Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros
8. 4. 2018

Nejmladší žáci I

# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 2#2Oficiální časZtráta1
1. KODYM VojtěchSokol Studenec#28410.15 Nejmladší žáci I ČOS1.00:03:1600:03:15.57Detail
2. HEMELÍK LubošTj Sokol Jaroměř#2610.15 Nejmladší žáci I ČOS2.00:03:18+00:00:0200:03:17.21Detail
3. ČÍHÁK MatějSK Dobruška#2500:03:22+00:00:0600:03:21.31Detail
4. MORAVEC JanSK Dobruška#3100:03:23+00:00:0700:03:22.55Detail
5. PROCHÁZKA FrantišekTJ Sokol Skuhrov#3410.15 Nejmladší žáci I ČOS3.00:03:27+00:00:1100:03:26.79Detail
6. HEMELÍK VítekTj Sokol Jaroměř#2710.15 Nejmladší žáci I ČOS4.00:03:28+00:00:1200:03:27.17Detail
7. RYBIČKA DominikISCAREX Junior team Česká Třebová#3500:03:29+00:00:1300:03:28.14Detail
8. CHUDÝ OndřejHradec Králové#30700:03:29+00:00:1300:03:28.95Detail
9. NOVÁK VáclavSokol Velké Hamry#3310.15 Nejmladší žáci I ČOS5.00:03:36+00:00:2000:03:35.51Detail
10. MUŽÍČEK PetrSokol Velké Hamry#3210.15 Nejmladší žáci I ČOS6.00:03:41+00:00:2500:03:40.30Detail
11. STŘÍBRNÝ DanSokol Vlkov#31810.15 Nejmladší žáci I ČOS7.00:03:41+00:00:2500:03:40.58Detail
12. BÁRT BartolomějSokol Velké Hamry#2010.15 Nejmladší žáci I ČOS8.00:03:41+00:00:2500:03:40.96Detail
13. HOLDA NathanTJ Sokol Jaroměř#2810.15 Nejmladší žáci I ČOS9.00:03:44+00:00:2800:03:43.39Detail
14. KUDLÁČEK MilanTJ Sokol Jaroměř#3010.15 Nejmladší žáci I ČOS10.00:03:45+00:00:2900:03:44.05Detail
15. HOLAN MatějSokol Dvůr Králové#38210.15 Nejmladší žáci I ČOS11.00:03:49+00:00:3300:03:48.92Detail
16. ŠMÍDA OndřejSokol Lhota pod Libčany#3810.15 Nejmladší žáci I ČOS12.00:04:02+00:00:4600:04:01.17Detail
17. TRCHALÍK TomášTJ Sokol Jaroměř#4010.15 Nejmladší žáci I ČOS13.00:04:05+00:00:4900:04:04.93Detail
18. ŠIMEK MatyášSokol Velké Hamry#28710.15 Nejmladší žáci I ČOS14.00:04:07+00:00:5100:04:06.46Detail
19. TOMEŠ JiříAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#3900:04:07+00:00:5100:04:06.84Detail
20. HOLUBÁŘ RadimHustýřany#32700:04:21+00:01:0500:04:20.90Detail
21. VAVŘÍN LukášTJ Sokol Jaroměř#4110.15 Nejmladší žáci I ČOS15.00:05:22+00:02:0600:05:21.36Detail
DNS BÉM JáchymTJ Sokol Jaroměř#2110.15 Nejmladší žáci I ČOSDNS Detail
DNS BRŮNA AdamSokol Velké Hamry#2210.15 Nejmladší žáci I ČOSDNS Detail
DNS BRZEK ŠimonTJ Sokol Jaroměř#2310.15 Nejmladší žáci I ČOSDNS Detail
DNS ČERNÍK MarekSK Dobruška#24DNS Detail
DNS HŮZL MarekSokol Velké Hamry#2910.15 Nejmladší žáci I ČOSDNS Detail
DNS SCHMIDT ErikAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#36DNS Detail
DNS SUCHÝ AdamAK Herálec#37DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz