Oficiální Výsledková listina Skalní kros
19. 5. 2018

15 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. MACEČEK TomášBuff/Salomon#300Vlci1.01:02:47Detail
2. BERÁNEK ŠimonKoloděje#353Vlci2.01:04:30+00:01:43Detail
3. MAKOVSKÝ JakubOB Tretra Praha#286Vlci3.01:05:21+00:02:34Detail
4. VINICKÝ PetrSWEEP OCRA CZ ELITE team#223Vlci4.01:06:17+00:03:30Detail
5. NOVOTNÝ JiříDukla Liberec#141MMasters1.01:09:11+00:06:24Detail
6. VITÁSEK AlešSRTG Mladá Boleslav#224MMasters2.01:09:29+00:06:42Detail
7. ŠINKOVSKÝ Romanwww.SPORTVISIO.cz/#195MMasters3.01:09:44+00:06:57Detail
8. KOCUMOVÁ ZuzanaInov-8 team#376Gazely1.01:10:00+00:07:13Detail
9. ZEMÁNEK Milanhradove strimelice#237MMasters4.01:10:07+00:07:20Detail
10. CAMRDA PavelChotoviny#22Veteráni1.01:10:43+00:07:56Detail
11. LOULA JanHoPe#116Vlci5.01:10:53+00:08:06Detail
12. BUBENÍČEK JiříPraha 4 #20Veteráni2.01:11:24+00:08:37Detail
13. EL HASSAN Júnis#37Vlci6.01:11:34+00:08:47Detail
14. LINHART MartinPraha#112MMasters5.01:11:40+00:08:53Detail
15. GOJA Tomáš#337Vlci7.01:11:47+00:09:00Detail
16. VANĚK PavelPraha#219Veteráni3.01:12:21+00:09:34Detail
17. NĚMEC Jan#135MMasters6.01:12:50+00:10:03Detail
18. SCHOVANEC JanRoudnice nad Labem#172Vlci8.01:13:17+00:10:30Detail
19. VRBA Martindragonboat.cz#324MMasters7.01:14:07+00:11:20Detail
20. KOPAČEK JanKostelní Lhota#89Vlci9.01:15:07+00:12:20Detail
21. KOUTNÍK DušanSokol Vlastibořice#94MMasters8.01:15:13+00:12:26Detail
22. HARKABUZ OndrejSezemice#51MMasters9.01:15:20+00:12:33Detail
23. TUHOVČÁK Milan#208MMasters10.01:16:18+00:13:31Detail
24. GAZDA VítězslavDivišov#47MMasters11.01:16:55+00:14:08Detail
25. NOVÁKOVÁ ZuzanaSK LOB Nová Paka#140Gazely2.01:17:51+00:15:04Detail
26. UHLÍŘ TomášRK Olšina#210MMasters12.01:18:06+00:15:19Detail
27. RŮŽIČKA LukášRunsport Team#169Vlci10.01:18:10+00:15:23Detail
28. ZEMAN DanielRSFK#339Vlci11.01:18:18+00:15:31Detail
29. VESELÝ Lukáš#259Vlci12.01:18:29+00:15:42Detail
30. NĚMEC ArnoštKolín#134Veteráni4.01:18:35+00:15:48Detail
31. CIKHARDT JakubKOB Tretra Praha#327Vlci13.01:18:38+00:15:51Detail
32. DED PavelPraha#29MMasters13.01:18:38+00:15:51Detail
33. BÉGOC RonanChamonix Mont Blanc#338MMasters14.01:18:53+00:16:06Detail
34. ZVĚŘINA TomášMagna#238MMasters15.01:19:15+00:16:28Detail
35. HRONEŠ MichaelJosefov#59MMasters16.01:19:26+00:16:39Detail
36. PHILLIPS MonikaBěhat umí každý#277Gazely3.01:19:36+00:16:49Detail
37. HAMPEJSOVÁ Martina#48ZMasters1.01:19:46+00:16:59Detail
38. LHOTA JindrichLany#345MMasters17.01:19:53+00:17:06Detail
39. POHLODEK JanHodkovice nad Mohelkou#155Vlci14.01:20:07+00:17:20Detail
40. ŠEVČÍK David#192MMasters18.01:20:28+00:17:41Detail
41. KOVÁŘÍK Petr#86MMasters19.01:20:33+00:17:46Detail
42. PICEK DanielSokol Vlkava #151MMasters20.01:20:36+00:17:49Detail
43. MATĚJKA LukášKralupy nad Vltavou#120Vlci15.01:21:08+00:18:21Detail
44. SVATOŠOVÁ JanaLiberec#181ZMasters2.01:21:08+00:18:21Detail
45. NEDBAL JanKrhanice#291MMasters21.01:21:44+00:18:57Detail
46. HAMRŠMÍD JanLarse Heletága#49Vlci16.01:21:55+00:19:08Detail
47. JANČÁREK TomášPraha#69Vlci17.01:22:34+00:19:47Detail
48. NĚMEČEK PetrLos Bucaneros#247Vlci18.01:24:07+00:21:20Detail
49. FUJAK MartinEndorfinové Fretky#369Vlci19.01:24:08+00:21:21Detail
50. KUHN PavelPraha 15#106MMasters22.01:24:53+00:22:06Detail
51. MAHDAL Jakub Kubovic StavitelAtleticky Klub Usain Bolt#118MMasters23.01:24:54+00:22:07Detail
52. VYTINOVÁ MonikaSychrov#231Gazely4.01:24:58+00:22:11Detail
53. MORYSEK TomášPivo a Myslivec#129Vlci20.01:25:35+00:22:48Detail
54. HULINOVA KaterinaPraha 6#292Gazely5.01:25:37+00:22:50Detail
55. LHOTOVA PavlaLany#343Gazely6.01:25:56+00:23:09Detail
56. KREUTER MichalBraník#97MMasters24.01:26:00+00:23:13Detail
57. URBANEK LukasPraha 5#384MMasters25.01:26:25+00:23:38Detail
58. VRANÝ LukášSRTG Praha#229Vlci21.01:26:28+00:23:41Detail
59. BRÁZA JirkaLAIC#18MMasters26.01:26:50+00:24:03Detail
60. HOLZBAUER JanNebovidy#57MMasters27.01:27:22+00:24:35Detail
61. JIRÁSKOVÁ LucieKolín#73Gazely7.01:27:23+00:24:36Detail
62. ADIE AlexK-WAY VOB#1Gazely8.01:27:45+00:24:58Detail
63. BLÁHA IvoPivni stíhačka z Malýho Rohozce#240Vlci22.01:27:48+00:25:01Detail
64. LANG RomanBojiště#261Veteráni5.01:27:50+00:25:03Detail
65. VESELÝ MatějSRTG Kutná Hora#260Vlci23.01:30:28+00:27:41Detail
66. KONOPÁSEK Štěpán#88Vlci24.01:30:29+00:27:42Detail
67. ANTOŠ Jan#4MMasters28.01:30:43+00:27:56Detail
68. ŠNAJPERK Viktorshimpi_cz#254MMasters29.01:30:46+00:27:59Detail
69. ČERMÁKOVÁ AlenaČeská Lípa#26Gazely9.01:30:58+00:28:11Detail
70. KUDRNA MichalSportigo.cz#104MMasters30.01:31:02+00:28:15Detail
71. KUDRNOVÁ BarboraSportigo.cz#105Gazely10.01:31:02+00:28:15Detail
72. BULÍN PavelPraha#348MMasters31.01:31:03+00:28:16Detail
73. BENÝR PavelMBM Praha#11Veteráni6.01:31:12+00:28:25Detail
74. BÁRTLOVÁ KláraJablonec nad Nisou#8Gazely11.01:31:13+00:28:26Detail
75. KOLDOVSKÝ Martin#87MMasters32.01:31:23+00:28:36Detail
76. DRAHOKOUPIL JakubPraha#33Vlci25.01:31:25+00:28:38Detail
77. SZONDA IstvanVelke Hamry#187Vlci26.01:31:40+00:28:53Detail
78. PEARCE IvankaBěhat umí každý#150Gazely12.01:31:49+00:29:02Detail
79. OPLT Rudolf#144Vlci27.01:32:00+00:29:13Detail
80. PUNCOCHAROVA DitaKerberos#164ZMasters3.01:32:12+00:29:25Detail
81. MARTIŠOVÁ PetraHoPe#119Gazely13.01:32:14+00:29:27Detail
82. PLCH Matěj#153Vlci28.01:32:16+00:29:29Detail
83. KOLAROVSKÝ MilanHrubý Jeseník#283MMasters33.01:32:31+00:29:44Detail
84. TARNÓCZY MiroslavBeast Varnsdorf#203Vlci29.01:32:32+00:29:45Detail
85. MOKRANOVA VeronikaPraha#127Gazely14.01:32:35+00:29:48Detail
86. VALIHRACH VáclavKolín#213MLegendy1.01:33:04+00:30:17Detail
87. THOŘ LuděkTurnov#204Vlci30.01:33:07+00:30:20Detail
88. KAMARÁDOVÁ DanielaDolní Lomnice#76ZMasters4.01:33:25+00:30:38Detail
89. VALTEROVÁ IvanaBeroun#217ZMasters5.01:33:26+00:30:39Detail
90. VALTER DaliborSilvini Madshus Team #214MMasters34.01:33:27+00:30:40Detail
91. PAVLIKOVA LenkaPraha 9#147ZMasters6.01:33:31+00:30:44Detail
92. FRYŠOVÁ KristýnaT-Runners#42ZMasters7.01:33:43+00:30:56Detail
93. VEDRAL LadislavŘíčany#221MMasters35.01:34:11+00:31:24Detail
94. OULICKÝ RomanČernošice#248Veteráni7.01:34:15+00:31:28Detail
95. BOUDNÝ HonzaFF-Michle#15MMasters36.01:34:20+00:31:33Detail
96. UHLÍŘOVÁ RadkaRK Olšina#211Gazely15.01:34:37+00:31:50Detail
97. POSPÍŠIL MartinPraha#160Vlci31.01:35:11+00:32:24Detail
98. SOJKA LukášAlbrechtice nad Orlicí#250Vlci32.01:35:27+00:32:40Detail
99. NOVOTNÝ TomášBeast Varnsdorf#142Vlci33.01:35:33+00:32:46Detail
100. MILEC JindřichBEAST Varnsdorf#124Vlci34.01:35:34+00:32:47Detail
101. LOUDA DavidSkokovy#115Vlci35.01:35:40+00:32:53Detail
102. METELKOVA RadkaKladno#122ZMasters8.01:36:43+00:33:56Detail
103. BRANDEJSKÁ IrenaKutná Hora#17Gazely16.01:37:53+00:35:06Detail
104. RACKOVÁ Nikola. #165Gazely17.01:37:53+00:35:06Detail
105. NEVRKLA JaroslavNehvizfy#137MMasters37.01:38:32+00:35:45Detail
106. JAHELKA DušanPabas team#243Vlci36.01:40:10+00:37:23Detail
107. HŘIVNA DavidKostelec nad Labem#60MMasters38.01:42:06+00:39:19Detail
108. TRACHTA PetrPraha 4#257MLegendy2.01:42:06+00:39:19Detail
109. ŠINDLER RadekKněžmost#193Vlci37.01:43:08+00:40:21Detail
110. KSIAZCZAK EvaUnhošť#102Veteránky1.01:43:50+00:41:03Detail
111. PABIŠKA Jaroslav#356Vlci38.01:45:24+00:42:37Detail
112. SVOZILÍK JosefPraha#183Veteráni8.01:45:29+00:42:42Detail
113. RÝDL VladimírJENTAK#171Veteráni9.01:45:38+00:42:51Detail
114. ŠTĚPÁN IvanJihlava#256Vlci39.01:46:24+00:43:37Detail
115. BELICA Ondřej#10Vlci40.01:46:28+00:43:41Detail
116. ŠRÁMKOVÁ ZdeňkaŽdírec nad Doubravou#198ZMasters9.01:46:59+00:44:12Detail
117. BLÁHOVÁ VeronikaMalá prdelka pivni stíhačky#241Gazely18.01:47:10+00:44:23Detail
118. ŠANTINOVÁ GabrielaSvijany#190Gazely19.01:50:41+00:47:54Detail
119. SVOBODA MilosHradec Kralove#252Vlci41.01:50:43+00:47:56Detail
120. MILCOVÁ MartinaBEAST Varnsdorf#123Gazely20.01:54:47+00:52:00Detail
121. VLADYKA JaromírStudio POLE Velké Popovice#225MLegendy3.01:56:05+00:53:18Detail
122. CHLÁDKOVÁ BohdanaPchery#64ZMasters10.01:59:27+00:56:40Detail
123. ZDĚNKOVÁ ZuzanaZuZ#233Gazely21.01:59:38+00:56:51Detail
124. ZELENKOVÁ HanaHrádek nad Nisou#235Veteránky2.01:59:54+00:57:07Detail
125. MACÁK JiříHradec Králové#117Vlci42.02:01:39+00:58:52Detail
126. JUNGOVÁ LuciePraha 2#367ZMasters11.02:03:33+01:00:46Detail
UHLÍK Romansrtg Kolín#258Vlci00:00:00Detail
DNF BLAHUTA JanBrno#13VlciDNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz