Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros
8. 4. 2018

Nejmladší žáci II

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkSkupina 2#2Oficiální časZtráta1
1. BURYŠEK MatyášOlfinCar SkiTeam Trutnov#72200800:04:0200:04:01.66Detail
2. HEGER ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí#74200800:04:04+00:00:01.3700:04:03.03Detail
3. REJSEK MatyášPřípravka oddílu atletiky TJ Sokol Hradec Krá...#380200710.45 Nejmladší žáci II ČOS1.00:04:07+00:00:04.8000:04:06.46Detail
4. POSLT AdamTJ Sokol Jaroměř#86200810.45 Nejmladší žáci II ČOS2.00:04:09+00:00:06.9200:04:08.58Detail
5. NĚMEC JakubTJ Jiskra Litomyšl#83200700:04:12+00:00:09.4100:04:11.07Detail
6. KONDRÁT AdamSokol Kolín-Atletika#79200710.45 Nejmladší žáci II ČOS3.00:04:14+00:00:11.6700:04:13.33Detail
7. SOUČEK ŠimonTJ Maratonstav Úpice#88200800:04:21+00:00:18.9200:04:20.58Detail
8. PETERA TomášTJ SOKOL Jaroměř#84200810.45 Nejmladší žáci II ČOS4.00:04:21+00:00:19.0200:04:20.68Detail
9. BEZKOČKA MarekTJ Sokol Kolín#71200710.45 Nejmladší žáci II ČOS5.00:04:23+00:00:20.3800:04:22.04Detail
10. HOFMAN JonášHCM Jaroměř#75200700:04:24+00:00:21.4200:04:23.08Detail
11. ZOLMAN FilipTJ Sokol Jaromer#93200810.45 Nejmladší žáci II ČOS6.00:04:28+00:00:25.6600:04:27.32Detail
12. ALLMER KryštofTJ Sokol Jaroměř#69200810.45 Nejmladší žáci II ČOS7.00:04:28+00:00:26.1000:04:27.76Detail
13. SVOBODA JanSokol Velké Hamry#90200710.45 Nejmladší žáci II ČOS8.00:04:30+00:00:27.4400:04:29.10Detail
14. HORÁK LukášJaroměř#386200700:04:33+00:00:30.7500:04:32.41Detail
15. KOZÁK VojtěchTJ Sokol HK#81200710.45 Nejmladší žáci II ČOS9.00:04:38+00:00:35.6700:04:37.33Detail
16. VÍTEK PatrikTJ Sokol HK#92200710.45 Nejmladší žáci II ČOS10.00:04:40+00:00:37.9300:04:39.59Detail
17. KURFIŘT JakubTJ Sokol Skuhrov#333200810.45 Nejmladší žáci II ČOS11.00:04:42+00:00:39.3600:04:41.02Detail
18. PLESL JosefTJ Sokol Skuhrov#85200810.45 Nejmladší žáci II ČOS12.00:04:42+00:00:39.8900:04:41.55Detail
19. STEJSKAL MatějSK Dobruška#89200800:04:44+00:00:41.4600:04:43.12Detail
20. ERLEBACH VítAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#73200800:04:46+00:00:43.9600:04:45.62Detail
21. ŠMÍDA OldřichSokol Lhota pod Libčany#91200810.45 Nejmladší žáci II ČOS13.00:04:49+00:00:46.9500:04:48.61Detail
22. JINDRA AdamAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#78200800:04:54+00:00:52.1500:04:53.81Detail
23. NAGY LukášTJ Sokol Jaroměř#82200810.45 Nejmladší žáci II ČOS14.00:04:55+00:00:52.5200:04:54.18Detail
24. ŽÁRSKÝ JeronýmJaroměř-Semonice#94200700:05:02+00:01:00.1700:05:01.83Detail
25. NAGY MichalJaroměř#316200800:05:07+00:01:04.6500:05:06.31Detail
26. UČENÝ PavelAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#388200800:05:18+00:01:15.6700:05:17.33Detail
27. RÁŽ MartinSokol Jaroměř#340200710.45 Nejmladší žáci II ČOS15.00:05:57+00:01:54.8100:05:56.47Detail
28. HOLAS JosefTJ Sokol Jaroměř#76200810.45 Nejmladší žáci II ČOS16.00:05:57+00:01:54.9600:05:56.62Detail
29. KOPECKÝ LadislavTJ Sokol Jaroměř#80200810.45 Nejmladší žáci II ČOS17.00:06:03+00:02:01.2100:06:02.87Detail
BAŽANT KryštofSokol Velké Hamry#70200710.45 Nejmladší žáci II ČOS00:00:00Detail
SOLOM JakubSokol Kolín-Atletika#87200710.45 Nejmladší žáci II ČOS00:00:00Detail
HEGER ŠimonAtletika Jablonné n/O#302200800:00:00Detail
DNS THIELE Antonín#3452008DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz