Oficiální Výsledková listina ACO Přibyslavský běh
26. 5. 2018

mladší žactvo

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. VAVERKA AdamPribyslav#1002007mladší žáci1.00:02:35.5900:01:13.0600:01:22.53Detail
2. HITZGER MarekHavlíčkův Brod#292008mladší žáci2.00:02:42.48+00:00:06.8900:01:12.5400:01:29.94Detail
3. KYSILKA VáclavŽďár nad Sázavou#462008mladší žáci3.00:02:42.78+00:00:07.1900:01:15.4600:01:27.31Detail
4. TOMAS LubošSK Stříbrné Hory#922006mladší žáci4.00:02:42.79+00:00:07.2000:01:14.6200:01:28.16Detail
5. SLÁMOVÁ BarboraBOJ Žďár nad Sázavou#772007mladší žákyně1.00:02:45.17+00:00:09.5800:01:22.4200:01:22.75Detail
6. JOZÍFKOVÁ KláraSK Tricyklochlubna Ždár#1332008mladší žákyně2.00:02:52.13+00:00:16.5400:01:21.7100:01:30.41Detail
7. NOVÁK JakubACO#582007mladší žáci5.00:02:52.18+00:00:16.5900:01:22.3200:01:29.86Detail
8. HAVLÍK LukášSK Tricyklochlubna Ždár#1312008mladší žáci6.00:02:52.21+00:00:16.6200:01:22.7100:01:29.50Detail
9. TECL JiříČeská Bělá #882007mladší žáci7.00:02:54.31+00:00:18.7200:01:23.3600:01:30.94Detail
10. ZAHRÁDKA PavelNová Ves u Nového Města na Moravě#1092007mladší žáci8.00:02:56.94+00:00:21.3500:01:27.0700:01:29.86Detail
11. NOVOTNÁ HanaNová Ves u Nového Města na Moravě#602008mladší žákyně3.00:03:03.38+00:00:27.7900:01:27.8500:01:35.52Detail
12. ZAHRÁDKOVÁ LucieNová Ves u Nového Města na Moravě#1112007mladší žákyně4.00:03:04.01+00:00:28.4200:01:33.6800:01:30.33Detail
13. GLATT HugoACO#182008mladší žáci9.00:03:05.26+00:00:29.6700:01:29.5600:01:35.70Detail
14. RŮŽIČKOVÁ Veronika#1262007mladší žákyně5.00:03:11.49+00:00:35.9000:01:21.4100:01:50.08Detail
15. MUSIL David#1182007mladší žáci10.00:03:14.97+00:00:39.3800:01:32.8000:01:42.16Detail
16. HÁNĚL TomášACO#222006mladší žáci11.00:03:15.92+00:00:40.3300:01:27.4300:01:48.49Detail
17. OMES DominikACO#632008mladší žáci12.00:03:18.26+00:00:42.6700:01:31.1000:01:47.15Detail
18. SVOBODA RadimPřibyslav#1452007mladší žáci13.00:03:19.79+00:00:44.2000:01:33.3700:01:46.41Detail
19. NEČASOVÁ MagdalénaNové Město na Moravě#572008mladší žákyně6.00:03:32.07+00:00:56.4800:01:35.8000:01:56.26Detail
20. LACINOVÁ Klára#1272006mladší žákyně7.00:03:37.72+00:01:02.1300:01:33.1100:02:04.61Detail
21. LOKVENC VítACO#482008mladší žáci14.00:03:45.41+00:01:09.8200:01:40.4100:02:05.00Detail
HAVLÍČEK RadekPřibyslav#242006mladší žáciDetail
HITZGER JakubHavlíčkův Brod#282006mladší žáciDetail
ZAHRÁDKA PavelNová Ves u Nového Města na Moravě#1102007mladší žáciDetail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz