Oficiální Výsledková listina Čendův Běh v Petrově 83. ročník
1. 4. 2018

500 m

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. JELEN LukášSSK Újezd nad Lesy#902008kluci 500 m1.00:01:24Detail
2. KŘESŤAN KryštofSK Jeseniova#392008kluci 500 m2.00:01:29+00:00:04.39Detail
3. KODYM FilipAtipic, z.s. Jílové u Prahy#822008kluci 500 m3.00:01:33+00:00:08.31Detail
4. PAVLIŠČOVÁ MarieATIPIC #802009holky 500 m1.00:01:34+00:00:09.46Detail
5. AJM MatoušLOK#762008kluci 500 m4.00:01:35+00:00:10.38Detail
6. VOJTĚCH Lukáš#562008kluci 500 m5.00:01:36+00:00:11.59Detail
7. AJM MarekLOK#772008kluci 500 m6.00:01:37+00:00:12.28Detail
8. BLÁHA JanekSilver Foxes#1662008kluci 500 m7.00:01:38+00:00:13.34Detail
9. ZDECHOVSKA EliskaSparta Praha#832009holky 500 m2.00:01:39+00:00:14.58Detail
10. KŘESŤAN TomášSK Jeseniova#122008kluci 500 m8.00:01:39+00:00:14.61Detail
11. BARTOŠ LukášPraha 8#592008kluci 500 m9.00:01:39+00:00:14.93Detail
12. LASAGE Radek#1792008kluci 500 m10.00:01:43+00:00:18.77Detail
13. MACAK FilipSparta Praha#862008kluci 500 m11.00:01:44+00:00:19.78Detail
14. ZDECHOVSKY JakubSparta Praha#842011kluci 500 m12.00:01:45+00:00:20.93Detail
15. SYNEK DavidBojanovice#142011kluci 500 m13.00:01:45+00:00:20.98Detail
16. VINECKÁ JohanaPetrov#1562008holky 500 m3.00:01:50+00:00:26.07Detail
17. MISERA VojtěchHřebena#92009kluci 500 m14.00:01:51+00:00:26.11Detail
18. ČERNÁ VeronikaPetrov#342009holky 500 m4.00:01:52+00:00:28.00Detail
19. PETRÁŇ TomášHřebenka#102010kluci 500 m15.00:01:55+00:00:30.22Detail
20. ŠTĚPÁNEK Viktor#432009kluci 500 m16.00:01:56+00:00:31.91Detail
21. TERŠL AdamKamenice#602009kluci 500 m17.00:01:57+00:00:32.30Detail
22. MENCLOVÁ MichaelaHřebena#132008holky 500 m5.00:01:58+00:00:33.50Detail
23. NOVÁK LukášSK Sprorting PB#1742008kluci 500 m18.00:01:58+00:00:34.08Detail
24. ŠTOLA RomanPetrov#1532010kluci 500 m19.00:01:59+00:00:35.00Detail
25. TREJBALOVÁ Eliška#372009holky 500 m6.00:02:00+00:00:35.42Detail
26. PROCHÁZKOVÁ HelenaAtipic#22010holky 500 m7.00:02:01+00:00:36.24Detail
27. MILEC ŠtěpánHřebena#972011kluci 500 m20.00:02:04+00:00:39.25Detail
28. DVOŘÁKOVÁ KateřinaAtipic#1822009holky 500 m8.00:02:11+00:00:46.74Detail
29. NOVÁ KarolínaÚsvit#382008holky 500 m9.00:02:15+00:00:50.21Detail
30. VECHOUTEK JonášPetrov#1522010kluci 500 m21.00:02:16+00:00:51.36Detail
31. MOTLOVÁ JulieLOK#782008holky 500 m10.00:02:18+00:00:53.87Detail
32. SMUTNA MagdalenaDavle#1812011holky 500 m11.00:02:19+00:00:54.63Detail
33. PETRÁŇ LukášHřebena#112011kluci 500 m22.00:02:22+00:00:57.80Detail
34. CIBULKA DaliborKřenice#882011kluci 500 m23.00:02:30+00:01:05.88Detail
35. MOTLOVÁ AmálieLOK#792010holky 500 m12.00:02:46+00:01:21.60Detail
DNS MENCLOVÁ MichaelaHřebena#02008holky 500 mDNS Detail
DNS MENCLOVÁ MarkétaHřebena#02011holky 500 mDNS Detail
DNS NASSER SamirPostřižín#02010kluci 500 mDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz