN MichaelTJ Sokol Senohraby#822013Benjamínci1.00:00:29Detail
2. BĚLINA Matějbelinova.tereza@seznam.cz#852013Benjamínci2.00:00:32+00:00:03.12Detail
3. ČECHOVÁ AnnabelZruč nad Sázavou#2212013Benjamínky1.00:00:33+00:00:03.88Detail
4. TLAMICHOVÁ AliceTJ Sokol Senohraby#1722013Benjamínky2.00:00:33+00:00:03.89Detail
5. PEROUTKOVÁ SoňaAtletika Zruč n.S.#1392014Benjamínky3.00:00:33+00:00:03.90Detail
6. VESELÝ VáclavSokol Senohraby#2152013Benjamínci3.00:00:33+00:00:03.66Detail
7. VÁVROVÁ AdélaZruč nad Sázavou#1762013Benjamínky4.00:00:34+00:00:04.49Detail
8. BLAŽEJOVSKÁ VeronikaTJ Jiskra Zruč n. S.#872013Benjamínky5.00:00:34+00:00:04.79Detail
9. MLÁDEK FilipPierrine team Želiv#1282013Benjamínci4.00:00:35+00:00:05.90Detail
10. ČIHÁKOVÁ AnetaZruč nad Sázavou#2192013Benjamínky6.00:00:36+00:00:06.51Detail
11. MRÁZEK VáclavVlastějovice#1312013Benjamínci5.00:00:36+00:00:06.71Detail
12. ZAHRÁDKOVÁ LeontynaSokol Senohraby#1862013Benjamínky7.00:00:37+00:00:07.79Detail
13. PAVLÍČKOVÁ JolanaAC SPARTA PRAHA#1362014Benjamínky8.00:00:38+00:00:08.69Detail
14. NYKODYMOVÁ MarieKutná Hora#1332014Benjamínky9.00:00:38+00:00:08.79Detail
15. DOBŘICKÝ JanČáslav#922014Benjamínci6.00:00:38+00:00:08.77Detail
16. PODEŠVA AlexBB Racing Čerčany#2222014Benjamínci7.00:00:38+00:00:09.09Detail
17. JANTAČOVÁ AdélaKralupy nad Vltavou#1102013Benjamínky10.00:00:39+00:00:09.73Detail
18. MILÁČKOVÁ LaurinkaLedeč nad Sázavou#2002014Benjamínky11.00:00:39+00:00:10.07Detail
19. HRUBÝ ŠimonZruč nad Sázavou#1032014Benjamínci8.00:00:41+00:00:11.54Detail
20. HALAŠKA MatyášVlašim#2122014Benjamínci9.00:00:42+00:00:12.34Detail
21. ZAJÍČKOVÁ Klára#1922014Benjamínky12.00:00:43+00:00:13.49Detail
22. HAVRÁNKOVÁ NatálieLedeč nad Sázavou#2142014Benjamínky13.00:00:44+00:00:14.90Detail
23. JEŽ Sebastián#2252013Benjamínci10.00:00:45+00:00:15.36Detail
24. ZAHRADKOVA EmaSenohraby#1852015Berušky1.00:00:47+00:00:17.43Detail
25. SVOBODA OndřejDivišov#2082015Broučci1.00:00:48+00:00:18.37Detail
26. KOVAŘÍK ŠimonZruč nad Sázavou#1182014Benjamínci11.00:00:48+00:00:18.60Detail
27. VILIMOVSKÝ JosefZruč nad Sázavou#1782014Benjamínci12.00:00:48+00:00:18.88Detail
28. ZAHRADKOVA ElaSenohraby#1842015Berušky2.00:00:49+00:00:19.69Detail
29. POSLUŠNÁ DagmarTJ Sokol Senohraby#1402013Benjamínky14.00:00:49+00:00:19.98Detail
30. VRÁNA MatějZruč nad Sázavou#1822015Broučci2.00:00:50+00:00:20.79Detail
31. ZAJÍČKOVÁ Anna#1912014Benjamínky15.00:00:51+00:00:21.73Detail
32. HOFMAN MaxRugby Říčany#1022011Předškoláci1.00:00:57+00:00:27.95Detail
33. VORLÍČEK JakubZruč nad Sázavou#1812015Broučci3.00:00:57+00:00:27.79Detail
34. FAJMANOVÁ EmílieTJ Jiskra Zruč#952011Předškolačky1.00:00:58+00:00:28.23Detail
35. PUSTKA Felix#1982011Předškoláci2.00:00:58+00:00:28.79Detail
36. PEROUTKOVÁ JindřiškaAtletika Zruč#1382012Předškolačky2.00:00:58+00:00:28.65Detail
37. HRUBÝ TomášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#1042012Předškoláci3.00:00:59+00:00:29.32Detail
38. SMOLÁKOVÁ AnetaZruč nad Sázavou#1572014Benjamínky16.00:00:59+00:00:29.72Detail
39. PLACHÝ DanielBenešov#2242012Předškoláci4.00:00:59+00:00:29.86Detail
40. SKOŘEPOVÁ EliškaTJ Sokol Senohraby#1552011Předškolačky3.00:00:59+00:00:30.00Detail
41. HRABÁNKOVÁ KarolínaVračkovice#2272011Předškolačky4.00:01:00+00:00:30.28Detail
42. DRYMLOVÁ AgnesLitomyšl#932014Benjamínky17.00:01:01+00:00:31.32Detail
43. ŘEHÁKOVÁ ValerieAtletika Benešov#1482012Předškolačky5.00:01:01+00:00:31.32Detail
44. POSLUŠNÁ KarlaTJ Sokol Senohraby#1412011Předškolačky6.00:01:01+00:00:32.12Detail
45. MRÁZKOVÁ KateřinaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#1322011Předškolačky7.00:01:02+00:00:32.22Detail
46. ŠPERKER HonzíkKalparta#1942011Předškoláci5.00:01:02+00:00:33.11Detail
47. PODEŠVA PatrikBB Racing Čerčany#2232011Předškoláci6.00:01:03+00:00:33.50Detail
48. POTULICKÁ VendulaPraha#1422014Benjamínky18.00:01:03+00:00:33.82Detail
49. ŠAFROVÁ KláraTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#1652012Předškolačky8.00:01:03+00:00:33.71Detail
50. KAŠPAROVÁ MichaelaRS Vlašim#1112011Předškolačky9.00:01:03+00:00:33.81Detail
51. STRAKA AdamTJ Sokol Senohraby#1602012Předškoláci7.00:01:04+00:00:34.25Detail
52. ŠIBRAVA PatrikTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#1672012Předškoláci8.00:01:04+00:00:34.99Detail
53. BLAŽEJOVSKÁ MartinaTJ Jiskra Zruč n. S.#862011Předškolačky10.00:01:04+00:00:35.06Detail
54. BROŽÍKOVÁ MariePyšely#892012Předškolačky11.00:01:05+00:00:35.28Detail
55. SEIDL MarekOB Říčany#1532011Předškoláci9.00:01:05+00:00:35.49Detail
56. PAVLÍČKOVÁ NelaAC SPARTA PRAHA#1372011Předškolačky12.00:01:06+00:00:36.44Detail
57. FIEDLER AdamHolubice#972012Předškoláci10.00:01:06+00:00:36.96Detail
58. JANKULA RichardZruč nad Sázavou#2162016Broučci4.00:01:07+00:00:37.83Detail
59. FLEKOVÁ KamilaZruč nad Sázavou#982011Předškolačky13.00:01:07+00:00:38.16Detail
60. MLÁDKOVÁ NellaPierrine team Želiv#1292011Předškolačky14.00:01:08+00:00:38.19Detail
61. PATERA MatějTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#1352011Předškoláci11.00:01:09+00:00:39.60Detail
62. TVRDÍKOVÁ JosefínaTJ Zruč#2292011Předškolačky15.00:01:09+00:00:40.05Detail
63. BRABEC SašaZruč nad Sázavou#2912011Předškoláci12.00:01:10+00:00:40.52Detail
64. ŠŤASTNÝ AntonínZruč nad Sázavou#2202012Předškoláci13.00:01:11+00:00:41.21Detail
65. TOMAN ToníkZruč nad Sázavou#1742015Broučci5.00:01:10+00:00:41.04Detail
66. KULIŠOVÁ SofieZruč nad Sázavou#1222015Berušky3.00:01:11+00:00:41.89Detail
67. GABKOVÁ AdélaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#1002011Předškolačky16.00:01:13+00:00:43.20Detail
68. SMOLÁK PavelTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#1562011Předškoláci14.00:01:15+00:00:45.41Detail
69. RADA VítAtletika Benešov#1442011Předškoláci15.00:01:15+00:00:45.60Detail
70. ŽABA DominikTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#1892012Předškoláci16.00:01:17+00:00:47.56Detail
71. SADÍLKOVÁ Nela#1522012Předškolačky17.00:01:17+00:00:47.39Detail
72. KULIŠ DanielTJjiskra Zruč nad Sázavou#1212012Předškoláci17.00:01:18+00:00:48.45Detail
73. ŠRAMKOVÁ MichalkaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#1682012Předškolačky18.00:01:19+00:00:50.13Detail
74. KAŠTÁLKOVÁ TerezaLoket#1122012Předškolačky19.00:01:22+00:00:52.71Detail
75. JEŽ Filip#2262014Benjamínci13.00:01:25+00:00:56.05Detail
76. JANTAČ MartinKralupy nad Vltavou#1072016Broučci6.00:01:28+00:00:58.38Detail
77. TLACHOVÁ ElenaJinočany#2132012Předškolačky20.00:01:29+00:00:59.77Detail
78. LOSKOTOVÁ KarolínaRosice#1992016Berušky4.00:01:33+00:01:03.65Detail
79. HERÁK MaikZruč nad Sázavou#1012015Broučci7.00:01:45+00:01:16.00Detail
80. ŽABA Daniel#1882016Broučci8.00:01:53+00:01:23.33Detail
81. HASALA MatoušIronTime#1902015Broučci9.00:01:56+00:01:26.87Detail
82. ŠŤASTNÝ PavelTJ Sokol Senohraby#1702009Minižáci1.00:02:00+00:01:31.12Detail
83. LAPÁČKOVÁ TerezaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#1232008Nejmladší žákyně1.00:02:01+00:01:31.69Detail
84. BROŽÍK IvanPyšely#882008Nejmladší žáci1.00:02:04+00:01:34.31Detail
85. ŘEHÁKOVÁ LauraAtletika Benešov#1472008Nejmladší žákyně2.00:02:04+00:01:34.61Detail
86. RADA TobiášAtletika Benešov#1432007Nejmladší žáci2.00:02:04+00:01:34.48Detail
87. GABKO MatějTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#992008Nejmladší žáci3.00:02:05+00:01:35.76Detail
88. LICHTENBERGOVÁ ZuzanaTJ Sokol Senohraby#1252007Nejmladší žákyně3.00:02:06+00:01:36.93Detail
89. CARMINE NicolAtletika Jižní Město#902009Minižákyně1.00:02:06+00:01:36.83Detail
90. SEIDLOVÁ MagdalenaOB Říčany#1542009Minižákyně2.00:02:07+00:01:37.53Detail
91. LOUDA SamuelŽižkov - Praha#2072008Nejmladší žáci4.00:02:07+00:01:37.66Detail
92. MAXA AntonínTJ Jiskra Zruč n.S.#1262009Minižáci2.00:02:08+00:01:38.57Detail
93. ZAHRÁDKA VítSokol Senohraby#1832007Nejmladší žáci5.00:02:07+00:01:38.12Detail
94. BĚLINA AdamTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#832007Nejmladší žáci6.00:02:08+00:01:38.80Detail
95. ŠAFROVÁ LucieTJ Jiskra Zruč nás Sázavou#1662009Minižákyně3.00:02:08+00:01:39.12Detail
96. SUKOVÁ NikolaTJ Spartak Vlašim#1612007Nejmladší žákyně4.00:02:09+00:01:39.43Detail
97. SVOBODOVÁ AdélaSpartak Vlašim#2052008Nejmladší žákyně5.00:02:11+00:01:41.88Detail
98. NOVÁK DanielAtletika Benešovv#2442010Minižáci3.00:02:12+00:01:42.87Detail
99. ZELENÁ BarboraTJ Sokol Senohraby#1872007Nejmladší žákyně6.00:02:12+00:01:42.79Detail
100. KOSOVÁ KarolínaTJ Sokol Senohraby#1152009Minižákyně4.00:02:14+00:01:44.29Detail
101. BĚLINA JanTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#842009Minižáci4.00:02:17+00:01:47.53Detail
102. HYNEK OndřejKutná Hora#1052009Minižáci5.00:02:17+00:01:48.03Detail
103. OTTLOVÁ ŠárkaAtletika Benešov#2372010Minižákyně5.00:02:17+00:01:47.43Detail
104. KROUŽIL TomášPoděbrady#2492009Minižáci6.00:02:18+00:01:48.49Detail
105. CULBERTSON SofiaThe American Kutna Hora#912008Nejmladší žákyně7.00:02:18+00:01:49.10Detail
106. PANUŠKOVÁ EvaSázava#1342008Nejmladší žákyně8.00:02:19+00:01:50.17Detail
107. KALNÝ VojtěchSKP Olympia Kutná Hora#2392010Minižáci7.00:02:21+00:01:51.41Detail
108. TLAMICHOVÁ BarboraTJ Sokol Senohraby#1732010Minižákyně6.00:02:21+00:01:51.39Detail
109. ŠIMEČKOVÁ AničkaSokol Senohraby#2092010Minižákyně7.00:02:22+00:01:52.26Detail
110. ŠTÍCHOVÁ NikolaVlašim#1712008Nejmladší žákyně9.00:02:22+00:01:53.00Detail
111. VÁVROVÁ LindaJISKRA ZRUČ NAD SÁZAVOU#1772010Minižákyně8.00:02:23+00:01:53.94Detail
112. KROUŽILOVÁ MichaelaPoděbrady#2482008Nejmladší žákyně10.00:02:24+00:01:54.46Detail
113. FIALOVÁ DagmarBenešov#962008Nejmladší žákyně11.00:02:25+00:01:55.40Detail
114. RICHTER VojtěchZruč nad Sázavou#1462008Nejmladší žáci7.00:02:25+00:01:56.04Detail
115. MOŽÍŠOVÁ MagdalénaTJ Sokol Senohraby#1302010Minižákyně9.00:02:29+00:01:59.30Detail
116. ZÁKLASNÍKOVÁ JulieAtletika Vlašim#2382009Minižákyně10.00:02:29+00:01:59.46Detail
117. BRZKOVÁ VeronikaPravonín#2282010Minižákyně11.00:02:31+00:02:01.93Detail
118. LOPKO MikulášLaziště#2042008Nejmladší žáci8.00:02:32+00:02:02.80Detail
119. STRAKOVÁ KarolínaTJ Sokol Senohraby#2112010Minižákyně12.00:02:34+00:02:04.32Detail
120. ŠOSTÝ ŠtěpánBenešov#2502010Minižáci8.00:02:36+00:02:06.42Detail
121. JÁMBOROVÁ EmaAdrien Elixir Elite Team#2312010Minižákyně13.00:02:36+00:02:06.30Detail
122. VOBECKÝ LukášAtletika Benešov#1802010Minižáci9.00:02:37+00:02:07.64Detail
123. LOPKO RadimLaziště#2022010Minižáci10.00:02:37+00:02:07.96Detail
124. MAREŠOVÁ BarboraAtletika Benešov#2332008Nejmladší žákyně12.00:02:37+00:02:08.03Detail
125. ULRYCH SamuelLaziště#2032009Minižáci11.00:02:38+00:02:08.88Detail
126. MAREŠOVÁ TerezaAtletika Benešov#2342009Minižákyně14.00:02:40+00:02:10.67Detail
127. VOBECKÝ FilipAtletika Benešov#1792010Minižáci12.00:02:42+00:02:12.95Detail
128. SMEJKAL JanZruč nad Sázavou#2012010Minižáci13.00:02:46+00:02:16.47Detail
129. HOLANOVÁ JustýnaZŠ Vorlina Vlašim#2432009Minižákyně15.00:02:46+00:02:16.19Detail
130. HAMOUZOVÁ TerezaKolín#2422008Nejmladší žákyně13.00:02:50+00:02:20.74Detail
131. SADÍLKOVÁ Ema#1512008Nejmladší žákyně14.00:02:55+00:02:25.52Detail
132. NEDĚLA ŠtěpánTrhový Štěpánov#2562001Dorostenci1.00:03:16+00:02:46.44Detail
133. JANKULOVÁ VivienZruč nad Sázavou#2172009Minižákyně16.00:03:21+00:02:51.25Detail
134. DUBJÁK OndřejTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#942003Starší žáci1.00:03:27+00:02:57.62Detail
135. JAHODA VojtěchBenešov u Prahy#2552004Starší žáci2.00:03:36+00:03:06.31Detail
136. CHALOUPKA JosefBudkovice#2532001Dorostenci2.00:03:41+00:03:12.02Detail
137. KORECKÝ JakubZruč Nad Sázavou#1132003Starší žáci3.00:03:47+00:03:17.94Detail
138. HRUBÝ PetrAC Čáslav#2522005Mladší žáci1.00:03:48+00:03:19.02Detail
139. JELÍNEK ZdeněkTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#2362003Starší žáci4.00:03:54+00:03:24.46Detail
140. KUČEROVÁ KarolínaATLETIKA BENEŠOV#1202006Mladší žákyně1.00:03:55+00:03:25.28Detail
141. KRBAŤA TomášZruč nad Sázavou#1952003Starší žáci5.00:03:58+00:03:28.81Detail
142. KUČEROVÁ AnetaATLETIKA BENEŠOV#1192004Starší žákyně1.00:04:08+00:03:38.30Detail
143. MAXA VojtěchTJ Jiskra Zruč n.S.#1272006Mladší žáci2.00:04:09+00:03:39.54Detail
144. ŠIMEČKOVÁ KateřinaSokol Senohraby#2102006Mladší žákyně2.00:04:09+00:03:40.10Detail
145. ŠNAJDROVÁ DarinaNeveklov#2452005Mladší žákyně3.00:04:14+00:03:44.47Detail
146. KOS JakubTJ Sokol Senohraby#1142004Starší žáci6.00:04:17+00:03:48.03Detail
147. SVOBODOVÁ LauraTJ Sokol Senohraby#1642005Mladší žákyně4.00:04:20+00:03:50.59Detail
148. HOLAN MatyášHC Vlašim#2412005Mladší žáci3.00:04:24+00:03:54.22Detail
149. TULACHOVÁ KláraKřivsoudov#2542006Mladší žákyně5.00:04:24+00:03:54.58Detail
150. JANTAČ TadeášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#1082004Starší žáci7.00:04:26+00:03:56.70Detail
151. ADAMEC JiříTJ Spartak Vlašim#2572003Starší žáci8.00:04:40+00:04:11.11Detail
152. CHMELOVÁ MichaelaTJ Jiskra Zruč#1062003Starší žákyně2.00:04:58+00:04:29.00Detail
153. ŠŤASTNÁ LucieTJ Sokol Senohraby#1692006Mladší žákyně6.00:05:07+00:04:37.32Detail
154. JANTAČ TomášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#1092012Předškoláci18.01:18:53+01:18:23.43Detail
KOTIŠ MartinTJ Sokol Senohraby#1162009Minižáci00:00:00Detail
KOTIŠOVÁ KarolínaTJ Sokol Senohraby#1172006Mladší žákyně00:00:00Detail
LEBEDA JindřichTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#1242005Mladší žáci00:00:00Detail
RADOVÁ DanielaAtletika Benešov#1452005Mladší žákyně00:00:00Detail
SABOVÁ KláraPraha#1492011Předškolačky00:00:00Detail
STOZICKY MartinSDH Bukovany#1582008Nejmladší žáci00:00:00Detail
STOZICKY MichalSDH bukovany#1592008Nejmladší žáci00:00:00Detail
VÁŇA ŠtěpánJiřice#1752009Minižáci00:00:00Detail
ZAJÍČKOVÁ Šárka#1932012Předškolačky00:00:00Detail
DNS SABOVÁ MarkétaPraha#1502014BenjamínkyDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz