Oficiální Výsledková listina Běh do Řitky
14. 4. 2018

15 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. NYTRA MartinKilpi Racing Team #119Vlci1.01:05:20Detail
2. VOKROUHLÍK MichalPraha#435Vlci2.01:06:18+00:00:58Detail
3. ŠEBEK PavelRysy#155Vlci3.01:09:19+00:03:59Detail
4. ČTVRTNÍČEK JakubBěhejBrno.com - Běžci #27Vlci4.01:10:18+00:04:58Detail
5. KALKUS HonzaZOYAL BAY team#236Vlci5.01:12:24+00:07:04Detail
6. NĚMEC Jan#115MMasters1.01:15:32+00:10:12Detail
7. WEWIORA SlawomirHorni Bezdekov#238MMasters2.01:16:27+00:11:07Detail
8. LINHART MartinPraha#239MMasters3.01:17:23+00:12:03Detail
9. HACH Lukáš#44Vlci6.01:17:44+00:12:24Detail
10. BUBENÍČEK JiříPraha 4 #22Veteráni1.01:17:56+00:12:36Detail
11. SKALKA DavidPraha#259Vlci7.01:18:29+00:13:09Detail
12. ZEMÁNEK Milanhradove strimelice#189MMasters4.01:18:40+00:13:20Detail
13. EL Hassan#37Vlci8.01:19:02+00:13:42Detail
14. KOPÁČEK Jan#77Vlci9.01:20:25+00:15:05Detail
15. SKUHROVEC JaroslavFuga Triumf#422MMasters5.01:21:28+00:16:08Detail
16. HAZUCHA MatúšVlachy vertical#50Vlci10.01:22:35+00:17:15Detail
17. SVOBODA JosefIronStars Beroun#224MMasters6.01:22:45+00:17:25Detail
18. VOLOD'KO Mychajlo#177Vlci11.01:22:55+00:17:35Detail
19. POŽÁR KarelBrno#140Vlci12.01:23:11+00:17:51Detail
20. KMENT PetrPraha#73MMasters7.01:23:46+00:18:26Detail
21. HARKABUZ OndrejSezemice#47MMasters8.01:23:55+00:18:35Detail
22. MARÁŠEK Jan#437Vlci13.01:24:27+00:19:07Detail
23. NĚMEC ArnoštKolín#114Veteráni2.01:25:18+00:19:58Detail
24. UHLÍŘ TomášRK Olšina#168MMasters9.01:25:23+00:20:03Detail
25. PHILLIPS Monika#131Gazely1.01:26:21+00:21:01Detail
26. GAZDA VítězslavDivišov#43MMasters10.01:27:27+00:22:07Detail
27. SEIDL MichaelDřevohostice#237Vlci14.01:27:50+00:22:30Detail
28. TUHOVČÁK Milan#166MMasters11.01:27:50+00:22:30Detail
29. SMOLÍK JanPraha#269Vlci15.01:28:03+00:22:43Detail
30. SUCHAN MilanYaman Kladno#425Vlci16.01:28:34+00:23:14Detail
31. SPRATEK JanDobratice#148Vlci17.01:28:35+00:23:15Detail
32. NEDBAL Jan#233MMasters12.01:29:17+00:23:57Detail
33. LANČARIČ PetrZáběhlice#92MMasters13.01:29:27+00:24:07Detail
34. DĚD Pavel#273MMasters14.01:29:28+00:24:08Detail
35. PATÁK PavelPivovar Hostivar#127MMasters15.01:29:34+00:24:14Detail
36. ŠEVČÍK David#156MMasters16.01:29:43+00:24:23Detail
37. LOJKOVÁ RomanaSRTG Praha#99Gazely2.01:29:45+00:24:25Detail
38. SKLENÁŘ Jan#145MMasters17.01:29:46+00:24:26Detail
39. RUDOLF JanSRTG Praha#420Vlci18.01:29:48+00:24:28Detail
40. BRUTHANS MartinČernošice#18MMasters18.01:29:49+00:24:29Detail
41. HAVLÍK MartinRychtáre#250Vlci19.01:30:05+00:24:45Detail
42. DUŠEK RostislavDataLine#35MMasters19.01:30:07+00:24:47Detail
43. HAMRŠMÍD JanKlub Larse Heletága#45Vlci20.01:30:08+00:24:48Detail
44. GREGOR Jaroslav#266MLegendy1.01:30:09+00:24:49Detail
45. PIPEK Jan#222Vlci21.01:30:09+00:24:49Detail
46. VESELÝ Lukáš#433Vlci22.01:30:34+00:25:14Detail
47. DRUNECKY MartinPraha - Stodulky#33MMasters20.01:30:43+00:25:23Detail
48. HENDRYCH TomášHorní Libchava#52MMasters21.01:31:02+00:25:42Detail
49. LHOTA JindřichLány#196MMasters22.01:31:26+00:26:06Detail
50. BRÁZA JirkaLAIC#234MMasters23.01:31:28+00:26:08Detail
51. ŠROMOVSKÝ VojtěchRebel Runners#260Vlci23.01:31:39+00:26:19Detail
52. JÍLEK MartinTAJFUN / Litomyšl#66MMasters24.01:32:30+00:27:10Detail
53. PAŘÍK MartinČernošice#126Vlci24.01:32:36+00:27:16Detail
54. KUDRNOVÁ AnnaSK Babice#215Gazely3.01:33:03+00:27:43Detail
55. BYARS NickModrany#402MMasters25.01:33:25+00:28:05Detail
56. BELAN MartinNitra#6Vlci25.01:33:48+00:28:28Detail
57. NĚMEČEK PetrLos Bucaneros#414Vlci26.01:33:56+00:28:36Detail
58. PÁRALOVÁ Markéta#125ZMasters1.01:33:56+00:28:36Detail
59. VELAS Jakub#174MMasters26.01:34:02+00:28:42Detail
60. MATĚJKA LukášKralupy nad Vltavou#105Vlci27.01:34:05+00:28:45Detail
61. HULINOVA KateřinaPraha#191Gazely4.01:34:11+00:28:51Detail
62. ČÍŽKOVÁ MartinaPříbram#26Gazely5.01:34:32+00:29:12Detail
63. STŘÍBRNÁ Zuzana#216ZMasters2.01:34:49+00:29:29Detail
64. VANDROVEC René#172MMasters27.01:35:03+00:29:43Detail
65. PLCH Matěj#134Vlci28.01:35:04+00:29:44Detail
66. LHOTOVÁ PavlaLány#197Gazely6.01:35:10+00:29:50Detail
67. BULÍN PavelPraha#254MMasters28.01:35:29+00:30:09Detail
68. NOVÁKOVÁ KamilaPraha#117Gazely7.01:35:39+00:30:19Detail
69. KOPÁČEK Michal#78Vlci29.01:36:02+00:30:42Detail
70. TIMURA PetrŽanka Team#211Vlci30.01:36:18+00:30:58Detail
71. METELKOVÁ RadkaKladno#248ZMasters3.01:36:29+00:31:09Detail
72. PERRETTA MarcoPrague#130Vlci31.01:36:52+00:31:32Detail
73. KADĚROVÁ Petra#67ZMasters4.01:37:43+00:32:23Detail
74. TEICHMAN ViktorŘitka#428MMasters29.01:37:49+00:32:29Detail
75. KALUŽNÝ MichalPraha#406Vlci32.01:38:02+00:32:42Detail
76. BENÝR PavelMBM Praha#8Veteráni3.01:38:05+00:32:45Detail
77. ZOULEK AlešDobřichovice#262Vlci33.01:38:08+00:32:48Detail
78. ANTOŠ Jan#3MMasters30.01:38:26+00:33:06Detail
79. OPLT Rudolf#122Vlci34.01:38:51+00:33:31Detail
80. KUBIK JiriMorfeovy tenisky#90MMasters31.01:38:54+00:33:34Detail
81. FABIAN JanKvakouni#38Vlci35.01:39:45+00:34:25Detail
82. KOLDOVSKÝ Martin#75MMasters32.01:39:51+00:34:31Detail
83. HRABÁK Karel#210MMasters33.01:40:10+00:34:50Detail
84. TRYLČ Martin#429Vlci36.01:40:26+00:35:06Detail
85. KUBCOVÁ EvaPraha#221ZMasters5.01:40:31+00:35:11Detail
86. VALIHRACH VáclavKolín#171MLegendy2.01:40:36+00:35:16Detail
87. CHVOSTA Adam#58Vlci37.01:41:12+00:35:52Detail
88. KOCIAN David#74MMasters34.01:41:32+00:36:12Detail
89. FISCHKANDL David#39Vlci38.01:41:41+00:36:21Detail
90. MARÁŠEK Jakub#104Vlci39.01:41:45+00:36:25Detail
91. LOPATA DanielStochov#409MMasters35.01:41:50+00:36:30Detail
92. ČUMPELOVÁ KateřinaBC Nová trojka#29Gazely8.01:42:11+00:36:51Detail
93. BERIT TomášBarrandov#9Vlci40.01:42:21+00:37:01Detail
94. PUNČOCHÁŘOVÁ DitaKERBEROS#141ZMasters6.01:42:22+00:37:02Detail
95. RÝDL Vladimír#142Veteráni4.01:43:15+00:37:55Detail
96. ŠILINGR Zdeněk#426Vlci41.01:43:22+00:38:02Detail
97. ZELENKA PetrPraha 3#188Vlci42.01:43:24+00:38:04Detail
98. VANČÁKOVÁ MagdalénaGekont club#230Veteránky1.01:45:12+00:39:52Detail
99. POSPÍŠIL J#1Vlci43.01:45:52+00:40:32Detail
100. MURANSKA DominikaPraha 7#112Gazely9.01:46:42+00:41:22Detail
101. JAKLOVÁ Iva#60ZMasters7.01:50:41+00:45:21Detail
102. VESELÝ StandaKladno#245Vlci44.01:51:41+00:46:21Detail
103. VOTOČKOVÁ PetraRun4fun#178Gazely10.01:53:14+00:47:54Detail
104. KOVARIKOVA TerezaPraha#82Gazely11.01:53:48+00:48:28Detail
105. VAŇKOVÁ Silvie#432ZMasters8.01:56:05+00:50:45Detail
106. VANĚK Roman#431Vlci45.01:56:05+00:50:45Detail
107. STŘELBOVÁ LenkaJuuL#150ZMasters9.01:56:16+00:50:56Detail
108. URBAN VítRUNNING LIONS#430MMasters36.01:57:14+00:51:54Detail
109. ŠRÁMKOVÁ ZdeňkaŽdírec nad Doubravou#158ZMasters10.01:58:46+00:53:26Detail
110. CULOS Stefano#275MMasters37.02:02:49+00:57:29Detail
111. GALBAVÁ Sára#40Gazely12.02:03:29+00:58:09Detail
112. GALBAVÝ Pavel#41Veteráni5.02:03:29+00:58:09Detail
113. LANKAŠ Jan#94MMasters38.02:08:26+01:03:06Detail
114. VLADYKA JaromírStudio POLE Velké Popovice#175MLegendy3.02:13:27+01:08:07Detail
DNF BELICA Ondřej#7VlciDNF Detail
DNF CVEJN Malá#403GazelyDNF Detail
DNF GARCIA OlidPraha#42VlciDNF Detail
DNF HAVLÍK MartinRychtáré#49VlciDNF Detail
DNF JABORNÍK Karel#59VlciDNF Detail
DNF JEŘÁBEK Jan#65VlciDNF Detail
DNF KLEIBL Michal#71VlciDNF Detail
DNF KONOPÁSEK Štěpán#76VlciDNF Detail
DNF KROBOVÁ Andrea#88ZMastersDNF Detail
DNF LNĚNIČKA Ondra#98VlciDNF Detail
DNF MINČIČ Miloš#110MMastersDNF Detail
DNF PILÁT Tomáš#132VlciDNF Detail
DNF SKLENÁŘ OndřejGeokonsult#421VlciDNF Detail
DNF SUKOVATÁ Klára#151GazelyDNF Detail
DNF SVOBODA JiříActive Tour Cycling Team#152VeterániDNF Detail
DNF ŠIZLINGOVÁ Eva#157ZMastersDNF Detail
DNF ŠTOLBOVÁ Monika#159GazelyDNF Detail
DNF ŠVECOVÁ Lucie#161GazelyDNF Detail
DNF VÁPENÍK Jan#173VlciDNF Detail
DNF VODIČKA Josef#176VlciDNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz