Oficiální Výsledková listina Skalní kros
19. 5. 2018

15 km Kategorie Vlci

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. MACEČEK TomášBuff/Salomon#30001:02:47Detail
2. BERÁNEK ŠimonKoloděje#35301:04:30+00:01:43Detail
3. MAKOVSKÝ JakubOB Tretra Praha#28601:05:21+00:02:34Detail
4. VINICKÝ PetrSWEEP OCRA CZ ELITE team#22301:06:17+00:03:30Detail
5. LOULA JanHoPe#11601:10:53+00:08:06Detail
6. EL HASSAN Júnis#3701:11:34+00:08:47Detail
7. GOJA Tomáš#33701:11:47+00:09:00Detail
8. SCHOVANEC JanRoudnice nad Labem#17201:13:17+00:10:30Detail
9. KOPAČEK JanKostelní Lhota#8901:15:07+00:12:20Detail
10. RŮŽIČKA LukášRunsport Team#16901:18:10+00:15:23Detail
11. ZEMAN DanielRSFK#33901:18:18+00:15:31Detail
12. VESELÝ Lukáš#25901:18:29+00:15:42Detail
13. CIKHARDT JakubKOB Tretra Praha#32701:18:38+00:15:51Detail
14. POHLODEK JanHodkovice nad Mohelkou#15501:20:07+00:17:20Detail
15. MATĚJKA LukášKralupy nad Vltavou#12001:21:08+00:18:21Detail
16. HAMRŠMÍD JanLarse Heletága#4901:21:55+00:19:08Detail
17. JANČÁREK TomášPraha#6901:22:34+00:19:47Detail
18. NĚMEČEK PetrLos Bucaneros#24701:24:07+00:21:20Detail
19. FUJAK MartinEndorfinové Fretky#36901:24:08+00:21:21Detail
20. MORYSEK TomášPivo a Myslivec#12901:25:35+00:22:48Detail
21. VRANÝ LukášSRTG Praha#22901:26:28+00:23:41Detail
22. BLÁHA IvoPivni stíhačka z Malýho Rohozce#24001:27:48+00:25:01Detail
23. VESELÝ MatějSRTG Kutná Hora#26001:30:28+00:27:41Detail
24. KONOPÁSEK Štěpán#8801:30:29+00:27:42Detail
25. DRAHOKOUPIL JakubPraha#3301:31:25+00:28:38Detail
26. SZONDA IstvanVelke Hamry#18701:31:40+00:28:53Detail
27. OPLT Rudolf#14401:32:00+00:29:13Detail
28. PLCH Matěj#15301:32:16+00:29:29Detail
29. TARNÓCZY MiroslavBeast Varnsdorf#20301:32:32+00:29:45Detail
30. THOŘ LuděkTurnov#20401:33:07+00:30:20Detail
31. POSPÍŠIL MartinPraha#16001:35:11+00:32:24Detail
32. SOJKA LukášAlbrechtice nad Orlicí#25001:35:27+00:32:40Detail
33. NOVOTNÝ TomášBeast Varnsdorf#14201:35:33+00:32:46Detail
34. MILEC JindřichBEAST Varnsdorf#12401:35:34+00:32:47Detail
35. LOUDA DavidSkokovy#11501:35:40+00:32:53Detail
36. JAHELKA DušanPabas team#24301:40:10+00:37:23Detail
37. ŠINDLER RadekKněžmost#19301:43:08+00:40:21Detail
38. PABIŠKA Jaroslav#35601:45:24+00:42:37Detail
39. ŠTĚPÁN IvanJihlava#25601:46:24+00:43:37Detail
40. BELICA Ondřej#1001:46:28+00:43:41Detail
41. SVOBODA MilosHradec Kralove#25201:50:43+00:47:56Detail
42. MACÁK JiříHradec Králové#11702:01:39+00:58:52Detail
UHLÍK Romansrtg Kolín#25800:00:00Detail
DNF BLAHUTA JanBrno#13DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz