Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros
8. 4. 2018

Nejmladší žákyně I

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkSkupina 2#2Oficiální časZtráta1
1. JODASOVÁ ZuzanaSokol Velké Hamry#11200910.00 Nejmladší žákyně I ČOS1.00:03:0600:03:05.60Detail
2. DVOŘÁKOVÁ DanielaVelichovky#6200910.00 Nejmladší žákyně I ČOS2.00:03:14+00:00:07.4800:03:13.08Detail
3. NETALOVÁ IzabelaTJ Sokol Jaroměř#15200910.00 Nejmladší žákyně I ČOS3.00:03:19+00:00:13.0400:03:18.64Detail
4. DVOŘÁKOVÁ BarboraSK Dobruška#296200900:03:22+00:00:15.4400:03:21.04Detail
5. KOUBOVÁ ElenIscarex Junior Team ČT#281200900:03:26+00:00:19.6400:03:25.24Detail
6. HOLANOVÁ AnežkaSokol Dvůr Králové#381200910.00 Nejmladší žákyně I ČOS4.00:03:28+00:00:22.0100:03:27.61Detail
7. SKÁLOVÁ MonikaSK Dobruška#18201000:03:29+00:00:22.5000:03:28.10Detail
8. BORČICKÁ DenisaSokol Velké Hamry#4200910.00 Nejmladší žákyně I ČOS5.00:03:34+00:00:27.4200:03:33.02Detail
9. BÉBROVÁ JulieTJ Sokol Kolín#2201010.00 Nejmladší žákyně I ČOS6.00:03:36+00:00:30.0000:03:35.60Detail
10. NOVÁKOVÁ NatálieTJ Sokol Jaroměř#16201010.00 Nejmladší žákyně I ČOS7.00:03:38+00:00:31.5800:03:37.18Detail
11. PROKOPOVÁ TerezaTJ Sokol Jaroměř#17201010.00 Nejmladší žákyně I ČOS8.00:03:39+00:00:32.4600:03:38.06Detail
12. ZRNOVÁ KarolínaZŠ Nová Paka#273200900:03:39+00:00:33.1600:03:38.76Detail
13. DOSTÁLOVÁ VendulaTJ Sokol Jaroměř#5201010.00 Nejmladší žákyně I ČOS9.00:03:43+00:00:36.5600:03:42.16Detail
14. HUDOUSKOVÁ SáraTJ Sokol Hradec Králové#8201010.00 Nejmladší žákyně I ČOS10.00:03:44+00:00:38.1700:03:43.77Detail
15. VRBATOVÁ TerezieAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#19200900:03:47+00:00:41.0900:03:46.69Detail
16. HÁKOVÁ BarboraSokol Studenec#285201010.00 Nejmladší žákyně I ČOS11.00:03:49+00:00:43.3600:03:48.96Detail
17. PITÁKOVÁ AdélaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#384201000:03:50+00:00:44.0400:03:49.64Detail
18. KLOUZOVÁ KamilaSokol Studenec#372201010.00 Nejmladší žákyně I ČOS12.00:03:52+00:00:46.3400:03:51.94Detail
19. FIŠEROVÁ BeátaAtletika Dlouhá Třebová#7201000:03:53+00:00:46.6700:03:52.27Detail
20. VÁCHOVÁ BarboraTJ Sokol Jaroměř#373200910.00 Nejmladší žákyně I ČOS13.00:03:54+00:00:48.0400:03:53.64Detail
21. JONÁŠOVÁ ŠtepánkaSokol Velké Hamry#371201010.00 Nejmladší žákyně I ČOS14.00:03:55+00:00:48.5700:03:54.17Detail
22. BEDNÁŘOVÁ AlžbětaTJ Sokol Jaroměř#3201010.00 Nejmladší žákyně I ČOS15.00:04:06+00:01:00.3500:04:05.95Detail
23. JINDROVÁ NelaAtletika Jaroměř#10201000:04:07+00:01:01.2900:04:06.89Detail
HANČOVÁ Karolína#395200900:00:00Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz