Oficiální Výsledková listina Jenštejnská pětka insportline
8. 9. 2018

hlavní trať 5 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. GDULA LukášHvězda Pardubice z.s.#37muži1.00:17:17Detail
2. FLEGL VlastimilAO Spartak Vrchlabí#33muži2.00:18:02+00:00:45Detail
3. DOKTOR TomášPřezletice#47muži3.00:18:31+00:01:14Detail
4. VANĚČEK Petr#171muži4.00:19:22+00:02:05Detail
5. KRACÍK JanHostinné#129muži5.00:19:31+00:02:14Detail
6. ONDRUCH AdamLightBike Running Team#45muži6.00:19:40+00:02:23Detail
7. HEJNÝ Martin#167muži7.00:19:42+00:02:25Detail
8. KLAUZ Jiří#48muži8.00:20:02+00:02:45Detail
9. SCHUTZ Petr#168muži9.00:20:26+00:03:09Detail
10. JANSTA JosefPraha 9#32muži10.00:20:39+00:03:22Detail
11. KROULÍK JiříPřezletice#119muži11.00:20:52+00:03:35Detail
12. MAREK PavelJenštejn#23muži12.00:20:58+00:03:41Detail
13. ZÁMOSTNÝ PaveliThinkBeer#12muži13.00:21:12+00:03:55Detail
14. DLABAČ VáclavVinoř#38muži14.00:21:20+00:04:03Detail
15. KARBULKA PavelŠAKAL Kbely#15muži15.00:21:28+00:04:11Detail
16. VNOUČEK KarelASK-Hrdlořezy #118muži16.00:21:29+00:04:12Detail
17. MINX JanKbely cycling team#6muži17.00:21:29+00:04:12Detail
18. POBORSKÁ HelenaKerteam#21ženy1.00:21:37+00:04:20Detail
19. HERBST Josef#169muži18.00:21:39+00:04:22Detail
20. KRUTSKÝ Radovan#181muži19.00:22:09+00:04:52Detail
21. TVRDEK Jiří#8muži20.00:22:10+00:04:53Detail
22. CHMELAŘ PetrJenštejn#22muži21.00:22:38+00:05:21Detail
23. STRNADOVÁ LucieProfesionální svině#116ženy2.00:22:42+00:05:25Detail
24. DOUŠA VáclavJenštejn#3muži22.00:22:45+00:05:28Detail
25. ELGNER RobertZF Frýdlant#100muži23.00:22:45+00:05:28Detail
26. FRYKOVÁ Eliška#170ženy3.00:22:48+00:05:31Detail
27. PARMA JirkaJenštejn#24muži24.00:22:52+00:05:35Detail
28. SRNA RobertPraha#246muži25.00:22:56+00:05:39Detail
29. CITTA PavelPrivate Grafendorf#35muži26.00:22:56+00:05:39Detail
30. TICHÝ Petr#192muži27.00:23:07+00:05:50Detail
31. NEDOROSTOVÁ TerezaLobkovice- Neratovice #44ženy4.00:23:19+00:06:02Detail
32. KOŠÍK MartinJenštejn#1muži28.00:23:37+00:06:20Detail
33. ŠAFRÁNKOVÁ KláraJenštejn#4ženy5.00:23:58+00:06:41Detail
34. ZANDL PatrickPiráti Brandýs#49muži29.00:24:26+00:07:09Detail
35. CHMURA Vit#247muži30.00:24:33+00:07:16Detail
36. LANDA Petr#39muži31.00:24:34+00:07:17Detail
37. KARBULKOVÁ AliceŠAKAL Kbely#16ženy6.00:24:40+00:07:23Detail
38. PARMOVÁ ŠárkaJenštejn#25ženy7.00:24:41+00:07:24Detail
39. MAŘÍK Michal#125muži32.00:25:00+00:07:43Detail
40. MALÝ JaroslavJílové u Prahy#27muži33.00:25:07+00:07:50Detail
41. LÍBALOVÁ MichaelaNeratovice#42ženy8.00:25:23+00:08:06Detail
42. PLAČEK Pavel#41muži34.00:25:34+00:08:17Detail
43. FISCHEROVA JanaJenstejn#13ženy9.00:26:07+00:08:50Detail
44. FIDLER TomasJenštejn#26muži35.00:26:10+00:08:53Detail
45. VALA Jan#18muži36.00:26:15+00:08:58Detail
46. VOLMUTOVÁ SáraSDH Jenštejn#123ženy10.00:26:15+00:08:58Detail
47. GOLASOWSKÁ Kateřina#98ženy11.00:26:35+00:09:18Detail
48. DVOŘÁK MartinJenštejn#17muži37.00:26:37+00:09:20Detail
49. MALÁ Lucie#40ženy12.00:26:41+00:09:24Detail
50. ZIKMUNDOVÁ RomanaPřezletice#248ženy13.00:26:58+00:09:41Detail
51. ŠMEJKALOVÁ AnnaJenštejn#11ženy14.00:27:19+00:10:02Detail
52. PROUZOVÁ ŠárkaJenštejn#2ženy15.00:27:24+00:10:07Detail
53. KOPŘIVOVÁ KarolínaPraha9#34ženy16.00:27:26+00:10:09Detail
54. KALANDRA JanVinoř#128muži38.00:27:27+00:10:10Detail
55. FRYK PetrJenštejn#117muži39.00:27:36+00:10:19Detail
56. STRACH JaroslavJenšten #114muži40.00:27:48+00:10:31Detail
57. LEHKÝ TomášJílové u Prahy#29muži41.00:27:49+00:10:32Detail
58. ČERNÝ TimasŠneci v běhu#5muži42.00:28:10+00:10:53Detail
59. PETRŮ TomášSTS Chvojkovice Brod#250muži43.00:28:13+00:10:56Detail
60. KRAL MartinKbely#14muži44.00:28:16+00:10:59Detail
61. KASALÝ PřemyslJenštejn#126muži45.00:28:37+00:11:20Detail
62. VALSOVÁ DanielaJenštejn#115ženy17.00:28:54+00:11:37Detail
63. KORČÁK DanielPraha 10 - Záběhlice#50muži46.00:29:22+00:12:05Detail
64. ŠNOKHOUSOVÁ RadkaPraha#134ženy18.00:29:22+00:12:05Detail
65. MARÁK Michal#9muži47.00:29:23+00:12:06Detail
66. MALÝ MatyášJílové u Prahy#28muži48.00:29:44+00:12:27Detail
67. HAJKO DavidPraha#130muži49.00:30:00+00:12:43Detail
68. ŠIMEK MichalBrandýs nad Labem#7muži50.00:30:12+00:12:55Detail
69. CHMUROVÁ FOCHEROVÁ Lucie#127ženy19.00:30:43+00:13:26Detail
70. CITTOVÁ VeronikaPrivate Grafendorf#36ženy20.00:31:04+00:13:47Detail
71. MATOUSEK Jiri#10muži51.00:31:22+00:14:05Detail
72. HOKE PetrHelen Doron English Čelákovice#19muži52.00:31:29+00:14:12Detail
73. SIMON Kateřina#20ženy21.00:31:32+00:14:15Detail
74. KROULÍKOVÁ DoraPřezletice#120ženy22.00:33:38+00:16:21Detail
75. SVOBODOVÁ KamilaNeratovice #43ženy23.00:34:02+00:16:45Detail
76. HANULÍK KarelPraha9 Vinoř#31muži53.00:34:06+00:16:49Detail
77. PAULOVÁ MarkétaPraha 9#30ženy24.00:34:06+00:16:49Detail
78. HAJKOVÁ AlenaPraha#124ženy25.00:34:45+00:17:28Detail
79. NEŠUTA Jakub#97muži54.00:36:05+00:18:48Detail
80. MALEČKOVÁ SimonaPřezletice#131ženy26.00:36:55+00:19:38Detail
81. ČERNÁ JanaPřezletice#132ženy27.00:36:56+00:19:39Detail
82. ZIKMUNDOVÁ BarboraPřezletice#133ženy28.00:37:06+00:19:49Detail
83. PAŘÍZKOVÁ AnnaSDH Jenštejn#122ženy29.00:37:59+00:20:42Detail
84. FILECOVÁ AdélaSDH Jenštejn#121ženy30.00:44:30+00:27:13Detail
DNS ROFLÍKOVÁ Marcela#46ženyDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz