Oficiální Výsledková listina Přestavlcký vlk
8. 9. 2018

hlavní Kategorie M49

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta123
1. BUŠEK MarekBTT Libochovice#401:02:55.5000:19:38.7400:21:35.3200:21:41.43Detail
2. HRABETA MiroslavRoudnice n/L#6001:03:03.61+00:00:08.1100:19:38.8900:21:45.8200:21:38.89Detail
3. TRUX MilošBike Point Roudnice nad Labem#3401:03:49.41+00:00:53.9100:19:55.3600:21:47.7600:22:06.29Detail
4. SOUBUSTA PetrCK Slavoj Terezín#8601:04:34.28+00:01:38.7800:20:30.9200:22:27.0700:21:36.29Detail
5. ROSYPAL LadislavMMB Třebenice#2801:04:43.62+00:01:48.1200:20:17.7700:21:56.4900:22:29.35Detail
6. ČAPEK LubomírKÚC Bikesport Ústí nad Labem#801:05:00.08+00:02:04.5800:20:43.6600:22:14.3500:22:02.06Detail
7. NĚMEC ZdeněkBike Point Roudnice#7301:06:16.29+00:03:20.7900:20:48.5700:22:38.5000:22:49.20Detail
8. PRCHLÍK JosefCK Slavoj Terezín#2401:06:50.18+00:03:54.6800:21:06.6800:22:58.9800:22:44.51Detail
9. KALITA RadekBike Sport Ústí n/L#6101:08:10.36+00:05:14.8600:21:58.1600:23:21.4100:22:50.78Detail
10. CIPRIÁN MartinFun Bike Team Ústí/n/L#4301:09:34.92+00:06:39.4200:21:34.6200:24:03.3200:23:56.96Detail
11. SUNKOVSKÝ MiroslavBTT Libochovice#5801:09:38.90+00:06:43.4000:21:50.6900:23:50.6400:23:57.56Detail
12. BERÁNEK TomášÚstí/n/L#4901:10:00.59+00:07:05.0900:21:37.1500:24:04.8800:24:18.54Detail
13. KOZÁK StanislavRoudnice n/L#9001:10:07.61+00:07:12.1100:21:51.0400:23:50.0300:24:26.52Detail
14. LAPIHUSKA MichalR2 This Team is 40+#4801:10:26.51+00:07:31.0100:22:01.5900:23:52.8200:24:32.09Detail
15. PECÁNEK JanMMB Třebenice#6501:10:54.74+00:07:59.2400:22:03.7100:24:07.5500:24:43.47Detail
16. VANĚK RadekRoudnice n/L#9201:11:12.86+00:08:17.3600:22:31.7200:24:10.8900:24:30.24Detail
17. CVEJN JanHZS UL-DC#701:11:44.24+00:08:48.7400:22:29.7000:24:13.9000:25:00.64Detail
18. LAŇKA PetrR2 This Team is 40+#4701:12:38.09+00:09:42.5900:22:31.6000:24:29.3500:25:37.13Detail
19. HAMPL MichalKoloshop Team#6201:12:54.84+00:09:59.3400:22:30.8900:25:11.2300:25:12.70Detail
20. HREBINKA MarekBTT Libochovice#1601:13:13.77+00:10:18.2700:22:44.6300:25:10.0000:25:19.12Detail
21. ČARNÝ JosefMMB Třebenice#5501:13:32.81+00:10:37.3100:22:28.6200:25:16.6400:25:47.54Detail
22. ŘÍHA PavelBTT Libochovice#8001:15:29.34+00:12:33.8400:22:44.7800:25:48.8000:26:55.75Detail
23. HONZÁTKO JiříVysoká#7401:16:10.62+00:13:15.1200:24:10.6300:25:54.4300:26:05.54Detail
24. ŠŤASTNÝ RadekRoudnice n/L#6401:16:26.34+00:13:30.8400:23:18.2600:26:46.1800:26:21.89Detail
25. VÁGNER EvženCK Přestavlky#4101:17:45.99+00:14:50.4900:24:18.5700:27:04.4200:26:22.99Detail
26. HORÁČEK PavelSahara Vědomice#8801:18:54.76+00:15:59.2600:24:35.2400:26:50.3900:27:29.12Detail
27. BLÁHA PetrLibochovice#301:18:56.64+00:16:01.1400:24:21.8900:27:11.4000:27:23.34Detail
28. HENZL PavelCYKLO CITY - Lovosice#1501:19:10.66+00:16:15.1600:23:31.3200:26:58.1800:28:41.15Detail
29. ČAPEK TomášNučhičky#6701:23:24.41+00:20:28.9100:25:33.3200:29:18.0100:28:33.07Detail
30. HOLZ VítězslavRouně#5001:23:55.35+00:20:59.8500:26:43.5500:28:30.1700:28:41.62Detail
DNF LÁN Martin#70DNF 00:28:03.0900:52:14.49Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz