Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros
8. 4. 2018

Mladší žáci

# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta12
1. ŠTEFAN JanSokol Studenec#15611.15 Mladší žáci ČOS1.00:08:1000:02:54.7700:05:14.91Detail
2. BUREŠ JosefIscarex Česká Třebová#13300:08:19+00:00:0900:03:02.9900:05:15.43Detail
3. BOHÁČ PankrácJiskra UNO#27700:08:21+00:00:1100:02:59.5200:05:20.88Detail
4. KUHN FrantišekTJ Maratonstav Upice#144Ml. žáci PŘEBOR1.00:08:24+00:00:1400:03:09.7800:05:13.48Detail
5. SOUČEK OndřejTJ Maratonstav Úpice#155Ml. žáci PŘEBOR2.00:08:39+00:00:2900:03:09.6600:05:28.66Detail
6. HLOUŠEK FilipTJ Sokol Skuhrov#13811.15 Mladší žáci ČOS2.00:08:51+00:00:4100:03:08.5000:05:41.92Detail
7. SEIDL LukášSK Dobruška#154Ml. žáci PŘEBOR3.00:09:03+00:00:5300:03:04.8200:05:57.96Detail
8. VITVAR JanAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#39000:09:03+00:00:5300:03:15.3000:05:47.52Detail
9. NOSEK FrantišekSokol Úbislavice#29411.15 Mladší žáci ČOS3.00:09:17+00:01:0700:03:09.2300:06:06.82Detail
10. ŠŮSTEK ŠtěpánTJ Sokol HK#15711.15 Mladší žáci ČOS4.00:09:19+00:01:0900:03:07.8200:06:10.61Detail
11. NAGY AdamTJ Sokol Jaroměř#15011.15 Mladší žáci ČOS5.00:09:22+00:01:1200:03:20.0600:06:01.87Detail
12. PETERA MartinTJ SOKOL Jaroměř#15111.15 Mladší žáci ČOS6.00:09:27+00:01:1700:03:21.5100:06:04.96Detail
13. POSTUPA FilipTJ Sokol Jaroměř#15311.15 Mladší žáci ČOS7.00:09:32+00:01:2200:03:22.3200:06:09.19Detail
14. BEZROUK MatějTJ Sokol HK#13211.15 Mladší žáci ČOS8.00:09:34+00:01:2400:03:28.5500:06:04.90Detail
15. PETRŽÁLEK VáclavSokol Kolin atletika#31400:09:35+00:01:2500:03:26.4200:06:08.15Detail
16. PETRŽELA LukášTJ Sokol HK#15211.15 Mladší žáci ČOS9.00:09:35+00:01:2500:03:29.9700:06:04.67Detail
17. KUTÍK RichardTJ Sokol Jaroměř#14511.15 Mladší žáci ČOS10.00:09:36+00:01:2600:03:23.4600:06:11.57Detail
18. LELEK JanAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#14600:09:47+00:01:3700:03:28.4700:06:18.40Detail
19. BLÁHA DanielTJ Sokol HK#38511.15 Mladší žáci ČOS11.00:09:48+00:01:3800:03:23.0500:06:24.26Detail
20. LOCKER OndraSK Dobruška#14700:09:52+00:01:4200:03:14.2100:06:37.21Detail
21. HORÁČEK VáclavSokol kolín atletika#13911.15 Mladší žáci ČOS12.00:09:59+00:01:4900:03:27.4400:06:30.56Detail
22. KLAZAR FilipAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#14000:10:02+00:01:5200:03:27.5200:06:33.94Detail
23. DUBSKÝ ŠtěpánTJ Sokol Skuhrov#37411.15 Mladší žáci ČOS13.00:10:12+00:02:0200:03:33.8800:06:37.33Detail
24. HALÍŘ AdamTJ Sokol HK#13711.15 Mladší žáci ČOS14.00:10:12+00:02:0200:03:28.5700:06:42.99Detail
25. GLOSER TomášTJ Sokol HK#13611.15 Mladší žáci ČOS15.00:10:29+00:02:1900:03:45.9500:06:42.13Detail
26. JAVŮREK FilipTJ Sokol HK#29811.15 Mladší žáci ČOS16.Ml. žáci PŘEBOR4.00:10:53+00:02:4300:03:46.1400:07:05.92Detail
27. KOPECKÝ VojtěchTJ Sokol Jaroměř#14111.15 Mladší žáci ČOS17.00:11:03+00:02:5300:03:49.3200:07:13.41Detail
28. ZEMAN MichalTJ Sokol HK#16011.15 Mladší žáci ČOS18.00:11:27+00:03:1700:03:55.3600:07:31.39Detail
29. JANÁK JanAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#10700:11:46+00:03:3600:03:55.8000:07:50.06Detail
30. MACOUN FrantišekČKS Ski Jilemnice#31300:11:58+00:03:4800:04:00.0600:07:57.69Detail
31. MAREK OndřejTJ Sokol Jaroměř#14911.15 Mladší žáci ČOS19.00:12:08+00:03:5800:04:05.9600:08:01.04Detail
ČERMÁK MartinTJ Sokol HK#13411.15 Mladší žáci ČOS00:00:00Detail
DUSIL JakubTJ Sokol Skuhrov#13511.15 Mladší žáci ČOS00:00:00Detail
KRYČFALUŠIJ TomášTJ Sokol Skuhrov#14211.15 Mladší žáci ČOS00:00:00Detail
KUBIAS JosefTJ Sokol HK#14311.15 Mladší žáci ČOS00:00:00Detail
MÁLEK MarekSokol kolín atletika#14811.15 Mladší žáci ČOS00:00:00Detail
VAVŘÍN JaromírTJ Sokol Jaroměř#15811.15 Mladší žáci ČOS00:00:00Detail
VEINFURTER AdamTJ Sokol Jaroměř#15911.15 Mladší žáci ČOS00:00:00Detail
KUTÍK RichardTJ Sokol Jaroměř#26611.15 Mladší žáci ČOS00:00:00Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz