Oficiální Výsledková listina Jenštejnská pětka insportline
8. 9. 2018

žáci 500 m (2008 a mladší)

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. KUČEROVÁ TerezaAtletika Neratovice#223holky1.00:01:55Detail
2. LANGEROVÁ MarianaASB #215holky2.00:01:57+00:00:02Detail
3. ŠEBRLE DanielStará Boleslav#200kluci1.00:02:01+00:00:06Detail
4. DAŠEK Lukášbrandýs nad labem#214kluci2.00:02:01+00:00:06Detail
5. PLAČKOVÁ LindaSpartak Praha 4#231holky3.00:02:02+00:00:07Detail
6. BAUER SebastianAtletika Stará Boleslav #217kluci3.00:02:02+00:00:07Detail
7. RODNÝ Samuel#195kluci4.00:02:10+00:00:15Detail
8. VINTR MarekČAKOVICE#236kluci5.00:02:10+00:00:15Detail
9. AUGUSTINOVÁ KamilaŠakal Kbely#219holky4.00:02:12+00:00:17Detail
10. PERTLOVA BarboraFit Studio D#222holky5.00:02:14+00:00:19Detail
11. VINTROVÁ LuisaČAKOVICE#235holky6.00:02:14+00:00:19Detail
12. REPASKA TerezaFit Studio D/Jenstejn#221holky7.00:02:16+00:00:21Detail
13. REZEK MatějJenštejn#213kluci6.00:02:18+00:00:23Detail
14. FISCHEROVÁ PáťaJenstejn#227holky8.00:02:18+00:00:23Detail
15. DRMOTOVÁ Veronika#198holky9.00:02:20+00:00:25Detail
16. TVRDKOVÁ Sofie#208holky10.00:02:21+00:00:26Detail
17. JURNÍKOVÁ Tereza#199holky11.00:02:23+00:00:28Detail
18. KOŠÍKOVÁ NatálieJenštejn#201holky12.00:02:24+00:00:29Detail
19. MARÁK SamuelPraha 9#209kluci7.00:02:27+00:00:32Detail
20. VALA Jan#237kluci8.00:02:27+00:00:32Detail
21. VINDUŠKOVÁ Mia#190holky13.00:02:29+00:00:34Detail
22. KOŠÍKOVÁ MarekJenštejn#202kluci9.00:02:31+00:00:36Detail
23. KRÁLÍK JakubASK Slavia Praha#218kluci10.00:02:31+00:00:36Detail
24. SABADOŠOVA TerezaJenštejn #228holky14.00:02:32+00:00:37Detail
25. KULICH Jáchym#193kluci11.00:02:33+00:00:38Detail
26. STAVRAKIS ThomasŠAK Novoborská#220kluci12.00:02:35+00:00:40Detail
27. ŠORMOVÁ Adéla#180holky15.00:02:36+00:00:41Detail
28. ŠAFRÁNKOVÁ NikolaJenštejn#204holky16.00:02:38+00:00:43Detail
29. VALOVÁ Karolína#238holky17.00:02:39+00:00:44Detail
30. KRAL ViktorKbely#225kluci13.00:02:40+00:00:45Detail
31. RACHOVÁ BělaObec Jenštejn#216holky18.00:02:41+00:00:46Detail
32. HOKE BerenikaHelen Doron English Čelákovice#229holky19.00:02:42+00:00:47Detail
33. DOUŠOVÁ EmaJenštejn#203holky20.00:02:42+00:00:47Detail
34. FISCHEROVÁ GábiJenstejn#226holky21.00:02:43+00:00:48Detail
35. KAUTSKY TobiasKbely#224kluci14.00:02:45+00:00:50Detail
36. ŠIMON David#242kluci15.00:02:49+00:00:54Detail
37. HOKE MagdalenaHelen Doron English Čelákovice#230holky22.00:02:50+00:00:55Detail
38. DVOŘÁKOVÁ MájaJenštejn#232holky23.00:02:52+00:00:57Detail
39. ŠMEJKAL VilémJenštejn#211kluci16.00:02:53+00:00:58Detail
40. MUSÍLEK DanielJenštejn#240kluci17.00:02:56+00:01:01Detail
41. OBŠIVAČ Pavel#197kluci18.00:02:56+00:01:01Detail
42. ELIÁŠ AdamPodolanka#233kluci19.00:03:01+00:01:06Detail
43. ALEXA HugoPraha 4#239kluci20.00:03:02+00:01:07Detail
44. MINXOVÁ KristýnaBrandýsa nad Labem#207holky24.00:03:07+00:01:12Detail
45. ČERNÁ ZuzanaPřezletice#206holky25.00:03:08+00:01:13Detail
46. VINDUŠKA Kristian#185kluci21.00:03:12+00:01:17Detail
47. MATOUSKOVA Nikola#210holky26.00:03:12+00:01:17Detail
48. MATOUŠKOVÁ Tereza#188holky27.00:03:13+00:01:18Detail
49. ŠÁLENÁ Klára#187holky28.00:03:19+00:01:24Detail
50. FISCHEROVÁ Viki#182holky29.00:03:19+00:01:24Detail
51. JANATKA MíraPodolanka#234kluci22.00:03:21+00:01:26Detail
52. HUDCOVÁ VeronikaNeratovice#205holky30.00:03:24+00:01:29Detail
53. ŠMEJKALOVÁ JulieJenštejn#212holky31.00:03:26+00:01:31Detail
54. HLAVÁČKOVÁ Sofie#191holky32.00:03:32+00:01:37Detail
55. MUSÍLEK DavidJenštejn#241kluci23.00:03:36+00:01:41Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz