Oficiální Výsledková listina ACO Přibyslavský běh
26. 5. 2018

půlmaraton

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtráta
1. NOVÁČEK TomášSDH Kamenná#202Mdo391.muži1.01:19:45Detail
2. BRYCHTA JiriTJ nové město na Moravě #153M40-491.muži2.01:21:16+00:01:31Detail
3. JEŘÁBEK VítEuthanasia#172M40-492.muži3.01:23:47+00:04:02Detail
4. TVRDÍK PavelWlach Transport Polná#228Mdo392.muži4.01:26:32+00:06:47Detail
5. HLAVÁČ Pavel#194Mdo393.muži5.01:26:52+00:07:07Detail
6. BRABENEC Aleš#241Mdo394.muži6.01:27:05+00:07:20Detail
7. MUCHA JaromírNHÚ Balinka VM#198M40-493.muži7.01:28:20+00:08:35Detail
8. MUCHA MiroslavNHÚ Balinka VM#199M40-494.muži8.01:28:20+00:08:35Detail
9. JUREČEK JanJámy#174Mdo395.muži9.01:28:25+00:08:40Detail
10. ZELENÝ ZbyněkHavlíčkova Borová#239Mdo396.muži10.01:30:02+00:10:17Detail
11. CHLEBOUN JanWM Kohoutov#169M40-495.muži11.01:30:49+00:11:04Detail
12. STRÁNSKÝ Petr#243M40-496.muži12.01:32:53+00:13:08Detail
13. BERKY JiříTermesivy 85#152M50-591.muži13.01:35:51+00:16:06Detail
14. KOŘENÁŘ PetrHavlíčkův Brod#177M40-497.muži14.01:36:01+00:16:16Detail
15. SOCHOR MilošPolnička#214M40-498.muži15.01:36:09+00:16:24Detail
16. MELOUN VítDlouhá Ves#193Mdo397.muži16.01:36:39+00:16:54Detail
17. KOŠČÁK PeterACO#178Mdo398.muži17.01:36:44+00:16:59Detail
18. STRNAD RichardBOOS plan#217M40-499.muži18.01:37:10+00:17:25Detail
19. GARLÍK MichalPřibyslav#195M40-4910.muži19.01:37:32+00:17:47Detail
20. DOLEŽEL Jiří#158Mdo399.muži20.01:37:59+00:18:14Detail
21. MAREK JaroslavJihlava#190Mdo3910.muži21.01:39:08+00:19:23Detail
22. DUBSKÝ RomanACO#160M40-4911.muži22.01:39:36+00:19:51Detail
23. JANUŠKA IvanŠanov#170M601.muži23.01:40:03+00:20:18Detail
24. KUBÁT JiříPřibyslav#181Mdo3911.muži24.01:40:44+00:20:59Detail
25. BRABENEC Miroslav#242M50-592.muži25.01:41:16+00:21:31Detail
26. RŮŽIČKA JanSvětlá nad Sázavou#211M40-4912.muži26.01:41:49+00:22:04Detail
27. KOTRBA Jaroslavčáslav#179M40-4913.muži27.01:42:05+00:22:20Detail
28. PTÁČEK JindřichSK Sázava#209M40-4914.muži28.01:42:08+00:22:23Detail
29. ČAPKA FrantišekMinerva Boskovice#154M50-593.muži29.01:42:15+00:22:30Detail
30. VÁBEK Jiří#230Mdo3912.muži30.01:42:28+00:22:43Detail
31. TOMAN DavidPolná#226Mdo3913.muži31.01:43:10+00:23:25Detail
32. VESELSKÝ MartinKunemil#235Mdo3914.muži32.01:43:10+00:23:25Detail
33. JIŘIČNÁ DanaBonbon Praha#173Z45plus1.ženy1.01:43:12+00:23:27Detail
34. HAVRÁNEK JosefBratčice #167M40-4915.muži33.01:44:48+00:25:03Detail
35. KRÝSOVÁ EliškaHavlíčkův Brod#180Zdo351.ženy2.01:44:49+00:25:04Detail
36. ŠERÝ DrahoslavJamné u Jihlavy#219M40-4916.muži34.01:45:48+00:26:03Detail
37. HRUBÝ ZdeněkACO#168Mdo3915.muži35.01:45:54+00:26:09Detail
38. NEČAS LadislavNové Město na Moravě#200M40-4917.muži36.01:46:21+00:26:36Detail
39. ŠRÁMEK JanŠrámkovic#223Mdo3916.muži37.01:46:53+00:27:08Detail
40. LEDVINKA JosefPřibyslav#187M40-4918.muži38.01:46:56+00:27:11Detail
41. ŠRÁMKOVÁ MonikaŠrámkovic#224Zdo352.ženy3.01:46:56+00:27:11Detail
42. MORAVEC JaroslavSavencia#196M50-594.muži39.01:48:11+00:28:26Detail
43. DOLEŽEL TomášUtin#159M40-4919.muži40.01:48:37+00:28:52Detail
44. MAŠEK DanielSK TRI CYKLOCHLUBNA#192M40-4920.muži41.01:48:44+00:28:59Detail
45. PÍŠA JanKK Pardubice#208M40-4921.muži42.01:49:58+00:30:13Detail
46. VAŠEK RenéKrucemburk#233M40-4922.muži43.01:50:19+00:30:34Detail
47. OMES MichaelACO#205M50-595.muži44.01:50:29+00:30:44Detail
48. UCHYTIL ZdeněkLhůta#229M40-4923.muži45.01:50:45+00:31:00Detail
49. TROPP StanislavACO#227Mdo3917.muži46.01:51:17+00:31:32Detail
50. HAVLENA JanHavlíčkův Brod#166M40-4924.muži47.01:52:05+00:32:20Detail
51. ŽOUDLÍK Milan#240M602.muži48.01:52:36+00:32:51Detail
52. STRAŠIL MiroslavPřibyslav#215Mdo3918.muži49.01:53:21+00:33:36Detail
53. BÁRTA MartinSavencia#151M40-4925.muži50.01:53:25+00:33:40Detail
54. NETOLICKÁ AnikaHavlíčkův Brod#201Zdo353.ženy4.01:53:55+00:34:10Detail
55. GEIST JiříACO#164M40-4926.muži51.01:54:21+00:34:36Detail
56. STRAŠIL MiroslavPřibyslav#216M40-4927.muži52.01:54:41+00:34:56Detail
57. VESELÝ OldřichNové Veselí#236M40-4928.muži53.01:54:47+00:35:02Detail
58. PAVLAS AntonínPřibyslav#207M603.muži54.01:56:12+00:36:27Detail
59. FABRIK MiroslavBrno#161M50-596.muži55.01:56:13+00:36:28Detail
60. FIŠER Luděklufi#163Mdo3919.muži56.01:56:27+00:36:42Detail
61. DANIHEL JanAmatér Polnička#157M40-4929.muži57.01:56:35+00:36:50Detail
62. VLČEK JiříBrzkov#237M40-4930.muži58.01:57:08+00:37:23Detail
63. ŠMÍDOVÁ AdélaPraha#221Zdo354.ženy5.01:59:30+00:39:45Detail
64. MARINEC PetrACO#191M40-4931.muži59.02:00:06+00:40:21Detail
65. MAHEL LeošSavencia#189Mdo3920.muži60.02:02:12+00:42:27Detail
66. ZDRAŽIL RomanOudoleň#238Mdo3921.muži61.02:02:35+00:42:50Detail
67. LACINOVÁ HankaSavencia#185Z45plus2.ženy6.02:04:02+00:44:17Detail
68. LACINA VáclavSavencia#184M40-4932.muži62.02:04:03+00:44:18Detail
69. KUCIREK PetrHavlickuv Brod#183M50-597.muži63.02:05:01+00:45:16Detail
70. MORAVEC VojtěchSavencia#197Mdo3922.muži64.02:08:33+00:48:48Detail
71. THOMAYER JanSavencia#225Mdo3923.muži65.02:09:17+00:49:32Detail
72. HALAMKOVÁ VeronikaACO#165Zdo355.ženy7.02:09:18+00:49:33Detail
73. ONDRACKOVA RadkaZub casu#206Z45plus3.ženy8.02:09:36+00:49:51Detail
74. ČELOUD PatrikPribyslav#155Mdo3924.muži66.02:09:52+00:50:07Detail
75. ŠISLER PavelHamry nad Sázavou#220M50-598.muži67.02:13:05+00:53:20Detail
76. KUBÍČEK RudolfACO#182M40-4933.muži68.02:13:17+00:53:32Detail
77. JELÍNEK AntonínAquaclub Havlíčkův Brod#171M604.muži69.02:15:30+00:55:45Detail
78. VAVERKA JosefPřibyslav#234M40-4934.muži70.02:15:58+00:56:13Detail
79. SEDMÍK MichalACO#212Mdo3925.muži71.02:16:17+00:56:32Detail
80. NOŽIČKA Miloš#204M50-599.muži72.02:17:49+00:58:04Detail
81. KOLOC PavelAC Total Zero#176M50-5910.muži73.02:41:34+01:21:49Detail
82. LANDA JiříACO#186junioři1.muži74.02:59:28+01:39:43Detail
DNF ČELOUDOVÁ ŠárkaPřibyslav#156Zdo35ženyDNF Detail
DNF SINGH RakeshACO#213Mdo39mužiDNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz