Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros
8. 4. 2018

Starší žáci

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkSkupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta1
1. BÍLEK DavidVencl tým Ústí nad Orlicí#346200300:08:2400:08:23.69Detail
2. ŠTRÉGL MatyášAtletický oddíl Spartak Vrchlabí#1922003St. žáci PŘEBOR1.00:08:40+00:00:15.4300:08:39.12Detail
3. VEBR DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí#197200300:08:45+00:00:21.2900:08:44.98Detail
4. ŠIMŮNEK JanIscarex Junior Team ČT#343200300:09:05+00:00:41.2800:09:04.97Detail
5. FIALA MartinTJ Sokol Jaroměř#315200311.30 Starší žáci ČOS1.St. žáci PŘEBOR2.00:09:23+00:00:58.6000:09:22.29Detail
6. HURDÁLEK RobertLokomotiva Trutnov#2892003St. žáci PŘEBOR3.00:09:31+00:01:07.3000:09:30.99Detail
7. BUKÁČEK MarekAtletika Polička#336200400:09:38+00:01:13.8200:09:37.51Detail
8. VACEK MichalIscarex junior team Česká Třebová#194200400:09:48+00:01:23.3900:09:47.08Detail
9. POTOČEK VojtěchTJ Sokol Jaroměř#189200411.30 Starší žáci ČOS2.St. žáci PŘEBOR4.00:09:52+00:01:27.9600:09:51.65Detail
10. PETRŽÁLEK RadekTJ Sokol Kolin #188200411.30 Starší žáci ČOS3.00:09:58+00:01:34.2000:09:57.89Detail
11. ČECH OndřejTJ Sokol Jaroměř#181200411.30 Starší žáci ČOS4.00:10:06+00:01:41.7700:10:05.46Detail
12. DÍTĚ MarekTJ Sokol Jaroměř#182200411.30 Starší žáci ČOS5.00:10:10+00:01:45.6900:10:09.38Detail
13. KVAPIL LukášTJ Sokol Jaroměř#187200411.30 Starší žáci ČOS6.00:10:12+00:01:47.4400:10:11.13Detail
14. MACH MatyašHCM Jaroměř#349200300:10:27+00:02:02.5400:10:26.23Detail
15. NAGY KamilJaroměř#317200400:10:36+00:02:12.1400:10:35.83Detail
16. ČÁP PetrSK Dobruška#180200400:10:37+00:02:13.2800:10:36.97Detail
17. DUDA DominikLOKO Trutnov#321200300:10:50+00:02:25.8100:10:49.50Detail
18. HORÁK PavelSokol Velké Hamry#184200411.30 Starší žáci ČOS7.00:10:59+00:02:34.5100:10:58.20Detail
19. TRAMPOTA MatějTJ Sokol HK#193200411.30 Starší žáci ČOS8.00:11:06+00:02:41.8900:11:05.58Detail
20. REJSEK BenediktTJ Sokol HK#191200411.30 Starší žáci ČOS9.00:11:58+00:03:33.8500:11:57.54Detail
21. FILANDR LukášTJ Sokol Jaroměř#183200411.30 Starší žáci ČOS10.00:12:04+00:03:39.4000:12:03.09Detail
22. IZÁK MatyášJaroměř#379200400:13:23+00:04:59.0000:13:22.69Detail
BRŮNA JakubSokol Velké Hamry#179200311.30 Starší žáci ČOS00:00:00Detail
JADRNÝ TomášIscarex Junior team ČT#185200400:00:00Detail
JODAS OndřejSokol Velké Hamry#186200411.30 Starší žáci ČOS00:00:00Detail
PREISSLER TomášTJ Sokol Skuhrov#190200311.30 Starší žáci ČOS00:00:00Detail
VACEK TeoTJ Sokol Skuhrov#195200411.30 Starší žáci ČOS00:00:00Detail
VAVRDA LubošTJ Sokol HK#196200311.30 Starší žáci ČOS00:00:00Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz