Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros
8. 4. 2018

Nejmladší žáci I

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkSkupina 2#2Oficiální časZtráta1
1. KODYM VojtěchSokol Studenec#284200910.15 Nejmladší žáci I ČOS1.00:03:1600:03:15.57Detail
2. HEMELÍK LubošTj Sokol Jaroměř#26201010.15 Nejmladší žáci I ČOS2.00:03:18+00:00:01.6400:03:17.21Detail
3. ČÍHÁK MatějSK Dobruška#25200900:03:22+00:00:05.7400:03:21.31Detail
4. MORAVEC JanSK Dobruška#31200900:03:23+00:00:06.9800:03:22.55Detail
5. PROCHÁZKA FrantišekTJ Sokol Skuhrov#34201010.15 Nejmladší žáci I ČOS3.00:03:27+00:00:11.2200:03:26.79Detail
6. HEMELÍK VítekTj Sokol Jaroměř#27200910.15 Nejmladší žáci I ČOS4.00:03:28+00:00:11.6000:03:27.17Detail
7. RYBIČKA DominikISCAREX Junior team Česká Třebová#35200900:03:29+00:00:12.5700:03:28.14Detail
8. CHUDÝ OndřejHradec Králové#307200900:03:29+00:00:13.3800:03:28.95Detail
9. NOVÁK VáclavSokol Velké Hamry#33201010.15 Nejmladší žáci I ČOS5.00:03:36+00:00:19.9400:03:35.51Detail
10. MUŽÍČEK PetrSokol Velké Hamry#32201010.15 Nejmladší žáci I ČOS6.00:03:41+00:00:24.7300:03:40.30Detail
11. STŘÍBRNÝ DanSokol Vlkov#318201010.15 Nejmladší žáci I ČOS7.00:03:41+00:00:25.0100:03:40.58Detail
12. BÁRT BartolomějSokol Velké Hamry#20200910.15 Nejmladší žáci I ČOS8.00:03:41+00:00:25.3900:03:40.96Detail
13. HOLDA NathanTJ Sokol Jaroměř#28200910.15 Nejmladší žáci I ČOS9.00:03:44+00:00:27.8200:03:43.39Detail
14. KUDLÁČEK MilanTJ Sokol Jaroměř#30201010.15 Nejmladší žáci I ČOS10.00:03:45+00:00:28.4800:03:44.05Detail
15. HOLAN MatějSokol Dvůr Králové#382200910.15 Nejmladší žáci I ČOS11.00:03:49+00:00:33.3500:03:48.92Detail
16. ŠMÍDA OndřejSokol Lhota pod Libčany#38201010.15 Nejmladší žáci I ČOS12.00:04:02+00:00:45.6000:04:01.17Detail
17. TRCHALÍK TomášTJ Sokol Jaroměř#40200910.15 Nejmladší žáci I ČOS13.00:04:05+00:00:49.3600:04:04.93Detail
18. ŠIMEK MatyášSokol Velké Hamry#287200910.15 Nejmladší žáci I ČOS14.00:04:07+00:00:50.8900:04:06.46Detail
19. TOMEŠ JiříAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#39201000:04:07+00:00:51.2700:04:06.84Detail
20. HOLUBÁŘ RadimHustýřany#327201000:04:21+00:01:05.3300:04:20.90Detail
21. VAVŘÍN LukášTJ Sokol Jaroměř#41201010.15 Nejmladší žáci I ČOS15.00:05:22+00:02:05.7900:05:21.36Detail
DNS BÉM JáchymTJ Sokol Jaroměř#21200910.15 Nejmladší žáci I ČOSDNS Detail
DNS BRŮNA AdamSokol Velké Hamry#22200910.15 Nejmladší žáci I ČOSDNS Detail
DNS BRZEK ŠimonTJ Sokol Jaroměř#23201010.15 Nejmladší žáci I ČOSDNS Detail
DNS ČERNÍK MarekSK Dobruška#242010DNS Detail
DNS HŮZL MarekSokol Velké Hamry#29200910.15 Nejmladší žáci I ČOSDNS Detail
DNS SCHMIDT ErikAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#362009DNS Detail
DNS SUCHÝ AdamAK Herálec#372010DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz