Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros
8. 4. 2018

Nejmladší žáci II

# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 2#2Oficiální časZtráta1
1. BURYŠEK MatyášOlfinCar SkiTeam Trutnov#7200:04:0200:04:01.66Detail
2. HEGER ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí#7400:04:04+00:00:0200:04:03.03Detail
3. REJSEK MatyášPřípravka oddílu atletiky TJ Sokol Hradec Krá...#38010.45 Nejmladší žáci II ČOS1.00:04:07+00:00:0500:04:06.46Detail
4. POSLT AdamTJ Sokol Jaroměř#8610.45 Nejmladší žáci II ČOS2.00:04:09+00:00:0700:04:08.58Detail
5. NĚMEC JakubTJ Jiskra Litomyšl#8300:04:12+00:00:1000:04:11.07Detail
6. KONDRÁT AdamSokol Kolín-Atletika#7910.45 Nejmladší žáci II ČOS3.00:04:14+00:00:1200:04:13.33Detail
7. SOUČEK ŠimonTJ Maratonstav Úpice#8800:04:21+00:00:1900:04:20.58Detail
8. PETERA TomášTJ SOKOL Jaroměř#8410.45 Nejmladší žáci II ČOS4.00:04:21+00:00:1900:04:20.68Detail
9. BEZKOČKA MarekTJ Sokol Kolín#7110.45 Nejmladší žáci II ČOS5.00:04:23+00:00:2100:04:22.04Detail
10. HOFMAN JonášHCM Jaroměř#7500:04:24+00:00:2200:04:23.08Detail
11. ZOLMAN FilipTJ Sokol Jaromer#9310.45 Nejmladší žáci II ČOS6.00:04:28+00:00:2600:04:27.32Detail
12. ALLMER KryštofTJ Sokol Jaroměř#6910.45 Nejmladší žáci II ČOS7.00:04:28+00:00:2600:04:27.76Detail
13. SVOBODA JanSokol Velké Hamry#9010.45 Nejmladší žáci II ČOS8.00:04:30+00:00:2800:04:29.10Detail
14. HORÁK LukášJaroměř#38600:04:33+00:00:3100:04:32.41Detail
15. KOZÁK VojtěchTJ Sokol HK#8110.45 Nejmladší žáci II ČOS9.00:04:38+00:00:3600:04:37.33Detail
16. VÍTEK PatrikTJ Sokol HK#9210.45 Nejmladší žáci II ČOS10.00:04:40+00:00:3800:04:39.59Detail
17. KURFIŘT JakubTJ Sokol Skuhrov#33310.45 Nejmladší žáci II ČOS11.00:04:42+00:00:4000:04:41.02Detail
18. PLESL JosefTJ Sokol Skuhrov#8510.45 Nejmladší žáci II ČOS12.00:04:42+00:00:4000:04:41.55Detail
19. STEJSKAL MatějSK Dobruška#8900:04:44+00:00:4200:04:43.12Detail
20. ERLEBACH VítAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#7300:04:46+00:00:4400:04:45.62Detail
21. ŠMÍDA OldřichSokol Lhota pod Libčany#9110.45 Nejmladší žáci II ČOS13.00:04:49+00:00:4700:04:48.61Detail
22. JINDRA AdamAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#7800:04:54+00:00:5200:04:53.81Detail
23. NAGY LukášTJ Sokol Jaroměř#8210.45 Nejmladší žáci II ČOS14.00:04:55+00:00:5300:04:54.18Detail
24. ŽÁRSKÝ JeronýmJaroměř-Semonice#9400:05:02+00:01:0000:05:01.83Detail
25. NAGY MichalJaroměř#31600:05:07+00:01:0500:05:06.31Detail
26. UČENÝ PavelAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#38800:05:18+00:01:1600:05:17.33Detail
27. RÁŽ MartinSokol Jaroměř#34010.45 Nejmladší žáci II ČOS15.00:05:57+00:01:5500:05:56.47Detail
28. HOLAS JosefTJ Sokol Jaroměř#7610.45 Nejmladší žáci II ČOS16.00:05:57+00:01:5500:05:56.62Detail
29. KOPECKÝ LadislavTJ Sokol Jaroměř#8010.45 Nejmladší žáci II ČOS17.00:06:03+00:02:0100:06:02.87Detail
BAŽANT KryštofSokol Velké Hamry#7010.45 Nejmladší žáci II ČOS00:00:00Detail
SOLOM JakubSokol Kolín-Atletika#8710.45 Nejmladší žáci II ČOS00:00:00Detail
HEGER ŠimonAtletika Jablonné n/O#30200:00:00Detail
DNS THIELE Antonín#345DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz