Oficiální Výsledková listina Zručský májový běh
12. 5. 2018

Lidový běh 3100 m

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. HÁJEK LukášZruč nad Sázavou#4051991LB Muži1.00:12:23Detail
2. TŮMA JiříDolní Kralovice#4281975LB Muži2.00:12:36+00:00:13.81Detail
3. HYBŠ MarekSRTG Čelákovice#4061987LB Muži3.00:12:52+00:00:29.59Detail
4. KUČEROVÁ KarolínaATLETIKA BENEŠOV#4082006LB Ženy1.00:13:00+00:00:37.37Detail
5. KUČEROVÁ AnetaATLETIKA BENEŠOV#4072004LB Ženy2.00:13:05+00:00:42.53Detail
6. MAXA VojtěchTJ Jiskra Zruč n.S.#4122006LB Muži4.00:13:44+00:01:21.27Detail
7. ŠINDELÁŘOVÁ StanislavaFK Čáslav#4291979LB Ženy3.00:13:52+00:01:29.33Detail
8. GABKO MatějTJ Jiskra Zruč#4322008LB Muži5.00:14:55+00:02:32.51Detail
9. MAXA AntonínTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#4312009LB Muži6.00:14:57+00:02:34.15Detail
10. FIALOVÁ BlankaBenešovský běžecký klub#4021976LB Ženy4.00:15:14+00:02:51.84Detail
11. FIEDLER AdamHolubice#4031983LB Muži7.00:15:56+00:03:33.25Detail
12. SLAVÍČEK JindřichJiřice#4161959LB Muži8.00:16:05+00:03:42.63Detail
13. TŮMOVÁ LeontýnaDubovsko#4212004LB Ženy5.00:16:08+00:03:45.87Detail
14. MILÁČKOVÁ LenkaLedeč nad Sázavou#4271989LB Ženy6.00:16:09+00:03:46.02Detail
15. KUNSTOVÁ LenkaTJ Sokol Senohraby#4231969LB Ženy7.00:16:24+00:04:01.90Detail
16. MAUR JanPraha Kunratice#4091973LB Muži9.00:17:07+00:04:44.30Detail
17. UTTLOVÁ PetraAC Šakalík#4221989LB Ženy8.00:17:24+00:05:01.33Detail
18. PARTYKOVÁ VeronikaVlašim#4241982LB Ženy9.00:17:39+00:05:16.91Detail
19. BĚLINA JanTJ Jiskra Zruč#4342009LB Muži10.00:18:31+00:06:08.92Detail
20. SLAVÍČKOVÁ AlenaJiřice#4171965LB Ženy10.00:18:35+00:06:12.17Detail
21. BĚLINA AdamTJ Jiskra Zruč#4332007LB Muži11.00:18:42+00:06:19.87Detail
22. KOHOUT PavelDubovsko#4301948LB Muži12.00:18:53+00:06:30.28Detail
23. BLAŽEJOVSKÝ LadislavTJ Jiskra Zruč n. Sáz.#4011979LB Muži13.00:19:58+00:07:35.40Detail
24. MAXOVÁ PetraTJ Jiskra Zruč n.S.#4131979LB Ženy11.00:20:15+00:07:52.71Detail
25. MAXA AlešTJ Jiskra Zruč n.S.#4111976LB Muži14.00:20:31+00:08:08.25Detail
26. TŮMOVÁ LenkaDubovsko#4201973LB Ženy12.00:20:32+00:08:09.69Detail
27. PIVOŇKA TomášZruč nad Sázavou#4141979LB Muži15.00:20:55+00:08:32.10Detail
28. SMOLÁK PavelZruč nad Sázavou#4181987LB Muži16.00:29:07+00:16:43.99Detail
29. MAUROVÁ MichaelaKunratice#4351974LB Ženy13.00:32:27+00:20:04.72Detail
30. MAUR KryštofPraha Kunratice#4102008LB Muži17.00:32:27+00:20:04.84Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz