Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros
8. 4. 2018

Nejmladší žákyně II

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkSkupina 2#2Oficiální časZtráta1
1. BENEŠOVÁ AnetaTJ Sokol Kolín#43200710.30 Nejmladší žákyně II ČOS1.00:03:5300:03:52.55Detail
2. DOLEŽALOVÁ TerezaTJ Sokol Náchod#46200810.30 Nejmladší žákyně II ČOS2.00:03:54+00:00:01.0000:03:53.55Detail
3. STEKLÁ BarboraTJ Svitavy#288200800:03:56+00:00:03.1200:03:55.67Detail
4. BÉBROVÁ SofieTJ Sokol Kolín#42200710.30 Nejmladší žákyně II ČOS3.00:04:08+00:00:14.8600:04:07.41Detail
5. SCHEDEROVÁ AmálieSokol Kolín-Atletika#61200710.30 Nejmladší žákyně II ČOS4.00:04:11+00:00:17.4600:04:10.01Detail
6. CILICHOVÁ AnnaSokol Velké Hamry#44200710.30 Nejmladší žákyně II ČOS5.00:04:14+00:00:20.6900:04:13.24Detail
7. FREJVALDOVÁ MartinaSK Dobruška#48200800:04:14+00:00:20.6900:04:13.24Detail
8. SKÁLOVÁ RenataSK Dobruška#62200800:04:18+00:00:25.0900:04:17.64Detail
9. MATĚJKOVÁ AnnaActivity Lanškroun#301200700:04:19+00:00:25.9200:04:18.47Detail
10. MATĚJKOVÁ Viktoria ElaLubník#304200700:04:20+00:00:27.2900:04:19.84Detail
11. COUFALOVÁ MarieHradec Králové#45200710.30 Nejmladší žákyně II ČOS6.00:04:22+00:00:28.9100:04:21.46Detail
12. CHRÁSTOVÁ BarboraSokol Studenec#282200810.30 Nejmladší žákyně II ČOS7.00:04:24+00:00:30.5300:04:23.08Detail
13. CHLUPÁČOVÁ AnežkaHradec Králové#53200710.30 Nejmladší žákyně II ČOS8.00:04:25+00:00:32.0500:04:24.60Detail
14. PAVLOVÁ KarolínaSokol Studenec#283200710.30 Nejmladší žákyně II ČOS9.00:04:30+00:00:36.4800:04:29.03Detail
15. HRONOVSKÁ TerezaTJ Sokol Hradec Králové#52200710.30 Nejmladší žákyně II ČOS10.00:04:30+00:00:36.9000:04:29.45Detail
16. LŽÍČAŘOVÁ LucieTJ Sokol Jaroměř#57200710.30 Nejmladší žákyně II ČOS11.00:04:33+00:00:39.9400:04:32.49Detail
17. NAGYOVÁ ZuzanaTJ Sokol Skuhrov#58200810.30 Nejmladší žákyně II ČOS12.00:04:34+00:00:40.5700:04:33.12Detail
18. NOSKOVÁ MarelaSokol Úbislavice#295200810.30 Nejmladší žákyně II ČOS13.00:04:36+00:00:42.8100:04:35.36Detail
19. ŠTEFANOVÁ KarolínaTJ Sokol Jaroměř#66200710.30 Nejmladší žákyně II ČOS14.00:04:36+00:00:43.4100:04:35.96Detail
20. GRUSOVÁ TerezaSokol Dvůr Králové n/L#291200810.30 Nejmladší žákyně II ČOS15.00:04:38+00:00:44.5000:04:37.05Detail
21. SOUČKOVÁ TerezaTJ Sokol Jaroměř#63200710.30 Nejmladší žákyně II ČOS16.00:04:40+00:00:47.0400:04:39.59Detail
22. FEJFAROVÁ ViktorieSokol Velké Hamry#47200810.30 Nejmladší žákyně II ČOS17.00:04:41+00:00:48.0700:04:40.62Detail
23. IVANIČOVÁ MichaelaSokol Velké Hamry#54200810.30 Nejmladší žákyně II ČOS18.00:04:46+00:00:52.8600:04:45.41Detail
24. STRÁNSKÁ AnežkaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#64200700:04:48+00:00:54.7800:04:47.33Detail
25. HORÁKOVÁ KarolínaTJ Sokol Hradec Králové#51200710.30 Nejmladší žákyně II ČOS19.00:04:49+00:00:56.3200:04:48.87Detail
26. PEŠKOVÁ AdélaTJ Sokol Hradec Králové#60200710.30 Nejmladší žákyně II ČOS20.00:04:55+00:01:02.3300:04:54.88Detail
27. HOFMANOVÁ AlžbětaTJ Sokol Jaroměř#50200710.30 Nejmladší žákyně II ČOS21.00:04:57+00:01:03.6200:04:56.17Detail
28. HEJNOVÁ EmaTJ Sokol Jaroměř#49200710.30 Nejmladší žákyně II ČOS22.00:05:00+00:01:06.6300:04:59.18Detail
29. JEŘÁBKOVÁ LucieTJ Sokol Nová Paka#329200710.30 Nejmladší žákyně II ČOS23.00:05:02+00:01:09.1300:05:01.68Detail
30. BARACOVÁ KarolínaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#387200800:05:02+00:01:09.3400:05:01.89Detail
31. JEŘÁBKOVÁ JanaTJ Sokol Nová Paka#330200810.30 Nejmladší žákyně II ČOS24.00:05:08+00:01:14.9000:05:07.45Detail
32. TUČKOVÁ BarboraSokol Hradec Králové #68200710.30 Nejmladší žákyně II ČOS25.00:05:11+00:01:17.8200:05:10.37Detail
33. NOVÁKOVÁ KristýnaSokol Velké Hamry#59200810.30 Nejmladší žákyně II ČOS26.00:05:15+00:01:21.9300:05:14.48Detail
34. KUŽELKOVÁ RozálieTJ Sokol Jaroměř#328000010.30 Nejmladší žákyně II ČOS27.00:05:18+00:01:24.6000:05:17.15Detail
35. TICHÁ AlžbětaTJ Sokol Jaroměř#67200710.30 Nejmladší žákyně II ČOS28.00:05:36+00:01:42.7100:05:35.26Detail
36. STRÁNSKÁ AnnaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#65200700:06:02+00:02:08.8000:06:01.35Detail
37. LANGEROVÁ ErikaHradec Králové#309200800:06:18+00:02:24.4600:06:17.01Detail
JAKUBSKA NelaTJ Sokol Jaroměř#55200710.30 Nejmladší žákyně II ČOS00:00:00Detail
JINDŘIŠKOVÁ BarboraSokol Velké Hamry#56200810.30 Nejmladší žákyně II ČOS00:00:00Detail
HUDOUSKOVÁ DoraTJ Sokol Hradec Králové#77200710.30 Nejmladší žákyně II ČOS00:00:00Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz