Oficiální Výsledková listina ACO Přibyslavský běh
26. 5. 2018

přípravka

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. SVOBODA Petr#1162009přípravka kluci1.00:01:13Detail
2. SLÁMA SebastianBOJ Žďár nad Sázavou#762010přípravka kluci2.00:01:16+00:00:03.41Detail
3. ŠRÁMEK MatějSavencia#842009přípravka kluci3.00:01:16+00:00:03.91Detail
4. HITZGER DavidHavlíčkův Brod#272009přípravka kluci4.00:01:19+00:00:06.57Detail
5. MAŠEK VojtěchSK TRI CYKLOCHLUBNA#492010přípravka kluci5.00:01:19+00:00:06.87Detail
6. SOCHOROVÁ ŠarlotaPolnička#792009přípravka holky1.00:01:21+00:00:08.42Detail
7. SVOBODOVÁ BáraACO Přibyslav#742010přípravka holky2.00:01:22+00:00:09.47Detail
8. KAMARÁD ŠtěpánPřibyslav#362009přípravka kluci6.00:01:21+00:00:08.74Detail
9. MUSIL Tomáš#1192009přípravka kluci7.00:01:23+00:00:10.74Detail
10. TLUSTOŠ KryštofACO#902009přípravka kluci8.00:01:24+00:00:11.09Detail
11. KŘESŤAN RadekVelká Losenice#1482010přípravka kluci9.00:01:24+00:00:11.67Detail
12. JUREČKOVÁ NelaJámy#352009přípravka holky3.00:01:26+00:00:13.25Detail
13. MAŠTALÍŘSKÁ EditaSvratka#502010přípravka holky4.00:01:27+00:00:14.57Detail
14. FILIPPI Max#1292010přípravka kluci10.00:01:27+00:00:14.23Detail
15. ROSICKÁ MilenaSavencia#722010přípravka holky5.00:01:28+00:00:15.57Detail
16. KYSILKA OndřejŽĎár nad Sázavou#452010přípravka kluci11.00:01:28+00:00:15.51Detail
17. NOVÁKOVÁ SáraACO#592010přípravka holky6.00:01:30+00:00:16.99Detail
18. FIŠEROVÁ Zuzana#142010přípravka holky7.00:01:30+00:00:17.01Detail
19. NOVOTNÝ MarekSirákov#1372009přípravka kluci12.00:01:29+00:00:16.42Detail
20. ROSICKÝ JanSavencia#732010přípravka kluci13.00:01:29+00:00:16.48Detail
21. DOČEKAL JakubACO#102010přípravka kluci14.00:01:29+00:00:16.61Detail
22. OMESOVÁ Marie AnnaACO#642010přípravka holky8.00:01:30+00:00:17.51Detail
23. ŠORMOVÁ EmilieACO#1132010přípravka holky9.00:01:30+00:00:17.77Detail
24. HRENICOVÁ DitaACO#312009přípravka holky10.00:01:31+00:00:18.34Detail
25. BÁŤOVÁ Sofie#1302009přípravka holky11.00:01:31+00:00:18.53Detail
26. TROPPOVÁ StellaACO#972010přípravka holky12.00:01:31+00:00:18.86Detail
27. BÁRTA DanielŽďár nad Sázavou#42011přípravka kluci15.00:01:34+00:00:21.47Detail
28. JAROŠOVÁ Anna#1402009přípravka holky13.00:01:38+00:00:25.40Detail
29. BÁRTA AdamŽďár nad Sázavou#32009přípravka kluci16.00:01:38+00:00:25.34Detail
30. TOMAS AdamSK Stříbrné Hory#912009přípravka kluci17.00:01:38+00:00:25.89Detail
31. VRBA MatoušACO#1032011přípravka kluci18.00:01:40+00:00:27.35Detail
32. NOVOTNÝ BohuslavACO#612010přípravka kluci19.00:01:41+00:00:28.28Detail
33. ULRICH JáchymACO#982011přípravka kluci20.00:01:42+00:00:29.24Detail
34. KONFRŠT ŠtěpánVepřová#402011přípravka kluci21.00:01:44+00:00:30.93Detail
35. JAROŠ Zdeněk#1412011přípravka kluci22.00:01:48+00:00:35.05Detail
36. MUSILOVÁ TerezaACO#552011přípravka holky14.00:01:49+00:00:36.23Detail
37. HRENIC TobiášPřibyslav#302011přípravka kluci23.00:01:50+00:00:37.17Detail
38. FORST MatoušŽďár nad Sázavou#152011přípravka kluci24.00:01:51+00:00:38.22Detail
39. VEJSLÍKOVÁ Klára#1242011přípravka holky15.00:01:52+00:00:39.89Detail
40. GARLÍK TomášPraha#162011přípravka kluci25.00:01:52+00:00:39.70Detail
41. VLČEK Jan#1142011přípravka kluci26.00:01:54+00:00:41.39Detail
42. NEČASOVÁ KateřinaNové Město na Moravě#562010přípravka holky16.00:01:55+00:00:42.64Detail
HAVLÍČKOVÁ DenisaPřibyslav#252009přípravka holky00:00:00Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz