Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros
8. 4. 2018

Starší žákyně

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkSkupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta12
1. SERBOUSKOVÁ SáraIscarex junior team Česká Třebová#175200400:08:1600:02:53.6600:05:22.25Detail
2. ADAMCOVÁ VanessaTJ Sokol Kolín#161200311.15 Starší žákyně ČOS1.00:08:59+00:00:42.8300:02:56.7000:06:02.05Detail
3. VLKOVÁ AndreaSokol kolín atletika#176200411.15 Starší žákyně ČOS2.00:09:21+00:01:04.6400:03:07.8200:06:12.74Detail
4. KUBASOVÁ LeonaTJ Maratonstav Úpice#1702004St. žákyně PŘEBOR1.00:09:42+00:01:25.1300:03:09.5000:06:31.54Detail
5. ŘEZNÍČKOVÁ AnežkaTJ Sokol Hradec Králové#394200411.15 Starší žákyně ČOS3.St. žákyně PŘEBOR2.00:09:43+00:01:26.2700:03:28.6800:06:13.51Detail
6. BARTOŇOVÁ AdélaAtletika Polička#335200300:09:44+00:01:27.1700:03:19.3600:06:23.73Detail
7. BROŽKOVÁ KateřinaTJ Sokol Skuhrov#375200411.15 Starší žákyně ČOS4.00:09:44+00:01:28.0700:03:28.0500:06:15.94Detail
8. KAŠÍKOVÁ KateřinaSokol kolín atletika#169200411.15 Starší žákyně ČOS5.00:09:56+00:01:39.7200:03:10.8900:06:44.74Detail
9. COUFALOVÁ HanaTJ Sokol HK#392200411.15 Starší žákyně ČOS6.St. žákyně PŘEBOR3.00:10:05+00:01:48.2900:03:28.8600:06:35.35Detail
10. HOFMANOVÁ KristýnaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#168200300:10:08+00:01:51.3900:03:30.7300:06:36.57Detail
11. NOVÁČKOVÁ AgátaSokol kolín atletika#173200411.15 Starší žákyně ČOS7.00:10:34+00:02:17.4900:03:19.5100:07:13.89Detail
12. DUBSKÁ BarboraTJ Sokol Skuhrov#377200311.15 Starší žákyně ČOS8.00:10:34+00:02:17.5100:03:30.0400:07:03.38Detail
13. ERLEBACHOVÁ AnetaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#166200400:10:47+00:02:31.0500:03:52.2500:06:54.72Detail
14. ERLEBACHOVÁ LucieAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#167200400:10:50+00:02:33.5200:03:40.4600:07:08.97Detail
15. PAROVINČAKOVÁ OxanaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#174200400:11:04+00:02:47.2700:03:54.8500:07:08.33Detail
16. NIKODÝMOVÁ NikolaTJ Sokol Skuhrov#378200411.15 Starší žákyně ČOS9.00:11:07+00:02:50.8900:03:29.4800:07:37.32Detail
17. ŽIŠKOVÁ ViktorieAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#178200300:11:12+00:02:55.5100:03:42.5500:07:28.88Detail
18. ZIMOVÁ MichaelaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#177200300:11:12+00:02:55.5400:03:42.1800:07:29.28Detail
19. BROŽKOVÁ DenisaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#3912004St. žákyně PŘEBOR4.00:11:18+00:03:01.8900:03:56.5400:07:21.26Detail
20. MINAŘÍKOVÁ EliškaTJ Sokol Jaroměř#172200411.15 Starší žákyně ČOS10.00:11:20+00:03:03.9500:03:57.4300:07:22.43Detail
21. DEJMKOVÁ MarieAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#165200300:12:12+00:03:55.9100:04:05.3900:08:06.44Detail
22. ČERNILOVSKÁ LucieTJ Sokol Jaroměř#267200411.15 Starší žákyně ČOS11.00:12:36+00:04:19.4900:04:04.8100:08:30.59Detail
BAŠKOVÁ ZuzanaTj Sokol Jaroměř#162200411.15 Starší žákyně ČOS00:00:00Detail
BROŽKOVÁ KateřinaTJ Sokol Skuhrov#163200411.15 Starší žákyně ČOS00:00:00Detail
KURFIŘTOVÁ NatálieTJ Sokol Skuhrov#171200311.15 Starší žákyně ČOS00:00:00Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz